برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

mahdi marani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هفته دوم هم بخوبی گذشت.این هفته خبرهای خوب بیشتر بود یکیش لغو شدن اردو 5 روزه یکیش پس دادن گوشی هایی ک گرفته بودند یکیش تعطیل شدن پنجشنبه ,امیر حسینی نیک هم جلسه ای برامون گذاشت که خوش گذشت .......ولی کلا وقت تلف کردنه !کلاسها میتونست خیلی بهتر ازاین باشه,رفتار اراشد ما (گروهان یاسینی)خوبه توهین انچنانی در کار نیست.دوسه تا مشکل هست که دیگه فکر نکنم بهتر بشه یکی غذاهاشونه که میتونست بهتر باشه یکی هم حموم هاخیلی درب و داغونه یکی هم مسجد خیلی دوره ....خخ باید یه دونه مسجد کنار اسایشگاه ها بسازن!

mahdi marani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میدونی امیر حسینی اهل کدوم شهر هست؟من حس کردم یه ته لهجه اصفهانی دارن

hadibarzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خسته نباشید دوست عزیز...
تعریف کنید چ خبرا بود؟؟چجوری گذشت؟
ممنون از شما
این هفته زود گذشت چون هفته ی دوم بود و به محیط عادت کرده بودیم.از طرفی من دوشنبه مرخصی تشویقی گرفتم و غروب اومدم خونه و فردا صبحش رفتم پادگان.سه شنبه عصر هم که همگی رفتیم مرخصی تا شنبه صبح.البته یکسری بچه ها نگهبان موندن.
ولی شنبه من نگهبان بودم که یکم سخت بود.فردا شبش هم شب قدر بود و تا 12 شب تو مسجد بودیم و کلی بیخوابی و از این حرفا.
در کل تا اینجای کار سخت ترین مشکل،کم خوابی(خاموشی 10:30 شب که تا کارامون رو بکنیم میشه 11 شب و بیداری 2:45 صبح) و مشکل بعدی گرمای شدید هوا و لباسهای ضخیممون هستش.

nersy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آرمان جان
من لشگری افتادم
چیکار کنم و پیش کی برم به قول خودت که راحت تر باشه؟
پخ کن اگخ مشکله تو عمومی

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
ممنون از شما
این هفته زود گذشت چون هفته ی دوم بود و به محیط عادت کرده بودیم.از طرفی من دوشنبه مرخصی تشویقی گرفتم و غروب اومدم خونه و فردا صبحش رفتم پادگان.سه شنبه عصر هم که همگی رفتیم مرخصی تا شنبه صبح.البته یکسری بچه ها نگهبان موندن.
ولی شنبه من نگهبان بودم که یکم سخت بود.فردا شبش هم شب قدر بود و تا 12 شب تو مسجد بودیم و کلی بیخوابی و از این حرفا.
در کل تا اینجای کار سخت ترین مشکل،کم خوابی(خاموشی 10:30 شب که تا کارامون رو بکنیم میشه 11 شب و بیداری 2:45 صبح) و مشکل بعدی گرمای شدید هوا و لباسهای ضخیممون هستش.
خب خوبه....
بدترین مشکل بنظرم لباسای شما هست که تو یگان و تا آخر خدمت هم باید اونا رو بپوشید...
نفرات جدیدو که میدیدم اومدن تازه یگان لباس کار تنشون بود و همشون ناراضی بودن!

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
هفته دوم هم بخوبی گذشت.این هفته خبرهای خوب بیشتر بود یکیش لغو شدن اردو 5 روزه یکیش پس دادن گوشی هایی ک گرفته بودند یکیش تعطیل شدن پنجشنبه ,امیر حسینی نیک هم جلسه ای برامون گذاشت که خوش گذشت .......ولی کلا وقت تلف کردنه !کلاسها میتونست خیلی بهتر ازاین باشه,رفتار اراشد ما (گروهان یاسینی)خوبه توهین انچنانی در کار نیست.دوسه تا مشکل هست که دیگه فکر نکنم بهتر بشه یکی غذاهاشونه که میتونست بهتر باشه یکی هم حموم هاخیلی درب و داغونه یکی هم مسجد خیلی دوره ....خخ باید یه دونه مسجد کنار اسایشگاه ها بسازن!
ناشکری نکنید دیگه!!!!مثلا خدمت اومدید!!!;)

farb

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من از گروهان لشگري هستم و الان مرخصي هستم.
مشكل عمده گرماي هوا و لباساي ضخيم و غذاي نامناسب و خواب كمه ولي در كل خضرايي از هر جهت يه جاي عالي براي خدمته، فرماندهان فوق العاده فهيم و با شعور و با ادب و اراشدي كه كاملا توسط فرماندهان توجيه شده اند. البته هميشه اگر بي نظم باشيد و مسخره بازي در بياريد بايد منتظر تنبيهي باشيد. تنبيهي هم معمولا نگهباني آخر هفته است.
از امير حسيني و فرماندهانم آقايان جوادي و بيطرفان هم به خاطر زحماتشون تشكر مي كنم.

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
من کمتر از یک ماه دورهی کاردانی رو تموم کردم بخوام برم سربازی در اولین مرحله ی باید دقیقا چیکار کنم؟کجا برم؟دفترچه رو از کجا بگیرم؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
من کمتر از یک ماه دورهی کاردانی رو تموم کردم بخوام برم سربازی در اولین مرحله ی باید دقیقا چیکار کنم؟کجا برم؟دفترچه رو از کجا بگیرم؟
سلام
شما ابتدا باید برید دانشگاهتون و مراحل تسویه رو انجام بدید و نامه فارغ التحصیلی رو بگیرید و بعد برید به یکی از دفاتر پلیس+10دفترچه رو تهیه کنید و نامه فارغ التحصیلیتونو اراعه بدید و به شما برگه های مربوط رو میدن که برید واکسن بزنید و دکتری که **** وظیفه معرفی کرده معاینات مربوطه رو انجام بدید و در نهایت همه مدارک رو میدید پلیس+10و همونجا برگه سبز که تاریخ اعزام شما که اول یکی از ماه های زوج هست رو بهتون میدن و حدود2هفته به تاریخ اعزامتون هم نامه ای پست میاره که محل اموزش شما مشخص شده.

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
سلام
شما ابتدا باید برید دانشگاهتون و مراحل تسویه رو انجام بدید و نامه فارغ التحصیلی رو بگیرید و بعد برید به یکی از دفاتر پلیس+10دفترچه رو تهیه کنید و نامه فارغ التحصیلیتونو اراعه بدید و به شما برگه های مربوط رو میدن که برید واکسن بزنید و دکتری که **** وظیفه معرفی کرده معاینات مربوطه رو انجام بدید و در نهایت همه مدارک رو میدید پلیس+10و همونجا برگه سبز که تاریخ اعزام شما که اول یکی از ماه های زوج هست رو بهتون میدن و حدود2هفته به تاریخ اعزامتون هم نامه ای پست میاره که محل اموزش شما مشخص شده.
شما اطلاع دارید پس از دانشگاه چه مدت برای معرفی وقت هست؟الان همه میگن 6ماه در صورتی که دانشگاه به من گفت یک سال و از یکی از دوستان خودم هم پرسیدم گفت یکسال الان واقعا گیج شدم!
بعد فرقی داره کسی که با دیپلم یا کمتر از اون میره سربازی با کسی که فوق به بالا هست؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
شما اطلاع دارید پس از دانشگاه چه مدت برای معرفی وقت هست؟الان همه میگن 6ماه در صورتی که دانشگاه به من گفت یک سال و از یکی از دوستان خودم هم پرسیدم گفت یکسال الان واقعا گیج شدم!
بعد فرقی داره کسی که با دیپلم یا کمتر از اون میره سربازی با کسی که فوق به بالا هست؟
شما از زمانیکه فارغ التحصیل میشید یک سال مهلت دارید دفترچه بفرستید،منتها به شرطی تو سنواتی که **** وظیفه برای تحصیل به شما داده،درستون رو تموم کنید،فکر میکنم سنوات کاردانی6ترم هست،یعتی اگر تا6ترم تموم کنید،1سال مهلت ارسال دفترچه دارید.
قبلا زیاد فرق داشت ولی الان شرایط فرق کرده یکم
البته مهمترین مطلب داشتن اشناست که اکه باشه مهم نیست این چیزها

hadibarzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام مجدد به دوستان
خب هفته ی سوم هم تموم شد
تو این هفته یکسری اتفاقات افتاد. 2 بازدید مختلف فرماندهان رده بالا از پادگان رو داشتیم.
اولیش روز شنبه چند نفر از تیمسار های وزارت دفاع بودند که از محیط پادگان بازدید کردند و جلسه ی پرسش و پاسخ برگذار شد.
دومین بازدید روز دوشنبه از طرف نفر سوم نیرو هوایی بود که داخل مسجد جلسه ی پرسش و پاسخ انجام شد.البته به نظر من همش فورمالیته هستش.
تو این هفته من 2 بار مرخصی روزانه گرفتم که خیلی خوب بود و بعد از ظهرها میومدم خونه و کمی کمبود خواب و غذای بد رو جبران میکردم.
خبر خوب بعدی برامون این بود که گفتند فرمانده نهاجا بخاطر نظمی که بچه ها داشتن 2 روز دیگه به تعطیلی 6 روزه اضافه شد و از 24 تیر تا 3 مرداد تطعطیییل.
این هفته چهارشنبه بعد از ظهر مرخصی رفتیم تاااااااا شنبه ی دو هفته ی بعددددددد :D:D:D:D:D:D
در ضمن فرماندهان پادگان و اکثر کادری ها واقعا انسانهای با شخصیت و دلسوزی هستن که انشاالله خدا خیرشون بده.

hellhammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان
چند روز پیش مارو از کلاس ها بیرون کشیدن و اسم عده ای رو به عنوان منتخب 4/1 نوشتند وبعد گفتن قرآن بخوانید
حدس بنده اینه دوره کد عقیدتی بوده باشه -سوال بنده اینه که من که فوق لیسانسم هم مگر دوره مد میخورم؟ و دوره کد عقیدتی در کجا برگزار میشود؟ در ضمن بنده پدر نظامی هستم -ایا پدر نظامی فوق لیسانس هم باید دوره کد بخورد؟ بعد از اتمام دوره کد در شهر محل خدمت پدر خواهم بود یا بنا به نیاز تقسیم میشوم؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام خدمت دوستان
چند روز پیش مارو از کلاس ها بیرون کشیدن و اسم عده ای رو به عنوان منتخب 4/1 نوشتند وبعد گفتن قرآن بخوانید
حدس بنده اینه دوره کد عقیدتی بوده باشه -سوال بنده اینه که من که فوق لیسانسم هم مگر دوره مد میخورم؟ و دوره کد عقیدتی در کجا برگزار میشود؟ در ضمن بنده پدر نظامی هستم -ایا پدر نظامی فوق لیسانس هم باید دوره کد بخورد؟ بعد از اتمام دوره کد در شهر محل خدمت پدر خواهم بود یا بنا به نیاز تقسیم میشوم؟
سلام
دوره کد عقیدتی نداریم دوست عزیز!
اون کشیدن کنار بچه ها هم تاحدود زیادی فرمالیته!
فوق لیسانس دوره کد نمیخوره!ولی دوره ما یکی از بچه که ارشد داشت دوره کد خورد!!!
شما چون پدر نظامی هستید100%شهر خودتونید،دوره کد هم نمیخورید!
دوره ما یکی فوق دیپلم کامپیوتر بود،چون پدرنظامی بود،دوره کد نخورد و رفت تو قسمت شهرداریه خضراییه!!!!شما که فوق لیسانسی!
کلا شرایط و پارتی درست و حسابی،نداشته باشی،هیچ چیز قابل پیش بینی نیست!!!

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
با سلام خدمت دوستان

شما لشکری افتاده بودی ؟
اسم شریف شما چیه ؟
اینکه میگی بیرون کشیدن از کلاس, همون روزو میگی که اومدن گفتن یه نفر که سر کلاس خوابیده رو بگید بیاد کارش داریم ؟

hadibarzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خب دوستان هفته پنجم از دوره آموزشی پس از مرخصی 10 روزه تموم شد.
روز اول(شنبه) بعد از مرخصی روز بد و سختی بود
اولین روزی بود که رژه و تمرینات سخت بدنی شروع شد زیر گرمای سوزان مرداد ماه بصورت فشرده.
کل پادگان بعد از مرخصی شامل محدودیت شدند چون گفتند که دهن لقی کردید و مرخصی 10 روزه لو رفته و ارگانهای دیگه نامه نگاری و شکایت کردن.و یه عده هم مثل اینکه تو جاده قزوین تو اتوبوس بزن و برقص راه امداخته بودن که پلیس گرفته بوده اونهارو.به همین دلیل قراره ببرنمون اردو اونم تو قم!!!!!!!!!!! گفتن بخاطر لو رفتن مرخصیه.خدا کنه نبرن
مرخصی های روزانه نداشتیم تو این 1 هفته و یا بسیار بسیار محدود مثلا روزی 4-5 نفر!
اوسط هفته هم بازدید کننده از آجا اومد و از مباحث درسی از کل گروهان ها سوال پرسیده بود که 90 درصد پاسخ نداده بودن و به شدت ناراضی بودن از بچه ها.به همین خاطر سختگیری خیلی زیاد شده
این هفته سخت گذشت.
راستی متاسفانه من دژبان شدم که اصلا راضی به قبول این مسئولیت نبودم ولی متاسفانه مجبورم ...

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
خب بسلامتی،انشالا باقیشم تموم میشه...
اتفاقا دعا کنید اردوگاه ببرنتون،چون واقعا خوش میگزره،حداقلش اینه بما که خیلی خوش گذشت،ماهم قم رفته بودیم...
همیشه این بازرس ها میان سر کلاس ها و سوال میپرسن و اکثرا هم کسی جواب نمیده،خودشون میدونن چه خبره....
تو اموزشی دژبان بودن مهم نیست ،دعا کنید بعد اموزشی دژبان نشید!!!

بالا