برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

r3za-k

Registered User
لایک‌ها
528
این خطا "Googlebot cannot access CSS and JS files" واسه منم اومده

فک کنم مشکل از خود ِ گوگله :)))))
Disallow: /wp-content/themes
Disallow: /wp-content/plugins
احتمالا مربوط به این دو مورد هستش
اگر داخل robots.txt دارید فعلن حذف کنید

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
Disallow: /wp-content/themes
Disallow: /wp-content/plugins
احتمالا مربوط به این دو مورد هستش
اگر داخل robots.txt دارید فعلن حذف کنید

ممنون

بعد از اینکار باید ادرس سایت رو دوباره فِچ کرد؟

imanbaraty

Registered User
لایک‌ها
136
تمام سایت هام افت رنکینگ وحشتناکی رو داشتن
مثل اینکه اینجا هم دوستان دچار این مشکل هستن
سال گذشته همین موقع هم همین اوضاع بود ولی کم کم درست شد

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دامنه را پارک کردم
برای ریدایرکت اشکالی داره از گزینه ای که درون سی پنل قرار داده شده استفاده کنم؟تفاوتی داره از اون روش و یا کد شما ریدارکت کردن؟
چند جا خوندم که بعد از ریدایرکت کردن ممکنه مشکل لینک های دوقولو ( duplicate cuntent) پیش بیاد.
الان برای من این مشکل به وجود نمیاد؟چطور باید جلوگیری کنم؟
با تشکر فراوان
همون کدی که محمد داد رو توی .htaccess بذاری حله و وقتی هم که به قسمت پارک دومین خود سیپنل بری اونجا هم اعمال شده
از نظر لینک هم هیچ مشکلی پیش نمیاد چون شما ریدایرکت 301 که میکنی یعنی هر چیزی از بک لینک تا رتبه و ... رو به دامین جدیدت منتقل میکنی

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
دوستان تاحالا براتون پیش اومده تو نرم افزار xampp پورت هر چند ثانیه یه بار عوض بشه ؟
هر چند ثانیه وقتی apache مشغوله خود به خود پورت رو عوض میکنه.
مشاهده پیوست 838939
ب این صورت بره من خیلی پیش میاد، اما پورت 8080 ای ک تنظیم کردم همچنان کار میکنه
یچیز دیگه اینکه xammp خیلی هنگ میکنه
من فک میکردم فقط رو سیستم من اینطوریه، اما رو ی سرور مجازی استارت کردم و بعد از 5 روز بدون هیچ کار سنگینی هنگ کرد (هنگه مربوط ب httpd هست)

kaveh91

Registered User
لایک‌ها
34
میخوام یه سایتی باشه که نتیجش خوب باشه و بودجه هرچی کمتر بهتر ! ولی در کل حدود 200
قیمت رو نمیدونم باید تعرفه تبلیغاتو ببینید یا تماس بگیرید!
ولی سایت های گیم زیادن حالا خودتون یه چک کنید متوجه میشین
اینا دوتا تا حدودی معروفن و فقط تو عرصه بازی فعالیت میکنن که هدفمند هستن
http://pocketgames.ir/
http://www.freegames.ir/

بنر هم میتونید بگیرید که ارزون تره ولی بازدهی نداره
یه سر برین بخش خدمات وبمستری سایت هایی هستن که تبلیغاتشونو واسه فروش گذاشتن اونارم ببینید

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این خطای مسخره واسه منم اومده
از ظهر که میخواستم چنج آدرس کنم هی خطا های شخمی میداد و اونجا بود که فهمیدم مشکل از گوگله

r3za-k

Registered User
لایک‌ها
528
ممنون

بعد از اینکار باید ادرس سایت رو دوباره فِچ کرد؟
1- فایل Robots.txt رو ویرایش کنید و اون دو مورد رو حذف کنید
2- در قسمت وبمستر تولز روی خطای ایجاد شده کلیک کنید
Here's how to fix this issue: چطور رفع کنیم
روی Test Robots.txt کلیک کنید
فایل robots.txt قبلی اینجا هم هست اونم ویرایش کنید (مثل گزینه 1) و submit کنید

نمیدونم نیاز هست دوباره fetch ّبشه یا نه (من نکردم)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
حج سعید @007saeed
میگم این ای نتورک به نظرت خوب نیس برای تبلیغات کلیکی؟

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
ن تفاوتی نداره، از سی پنل هم میتونید ریداکت کنید (سی پنلم همین کد رو میسازه)
مشکل duplicate موقع پیش میاد ک از همون ابتدا ریداکت نکرده باشید (البته اونم پیش نمیاد، چون اگه سایت با .ir باز بشه، لینک هایی ک توش هست .com هستن)
ریدایرکت را انجام دادم ولی یه مشکل داره
من اول هاست را با دامنه ir خریدم و روش وردپرس ریختم بعد از همون هاستینگ com خریدم و به پشتیبان گفتم com را به عنوان دامنه اصلی بگذاره که انجام داد، حالا هم که ir قبلیم را پارک و ریدایرکت کردم اما وقتی سایت بالا میاد از inspect element که نگاه میکنم عکس ها و غیره از آدرس ir لود شده اند.(فرقی نداره که در مروگر چه با com و چه با ir برم آدرس مرورگر به com تغییر میکنه ولی لینک ها و عکس ها از ir گرفته شده)همچنین فقط آدرس صفحه اول انگار ریدایرکت شده چون وقتی روی لینک ها که ریدارکت نشده اند(همونطور که گفتم ادرس ir دارند) کلیک میکنم و به داخل پست مربوطه میرم کلا آدرس مرورگر با ir هست
توی قالب هم کدها درسته یعنی مثلا به صورت زیر عکس ها فراخوانی شده و آدرس ثابت نداده ام:
<?php bloginfo('template_url'); ?>
مشکل از کجاست؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
یعنی به خاطر اشغال شدن پورت 80 از نرم افزار های دیگه این اتفاق میفته ؟
وقتی پورت تو نرم افزار عوض میشه من باز localhost رو با پورت 80 لود میکنم. فقط سرعتش پایین تره.
ویرایش : پورت رو عوض کردم باز مشکل داره.
فکر نکنم ازین باشه، بنظر میاد باگی چیزی تو xammp هست، از 2013 ب اینور هم ورژن جدید نداره
از wamp استفاده کن، خیلی بهتره (البته من Wamp رو سیستم دارم، رو سرور Wamp ِ ی مدت داشتم خیلی منابع مصرف میکرد، تا خرخره پر میکرد رم و cpu رو)
من اول هاست را با دامنه ir خریدم و روش وردپرس ریختم بعد از همون هاستینگ com خریدم و به پشتیبان گفتم com را به عنوان دامنه اصلی بگذاره که انجام داد، حالا هم که ir قبلیم را پارک و ریدایرکت کردم اما وقتی سایت بالا میاد از inspect element که نگاه میکنم عکس ها و غیره از آدرس ir لود شده اند.(فرقی نداره که در مروگر چه با com و چه با ir برم آدرس مرورگر به com تغییر میکنه ولی لینک ها و عکس ها از ir گرفته شده)همچنین فقط آدرس صفحه اول انگار ریدایرکت شده چون وقتی روی لینک ها که ریدارکت نشده اند(همونطور که گفتم ادرس ir دارند) کلیک میکنم و به داخل پست مربوطه میرم کلا آدرس مرورگر با ir هست
توی قالب هم کدها درسته یعنی مثلا به صورت زیر عکس ها فراخوانی شده و آدرس ثابت نداده ام:
مشکل از کجاست؟
وردپرس رو شما رو دامنه ir نصب کردی، اگه زیاد برات مهم نیست وردپرس رو پاک و از اول نصب کن
اگه ک هست، کلیه ادرس هارو از دیتابیس باید عوض کنی (از phpmyadmin یا پلاگین Search and Replace استفاده کن)
ویرایش: اینجا خوب توضیح داده: http://yon.ir/BCF5

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مشکل از کجاست؟
شما برای مشکل اولت از افزونه ای که محمد گفت استفاده کن (Search and Replace)
برای مشکل دومت هم برو توی فایل .htaccess و کدهای ریدایرکت رو بذار لا به لایه کد های خود وردپرس بعد از این خط
RewriteEngine On
RewriteBase /

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
حج سعید @007saeed
میگم این ای نتورک به نظرت خوب نیس برای تبلیغات کلیکی؟

هیچ سیستم کلیکی ایرانی خوبی که نداریم
باز از این بین آنتورک یکم غنیمته
چون اولا دیگه دردسر نداره و عموما به نظرم درست میشماره
دوما سر تاریخ مورد نظر پول میاد تو حسابت (اول هر ماه یا دوره ی یک ماهه)
سوما واریزیش قطعی هستش
چهارما کدهای خوبی داره
بهترین کدهاشم که چند ماهه دارم تست میکنم (لایت باکس و اسکرولی هستند) = همین دو تا بزاری کافیه و بقیه رو نذاشتی هم نذاشتی
در کل درآمد زیادی هم نداره
(البته ad2ad خیلی خیلی به دلم نشسته فقط و فقط هم به خاطر پشتیبانی عالی شون | اول که ثبت کردم سایت رو بعد یه مشکلی داشتم زنگ زدن و کلی راهنمایی کردن تا اوکی شد,بعشدم که درخواست یا تیکیتی دادم اینقدر قشنگ جواب دادن که مونده بودم واقعا همچین سیستمی هست یا نه | شمارشش خوبه فقط باید هر سایت یا وبلاگت به 1000 کلیک برسه تا پرداختی داشته باشه , هر سایت 1000 نه جمعا 1000)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تعداد متوسط پست برای ایندکس خوب و بازدیدگرفتن از گوگل چند تاست؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
تعداد متوسط پست برای ایندکس خوب و بازدیدگرفتن از گوگل چند تاست؟
تعداد معیار خوبی برای این داستان نیست
بازدید گرفتن به خود مطلب ارتباط داره، ممکنه یه سایتی با 10 تا مطلب از یه سایتی با 1000 تا مطلب بازدید بالاتری بگیره چون اون 10 تا عمومی هست و به قول معروف سرچ خور بیشتری دارن

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
این چی داره میگه؟
*444*1#
:|
2000 نومن بده 200 هزار تومن صحبت کن :||||||||||
واسه من که این اومد
شما ها هم بزنید :|||||||||||

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تعداد معیار خوبی برای این داستان نیست
بازدید گرفتن به خود مطلب ارتباط داره، ممکنه یه سایتی با 10 تا مطلب از یه سایتی با 1000 تا مطلب بازدید بالاتری بگیره چون اون 10 تا عمومی هست و به قول معروف سرچ خور بیشتری دارن
میدونم ولی خب میخوام بدونم وقتی یه سایت داری بهتره مثلا بعد گذشت یکی دو سال توش چند تا مطلب باشه زیاد باشه چند هزار تا یا چند صد تا باشه کافیه یا نمیدونم هر چی؟

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
میدونم ولی خب میخوام بدونم وقتی یه سایت داری بهتره مثلا بعد گذشت یکی دو سال توش چند تا مطلب باشه زیاد باشه چند هزار تا یا چند صد تا باشه کافیه یا نمیدونم هر چی؟
هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری دیگه
روزانه 5 تا مطلب بزاری مثلا بعد یکسال روزی بازدید گوگلت مثلا میشه 5 هزار
روزانه 100 تا بزاری احتمالا بعد یکسال بشه 50 هزار تا
البته امکان داره روزی 1000 تا پست هم بزاری و آخر سر 100 تا گوگل داشته باشی چون مطالب فوق العاده اختصاصی و فوق العاده بدون سرچ هستن مثل : امکان سنجی انجام عملیات انتحاری با سه نارنجک بر کمر یک پسر 10 ساله بولیویایی :)) (البته همینم سرچ داره ها ولی خوب خیلی کم)

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دقیقا حرفم همین بود دیگه :general601:
برای گوگل تعداد مطالب الویتی نداره برعکس اگر تعداد لینک های بی کیفیت زیاد باشه رتبه سایت رو کمتر هم می کنه
شما ممکنه 10 تا لینک داشته باشی که مطلب اختصاصی و سرچ خور بالایی دارن گوگل به این 10 لینک توجه می کنه
حالا شما بیا 10000 تا مطلب کپی اضافه کنی نه تنها سودی نداره بلکه باعث میشه اون 10 تا لینک با مطلب اورجینال هم رتبه کمتری بگیرن
حالا دوستان میگن که گوگل به وب فارسی کاری نداره :D ولی خوب شخصا ترجیح میدم با شرایط روز جهان خودمو هماهنگ کنم
یه ضرب المثل وبمستری هست که میگه 90% ترافیک سایت رو 20% از مطالبش میگیرن

بالا