برگزیده های پرشین تولز

شروع کاراته در سن 25 سالگی

joibari2

Registered User
لایک‌ها
29
سلام من میخواستم کاراته کار کنم الان 25 سالمه نمیدونم تو این سن میشه شروع کرد یانه؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید.البته خیلی سال پیش کاراته کار میکردم ولی خیلی کوتاه بود و تقریبا با این ورزش آشنام.

passanger75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
سلام
امروز شروع کنید بهتر از فرداست فرداام شروع کنید بهتر از اینه که هیچوقت شروع نکنید به قول معروف ماهیو هر وقت از آب بگیری تازه است
شما شروع کنید بدون شک براتون مفید خواهد بود شاید تو این سن نتونید برای قهرمانی و مسابقات آماده بشید ولی برای سلامتی و آمادگی جسمانی خودتون و 1000 مزیت دیگه ورزش آماده خواهید بود

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
سلام من میخواستم کاراته کار کنم الان 25 سالمه نمیدونم تو این سن میشه شروع کرد یانه؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید.البته خیلی سال پیش کاراته کار میکردم ولی خیلی کوتاه بود و تقریبا با این ورزش آشنام.

سلام دوست عزیز.
همونطور که باقی دوستان گفتن، بهتره که زودتر شروع کنید و به نظر من سنتون هیچ مشکلی هم نداره. خود من تا سه سال پیش سابقه هیچ رشته رزمی نداشتم و در همین سن کنونی شما شروع به یادگیری کردم و واقعاً ازش لذت میبرم. امیدوارم که موفق باشی.

joibari2

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوست عزیز.
همونطور که باقی دوستان گفتن، بهتره که زودتر شروع کنید و به نظر من سنتون هیچ مشکلی هم نداره. خود من تا سه سال پیش سابقه هیچ رشته رزمی نداشتم و در همین سن کنونی شما شروع به یادگیری کردم و واقعاً ازش لذت میبرم. امیدوارم که موفق باشی.
شما کاراته کار میکنید؟چقدر طول میکشه تا کمربند مشکی بگیرم؟میشه حرفه ای برای مسابقات هم شرکت کرد؟

• Like
Reactions: lya

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
شما کاراته کار میکنید؟چقدر طول میکشه تا کمربند مشکی بگیرم؟میشه حرفه ای برای مسابقات هم شرکت کرد؟
نه من ای‌آی‌دو (Iaido) کار میکنم. نمیتونم در مورد کاراته توضیحی بدم. اینکه توی هر رشته‌ای چقدر طول میکشه تا به درجات بالا برسید، میشه گفت سوال خیلی درستی نیس ولی میزان موفقیت شما، تماماً به خودتون، عزم و تلاشتون بستگی داره. همه چیز شدنی هست و فقط کافیه واقعاً و عاشقانه بخواین و تلاش کنید.

M.Graph

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
باسلام دوست عزیز
اگر در قسمت کاتا به قهرمانی فکر می کنید با تلاش میتونید به اوج برسید.
اما اگر در زمینه کومیته به قهرمانی فکر میکنید باید خدمتتون عرض کنم پیشرفت اولیه شما با توجه به قدرت بدنیتون هست نه به این معنا که قدرتمند باشید خیر بلکه منظورم اینه که بتوانید بر خودتون غلبه کنید وهمچنین باید روی تکنیک ها بیشتر تمرکز کنید تا بتونید به فرد مقابل غلبه کنید و ناگفته نمونه که همه چیز پشت تلاش پنهان شده.

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
دوست عزیز برای شروع هر کار دیر نیست ولی به نظرم کاراته یه کم بچه بازی یه حالا به کاراته کار های پی تی بر نخوره ولی زیاد نمی تونه در هر شرایتی بدرد بخوره برو یه رشته ای هم از لحاظ بدنسازی بدن خوش فرم کنه هم از لحاظ قدرتی بودن اون رشته رشته مثل جودو شاید بدرد بخوره

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
یک داستان هست اینجا برات می گم شاید بقیه که میان یاد بگیرن
پسری نزد استاد شمشیر زنی رفت و گفت استاد چقدر طول می کشد استاد هنر شمشیر شوم مثل شما
استاد نگاهی به او کرد و گفت 5 سال
استاد اگر از صبح تا نیمه شب تمرین کنم چند سال طول میکشه
10 سال
اگر دو برابر بشتر تلاش کنم چی
20 سال
استاد چرا من هر چی بیشتر تلاش کنم زمانش بیشتر میشه
برای اینکه با یک چشم به راهت می نگری و چشم دیگرت به انتهای مسیر است
برای آموختن باید بدون قصد بود انگونه می توانی در یک روز استاد مهارت شمشیر شوی

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
پیشنهاد میکنم بجای کاراته.. دومیدانی از نوع دو استقامت یاد بگیرید. حتی دو استقامت از پرورش اندام و بدنسازی هم برای شما مفیدتره
درکنار دومیدانی بعد از مدتی که نفس بازکردید بوکس را یاد بگیرید چون بصورت دیفالت براساس حرکات طبیعی بدن این ورزش توسعه داده شده

بالا