برگزیده های پرشین تولز

تبلت ویندوزی touchmate با کیفیت و قیمت عالی

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
این تبلت هارو بخوایم دو بوته کنیم چجوریاس؟البته یه راه رو‌میخوام امشب امتحان کنم ببینم چطور میشه

Sent from my H30-U10
سعی کنید سر بسر این تبلت زیاد نزارین

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
سلام
این مشکلات رو نداره؟
1 تاچ ضعیف
2 باتری ضعیف و زود خالی شدن
3 خاموش شدن بی دلیل
4 دیر شارژ شدن
5 شارژر خراب
ممنون میشم دوستان طبق تجربیاتشون مشکلات تبلت رو اعلام کنند

afshin.khan

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
این مشکلات رو نداره؟
1 تاچ ضعیف
2 باتری ضعیف و زود خالی شدن
3 خاموش شدن بی دلیل
4 دیر شارژ شدن
5 شارژر خراب
ممنون میشم دوستان طبق تجربیاتشون مشکلات تبلت رو اعلام کنند
سلام
خیر تاچ خیلی حساسه تا پنج انگشت ساپورت می کنه
باطریش متوسط بسته به نور زمینه و نحوه استفاده از تبلت بین ۲ تا ۴ ساعت
خیر واسه ما که خود به خاموش نشده مگر زمان اتمام باطری به ۷ درصد میرسه خاموش میشه
حدود سه ساعت طول میکشه تا شارژ شه البته در زمان خاموشی وقتی روشنهیه خورده بیشتر طول میکشه
کیفیت شارژ هم قابل قبوله

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
سلام
خیر تاچ خیلی حساسه تا پنج انگشت ساپورت می کنه
باطریش متوسط بسته به نور زمینه و نحوه استفاده از تبلت بین ۲ تا ۴ ساعت
خیر واسه ما که خود به خاموش نشده مگر زمان اتمام باطری به ۷ درصد میرسه خاموش میشه
حدود سه ساعت طول میکشه تا شارژ شه البته در زمان خاموشی وقتی روشنهیه خورده بیشتر طول میکشه
کیفیت شارژ هم قابل قبوله
تشکر دوست عزیز
طبق تجربتون مشکل خاصی نداشته ؟ چون من دو بار تبلت چینی خریدم هر دوبار چند تا مشکل داشت

afshin.khan

Registered User
لایک‌ها
140
تشکر دوست عزیز
طبق تجربتون مشکل خاصی نداشته ؟ چون من دو بار تبلت چینی خریدم هر دوبار چند تا مشکل داشت
خیر دوست عزیز مشکل خاصی نداره
این تبلت چینی هست اما سخت افزارش اینتل هست منم تو خریدش شک داشتم اما راضیم از خریدش
البته واسه بچه ام خریدمش که از الان با مبانی کامپوتر اشنا شه و سواد کامپیوتریش بالا بره

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
خیر دوست عزیز مشکل خاصی نداره
این تبلت چینی هست اما سخت افزارش اینتل هست منم تو خریدش شک داشتم اما راضیم از خریدش
البته واسه بچه ام خریدمش که از الان با مبانی کامپوتر اشنا شه و سواد کامپیوتریش بالا بره
اهان پس کیفیتش بد نیست

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
این تبلت هارو بخوایم دو بوته کنیم چجوریاس؟البته یه راه رو‌میخوام امشب امتحان کنم ببینم چطور میشه
Sent from my H30-U10

سعی کنید سر بسر این تبلت زیاد نزارین

تمام مشکلات این تبلت با تبلت Hp STREAM 7 مشابه هست ( کلا با تبلت های با پردازنده سری 3700 و بوت تک گانه )
مثلا مصرف باتری که اونجا اشاره با نصب نرم افزار متوجه شدند اشکال از درایور کارت صدا هست و فعلا بهترین راه رساندن ولوم به 0 هست ( که به صورت تجربی اثبات شده مصرف باتری رو خیلی بهتر می کنه )

خلاصه کسانی که علاقمند هستند دیگر دوستان رو راهنمایی کنند دنبال بحث های HP STREAM 7 بگیرند ( مثلا اینجا ) و به دیگر دوستان هم کمک کنند

در مورد بوت دوگانه آندروید هم به نظر روش هایی هست :
مثلا اینجا که از تکنیک (Gummiboot) استفاده می کنه
دوستان اگه تجربیاتی دارند ارائه کنند

2 ویدئو هم توی آپارات از یوتیوب آورم

- بررسی تبلت
- ریست کردن تبلت ( هنگام فراموشی کلمه عبور )
لینک کانال من در آپارات

mehdi2222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام بردوستان غزیزم یک نمونه از این تبلتو اقای احمدی عزیز محبت کردن برام فرستادن وهمنیحا حا داره ازایشون کمال تشکرو بکنم درمورد ایمح کرفتن از ویتدوز سوال داشتم واینکه اگر ویروسی بشه مجدد بازگردونمش وایا قابلیا تصب ایکس پی روی این مدل هست یا خیر با چه نرم افزلری میشه ابن کاروکردمتاسفانه تو سایت خود شرکت فریمورشو گذاشته بود همین نه ویندوزکارخونه ایی باتشکرممنون میشم راهنمایی کنیدمرسی

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
سلام بردوستان غزیزم یک نمونه از این تبلتو اقای احمدی عزیز محبت کردن برام فرستادن وهمنیحا حا داره ازایشون کمال تشکرو بکنم درمورد ایمح کرفتن از ویتدوز سوال داشتم واینکه اگر ویروسی بشه مجدد بازگردونمش وایا قابلیا تصب ایکس پی روی این مدل هست یا خیر با چه نرم افزلری میشه ابن کاروکردمتاسفانه تو سایت خود شرکت فریمورشو گذاشته بود همین نه ویندوزکارخونه ایی باتشکرممنون میشم راهنمایی کنیدمرسی

چون خودش پارتیشن ریکاوری داره شما حتی در صورتی که کل فایل های ویندوزتون رو هم پاک کنید می توانید آن را برگردانید
در ویندوز 8 این قابلیت هم هست که از اون پارتیشن هم روی یک کول دیسک بک آپ گرفت و اون پارتشین رو هم حذف کرد تا 6 گیگ فضای اضافه به دست آورد ( اون فریموی که شرکت گذاشته 5.5 گیگ هست و بکاپ همون پارتیشن هست .

samsung2222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
میشه خصوصی شماره تماسی براراهنمایی محبت کنیدچون کلا مشکل رلوزیشین باهاش دارم وپیکسلاون۱۲۸۰×۷۰۰هستش وکلا چشمام وسرموداغون میکنه میخواستم اگرراهی داشته باشه ویندوزسون بریزم یاایکس پی یا کلا ویندوزخودشو پاک کنم وویندوزهشت دیگری روبریزم که قابلیت مانوروتغییرصفحه روداشته باشی چون ازروزیکه خریدمش همونجورتوجعبست به سرم زده بدمش بره حتی ده دقیقه هم ازش استفاده نکردم که دلم خوش باشه حداقل نیم ساعت دستم باشه اگرهم کسی ازدوستان خواستش میدونم جاش اینجانیست حاضرم سرقیمت بدمش باتشکر

sibesorkh2

Registered User
لایک‌ها
16
سلام.ببخشید این تبلت رو از کجا میشه تهیه کرد؟

rezanahvi

Registered User
لایک‌ها
62
با سلام؛ یکی از دوستان لطفاً یه فیلم از استفاده از قلم این تبلت بگیرد و آپلود کنید. ممنون میشم یک خط جمله با قلمش بنویسید.
سپاس

EHISTAR

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان کسی تونسته درایو ریکاوریو پاک کنه که ظرفیتش همون 16 گیگ نشون بده؟
سلام
ویندوزش اورجینال هستش.یعنی بخشی از فضای هاردش رو اختصاصی گرفته.
شما با استفاده از حافظه جانبی مثل رم و فلش یا هارد دیسک اکسترنال میتونید برنامه هاتونو نصب کنید.

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
با سلام؛ یکی از دوستان لطفاً یه فیلم از استفاده از قلم این تبلت بگیرد و آپلود کنید. ممنون میشم یک خط جمله با قلمش بنویسید.
سپاس
دستگاه من قلم داخلش نداشت و گرنه تست می کردم
دوستان کسی تونسته درایو ریکاوریو پاک کنه که ظرفیتش همون 16 گیگ نشون بده؟
به راحتی میشه پاک کرد ،
توی ویندوز 8.1 وقتی از درایو ریکاوری روی یک کول دیسک بک آپ کامل بگیرید ( با دستور خود ویندوز ) آخر سر بهتون پیشنهاد حذف اون پارتیشن رو میده
من از اون پارتیشن بک آپ گرفتم و روی کول دیسک ریختم ولی درایو ریکاوری رو حذف نکردم ( چون تصمیم دارم بعد از اینکه حس کنجکاوی ام تموم شد ردش کنم بره ) اما از اون کول دیسک ریکاور کردم و مشکلی نبود ( یعنی می تونید به راحتی حذفش کنید )

راستی من تبلتم رو می فروشم اگه کسی خواست

samsung2222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوست عزیزاقای رسولی تبلت خوبیه نه اقای احمدی پسرخالمه که بخوام ازجنسشون تعریف کنم نه چیزدیگه اولش دیدمنم قصدفروش جهت روزولوشین بالا وقابلیتهای دیگه بودالانه نگاه میکنم بااین قیمت حیفه چون بااین مبلغ هیچی نیست من بردمش مسافرت واقعامثل مردکارمیکرد وجمعوجورووراحت حتی قطعاتشم ازقبیل السیدی وباتریش موجوده برای کارهای,شبکه وابدیت رسی وووبقیه کارهاخوبه روابدیت ویندوزشم کسی کارکنه عالیه ارتقابدیم به ده خوبه درموردوصل صفحه کلیدموس فلاش منکه مشکلی ندیدم بایک هاب یواس بی فسقلی جواب میده حتی پورت لنو بهش زدم وعالیه کانفیگ روتربیست بود

بالا