برگزیده های پرشین تولز

██ ██ تاپیک جامع فروش انواع مکمل های مجاز ورزشی - [ کاملا اورجینال ] - تضمین کیفیت و مرغوبیت ██ ██

LORD.SPY

Registered User
لایک‌ها
117
بسم ا... الرحمن الرحیم
سری جدید های مکمل های ورزشی آماده فروش میباشد . این محصولات ، مجموعه ای از بهترین و مرغوبترین مکمل ها و تجهیزات بدنسازی میباشد . تمام محصولات با کیفیت بالا و اصلی بوده ، همچنین از مکمل های این مجموعه بارها و بارها برای آماده سازی مسابقات بدنسازی استفاده شده .
■ ■ ■ ■
مساله مهم برای ورزشکاران مبتدی : تمام محصولاتی که در این تاپیک لیست شده است ، مکمل های غذایی مجاز برای انواع رشته های ورزشی میباشد و به هیچ عنوان جزو دارو ( دارو های استروئیدی ، پپتیدی و ... ) دسته بندی نمیشوند .

■ ■ ■ ■​

مکمل های ارائه شده ، مناسب برای تمامی رتشته های ورزشی میباشند .

■ ■ ■ ■​
کربوهیدرات ها :

1 - کربو خالص Ultimate آلتیمیت : 80.000 تومان
2 - گینر پروتئین بالا مکس وین 50 : 175.000 تومان
3 - گینر شرکت Olimp - الیمپ : 260.000 تومان

پروتیین خالص whey :

1 - پروتیئن Whey Gold Standard - وی گلد استاندارد : 310.000 تومان ( برنده جایزه بهترین مکمل پروتئینی سال های 2005 تا 2011 )
2 - پروتئین Syntha 6 BSN - سینتا 6 : 245.000 تومان
3 - پروتئین BPI HD - وی HD شرکت بی پی آی : 265.000 تومان

آمینو اسید ها :

1 - آمینو 2222 شرکت Optimum Nutrition اُپتیمم نیتریشن : 120.000 تومان
2 - آمینو انرژی شرکت Optimum Nutrition اُپتیمم نیتریشن : 125.000 تومان
3 - آمینو شرکت Carnivor - کارنیوور : 100.000 تومان
4 - آمینو One شرکت Muscle Pharm - ماسل فارم : 115.000 تومان
5 - آمینو BCAA شرکت Cellucor - سلوکور : 125.000 تومان
6 - HMB شرکت مکس وین : 96.000 تومان

چربی سوز ها :

1 - چربی سوز HD شرکت Cellucor - سلوکور : 115.000 تومان
2 - CLA شرکت ماسل فارم : 95.000 تومان

کراتین ها :

1 - کراتین شرکت Nutrex - ناترکس :70.000 تومان
2 - کراتین Ultimate Nutrition - شرکت ناتریشن : 70.000 تومان
3 - کراتین پلاتینیوم شرکت Muscle Tech - ماسل تِک : 115.000 تومان

پمپ ها :

1 - پمپ فوق العاده قوی و مرغوب N.O.-Xplode شرکت BSN - بی اس ان : 185.000 تومان
2- پمپ C4 شرکت Cellucor - سلوکور : 95.000 تومان

گلوتامین ها :

1 - گلوتامین Ultimate Nutrition - ناتریشن : 95.000 تومان
2 - گلوتامین شرکت Optimum Nutrition - اُپتیمم : 115.000 تومان
3 - گلوتامین پلاتینیوم Muslce Tech - ماسل تِک : 130.000 تومان
4 - گلوتامین مکس وین : 100.000 تومان

پروهورمون ها :

1 - پروهورمون Muscle MC - ماسل ام سی : 130.000 تومان

برنامه غذایی و تمرینی :

1 - برنامه تمرینی برای افراد مبتدی : 20.000 تومان ( در صورت خرید بالای 300.000 تومان از مکمل های این مجموعه ، ارائه برنامه تمرینی مبتدی با هزینه 10.000 تومان ارائه میشود .
2 - برنامه تمرینی حرفه ای : 50.000 تومان
3 - برنامه غذایی برای چربی سوزی و حجم : 30.000 تومان
4 - مشاوره انتخاب مکمل مناسب و مورد نیاز بدن شما : رایگان !

تجهیزات :

شیکر برقی : 75.000 تومان
IMG_1197.JPG
------------------------------------------
دستکش مردانه : 40.000 تومان
IMG_1201.JPG
دستکش زنانه - طرح دار : 45.000 تومان
IMG_1199.JPG
کمربند : 40.000 تومان
IMG_1195.JPG IMG_1196.JPG
مچ بند : 25.000 تومان
IMG_1203.JPG
زانوبند : 50.000 تومان
IMG_1203.JPG
بند لیفت : 15.000 تومان
IMG_1201.JPG
کمربند لاغری : 48.000 تومان
IMG_1202.JPG

■ ■ ■ ■​

مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین گزینه برای رشد عضلات شما

■ ■ ■ ■​

pxbsht9v1wxc33ynv1sj.jpg

از کجا مطمئن بشید که مکمل های ما اصلی هستند ؟

1 - تمام کالاهای اورجینال دارای بارکد هستند ، هیچکدام از کالا های فیک بارکد ندارن ، داشتن بارکد یعنی اینکه این کالا وارد سیستم ثبت کالا های جهانی شده و کالا های فیک نمیتونن وارد این سیستم بشن .
2 - کالاهای فیک ، هیچوقت نمیتونن دقیقا کپی برابر اصل ( از نظر شکل ظاهری ، طراحی بسته بندی و... ) باشند . حتما در جایی لوگو یا نوشته ای فرق میکنه در کالا های فیک . شما میتونید عکس کالایی که خریداری کردید ( از سایت اصلی سازنده مکمل ) با محصولی که خریداری کردید مو به مو چک کنید تا از این لحاظ هم مطمئن بشید .
3 - این یک مطلب فوق العاده برای تشخیص دادن مکمل اصلی از تقلبی هست ، میتونید مطالعه کنید دوست خوبم : http://www.fitnessrockers.com/identify-fake-supplements-in-india-hindi/
4 - اگر ورزشکار حرفه ای باشید و قبلا از مکمل های اصلی استفاده کرده باشید ، بلافاصله بعد از چشیدن مکمل متوجه کیفیت و اصلی و تقلبی بودن محصول میشید .
5 - شما یک مکمل اصلی که دارید رو برای ما میارید و ما از مکمل های خودمون ( همون مارک ، همون برند ) رو براتون باز میکنیم ، خواهید دید که فرقی ندارن .

عـــکــس با نــام کــاربــری

IMG_1232.JPG

تصــاویـــــر کــلـــی :
IMG_1185.JPG IMG_1187.JPG IMG_1188.JPG IMG_1189.JPG IMG_1190.JPG IMG_1191.JPG IMG_1192.JPG IMG_1193.JPG IMG_1194.JPG IMG_1195.JPG IMG_1196.JPG IMG_1197.JPG IMG_1198.JPG IMG_1199.JPG IMG_1200.JPG IMG_1201.JPG IMG_1202.JPG IMG_1203.JPG IMG_1204.JPG IMG_1205.JPG IMG_1206.JPG IMG_1207.JPG IMG_1208.JPG

Last edited:

imi75

Registered User
لایک‌ها
197
عزیز هیچ گدوم از این محصولات مجوز وزذات بهداشت ندارن و اصلا در ایران مجاز نیستن
و همچنین خلاف قوانین انجمن

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
کراتین ماسل تک پلاتینوم 400 گرمی حدود 70 قیمتشه این که شما نوشتین احتمالا مدل creacore ماسل تک هست

LORD.SPY

Registered User
لایک‌ها
117
عزیز هیچ گدوم از این محصولات مجوز وزذات بهداشت ندارن و اصلا در ایران مجاز نیستن
و همچنین خلاف قوانین انجمن

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه .
در ابتدا ، خیلی خوشحال میشدم که این متنتون رو در پیغام خصوصی با من در میون میزاشتید .

یک توضیح جامعی بدم خدمتتون . تمامی این مکمل هایی که به اون ها عنوان مجاز نسبت داده شده ، به این منظور هست که به هیچ عنوان جزو دارو ، دوپینگ دسته بندی نمیشن . تمامی موارد فوق ، جزو مکمل های غذایی یک ورزشکار محسوب میشن . محصولاتی هستند که در داروخونه عرضه میشن ، ولی اگر از ورزشکاران حرفه ای سوال کنید ، مطئنا از کیفیت پایین و مضرات زیاد اون ها چند ساعتی برای شما صحبت میکنند . مشکلاتی که برای کلیه به وجود میارند و ...
به نظر شما ما پروتین whey به قیمت 80 هزار تومانی داریم ؟ واقعا باید این پروتئین چند دلار خریداری بشه که با اضافه کردن خرج باربری ، مجوز ، گمرک و ... بشه 80 هزار تومان ؟ اون پروتئین باید 10-12 دلار تولید بشه که همچین محصولی ما توی دنیا نداریم ! واقعا خودتون حساب کنید اون چه بلایی سرتون میاره .
بله، محصولات ما مجوز بهداشت ندارن ، ولی اصلا دلیل مناسبی برای نامرغوب بودن محصولات نیست . چون اولا اگر در جریان باشید ، برای هر برند باید مجوز جدا گرفت و با این همه برند ، هزینه ها سر به فلک میکشه و اگر ما بخوایم محصول اصلی مجوز دار وارد کنیم و با قیمت 600 هزار تومان بفروشیم واقعا کسی نمیخره !
دوما این برند ها جهانی هستند ، من به شما محصول رو میدم ، شما شماره سریالش رو از سایت اصل استعلام کنید ، تاریخ تولید تاریخ انقضا و .... میتونید مطمئن بشید که محصول اوجینال میخورید ! این محصولات داروخونه ای و مجوز دار ، اصلا معلوم هست توسط کدوم کمپانی تولید شده ؟

هیچ کدام از محصولاتی که ارائه شده ، به هیچ عنوان سلامتی کسی رو به خطر نمیندازه .

امیدوارم تونسته باشم توضیحات مفیدی بدم .
اگر مورد دیگه ای بود بفرمایید در خدمتم .

کراتین ماسل تک پلاتینوم 400 گرمی حدود 70 قیمتشه این که شما نوشتین احتمالا مدل creacore ماسل تک هست

سلام

وقتتون بخیر .
خیر کراکور نیست و کراتین مونوهیدرات هست . این محصول در هنگام آفر برای ما 25 $ فاکتور شد که با اضافه کردن هزینه های باربری و ... میشه مبلغی که شما مشاهده میکنید .
قیمتی که فرمودید کمی غیرمعقول و غیرمنطقی هست .

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
سلام

پمپ c4 یا نو اکسپلود کدومش برا عضله سازی و افزایش استقامت بهتره ؟
واسه حجم نمیخام . افزایش انرژی و استقامت

مکمل ها از کجا وارد شده ؟ دوبی یا از بادی بیلدینگ خرید شده ؟

ممنون

LORD.SPY

Registered User
لایک‌ها
117
سلام

پمپ c4 یا نو اکسپلود کدومش برا عضله سازی و افزایش استقامت بهتره ؟
واسه حجم نمیخام . افزایش انرژی و استقامت

مکمل ها از کجا وارد شده ؟ دوبی یا از بادی بیلدینگ خرید شده ؟

ممنون

سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه ،
اگر ورزشکار حرفه ای هستید و مدت زیادی هست که مشغول به تمرین هستید ، بنده BSN رو پیشنهاد میکنم ! فوق العاده اس .
اگر تازه شروع به تمرین کردید ، من C4 رو پیشنهاد میکنم .

هر دو محصول واقعا عالی هستند از نظر کارایی ! اگر دوست دارید C4 رو انتخاب کنید برای اولین بار ، اگر از کیفیت راضی بودید و دیدید که به قدرت و استقامت بیشتری نیاز دارید ، دفعه بعد از BSN استفاده کنید .

حالا اگر نظر شخصی من رو میخواین ، بنده C4 رو پیشنهاد میکنم . چرا ؟ چون اقتصادی تر هستش ! و اگر C4 رو به جای BSN انتخاب کنید ، چیزی زیادی رو از دست ندادید .

محصولات از دبی و ترکیه وارد میشن .

Modern Cowboy

Registered User
لایک‌ها
62
سلام دوست عزیز من قصد خرید دارم ولی واقعا نمیدونم آیا محصولاتتون اصلی هستن یا نه . من خودم خیلی حرفه ایی نیستم ولی داداشم سالهاست بدنسازی کار میکنه بهش گفتم میگه همشون تقلبی هستن و نمیدونم نصفشون که تو ایران پر میشه بقیشونم تقلبی هستن و مکمل اصل گیر نمیاد و خلاصه خیلی بد بینی وجود داره تو کار شما .
الان چه تضمینی هست که کاری که من میخرم ازتون اصلی باشه . به هیچ طریقی میشه اصلی بودنش رو متوجه شد ؟

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام بنده هم 2-3 تا سوال داشتم. اول تضمینتون برای اصل بودن چیه؟ چون منم مشابه اون دوستی که بالا گفتن شنیدم پیدا کردن پروتئین اصل خیلی سخته و همش تقلبیه. سوال دومم در مورد پروتئین وی هستش. من دنبال کمی حجم گرفتنم. چند ساله نه حرفه ای اما مستمر کار می کنم. شما همین وی را توصیه می کنید؟ مصرف پروتئین با پمپ جهت حجم و انرژی کافیه؟ این پروتئین و پمپ برای خانمها هم قابل استفاده هستش؟ ممنون

LORD.SPY

Registered User
لایک‌ها
117
سلام دوست عزیز من قصد خرید دارم ولی واقعا نمیدونم آیا محصولاتتون اصلی هستن یا نه . من خودم خیلی حرفه ایی نیستم ولی داداشم سالهاست بدنسازی کار میکنه بهش گفتم میگه همشون تقلبی هستن و نمیدونم نصفشون که تو ایران پر میشه بقیشونم تقلبی هستن و مکمل اصل گیر نمیاد و خلاصه خیلی بد بینی وجود داره تو کار شما .
الان چه تضمینی هست که کاری که من میخرم ازتون اصلی باشه . به هیچ طریقی میشه اصلی بودنش رو متوجه شد ؟

سلام ، امیدوارم حالتون خوب باشه ، به پست اول اضافه شد .

سلام بنده هم 2-3 تا سوال داشتم. اول تضمینتون برای اصل بودن چیه؟ چون منم مشابه اون دوستی که بالا گفتن شنیدم پیدا کردن پروتئین اصل خیلی سخته و همش تقلبیه. سوال دومم در مورد پروتئین وی هستش. من دنبال کمی حجم گرفتنم. چند ساله نه حرفه ای اما مستمر کار می کنم. شما همین وی را توصیه می کنید؟ مصرف پروتئین با پمپ جهت حجم و انرژی کافیه؟ این پروتئین و پمپ برای خانمها هم قابل استفاده هستش؟ ممنون

سلام دوست عزیز ، عرایض بنده در مورد اصلی بودن مکمل ها در پست اول با عنوان "از کجا مطمئن بشید که مکمل های ما اصلی هستند ؟ " اضافه شد .
در مورد سوال دومتون ، چند سوال میپرسم لطفا پاسخ بدید تا راهنماییتون کنم .
چند سالتونه ؟
وزن و قد ؟
چرا whey دوست عزیز ؟

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام ، امیدوارم حالتون خوب باشه ، به پست اول اضافه شد .

سلام دوست عزیز ، عرایض بنده در مورد اصلی بودن مکمل ها در پست اول با عنوان "از کجا مطمئن بشید که مکمل های ما اصلی هستند ؟ " اضافه شد .
در مورد سوال دومتون ، چند سوال میپرسم لطفا پاسخ بدید تا راهنماییتون کنم .
چند سالتونه ؟
وزن و قد ؟
چرا whey دوست عزیز ؟
33
وزن 83 و قد 182
والا من در زمینه پروتئین اطلاع زیادی ندارم و توی این چند سال کلا 3 بار مصرف کردم. من اسم برندهایی که زیاد شنیدم ماسل تک، وی، سل تک، الیم

LORD.SPY

Registered User
لایک‌ها
117
33
وزن 83 و قد 182
والا من در زمینه پروتئین اطلاع زیادی ندارم و توی این چند سال کلا 3 بار مصرف کردم. من اسم برندهایی که زیاد شنیدم ماسل تک، وی، سل تک، الیم

موارد مورد نیاز برای شما دوست عزیز ، پ.خ شد .

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
سلام هنوز هم فروش دارید؟

امکان وارد کردن محصول دیگه ای رو ندارید و فقط باید از لیستی که گذاشتید یکی رو انتخاب کنیم؟

با تشکر

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
ما هرچی خواستیم تاپیک برا مکمل بزنیم
گفتن خلاف مقررات ه
نمیدونم شما چجوری تاپیک زدی ؟ مقررات فرق میکنه برا شما ؟

بالا