برگزیده های پرشین تولز

لطفا راهنمایی کنید

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
سلام و عرض ادب
در ابتدا اگر بخش اشتباهی رو برای ارسال تاپیک انتخاب کردم عذرخواهی میکنم و اماده انتقال تاپیک هستم :)
دوستان عزیز ابزاری هست که بشه باهاش به صورت دقیق آی پی های ورودی سایت رو آنالیز کرد؟ به این صورت که ببینیم آی پی از کدوم سایت لینک شده،چه صفحاتی رو مشاهده کرده و نهایتا خرید کرده یا نه ؟( نه صرفا اینکه لینک خرید پستی رو کلیک کرده باشه)
ابزار گوگل این قابلیت رو داره ؟
منتظر نظرات و پینهادات دوستان هستم

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
میتونی از همین امارگیر وبگذر استفاده کنی و برین به بخش نتایج زنده
اونجا بصورت انلاین و ثانیه به ثانیه میتونین ببنین از کجا اومد به کجا رفت با کدوم ای پی با کدوم مرورگر و حتی با چه رزولیشنی سیستم عامل هم میتونی ببینی

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
میتونی از همین امارگیر وبگذر استفاده کنی و برین به بخش نتایج زنده
اونجا بصورت انلاین و ثانیه به ثانیه میتونین ببنین از کجا اومد به کجا رفت با کدوم ای پی با کدوم مرورگر و حتی با چه رزولیشنی سیستم عامل هم میتونی ببینی
سلام
داداش وبگذر که دیگه همه میدونن
دنبال یه ابزاریم که آی پی رو تا زمان خرید آنالیز کنه
مثلا آی پی فلان از سایت فلان وارد شده . این صفحات رو دیده . روی لینک خرید کلیک کرده.و حتی خرید هم موفق داشته
که نشون بده تبلیغاتمون تو کدوم سایت ها بازدهی بیشتری داره
الان خیلی از سایت ها بازدید رو با آی فریم میفرستند و نمیشه فهمید بازدید کننده واقعا خودش اومده یا اصلا متوجه ورود نشده
ممنون

doa2

Registered User
لایک‌ها
31
شاید پرشین استات کمکت کنه

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
183
سلام، در آمارگیر histats قسمت Log Analyzer تب visit اکثر مواردی که ذکر کردید پوشش میده
اینکه بازدید کننده از چه سایتی و به چه صفحه ایی وارد شده و در صورتی که ورود از موتور جستجوگر بوده باشه چه کلمه ای را جستجو کرده - صفحات بازدید شده و تعداد دفعات بازدید.

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
سلام، در آمارگیر histats قسمت Log Analyzer تب visit اکثر مواردی که ذکر کردید پوشش میده
اینکه بازدید کننده از چه سایتی و به چه صفحه ایی وارد شده و در صورتی که ورود از موتور جستجوگر بوده باشه چه کلمه ای را جستجو کرده - صفحات بازدید شده و تعداد دفعات بازدید.
سلام
بله نشون میده اما بیشتر هدف من اینه که ببینم آی پی وارد شده از فلان سایت نهایتا خرید کرده از سایت یا نه
وگرنه این امکانات در وبگذر هم هست
ممنون

بالا