برگزیده های پرشین تولز

افت دهان.درگیری هرروز من

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
درود
اقا من دهنم افت زده
گوشه های لبم زده منو کلافه کرده
نمیتونم چیزی بخورم
راهکار درست بدید
دردش مهم نیست فقط خوب شه

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
برادر اگر آفت زیاد می زنین، زیاد دنبال این محلول های ضد آفت و اینا نباش!
چون اینا برای مدتی خوب می کنه و دوباره میزنی، باید علت درونیش رو پیدا کنی ، مصرف میوه رو به شدت افزایش دهید، استرس رو کم کنین.
محلول دیفن هیدرامین و آب گرم رو قر قر کنین ، برای من خوب جواب داد.

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
گوشه های لب مطمنین آفته؟ تبخال نباشه؟!
ضمنا مولتی ویتامین هم مصرف کنین.

خاله میترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
غذاهایی با طبع گرم رو کمتر بخور همچنین میوه و سبزی فراموش نشه استرس هم بی تاثیر نیست

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
استرس خیلی تاثیرش زیاده . من تا استرس میگیرم افت میزنم .
یک پمادی هست زرد رنگ که روی افت میزاری و عاعلی جواب میده . از داروخانه ها بپرس میگن بهت

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
استرس و طبع گرم تاثیر داره.قرص ب کمپلکس و محلول میرتکس بگیر جواب میده

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
سبزی زیاد میخورم.خوبه یا بد؟

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
جوش شیرین میگن خوبش میکنه

کشاورز

Registered User
لایک‌ها
24
از بچگی دچار آفت دهان میشم الانم که 30 سالمه هنوز آفت میزنم تا 5 سال پیش نمیدونستم چیکار بکنم هر دارویی بگی میزدم به جایی که خوب بشه بدتر میشد یعنی جوری که همه دهنم آفت میزند به اندازه یه بند انگشت میدونی چه دردی میکشه آدم ،برا خودم راه حلش رو پیدا کردم اونم فقط استرس و هیجان بیش از حد بود هر وقت هیجانی یشم مثلا خبر بد از هر نوعش رو بهم میدن یا بازی ترسناک انجام میدم آفت میزنم جالبش اینجاست که بسته به نوع خبر اندازه یا محل آفت فرق میکنه یه زمانی قبل سربازی استرس کجا افتادن داشتم تو گلوم آفت زد ،یه زمان دوران بیکاری آفت زیاد میزدم.
الان که آفت میزنم سعی میکنم اون استرس رو از خودم دور کنم با پیاده روی زیاد و اون تفریح که دوست دارم همیشه انجام بدم رو انجام میدم و نتیجه خوبی هم برام داشته از فکر افت میام بیرون و بعضی مواقع بسته به اندازه آفت 2 روزه خوب شده ولی اگه اندازه زیاد بوده تقریبا یه هفته طول میکشه و اینکه بیشتر سعی کن از فکرش بیای بیرون چون بهش که فکر میکنی بیشتر آدم عصبانی میشه و آفت دهان بیشتر میشه اینا تجربه خودم هستش.همین الانم پشت لبم در حال آفت زدنه علتشم به کما رفتن پدر بزرگم هستش خدا همه مریضا رو شفا بده التماس دعا.

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
از بچگی دچار آفت دهان میشم الانم که 30 سالمه هنوز آفت میزنم تا 5 سال پیش نمیدونستم چیکار بکنم هر دارویی بگی میزدم به جایی که خوب بشه بدتر میشد یعنی جوری که همه دهنم آفت میزند به اندازه یه بند انگشت میدونی چه دردی میکشه آدم ،برا خودم راه حلش رو پیدا کردم اونم فقط استرس و هیجان بیش از حد بود هر وقت هیجانی یشم مثلا خبر بد از هر نوعش رو بهم میدن یا بازی ترسناک انجام میدم آفت میزنم جالبش اینجاست که بسته به نوع خبر اندازه یا محل آفت فرق میکنه یه زمانی قبل سربازی استرس کجا افتادن داشتم تو گلوم آفت زد ،یه زمان دوران بیکاری آفت زیاد میزدم.
الان که آفت میزنم سعی میکنم اون استرس رو از خودم دور کنم با پیاده روی زیاد و اون تفریح که دوست دارم همیشه انجام بدم رو انجام میدم و نتیجه خوبی هم برام داشته از فکر افت میام بیرون و بعضی مواقع بسته به اندازه آفت 2 روزه خوب شده ولی اگه اندازه زیاد بوده تقریبا یه هفته طول میکشه و اینکه بیشتر سعی کن از فکرش بیای بیرون چون بهش که فکر میکنی بیشتر آدم عصبانی میشه و آفت دهان بیشتر میشه اینا تجربه خودم هستش.همین الانم پشت لبم در حال آفت زدنه علتشم به کما رفتن پدر بزرگم هستش خدا همه مریضا رو شفا بده التماس دعا.
شفای عاجل
حرف ایشون کاملا صحیح است و تایید می شود

بالا