برگزیده های پرشین تولز

مشکل روشن نشدن تبلت هوآوی مدیا پد ایکس 1 huawei mediapad x1

alirezairan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.
huawei mediapad x1
یه مدیاپد ایکس1 تازه خریدم.بعد از چند روز وسط کار کردن یه دفه خاموش کرد و وقتی روشن می کردم روی علامت مدیاپد ایکس1 می موند و حتی بالاتر نمیرفت روی علامت هواوی.و همینطوری هی خاموش میکنه و دوباره همون لوگو میاد و دوباره خاموش میشه و دوباره لوو میاد همین تکرار میشه تا اینکه پاورو نگه دارم و خاموشش کنم.
خیلی جاها بردم اول گفتن باید فلش بشه اما اصن رو حالت فلش نمیره که فلشم بشه.خیلی جاها برا تعمیر دادم اما هیچ کار نتونستن بکنن.بعد 20 روز روشنش کردم یه دفه روشن شد وباش کار کردم بعد چن روز دوباره وسط کار همونطوری شد و بعد چن ساعت دوباره روشنش کردم و درست روشن شد و الان دوباره برا سومین بار همونطوری شده و دیگه روشن نمیشه.و مث قبل هی میره روی لوگو و همون داستان

کسی میتونه کمکم کنه خواهشا.

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
چند روز صبر کنی خودش درست میشه

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
شاید باتریش خوب شارژ نمیشه ، اکثر تبلتها رو باید قبل اینکه شارژ باتریش تموم بشه بلافاصله شارژ کرد چون اگه باتری اینجور دستگاهها تا آخرین حد دشارژ بشه به باتریش آسیب میرسه یا ممکنه حتی باتری بسوزه ، شاید دستگاه شما به دلیل کمبود شارژ باتری برای جلوگیری از سوختن آن خودبخود خاموش میشه.

Last edited:

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
نمایندگی معتبر ببرید. اگه گارانتی تعویض داره سریعا این کارو بکنید.

alirezairan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شاید باتریش خوب شارژ نمیشه ، اکثر تبلتها رو باید قبل اینکه شارژ باتریش تموم بشه بلافاصله شارژ کرد چون اگه باتری اینجور دستگاهها تا آخرین حد دشارژ بشه به باتریش آسیب میرسه یا ممکنه حتی باتری بسوزه ، شاید دستگاه شما به دلیل کمبود شارژ باتری برای جلوگیری از سوختن آن خودبخود خاموش میشه.
باسلام
باتریش شارژ میشه
حتی در حالتی که روشن نمیشه هم وقتی به شارژ میزنم چراغ شارژش روشن میشه.و باتری داره چون علامت mediapad رو میاره پس صفه روشن میشه اما دوباره ری استارت میشهو از همین مرحله باز خاموش و روشن میشه

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
ببر نمایندگی ، اگر هم از تاریخ گارانتیش گذشته قبل از اینکه بدی به نمایندگی میزان هزینه تعمیرش رو بپرس چون گاهی قیمت تعمیر قطعات کامپیوتر گرانتر از خود دستگاه تمام میشه ، مثلا اگه باتریش رو برات عوض کنه گرون تمام میشه.

بالا