برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من هم فنخال اون سرمربی ای نبود که ما انتظارش رو میکشیدیم اما خب باید فعلا پذیرفت که سرمربی تیم هست و باید ازش حمایت کنیم.
نکته مثبت خب این هست که این سرمربی قراردادش رو تمدید نمیکنه.
نکته منفی هم این هست که معمولا فن خال در هر تیمی بوده یه لشگر هلندی ورمیداره میبره اونجا که خب الان برای ما یه لشگر ارژانتینی شده
نمیخوام بگم کیفیت ارژانتینیها کمه اما تو لیگ جزیره بهتره بازیکن بریتانیایی یا فرانسوی جذب بشه بخصوص در نقاط کلیدی

به هر حال من امیدوارم گیگز از تجربیات فن خال استفاده کنه تا بعدش جای اون رو بگیره.
فن خال هم امیدوارم بتونه یه قهرمانی لیگ برتر برای ما بیاره و تیم رو تو 3 تا بالای جدول حفظ بکنه. من به همین هم راضی هستم

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
نکته منفی هم این هست که معمولا فن خال در هر تیمی بوده یه لشگر هلندی ورمیداره میبره اونجا که خب الان برای ما یه لشگر ارژانتینی شده
نمیخوام بگم کیفیت ارژانتینیها کمه اما تو لیگ جزیره بهتره بازیکن بریتانیایی یا فرانسوی جذب بشه بخصوص در نقاط کلیدی
این بحث ملیت واقعا خنده داره! تا دیروز هلندی از امروز آرژانتینی! اگه اینجوری بود نه رابین رو مینداخت بیرون و نه میذاشت دی ماریا به رفتن فکر کنه.
آرسنال که تیم ملی ب فرانسه هست چند تا قهرمانی لیگ و اروپا کسب کرده!؟

میره شواینی رو میخره میگن رفیق بازه و دوستاش رو میاره! تهدیدش می کنه که برای جایگاهش تو تیم باید بجنگه میشه عامل فرار بازیکن ها !

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
لقب تانک واقعا برازنده ممفیسه! والنسیا جلوش حرفی برای گفتن نداره :دی پاها رو مقایسه کنید :D

6F0DD5DCE6FE4758B47F1AFE8C909F3C.ashx

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اورا هیچ مشکلی با موندن نداشت. ویدیچ شاید خودش بخاطر خانوادش میخواست بره ولی میشد نگهش داشت یا حداقل یه جایگزین در حد خودش اورد
هوایی شدن دخیا سه دلیل داره
1-فشار های فن خال
2-مدافعین بی عرضه و ضعیف
3-دوست دخترش

دقیقا منم میگم بارسا رو فرانک رایکارد پایه ریزی کرد نه فن خال و گواردیولا و ...
پارسالم اگر رابین و روبن و اشنایدر تو تیمش نبودن عمرا میتونست تا نیمه نهایی بره!
تا 2017 بدبختانه مجبوریم تحملش کنیم
من مطمئنم حتی رئیس هم زیاد از این خوشش نمیاد. اگر یکی مثل انجلوتی سرمربی تیم میشد فرگی با تمام توانش ازش حمایت می کرد
بابا اورا رو ویدیچ خیلی قبل ون حال رفتن :D
دخیا هم مورد دوم و سومه علت لوس بازیاش!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دیگه خسته شدم از بس که دخیارو مسخره کردن، دوستان دیگه، نمیخواستم پست بزنم دیگه تو کلوب، ولی این آخریش هستش، دوستان زودرنج هم خواهشا نخونن...:p
آقا یه نگاه بکنید، رونالدو با بنیتز چه کار کرد، فقط بخاطر اینکه به اندازه کافی ازش تعریف نکرد با چندتا غرولند کاری کرد که دیگه جرات نداره بهتر از گل بهش بگه...مگه بنیتز جرات داره بگه که رونالدو برای جایگاهش باید با بیل بجنگه یا انریکه جرات داره که مسی رو بزاره رو نیمکت یا بلان، ایبرا رو؟؟؟ یا اصلا گواردیولا که جزو سخت گیرترین مربی ها هستش، نویر رو میزاره رو نیمکت یا همچین حرفی میزنه که باید با لنو رقابت کنه برای جایگاه اول تو تیم؟؟؟؟
مورینیو چه کرد با چک؟؟؟؟
الان دوستان میگن که دخیا در حد اینا نیست، من میگم که جک نگید، دخیا برای ما در همین حد هستش، اگه دخیا نبود فصل پیش الان تو آرزوی شرکت تو رقابت اروپایی بودیم...
حرف هایی مثل لوس بازی و از اینجور حرف ها یه چیزی اونور جک هستش، فوتبال محلات که نیست، میگید خودش رو لوس کرده، نمیخوام تو تیمم باشه؟؟؟
دارید در مورد فوتبال حرفه ای صحبت میکنید...
شما به من بگید مگه راموس چه فرقی با دخیا داشت؟؟؟؟ 1 فصل از قراردادش مونده، اصلا هم که جزو بهترین بازیکنهای رئال نبود، خودش رو هم کشته بود که از زئال بره، چندین مصاحبه هم کرد، پرز هم که میخواست ردش کنه بره، ولی فقط بخاطر اینکه چهرش رو از دست نده جلوی طرفدارها، الان کاری کردن که میخواد قراردادش رو تمدید کنه، عملا یه زکی به ما گفتن...
تمام اخبار هم داره میگه که دیگه هیچ خریدی جز پدرو نخواهیم داشت، مدیرای منچستر و کل منچستری هارو ضایع کرد راموس و مصاحبه های مدیرهای ضایع شده هم هستش...
منتنظر کسب رکوردهای جدید از این دفاع ها هستم...
از یووه و رم که کمتر نیستید که؟؟؟ ویدال رو پارسال به ما نفروختن ولی امسال به راحتی به بایرن فروختن یا بن عطیه...
والدز هم که مشخص شده دخیا میخواد بره بعداز اون حرفاش در مورد فن خنگخال، الان 180 درجه چرخش داشته و ابراز رضایت داره میکنه...
در مورد طرفدار بودن بعضی از دوستان هم خیلی مشکوک هستم...o_O
به هر حال من امیدوارم گیگز از تجربیات فن خال استفاده کنه تا بعدش جای اون رو بگیره.
امیدوارم اگه به آیندش فکر میکنه، هیچ چیزی از فن خنگخال یاد نگیره...

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دوستان دیگه، نمیخواستم پست بزنم دیگه تو کلوب، ولی این آخریش هستش
با این قسمت از حرفات شدیدا مشکل دارم! محفل رو هم که بعدش ترک کردی! اگه بخاطر بحثهای دیروز بود که من نه هدفم ناراحت کردنت بود و نه دور کردنت از کلوب
فقط یه درخواست بود هر چند خودمم احساس کردم نتونستم با لحن درست تری بیانش کنم
اگه قرار به رفتن هم باشه این منه زودرنجم که باید برم!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من منظورم از تجربیات فن خال این بود که نکات منفی رو ببینه و اونها رو تکرار نکنه

مثل این قضیه دم زدن از فلسفه که دائما در موردش صحبت میکنه درحالیکه من تو سرمربی های دیگه چنین رفتاری ندیدم

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
به گزارش Manchester Evening News، با از دست رفتن گزینه های دفاعی برای منچستر یونایتد، لوییز فن خال سرمربی این تیم قصد دارد دیگر به دنبال مدافعی در بازار نقل و انتقالات نباشد و به مدافعین حال و حاضر خود اعتماد کند
اعتماد؟؟؟؟:general107::general107::general509::general509::general707::general707:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بابا اورا رو ویدیچ خیلی قبل ون حال رفتن :D
دخیا هم مورد دوم و سومه علت لوس بازیاش!
پروفسور دو فصل پیش دفاع وسط و دفاع چپ ما کیا بودن؟:D
فرگی هم هیچوقت اجازه نمی داد بازیکنی که خودشو بالاتر از تیم میدونه بمونه اما هیچوقتم نمیذاشت حاشیه دور و بر تیم باشه و نمیومد تو مصاحبه هاش بازیکنی رو خراب کنه (حتی اندرسن!)
اقایونی هم که میگن مقایسه فن خال با رئیس اصلا درست نیست لطف کنن تا ما یه حرفی میزنیم دیگه سابقه فن خال رو پیش نکشن:D

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب بازی با پاریس رو هم ۲ ۰ واگذار کرد تیم
رکورد پیروزی های صد در صد تو بازیهای پیش فصل هم از دست رفت

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بازی رو 2-0 به PSG باختیم ولی مهم نیست همانطور که برد بارسلونا مهم نبود! تازه بهترم هست قبل از شروع لیگ باد تیم خالی میشه!
نیمه ی اولو ندیدیم ولی گلهاش رو دیدم جفت گلهارو مثل همیشه رو عدم هماهنگی خط دفاعی خوردیم دخیا هم یه جورایی مقصر بود که اصلا خروج مناسبی نداره و نمی تونه توپهای پشت مدافعا رو جمع کنه در عوض نیمه ی دوم سم جانستون حداقل رو خروجهاش این مشکلو نداشت خوب می اومد توپهای پشت مدافعا رو دفع می کرد
از بین بازیکنا هم پریرا خوب بود احتمالا با این روند بازیش یه جای ثابت تو ترکیب پیدا کنه رگهایی از سرعت و تکنیک برزیلی رو داره
دارمیان هم که مثل بازیهای قبل عالی بود پر تلاش و با فکر بازی می کنه در دفاع باید بریم دنبال بازیکنای ایتالیایی یعنی در دفاع خوش فکرتر از ایتالیایی ها وجود نداره!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با دفاع ایتالیایی
اگه یکی مثل الساندرو نستا یا یکی 50 درصد مالدینی رو برای خط دفاعی میتونستیم پیدا کنیم عالی میشد
حیف که دیگه امثال اینها نمیاد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
ایشالا بازیکن دیگه ای نخریم تکلیف این یارو این فصل مشخص شه بره خونه بشینه از طریق تلویزیون پیگیر لیگ هلند باشه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بعید میدونم بیاد یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دی ماریا چندین مصاحبه کرد که میخواد بمونه ولی الان 2 هفته است به تور پیش فصل و تمکرینات اضافه نشده!!! واقعا دلش با تیمه!!!
دخیا که رفتنش یجورایی محتملنره تو تمرینات حاضر شده ولی جناب دی ماریا با اون با بازیهای درخشان فصل گذشتش! فعلا توی تمرینات شرکت نکرده. فعلا 2 هفته حقوقش جریمش کردن. امیدوارم زودتر و به قیمت خیلی خوبی به پاریس بفروشیمش و بشخصه کاملا از فروش دی ماریا استقبال میکنم.
اینهم مصاحبه رییس درباره بازی با تاتنهام:
http://www.goal.com/en/news/9/engla...n-gaal-reveals-man-utd-formation?ICID=TP_HN_1

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دی ماریا چندین مصاحبه کرد که میخواد بمونه ولی الان 2 هفته است به تور پیش فصل و تمکرینات اضافه نشده!!! واقعا دلش با تیمه!!!
دخیا که رفتنش یجورایی محتملنره تو تمرینات حاضر شده ولی جناب دی ماریا با اون با بازیهای درخشان فصل گذشتش! فعلا توی تمرینات شرکت نکرده. فعلا 2 هفته حقوقش جریمش کردن. امیدوارم زودتر و به قیمت خیلی خوبی به پاریس بفروشیمش و بشخصه کاملا از فروش دی ماریا استقبال میکنم.
اینهم مصاحبه رییس درباره بازی با تاتنهام:
http://www.goal.com/en/news/9/engla...n-gaal-reveals-man-utd-formation?ICID=TP_HN_1
از حرف تا عمل فاصله زیاده , اینکه میگن من تو فلان باشگاه راحتم و می خوام بمونم یه ادعاییه که اکثر بازیکنا تکرار می کنن معمولا هم بخاطر راضی نگه داشتن موقت هوادارهاست در کنارش بازارگرمی برای اینکه باشگاه مقابل رقم بیشتری برای خریدش بپردازه
دیگه بازیکنی که قرارداد بسته پول گرفته به باشگاه و هوادارهاش متعهد شده حتی اگه با سرمربی و کل تیم مشکل داشته باشه تحت هیچ شرایطی حق نداره سر خود از تمرینات سرباز بزنه
یاد اون حرکت توس تو سیتی افتادم که وقتی مانچینی خواست به عنوان یار تعویضی وارد بازیش کنه حاضر نشد بره تو زمین یعنی من که طرفدار منچسترم از این حرکتش شدیدا حالم بهم خورد
حالا دی ماریا هم انگار از اون دست بازیکناییه که با این فلسفه ی فن خال "جایگاه هیچ بازیکنی در تیم ثابت نیست و برای به دست آوردن جایگاه باید رقابت کرد" مشکل داره و می خواد تحت هر شرایطی خوب بازی کنه یا بد تو ترکیب باشه
در صورت فروش دی ماریا امیدوارم پولش برای خرید یه مهاجم تاپ هزینه بشه

بالا