برگزیده های پرشین تولز

والیبال

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
پست بچه ها هی تکرار شده، حس اکو دارم:general105::cool::p:general404::general709:
اینجا حذف شدیم درست ولی الان روحیه برای خودمون لازمه . مسابقات جهانی همشونو میزنیم:cool::android10: (الکی مثلا ما قهرمانیم:general106:)

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
آخ الهی این لهستان جز جیگر بزنه! الهی خیر نبینه! الهی بی آبرو بشه! الهی ذلیل بشه! ایشش....!
یه لحظه روح مامان بزرگم در من حلول کرد!

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
بلیطای این بازی رو دستشون باد کرده:D
ولی مشخصه ملت واسه جو میرن فک کردن چه خبره اونجا!
اگه واقعا علاقه داشتن به والیبال چرا این بازی بلیطا اینجوری شد؟
یه مثاله ارسنالی هست میگه اگه تیمت رو تو باختش تشویق نکنی لیاقت تشویقش تو بردش رو هم نداری.
این هم از پند امروز;)

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
یه جو بدی تو نظرات کاربران تو سایت های دیگه به وجود امده علیه کواچ که به نظرم من منطقی نیست...من خودم به کواچ ایراداتی دارم ولی به نظرم باید حفظ بشه...تو این 2 سال بد کارنکرده و خیلی خوب بوده نتایجش و این که این حجمه راه بیفته که این بره اناستازی بیاد به نظر من منصفانه نیست....مشکلی که من در حال حاظر تو کواچ میبینین استفاده نکردن از بازیکنان ذخیره هست...معنوی نژاد خیلی خوب بود..یه بازی امد انصافا عالی بود..نبود ؟.غفور که نمی دونم چرا یه بازی امد بازی کرد بعد دیگه بازیش نداد.

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
یه جو بدی تو نظرات کاربران تو سایت های دیگه به وجود امده علیه کواچ که به نظرم من منطقی نیست...من خودم به کواچ ایراداتی دارم ولی به نظرم باید حفظ بشه...تو این 2 سال بد کارنکرده و خیلی خوب بوده نتایجش و این که این حجمه راه بیفته که این بره اناستازی بیاد به نظر من منصفانه نیست....مشکلی که من در حال حاظر تو کواچ میبینین استفاده نکردن از بازیکنان ذخیره هست...معنوی نژاد خیلی خوب بود..یه بازی امد انصافا عالی بود..نبود ؟.غفور که نمی دونم چرا یه بازی امد بازی کرد بعد دیگه بازیش نداد.
امریکا رو 3-0 زدیم . لهستان رو بردیم. روسیه رو نابود کردیم. اما خب بازم همه شاکین. منم می دونم می تونست بهتر بشه دلمم می خواست. اما خب نشد بگیریم خفشون کنیم؟:D کواچ بعد این همه مدت بازیکنا تازه باهاش مچن هر چی میگه می فهمن. بازم این بره یکی دیگه بیاد 2 سال باید صبر کنیم بال بال زدنای این مربی جدید رو بفمن بچه ها.:pبنظرم تعویضاش خوب نیست کواچ اما پیشرفت داشته توی تایم اوت. قبلا داغون بود. این قضیه تعویضم یکی بهش بفهمونه بهتر میشه;). فقط یکم بچه های ما سر ویدیو چک زیاد مسخره بازی درمیارن :general211:. حق رو می خوان بگیرن درسته ولی خب زیادیشم بازی رو بهم میریزه.سر بازی لهستان هم سر همین فشار جمعیتم بود همه چی در هم برهم شد.:general705: حالا میریم جام جهانی حال همشونو میگیریم. نگران نباشید.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
این عبادیپور رسما امسال یک تنه ما رو حذف کرد. با یه دفاع شل و ول جلوش، توپ رو صاف میزنه اوت.. واقعا حیف نون...

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
این بازی مون نشون داد واقعا حقمون هم نبود بریم بالا.

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
نصفه ورزشگاه خالیه! @mahdiv نرفتی؟:D
دقت کردین غفور رو 2 بار نشون داد 2 بارم دستش تو دماغش بود:general304:
نه بابا سرم شلوغ بود امروز،دیگه هیجانم نداره
غفور امشب چه میکنه،فکر کنم خودش جواب منتقدان کواچ رو داد

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
نه بابا سرم شلوغ بود امروز،دیگه هیجانم نداره
غفور امشب چه میکنه،فکر کنم خودش جواب منتقدان کواچ رو داد
غفور اصلا خوب نبود.
بلکه گند زد(البته به نظره بنده حقیر)

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
به هر حال مسابقه مهمی هم نبود
با این توصیفات روسیه در گروه یک موندگار میشه احتمالا

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
عجب تابلو به روسیه امتیاز دادن تا تو لیگ بمونه :general509:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
من یه دوستی دارم از صبح زنگ میزد والیبال بازی داره میریم بیرون فلان بهمان منم میگفتم نمی دونم . تا شب و قبل بازی زنگ زد که اقا میریم که من گفتم نمیام و فلان . خودش رفته بود دو ساعت قبل تر که بازی تموم شد بزن بکوب راه بندازه . باخت . با توجه به اینکه من روحیات اونو میدونم الان خیلی اعصابش خورده وریخته بهم . منم اینجا واسه خودم یادم میوفته دارم میخندم .

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
بذار روسها هم نمک گیرمون شده باشن گناه داشتن :دی

• Like
Reactions: GFX

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
خخخ 8 تا اختلاف رو 0 کردن یهو دوباره بازیو ول کردیم:D