برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شیائومی ردمی نوت (xiaomi redmi note) آموزش و پرسش و پاسخ

masmid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقاي اسحاقي لطفا پيگير كار ما باش چون در واقع شما رو من به عنوان فروشنده مي شناسم

masmid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
kianoush joon پيگير هستي يانه

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
img_20150702_112110_hdr-copy-jpg.828704

1 گوشی redmi note 4g
برای دیدن توضیحات کامل به لینک زیر مراجعه کنید
http://forum.persiantools.com/threa...e-با-نماد-اعتماد.680607/page-25#post-11227446

گوشی ردمی نوت دارای سه مدل با پردازنده های کاملا متفاوت از یکدیگر هستند . پس زمان خرید کاملا به این موضوع دقت داشته باشید . متاسفانه بسیاری از فروشندگان یا اطلاعی از این موضوع ندارند یا آن چیزی که سود بیشتری دارد را به خریدار معرفی و مجبور به خرید میکنند .
گوشی بنده mi3 هست که از پارس گوشی خریداری شده . گوشی ردمی نوت برای یکی از بستگان بود . بدلیل اینکه گوشی من را دیده بود و تحقیقاتی در رابطه با شرکت شائومی کرده بود تصمیم بر خرید این گوشی گرفت.
گوشی شائومی ردمی نوت 3 مدل دارد .
1- هشت هسته ای مدیاتک . این مدل دیگر تولید نمیشود و رام های استیبل miui تا ورژن 5 است و دیگر به ورژن 6 آپدیت نمیشود
2-گوشی redmi note 4g تک سیمکارت پردازنده اسنپدراگون 400 . این مدل راهی بازار های هند شد
3- گوشی redmi note 4g دو سیمکارت پردازنده اسنپدراگون 410 . این مدل همچنان در بازار چین درحال فروش است
البته لازم بذکر است مورد آخر خودش دو دسته میشود . مدل 1 گیگ رم با 8 گیگ حافظه و مدل 2 گیگ رم با 16 گیگ حافظه

محصولی که از پارس گوشی خریده شد کاملا اصلی بود . کد طلایی مخصوص پشت جعبه در سایت mi.com/verify چک شد.
همچنین بعد از روشن کردن گوشی با استفاده از نرم افزار مخصوص تشخیص اصل بودن شائومی چک شد و اصل بود. دقت داشته باشید فیک گوشی تک سیم در بازار ایران به وفور یافت میشود . وقتی کد طلایی پشت جعبه این گوشی های تقلبی را بخراشید همه ی انها از یک کد یکسان استفاده میکنند . و وقتی در سایت کد را وارد کردید به شما گفته میشود کد موردنظر به طور مثال 90 بار چک شده است . در حالی که هر کد مخصوص یک گوشی است و فقط باید شما آن را چک کنید برای اولین بار .
بنده دو سیمکارت در این گوشی قرار دادم به راحتی با 3g همراه اول و ایرانسل کار کردم .به دلیل نبودن پوشش 4g قادر به تست نیستم . اما 4g ایران مدل fdd-lte است که در پشت جعبه گوشی به این موضوع اشاره شده و دارای fdd است
تست antutu گوشی به 21000 رسید . بازی اسفالت 8 و فیفا 15 نصب و راحت اجرا شد
نمونه تصویر گرفته شده با redmi note توسط بنده

img_20150702_200506_hdr-copy-jpg.828710

2-صفحه نمایش اصلی نیلکین را هم در تصویر زیر میبنید بسته بندی بسیار شکیل و با کیفیت .

img_20150702_113820_hdr-copy-jpg.828708

img_20150702_111501_hdr-copy-jpg.828703

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
مبارکه حامد جان
ایشالا چرخش برات بچرخه
متاسفانه مدل 4جی انقدر فیکش حرفه ای تولید میشه که با برنامه ی antifake که از خوده کارخونه میاد هم نمیشه تشخیصش داد و حتی منم یک بار دچاره اشتباه شدم...
ایشالا که دوستان موقع خرید دقت کنند و از جاهای مطمئن تهیه کنن این گوشی رو
سایتمم راه اندازی شد و در حال تکمیلش هستم
www.mobile-city.ir
ایشالا تا 2هفته دیگه قیمت ها واقعی میشن و محصولات اصلی قرار میگرن

pespes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میخواستم بدونم تو ایران قاب های شیائومی redmi note گیر میاد ؟!
اگه نیست ،به نظر شما از کدوم سایت، از خارج سفارش بدم؟

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
سلام
میخواستم بدونم تو ایران قاب های شیائومی redmi note گیر میاد ؟!
اگه نیست ،به نظر شما از کدوم سایت، از خارج سفارش بدم؟

سلام
قاب؟
منظورتون گارد ژله ایه؟
بامپره؟
فیلیپ کاوره؟
بک باطری کاوره؟
بعضیاش موجودن بعضیاشم باید از سایت علی اکسپرس یا...سفارش بدی که گرون در میاد

pespes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قاب یا همون در پشتی که به جای در خودش میشینه

arshux

Registered User
لایک‌ها
37
قاب یا همون در پشتی که به جای در خودش میشینه
سلام. این قاب رو موجود دارم، جنس پشتش چرمه و دورش حالت فلزی زیبایی داره....
رنگ قهوه ای هستش... قرمزم فکر کنم موجود باشه(دقیقا همینایی که تو عکس هستش)
HTB1EMqZHXXXXXbgXXX.jpg HTB1TSWTHXXXXXakXpX.jpg HTB15DqTHXXXXXXjXpX.jpg
اگر خواستین پیام خصوصی بدین درخدمتم.

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
img_20150702_112110_hdr-copy-jpg.828704

1 گوشی redmi note 4g
برای دیدن توضیحات کامل به لینک زیر مراجعه کنید
http://forum.persiantools.com/threads/بهترین-گوشی-های-معروف-xiaomi-meizu-letv-asus-lenovo-zte-huawei-inew-elephonee-با-نماد-اعتماد.680607/page-25#post-11227446

گوشی ردمی نوت دارای سه مدل با پردازنده های کاملا متفاوت از یکدیگر هستند . پس زمان خرید کاملا به این موضوع دقت داشته باشید . متاسفانه بسیاری از فروشندگان یا اطلاعی از این موضوع ندارند یا آن چیزی که سود بیشتری دارد را به خریدار معرفی و مجبور به خرید میکنند .
گوشی بنده mi3 هست که از پارس گوشی خریداری شده . گوشی ردمی نوت برای یکی از بستگان بود . بدلیل اینکه گوشی من را دیده بود و تحقیقاتی در رابطه با شرکت شائومی کرده بود تصمیم بر خرید این گوشی گرفت.
گوشی شائومی ردمی نوت 3 مدل دارد .
1- هشت هسته ای مدیاتک . این مدل دیگر تولید نمیشود و رام های استیبل miui تا ورژن 5 است و دیگر به ورژن 6 آپدیت نمیشود
2-گوشی redmi note 4g تک سیمکارت پردازنده اسنپدراگون 400 . این مدل راهی بازار های هند شد
3- گوشی redmi note 4g دو سیمکارت پردازنده اسنپدراگون 410 . این مدل همچنان در بازار چین درحال فروش است
البته لازم بذکر است مورد آخر خودش دو دسته میشود . مدل 1 گیگ رم با 8 گیگ حافظه و مدل 2 گیگ رم با 16 گیگ حافظه

محصولی که از پارس گوشی خریده شد کاملا اصلی بود . کد طلایی مخصوص پشت جعبه در سایت mi.com/verify چک شد.
همچنین بعد از روشن کردن گوشی با استفاده از نرم افزار مخصوص تشخیص اصل بودن شائومی چک شد و اصل بود. دقت داشته باشید فیک گوشی تک سیم در بازار ایران به وفور یافت میشود . وقتی کد طلایی پشت جعبه این گوشی های تقلبی را بخراشید همه ی انها از یک کد یکسان استفاده میکنند . و وقتی در سایت کد را وارد کردید به شما گفته میشود کد موردنظر به طور مثال 90 بار چک شده است . در حالی که هر کد مخصوص یک گوشی است و فقط باید شما آن را چک کنید برای اولین بار .
بنده دو سیمکارت در این گوشی قرار دادم به راحتی با 3g همراه اول و ایرانسل کار کردم .به دلیل نبودن پوشش 4g قادر به تست نیستم . اما 4g ایران مدل fdd-lte است که در پشت جعبه گوشی به این موضوع اشاره شده و دارای fdd است
تست antutu گوشی به 21000 رسید . بازی اسفالت 8 و فیفا 15 نصب و راحت اجرا شد
نمونه تصویر گرفته شده با redmi note توسط بنده

img_20150702_200506_hdr-copy-jpg.828710

2-صفحه نمایش اصلی نیلکین را هم در تصویر زیر میبنید بسته بندی بسیار شکیل و با کیفیت .

img_20150702_113820_hdr-copy-jpg.828708

img_20150702_111501_hdr-copy-jpg.828703

میشه عکس بیشتر از هندزفری بذاری و جعبش بذاری؟

pespes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. این قاب رو موجود دارم، جنس پشتش چرمه و دورش حالت فلزی زیبایی داره....
رنگ قهوه ای هستش... قرمزم فکر کنم موجود باشه(دقیقا همینایی که تو عکس هستش)
مشاهده پیوست 836772 مشاهده پیوست 836774 مشاهده پیوست 836773
اگر خواستین پیام خصوصی بدین درخدمتم.

فقط همین دو رنگ موجود دارید
قیمتش چنده ؟

ali_5527

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان گوشی رد می نوت به اندروید 5 آپدیت میشه یا نه ؟

بالا