برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی فوری فیسبوک

abipesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه اشتباهی اینجا سوالمو مطرح میکنم منو ببخشید.
من توفیسبوک یه فان پیچ راه انداختم و حالا میخوام یه ایونت بزارم و فراخوان کنم/ از تو پرفایلم بلدم به دوستام فراخوان بدم و دعوتشون کنم /ولی نمیدونم به اعضای فان پیجم چطور باید اینکارو بکنم؟ چون اونا دوست من نیستند که از پرو فایلم دعوتشون کنم . با سپاس

hipolamtos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام یه سوال داشتم

یه ویدئو گذاشتم توی فیس بوک خیلی سریع پاک شد چون طرفدارای اون فرد ریپورتش کرده بودن میخواستم بدونم قوانین ریپورت چیه؟ چند نفر باید ریپورت کنن تا پاک بشه؟ مسئولان فیس بوک میشینن میبینن ویدئو رو بعد پاک میکنن؟ یا ندیده پاکش میکنن؟

بعد اگه آیدیم بلاک بشه موقتیه یا برای همیشه بلاک میشه ؟

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
به تعداد نگاه نمیکنن
بعضی وقت ها ده تا دوستان شما یکی از ارسالهاتون رو ریپورت بدن پاک میشه و بعضی وقتها هزاران کاربر یک پیج پست ادمین رو ریپورت بدن پاک نمیشه!
دقیقا بستگی داره به نوع محتوا
بیشتر مواقع اگه نوع ریپورت جزء دسته بندی های خود فیسبوک باشه اونها بیشتر رسیدگی میشن

اما در مورد بلاک شدن
بستگی داره به نوعش
اگه مثلا به خاطر زیاد بودن اد کردن افراد باشه و رد درخواست اونها و ... بار اول کم کم مدت بلاک شدنتون زیاد میشه
سه روز، هفت روز، چهارده روز یک سال و حتی دائم
باید بگید منظورتون از بلاک شدن، بلاک شدن بر اثر کدوم کار هست

hipolamtos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
به تعداد نگاه نمیکنن
بعضی وقت ها ده تا دوستان شما یکی از ارسالهاتون رو ریپورت بدن پاک میشه و بعضی وقتها هزاران کاربر یک پیج پست ادمین رو ریپورت بدن پاک نمیشه!
دقیقا بستگی داره به نوع محتوا
بیشتر مواقع اگه نوع ریپورت جزء دسته بندی های خود فیسبوک باشه اونها بیشتر رسیدگی میشن

اما در مورد بلاک شدن
بستگی داره به نوعش
اگه مثلا به خاطر زیاد بودن اد کردن افراد باشه و رد درخواست اونها و ... بار اول کم کم مدت بلاک شدنتون زیاد میشه
سه روز، هفت روز، چهارده روز یک سال و حتی دائم
باید بگید منظورتون از بلاک شدن، بلاک شدن بر اثر کدوم کار هست

ممنون بابت پاسخ ! اما من بلاک درخواست دوستی رو میدونستم منظورم بلاک کل پروفایله یعنی خود آیدی !

بعد در مورد ریپورت شما میگی به محتوا بستگی داره اون ویدئویی که من گذاشتم مث یه شوی ساده بود حتی خیلی ساده تر از اون و هیچ صحنه بد و غیراخلاقی توش نبود یعنی از نظر محتوا سالم بود پس چرا حذف شد؟ این یعنی اینکه به محتوا کاری ندارن فقط نیگا میکنن ببینن چی ریپورت شده ! بد میگم ؟

hipolamtos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
همین الان این پیغام برام اومد تو فیس بوک

انگلیسیم زیاد خوب نیست ولی متوجه شدم بند دوم میگه اگه دوباره اون ویدئو رو آپلود کنی قسمت آپلود ویدئو رو ازت حذف میکنیم و حتی شاید اکانت فیس بوکتو ببندیم و غیرفعال کنیم درسته؟

hoshdar.jpg

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
خب شما باید ببینی چرا اون ویدئو ریپورت شده؟
به خاطر کپی رایت نبوده؟
به کپی رایت خیلی حساس هستن

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
آیا حق پخش کردن آهنگ رو به صورت کامل داشتی؟ اگر این آهنگ توی خارج از کشور برای فروش هست و توی هیچ سایتی که کپی رایت رو رعایت میکنه وجود نداره، پس شما هم نباید بزاری
دانلود میکنم ببینم چیه

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
دقیقا ماله شبکه ی عن و تو هستش و 100% ریپورت داده شده،ویدئو رو دیدم،آهنگش خوب نبود :دی به شخصیت آوش نمیخورد :دی

hipolamtos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستان میشه بیشتر توضیح بدین؟ من گیج شدم ! آهنگ مشکل داشت یا تصویر؟ این همه آهنگ تو فیس بوک هست چرا حذف نمیشه تازه آلبوماشم تو خارج برای فروش هست! تصویر هم که فکر نکنم مشکل داشته باشه !

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان

یه آیدی فیسبوک که بلاک‌ تصویری شده چجوری باید ردش کرد آیدی فعال کرد؟

بالا