برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
هم اکنون سرعت لود انجمن بسیار پایین است بقیه سایت ها با سرعت بالا کامل باز میشوند ولی پرشین تولز با سرعت اینترنت 512(بدون مشکل اینترنت) پس از گذشت یک دقیقه باز میشود!

AM$IR

Registered User
لایک‌ها
80
سلام دوستان چطوری میتونم امضا برا خودم بزارم هر کاری کردم پیداش نکردم تو تنظیمات

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
دنبال کردن یک کاربر چه نتیجه ای داره؟ هر وقت اون پست بده ما اطلاعیه میگیریم؟ دنبال کردن دقیقا چی هست؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
دنبال کردن یک کاربر چه نتیجه ای داره؟ هر وقت اون پست بده ما اطلاعیه میگیریم؟ دنبال کردن دقیقا چی هست؟
سلام
وقتی کاربری را دنبال میکنید(follow)در واقع میتوانید راحتتر از فعالیت های شخص اگاهی پیدا نمایید و همچنین در لیست دنبال شوندگان قرار میگیرنند و برای پیدا کردن شخص دیگر نیاز به searche کلی نمی باشد و راحتر میتوانید دسترسی پیدا کنید...
وقتی کاربران برای شما پیام خصوصی میدهند و یا از شما تشکر میکنند برای شما اطلاعیه میاید اما در صورت دنیال کردن شما از بیشتر فعالیت هایی که شخص در فروم انجام میدهد میتوانید اگاهی پیدا نمایید...

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
سلام
یه سوال دارم. بعضی تاپیک ها همیشه تو یه موضوع اول هستن. به خاطر مهم بودن آنها.
این کارو خود سیستم انجام میده یا قابلیت خاصی تو سیستم هست که ما باید انجام بدیم تا تاپیک ما هم جزو تاپیک های مهم بشه؟

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
هزینه و مدت زمانش چه قدر هست؟
از کجا باید پرداخت کرد؟

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
با سلام
تو کد فروم اگه یه نگاهی بندازین تمام لینک های خروجی نوفالو هستن ولی انگار ریدایرکت هم میشن : «
HTML:
data-proxy-href="proxy.php?link=http%3A%2F%2Fforum.shopkeeper.ir%2Fshowthread.php%3Ft%3D75338&hash=bd80ff29770ddac1e4e32304f33b0128"
این گفتم درسته یا قضیه یه چیز دیگه ایه؟
چرا پرشین تولز این کارو کرده ، برای سئو بوده. خب نوفالو کردن مگه کفایت نمیکنه؟

shahram_irani

Registered User
لایک‌ها
44
سلام ، من چطور میتونم نام کاربریمو عوض کنم ؟
سوال من هم دقیقا همینه چونکه تو موبایل میخوام نام کاربری خودم رو وارد کنم تحت هیچ عنوانی نمیشه این کار رو کرد
من رو راهنمایی کنید لطفا

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
درود
مدیر گرامی, دلیل محروم از فعالیت تجاری شدن فروشندگان معتر چیه؟! فیدبک منفی؟ یا دلایل دیگه ای داره؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
درود
مدیر گرامی, دلیل محروم از فعالیت تجاری شدن فروشندگان معتر چیه؟! فیدبک منفی؟ یا دلایل دیگه ای داره؟
سلام
اگر هر یک از کاربران قوانین فروم را رعایت نکنند و خریدو فروشی خلاف قوانین انجمن انجام دهنند و همچنین به تذکر های هر یک از مدیران در این خصوص توجه نکنند حتما محروم از فعالیت تجاری میشونند...

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
سلام
از امروز ظهر هرچی سعی میکنم وارد سایت پرشین تولز بشم امکان نداره. فقط هم پرشین تولز اینجوریه بقیه سایتها عادی باز میشه. هر جای ویندوز رو که فکرش رو بکنید سرک کشیدم همه تنظیمات رو ریست کردم ولی انگار نه انگار. الان متوجه شدم که با قند شکن میشه وارد شد. کسی فکری به نظرش نمیرسه؟
ناگفته نماند الان تست کردم ip که شرکت به من داد ثابته و با خاموش و روشن کردن مودم تغییر نمیکنه. یعنی ممکنه پی تی Ip منو بلاک کرده باشه؟ کسی تا حالا به این مشکل برنخورده

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
بررسی های لازم صورت گرفت.
مشکلی در اکانت شما وجود ندارد...لطفا یک بار خارج شوید(logout) و مجدد وارد شوید (log in) شوید.
در غیر این صورت با یک مرورگر دیگر امتحان نمایید در صورت عدم اصلاح اطلاع دهید.

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
سلام
بررسی های لازم صورت گرفت.
مشکلی در اکانت شما وجود ندارد...لطفا یک بار خارج شوید(logout) و مجدد وارد شوید (log in) شوید.
در غیر این صورت با یک مرورگر دیگر امتحان نمایید در صورت عدم اصلاح اطلاع دهید.
همه این کارا رو انجام دادم.خونه دو سیستم داریم با اونم تست کردم باز نمیشه.

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
چرا هیچ کاربری نمیتونه به من امتیاز بازارچه بده و من هم نمیتونم در قسمت خرید و فروش دلار ها و ارزهای اینترنت پست بفرستم؟؟

لطفا پیگیری کنید

بالا