برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

1 Saeed

Registered User
لایک‌ها
157
سلام و عرض ادب،

بنده یک امتیاز منفی دارم که چندین بار گزارش دادم (با توضیحات کامل) اما هیچ اقدامی در موردش صورت نگرفته.
کاربری که این امتیاز منفی رو برای بنده گذاشته الان محروم از فعالیت تجاری هست و خودشون 5 امتیاز منفی دارن (من براشون منفی نذاشتم).
شنیده بودم که برای حذف امتیاز منفی، هر دو کاربر باید گزارش بدن ولی متاسفانه ایشون آخرین فعالیت شون
‏20 سپتامبر 2013
هست.

لطفا رسیدگی بفرمایید.
ممنون و متشکرم.

Last edited:

mahsa mohammad pour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
با سلام
من در اطلاعیه هام چند پیام دریافت کرده ام که شما یک امتیاز به دست آورده اید و ... ولی در قسمت امتیازاتم ثبت نشده و امتیازاتم ،صفر هستش دلیلش چیه؟
با تشکر

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
با سلام
من در اطلاعیه هام چند پیام دریافت کرده ام که شما یک امتیاز به دست آورده اید و ... ولی در قسمت امتیازاتم ثبت نشده و امتیازاتم ،صفر هستش دلیلش چیه؟
با تشکر
سلام و عرض ادب

تا اونجا که بنده اطلاع دادم اون امتیاز ها مربوط به تعداد تشکرهایی میشه که مطالب مفید شما داخل انجمن میگیرند و با امتیاز بازارچه فرق میکنه!

PETO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
من چرا هنوز کاربره تازه واردم ؟!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
من چرا هنوز کاربره تازه واردم ؟!
سلام
باید از عضویت شما 1 ماه گذشته باشد و تعداد پست های مفید شما هم به 70 رسیده باشد.
در حال حاضر عضویت شما زیر یک ماه می باشد...

saeedjoon2

Registered User
لایک‌ها
40
مدیر ارشد عزیز من نمیتونم امتیاز بدم میشه یه توضیحی در این باره بدید

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
مدیر ارشد عزیز من نمیتونم امتیاز بدم میشه یه توضیحی در این باره بدید
سلام
کاربران تازه وارد مجاز به دادن امتیاز نمی باشند.
برای امتیاز دادن باید Registered User شوید وبرای این مهم باید تعداد پست های مفید شما به 70 برسد و همچنین از عضویت شما یک ماه گذشته باشد...

saeedjoon2

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
کاربران تازه وارد مجاز به دادن امتیاز نمی باشند.
برای امتیاز دادن باید Registered User شوید وبرای این مهم باید تعداد پست های مفید شما به 70 برسد و همچنین از عضویت شما یک ماه گذشته باشد...
داداش من هرچی هم پست میزارم تعدادش بالا نمیره مشکل چیه تاریخ عضویتم هم برای خیلی وقت پیشه

Madrez

Registered User
لایک‌ها
36
طرح خوبی ه. ولی به نظر من کسی حتی یه منفی هم گرفت تحقیق کنید راجع بهش و اگه کلاهبرداری کرده بود اکانتشو ببندید اینجوری بهتر میشه. ولی در کل طرح عالی ای هست

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
وقت بخیر , متاسفانه شرایط ثبت امتیاز اصلا جدی گرفته نمیشه بنده دیروز بی دلیل و بی جهت بعد از سالها فعالیت کاربری از رو حسادت و نادانی اومده امتیاز منفی داده , ( طرف پیام خصوصی فرستاده که چرا داری فلان جنس این قیمت میفروشی ؟ بهش گفتم خب اگر گرونه نخر ! سراغ داری بیار من جنس 300 تومنی 700 تومن میخرم ازت ! ) مولتی یوزر هم هست نه میشناسم نه جنسی فروختم ریپورت هم دادم لطفا پیگیری کنید برای اعتبارمون زحمت کشیدیم چیزی نیست که بیخود و بی جهت از رو ابلهی یک کاربر خراب بشه , ممنونم

اینم لینک 2 یوزرش :

http://forum.persiantools.com/members/ehsan-007.364337/
http://forum.persiantools.com/members/erfan-007.372923/

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
وقت بخیر , متاسفانه شرایط ثبت امتیاز اصلا جدی گرفته نمیشه بنده دیروز بی دلیل و بی جهت بعد از سالها فعالیت کاربری از رو حسادت و نادانی اومده امتیاز منفی داده , ( طرف پیام خصوصی فرستاده که چرا داری فلان جنس این قیمت میفروشی ؟ بهش گفتم خب اگر گرونه نخر ! سراغ داری بیار من جنس 300 تومنی 700 تومن میخرم ازت ! ) مولتی یوزر هم هست نه میشناسم نه جنسی فروختم ریپورت هم دادم لطفا پیگیری کنید برای اعتبارمون زحمت کشیدیم چیزی نیست که بیخود و بی جهت از رو ابلهی یک کاربر خراب بشه , ممنونم
واقعا باید جلوی همچین کاربرایی گرفته بشه

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
واقعا باید جلوی همچین کاربرایی گرفته بشه

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

بنده کاربر تقریبا قدیمی و فعال فروم هستم ولی حرج و مرج تو بازارچه مخصوصا بخش کنسول بازی خیلی زیاده من نمیدونم شرایط همکار انجمن شدن چی هست ولی اگر هم ثبت نام کنن حاضرم اولین نفر ثبت کنم و بخش صوتی و تصویری درست حسابی دستم بگیرم

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
بنده کاربر تقریبا قدیمی و فعال فروم هستم ولی حرج و مرج تو بازارچه مخصوصا بخش کنسول بازی خیلی زیاده من نمیدونم شرایط همکار انجمن شدن چی هست ولی اگر هم ثبت نام کنن حاضرم اولین نفر ثبت کنم و بخش صوتی و تصویری درست حسابی دستم بگیرم
سلام
در بخش مذکور مدیران تمام تلاش خود را میکنند و مشکل خاصی در این بخش وجود ندارد و رسیدگی های لازم صورت میگیرد.
در صورت نیاز به همکار حتما به شما اطلاع داده میشود.
با تشکر از پیشنهاد شما...

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
سلام من از کاربر akbarof در این تاپیک 4 عدد لپ تاپ خریدم و چون خراب بود و ایشون هم قبول نکردند بهشون فیدبک منفی دادم
اما ایشون به تلافی و بی مورد به بنده فیدبک منفی دادند

لطفا برخورد لازم صورت بگیرد

با تشکر

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
توی بخش امتیازات بازارچه بنده هیچ امتیازه منفی ای ندارم با این حال در قسمت اطلاعات کاربری که زیر آواتار نمایش داده میشه، یک امتیازه منفی برای من ثبت شده.
قبلا با مدیران مربوطه هم گفتگو کردم و گفتن باگ هست ولی هیچ اقدامی برای رفع این باگ صورت نگرفته متاسفانه؛ عاجزانه خواشمندم رسیدگی کنید.
تصویری هم در این باب ضمیمه پست کردم.

فایل های ضمیمه

• 2015-08-03_00-08-57.png
    2015-08-03_00-08-57.png
    107.7 KB · نمایش ها: 14

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
توی بخش امتیازات بازارچه بنده هیچ امتیازه منفی ای ندارم با این حال در قسمت اطلاعات کاربری که زیر آواتار نمایش داده میشه، یک امتیازه منفی برای من ثبت شده.
قبلا با مدیران مربوطه هم گفتگو کردم و گفتن باگ هست ولی هیچ اقدامی برای رفع این باگ صورت نگرفته متاسفانه؛ عاجزانه خواشمندم رسیدگی کنید.
تصویری هم در این باب ضمیمه پست کردم.
سلام
حتما بررسی های لازم صورت میگیرد و مشکل شما برطرف میشود...

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
این روش امتیاز دهی رو بی زحمت تغییر بدید
هر کی از یکی خوشش نیاد میتونه یه امتیاز منفی درج کنه - یعنی چی؟ پس امنیت سابقه فعالیت ما کجا میره؟
بی زحمت یه تغییراتی بدید تا این روال امتیاز دهی از یه فیلتری رد بشه - تایید بشه بعد نمایش داده بشه
نیاز به تاپیک داشته باشه امتیاز
ممنون میشم در این زمینه یه فعالیتی انجام بدین

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
این روش امتیاز دهی رو بی زحمت تغییر بدید
هر کی از یکی خوشش نیاد میتونه یه امتیاز منفی درج کنه - یعنی چی؟ پس امنیت سابقه فعالیت ما کجا میره؟
بی زحمت یه تغییراتی بدید تا این روال امتیاز دهی از یه فیلتری رد بشه - تایید بشه بعد نمایش داده بشه
نیاز به تاپیک داشته باشه امتیاز
ممنون میشم در این زمینه یه فعالیتی انجام بدین
سلام
دادن امتیاز در صورتی مجاز و صحیح است که بین کاربران معامله صورت گرفته باشد ...
در غیر این صورت امتیاز های داده شده صحیح نمی باشد و کاربر میتواند گزارش دهد تا توسط مدیران حذف شود...
در صورت امکان حتما تغییرات لازم صورت میگیرد.
با تشکر از پیشنهاد شما...

بالا