برگزیده های پرشین تولز

چرا شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت نمیتوانند روی خط های فیبر نوری سرویس بِدَن؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
سلام مجدد عزیز ما 2تا خط داریم یکیش که میگن از یجا رد شده نویز میندازه خلاصه سرعت دانلود به 100 هم نمیرسه.
وایمکسم گرفتیم انتن درست نمیده:D
این خط رو گفتن فیبر کردیم فقطم مخابرات رو فیبر نت میده که اینا تا دمه خونه نکشیدن(یعنی از یه جایی به بعد همون مسیه)
ما چون هیئت علمی دانشگاه داریم تو خونه از دانشگاه(فک کنم) نامه داشتیم سرعت بالاتر دادن اما گفتن خططون از یه سرعتی به بالاتر نمیکشه(جفت خطا)
شکایتم کردیم رسیدگی نمیکنن. مخابرات گردن کلفته هیییییییییچ کاریش نمیشه کرد.
خیلی ممنون
دانشجو ام مشکلی نیست، از دانشگاه نامه ای چیزی خواستن میدم!
فکر کنم اولین نفری باشید که دیدم از مخابرات تعریف کردید :دی
بازم ممنون

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
منظورم فیبر نوری بود که عنوان تاپیک است ! و خود مخابرات هم هنوز اشتراک روی فیبر نوری بکسی نداده!
کلا گفتم برادر بخودت نگیر چون فقط من و شما این تاپیک را دنبال نمیکنیم البته شما صاحبت تاپیک هستید
بنده هم دیگه ادامه نمیدم چون مشخصا هنوز فیبر نوری بهره برداری نشده
بنده عذز خواهم اگر ناراحتتان کردم
اگر هم قصد خرید اشتراک از مخابرات را دارید نامه احتیاج نیست 128 بگیر شما بعد از داخل سایت اشتراک را عوض کن

Last edited:

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
منظورم فیبر نوری بود که عنوان تاپیک است ! و خود مخابرات هم هنوز اشتراک روی فیبر نوری بکسی نداده!
کلا گفتم برادر بخودت نگیر چون فقط من و شما این تاپیک را دنبال نمیکنیم البته شما صاحبت تاپیک هستید
اگر هم قصد خرید اشتراک از مخابرات را دارید نامه احتیاج نیست 128 بگیر شما بعد از داخل سایت اشتراک را عوض کن
سلام عزیز پس این چه ما داریم؟:))
خودشون که میگن خططون هم فیبر کشیدیم! البته یه سال دویدیم تا دادن

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
سلام عزیز پس این چه ما داریم؟:))
خودشون که میگن خططون هم فیبر کشیدیم! البته یه سال دویدیم تا دادن

شما هم باور کن :) پست صفحه قبل رو بخون بعد میفهمی اونچیزی که بشما دادن PCM هم نیست اخه قیبر نوری چیه :)
فیبر نوری کشیده شده ولی هنوز استفاده نشده چون قراره تازه بعد از بهره برداری از پروژه اینترانت ملی مثلا فیبر نوری رو تازه بیان تحویل مردم بدهند وگرنه بله تا درب خانه بیشتر مردم اورده شده این فیبر ولی هنوز تحویل ندادن که شما استفاده کنی
فیبر نوری الان فقط برای ارتباط بین شهرها و اتصال شرکتهای اصلی با تهران استفاده میشود همین

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
شما هم باور کن :) پست صفحه قبل رو بخون بعد میفهمی اونچیزی که بشما دادن PCM هم نیست اخه قیبر نوری چیه :)
فیبر نوری کشیده شده ولی هنوز استفاده نشده چون قراره تازه بعد از بهره برداری از پروژه اینترانت ملی مثلا فیبر نوری رو تازه بیان تحویل مردم بدهند وگرنه بله تا درب خانه بیشتر مردم اورده شده این فیبر ولی هنوز تحویل ندادن که شما استفاده کنی
فیبر نوری الان فقط برای ارتباط بین شهرها و اتصال شرکتهای اصلی با تهران استفاده میشود همین
خوب حالا شما بیا منو بزن!
مگه من گفتم با چشام دیدم که همه خطارو فیبر کردن یا بالاسره شون بودم؟
گفتم به ما اینطور گفته شده.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
ممنون عزیز، اون چیزی که مخابرات گفته رو نقل کردم. تخصصی تو بحث نیستم که بدونم چطوری هستش.
خواهش میکنم.

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
خوب حالا شما بیا منو بزن!
مگه من گفتم با چشام دیدم که همه خطارو فیبر کردن یا بالاسره شون بودم؟
گفتم به ما اینطور گفته شده.

والا موقع نوشتن آن پست عصبانی نبودم اصلا این حرف شما عجیب بود واقعا زدن چیه ! :)
من که پستهامو همیشه بدور از عصبانیت ثبت میکنم اینجا هم فقط برای روشن شدن دروغی که مخابرات به مردم میگه شفافسازی کردم :)
مگه اینارو :) :) :) نمیبینی تو پستهام :)
یا علی

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
والا موقع نوشتن آن پست عصبانی نبودم اصلا این حرف شما عجیب بود واقعا زدن چیه ! :)
من که پستهامو همیشه بدور از عصبانیت ثبت میکنم اینجا هم فقط برای روشن شدن دروغی که مخابرات به مردم میگه شفافسازی کردم :)
مگه اینارو :) :) :) نمیبینی تو پستهام :)
یا علی
نه شکلکاش خیلی یوبسن :D
شرمنده شمام از دست ما ناراحت نشو.
حالا شماکه در جریانی اینا اصلا قصد دارن رو خط فیبر نت بدن؟

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
راستش تا وضعیت شبکه ملی مشخص نشود و انهم بصورت علنی اعلام نکنند وضعیت همین شکلی باقیست
این فیبر فقط برای شبکه اینترنت ملی نیست و مصارف دیگری هم مثل IP TV دارد که صدا و سیما هم برای بهره برداری رسمی از آن لحظه شماری میکند:D
البته هستند شرکتهایی که از اینترانت و فیبر نوری استفاده میکنند ولی تا بر روی فیبر نوری تحویل مردم ندهند که نمیشه از سرعت و کیفیت آن چیزی گفت

nasirima

Registered User
لایک‌ها
29
سال ها پیش مخابرات برای فیبر نوری تبلیغات تلفن تصویری میکرد اما بخاطر کامل نکردن پروژه سراسری فیبر نوری بیخیال شد اگر مخابرات برای فیبر نوری اینترنت نمیده یا فقط سرعت پایین میده هزینه برای چی بود

بالا