برگزیده های پرشین تولز

بهترین مدل ساب کیکر

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
سلام.دوستان با توجه به اینکه سابایه کیکر نمایندگی جدیدا وارد کرده شاید بعضی ها در جریان باشین میخاستم بدونم بهترین مدلش برای کیک بیس عالی کدوم مدلش هستش.CVR CVX L5 ممنون از همه.

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
سلام.دوستان با توجه به اینکه سابایه کیکر نمایندگی جدیدا وارد کرده شاید بعضی ها در جریان باشین میخاستم بدونم بهترین مدلش برای کیک بیس عالی کدوم مدلش هستش.CVR CVX L5 ممنون از همه.

سلام دوست من
اگه یه صدای کیفیتی و فوق العاده میخوای فقط cvx بخر
من دوازدهشو دارم و فوق العادس
اگه ۸ اینچ گیر اوردی دوتا بخر یک عمر دعام میکنی
آدرس نمایندگیرم برام بفرست یه سر بزنم
ممنون

Mehdii.Š

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوست من
اگه یه صدای کیفیتی و فوق العاده میخوای فقط cvx بخر
من دوازدهشو دارم و فوق العادس
اگه ۸ اینچ گیر اوردی دوتا بخر یک عمر دعام میکنی
آدرس نمایندگیرم برام بفرست یه سر بزنم
ممنون
سلام داداش cvx مگه 8اینچ داره؟!

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون.فعلا تازه اومده داره یواش یواش جا میوفته cvx رو همون سری قدیمیاش هست اوردن L5 هم سری جدید هست هم قدیم تا جایی که فهمیدم.هنوز از قیمتاش خبری ندارم.نمیدونم 8 اینچ دارن یا نه ولی 10 اینچ 2 تاشم حجم و پرتاب نداره چه برسه به 2 تا 8 اینچ خیلی ضعیف میشه.تو سایتایه مختلف خیلی ضد و نقیض از سی وی ایکس شنیدم.یکی میگه سوسوله یکی میگه صداش خسته کننده میشه یکی میگه زیاد نمیشه بهش وات داد یکی میگه با دقت هستش از موزیک عقب نمیمونه.من خودم برای کیک عالی میخام چون ایرانی قدیمی گوش میدم بیسایه اون اهنگها سبکش کیک هست.

mohammadesadeghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنون.فعلا تازه اومده داره یواش یواش جا میوفته cvx رو همون سری قدیمیاش هست اوردن L5 هم سری جدید هست هم قدیم تا جایی که فهمیدم.هنوز از قیمتاش خبری ندارم.نمیدونم 8 اینچ دارن یا نه ولی 10 اینچ 2 تاشم حجم و پرتاب نداره چه برسه به 2 تا 8 اینچ خیلی ضعیف میشه.تو سایتایه مختلف خیلی ضد و نقیض از سی وی ایکس شنیدم.یکی میگه سوسوله یکی میگه صداش خسته کننده میشه یکی میگه زیاد نمیشه بهش وات داد یکی میگه با دقت هستش از موزیک عقب نمیمونه.من خودم برای کیک عالی میخام چون ایرانی قدیمی گوش میدم بیسایه اون اهنگها سبکش کیک هست.
سلام دوستان الان قیمت cvx 12 میدونید چنده؟
کارکرده در حد قیمت تقریبیش چقدره؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن
راستی اگر ممکنه شماره نمایندگیش رو تو خصوصی برام پ خ کنید
ممنون

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
اولا هر چی تو بازاره بار سال ۲۰۰۸ هستش پس جدید نیست
دوما شما دوتا ۴۳۵ وات آر ام اسو راه بنداز ببینم قدرت داره یا نه
من یدونه دوازده راه انداختم با یه باطری ۹۰ آمپر و یدونه خازن ۲.۵ کانکشن
تازه دارم از ۵۰۰ واتش استفاده میکنم نه ۷۵۰ تا اونم رو دو اهم نه چهار اهم
نه سوسوله نه ضعیف فقط آمپ قدرتی خودشو میخواد مثل سری زد ایکس و از وات اعلامی شرکت استقامت بالاتری داره
اگه کیفیت بار قدیم باشه واقعا ارزش خرید داره

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
ق
سلام دوستان الان قیمت cvx 12 میدونید چنده؟
کارکرده در حد قیمت تقریبیش چقدره؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن
راستی اگر ممکنه شماره نمایندگیش رو تو خصوصی برام پ خ کنید
ممنون
قیمت بیرون بالا پایین داره
من خریدم ۱ تومن آکبند
کارکرده هم بین ۷۰۰ تا ۵۰۰ بسته ب تمیزیش
قیمت نمایندگیو کسی اطلاع داره بفرسته

بالا