برگزیده های پرشین تولز

مشکل با تبلت هیوندای T7

Amin-Nasim

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
یکی از دوستان من یه دونه هیوندای t7 از دیجی کالا خرید با گارانتی پدیده و بیمه سامان

1.مشکل اول ابنه که بعد از تقریبا نیم ساعت بازی پشتش به شدت داغ میکنه که نمیدونم طبیعیه یا نه !!!!

2.مشکل بعدی بلوتوثش هست که یه طرفه عمل میکنه یعنی فایل دریافت میکنه ولی نمیتونه فایل از طریق بلوتوث ارسال کنه !!! این برا همه اینجوریه یا این مشکل داره ؟؟؟؟؟

3. مشکل سوم اینه که وقتی یه مدت باهاش کار میکنی صفحه پرش داره یعنی رنگ صفحه یه ذره نارنجی میشه میپره و به حالت عادی بر میگرده
ایا این شامل گارانتی میشه ؟؟؟؟؟ قبولش میکنن ؟؟؟؟

کسی از دوستان تجربه کار با این هیوندای رو داشته ؟؟؟؟
گارانتیش به درد میخوره ؟؟؟؟؟
مشکل داغ کردن و بلوتوثش چجوری حل میشه ؟؟؟؟

Amin-Nasim

Registered User
لایک‌ها
7
کسی از دوستان نمیتونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

Amin-Nasim

Registered User
لایک‌ها
7
تو این سایت با این همه کاربر و این همه ادعا یعنی هیچ کسی نمیتونه به من کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
دادا کلا هم تبلت بدرد نخوری خریده این آشناتون هم از جای بدرد نخوری
دیگه برو تو کار گارانتی

gomo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam dooste aziz tanha rahe bartarf kardan in mosshkel ine ke noskheye android e jadid ba version 4.2 nasb koni ta hal beshe an khodam forooshande tablet haye hyundai hastam
in karo be kon moshkelet hal mishe
agaram khasti in karo anjam bedi bayad az tarighe micro SD anjam bedi bedin soorat ke ramet bayad kamelan khali bashe va bade az inke android e jadido download kardi bayad kole file hasho az tooye pooshash dar beiari ke ya 13 ya 15 file mishan bad tabletet bayad balaye 50% sharj dashte bashe,khamooshesh mikoni memori o mizani too tablet ama dar nazar dashte bash ke kole tabletet etelaatesh pak mishe bad bayad dokeye power va volume manfi o baham begiri yeseri neveshte miad bad ye 5 min tool mikese updat mishe va dg moshkelet hal mishe

[email protected]

rmkarami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ورژن جدید اندروید رو از کجا دانلود کنم برای هیوندا t7

بالا