برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
نه فقط با خود گوشی
امشب با ایتونز هم تست میکنم خبر میدم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,548
انگار باز اپل، ایران رو تحریم کرده. موقع دانلود از اپ استور ارور 1009 میده. با 4 گوشی و 4 اپل آیدی تست شد
خوشم میاد اپل ایرونیا رو حساب نمیکنه اما ایرونیا واسه اپل سر و دست میشکنن . هه

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
سلام دوستان به یه مشکلی خوردم
گوشی رو به 9 بتا اپدیت کردم الان یکم باگ داره
مثلا میرم تو تنظیمات و اهنگ پیام رو عوض کنم یه دفعه میپره صفحه هوم اهنگ زنگو میشه عوض کرد ولی سایر رو نمیشه

خاستم بدونم کسی میدونه چطور اپدیتو میتونم حذف کنم ؟؟اینم اپدیت اصلی که نیست

اگه خیلی تخصصی بود بیاید پخ

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان به یه مشکلی خوردم
گوشی رو به 9 بتا اپدیت کردم الان یکم باگ داره
مثلا میرم تو تنظیمات و اهنگ پیام رو عوض کنم یه دفعه میپره صفحه هوم اهنگ زنگو میشه عوض کرد ولی سایر رو نمیشه

خاستم بدونم کسی میدونه چطور اپدیتو میتونم حذف کنم ؟؟اینم اپدیت اصلی که نیست

اگه خیلی تخصصی بود بیاید پخ
ورژن ۸.۴ رو دانلود کنید و با بردن گوشی به حالت dfu ریستور کنید به ۸.۴
http://www.imore.com/how-downgrade-ios-9-back-ios-84

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
link مشكل داره !!!

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
دستگاه رو وصل کنید به pc آیتونز رو هم باز کنید
10 ثانیه دکمه هوم با پاور رو نگه دارید بعدش دکمه پاور رو ول کنید بعدش پیغام dfu میاد
فریمور رو هم میتونید از سایت زیر دانلود کنید
http://getios.com/
تو آیتونز دکمه شیفت رو نگه دارید رو ریستور کلیک کنید محل فریمور رو بهش بدید شروع به ریستور میکنه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان سلام خسته نباشید

تو قسمت Photos/Album یه سری عکس هام پاک شده بعد فیلم و ویدئو هم 95% ش 0.00 ثانیه زده و نشون نمیده :( روشم که کلیک میکنم این اررور رو میده..

This requested URL was not found on this server

...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.. مرسی

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان سلام خسته نباشید

تو قسمت Photos/Album یه سری عکس هام پاک شده بعد فیلم و ویدئو هم 95% ش 0.00 ثانیه زده و نشون نمیده :( روشم که کلیک میکنم این اررور رو میده..

This requested URL was not found on this server

...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.. مرسی
درود گرامی
فرش اینستال داشتی و بک اپ رو ریستور کردی؟
https://discussions.apple.com/thread/5913521

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
درود گرامی
فرش اینستال داشتی و بک اپ رو ریستور کردی؟
https://discussions.apple.com/thread/5913521

تاپیک رو خوندم مرسی..

نه بک آپ ریستور نکردم فقط گوشی رو به آیتونز وصل کردم و مثل همیشه ( قبل ) چند تا فایل ریختم و بعدم ساین کردم... احتمال میدم از اون باشه .. منتهی میخوام مطمئن بشم که مسئله ی دیگه ای نیست ...

pcsaite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام بچه ها
یه دامین اینترنتی دارم به اسم کافه ای او اس cafeios.ir هم تای پورتالهای کافه بازار و کافه اندروید
علاقه مندم راهش بندازم یا واگذار کنم دنبال چند شریک واردم
به نظرم خدمات دهی اپل پتانسیل بالا و درامد بالایی داره
دوستان هر کی مایله بهم پیام بده
مرسی

فایل های ضمیمه

• apple_017.jpg
    apple_017.jpg
    34.6 KB · نمایش ها: 1

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
سلام به همه مدیران عزیز و اساتید گرامی
می خواستم بنده رو راهنمایی بفرمایید
می خوام حدود 30 گیگ موزیک رو گوشی بریزم ولی نمی خوام همه باهم قاطی پاتی بشه

اما الان داخل آیتیونز میشم بعد وارد محتویات گوشی میشم بعد وارد file میشم بعد add folder to library رو میزنم و فولدر ها رو انتخاب میکنم
ولی بازم قاطی پاتی میریزه

می خوام خیلی شیک و مجلسی فولدر بندی و هر فولدر با اسم خواننده باشه و بشه از داخل گوشی اسم خواننده رو انتخاب کرد و گوش کرد ( مثل همه mp3 پلیر ها )
میشه راهنمایی بفرمایی
و اینکه بهترین برنامه برای انتقال موزیک به آیفون همین آیتیونز هست ؟

ممنون

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
سوال دیگه ای هم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید ( شرمنده دیگه تازه کار هستم در IOS )
گوشی روی IOS 8.4 هست
1- در حال حاضر بنظرتون گوشی رو جیلبریک کنم و برنامه های پولی رو بریزم یا از برنامه 25PP استفاده کنم ؟
2- این TIAG 2.4.3 فعلا از همه بهتر و پایدار تره ؟
3-جیلبریک چند درصد مصرف باتری من رو حدودا بالا میبره ؟ ( می خوام ببینم ارزش اش رو داره یا نه چون همین الانم بزور باتریش معمولی نگه میداره ) و دیگه چه مشکلاتی ممکن به همراه داشته باشه ؟
4- میتونم هم جیلبریک کنم هم از آیتیونز خرید آنلاین انجام بدم ؟
5- جیلبریک بعد از ریستور دیگه هیچ اثری ازش نمی مونه و مثلا باتری دقیقا مثل قبل کار میکنه ؟
6- برنامه ی دیگه ای هم بجز 25PP کامل و جامع وجود داره معرفی کنید ؟ ( این تانگبو که از کار افتاد وگرنه عالی بود )

ممنون از راهنماییتون

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
سوال دیگه ای هم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید ( شرمنده دیگه تازه کار هستم در IOS )
گوشی روی IOS 8.4 هست
1- در حال حاضر بنظرتون گوشی رو جیلبریک کنم و برنامه های پولی رو بریزم یا از برنامه 25PP استفاده کنم ؟
2- این TIAG 2.4.3 فعلا از همه بهتر و پایدار تره ؟
3-جیلبریک چند درصد مصرف باتری من رو حدودا بالا میبره ؟ ( می خوام ببینم ارزش اش رو داره یا نه چون همین الانم بزور باتریش معمولی نگه میداره ) و دیگه چه مشکلاتی ممکن به همراه داشته باشه ؟
4- میتونم هم جیلبریک کنم هم از آیتیونز خرید آنلاین انجام بدم ؟
5- جیلبریک بعد از ریستور دیگه هیچ اثری ازش نمی مونه و مثلا باتری دقیقا مثل قبل کار میکنه ؟
6- برنامه ی دیگه ای هم بجز 25PP کامل و جامع وجود داره معرفی کنید ؟ ( این تانگبو که از کار افتاد وگرنه عالی بود )

ممنون از راهنماییتون
1.صد در صد برنامه های کرک شده عادی از 25pp کامل تر هستن و مشکلات کمتری دارن ولی خود جیلبریک ممکنه مشکلاتی برای دیوایستون ایجاد کنه اونم در صورت این که مراقب نباشید و توییک الکی نصب کنید وگرنه مشکلی نداره
2.در حال حاظر برای ویندوز فقط تیج هست برای 8.4 اگر مک دارید 25pp هست تیج هم تازه برای مک برنامش رو منتشر کرده پیشنهاد بنده اینه اگر مک دارید کمی صبر کنید تیج کمی آپدیت واسه نسخه مک بده بعد استفاده کنید
3.جیلبریک در صورت این که توییک های زیادی داشته که خیلی مورد تایید نیستن و میشه گفت وریفای نشدن به دستگاه آسیب میزنه و شارژ رو کم میکنه ولی نه خیلی زیاد و ممکنه سرعت گوشی هم کم بشه
4.بله
5.بله
6.فکر کنم جدیدا آیتولز برنامه داده که خیلی خوبه یک برنامه دیگه هم هست به نام kuaiyong که اونم خوبه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
1.صد در صد برنامه های کرک شده عادی از 25pp کامل تر هستن و مشکلات کمتری دارن ولی خود جیلبریک ممکنه مشکلاتی برای دیوایستون ایجاد کنه اونم در صورت این که مراقب نباشید و توییک الکی نصب کنید وگرنه مشکلی نداره
2.در حال حاظر برای ویندوز فقط تیج هست برای 8.4 اگر مک دارید 25pp هست تیج هم تازه برای مک برنامش رو منتشر کرده پیشنهاد بنده اینه اگر مک دارید کمی صبر کنید تیج کمی آپدیت واسه نسخه مک بده بعد استفاده کنید
3.جیلبریک در صورت این که توییک های زیادی داشته که خیلی مورد تایید نیستن و میشه گفت وریفای نشدن به دستگاه آسیب میزنه و شارژ رو کم میکنه ولی نه خیلی زیاد و ممکنه سرعت گوشی هم کم بشه
4.بله
5.بله
6.فکر کنم جدیدا آیتولز برنامه داده که خیلی خوبه یک برنامه دیگه هم هست به نام kuaiyong که اونم خوبه
ممنونم
1-جایی هست بتونم روش ریختن برنامه ها و بازی ها رو بعد جیلبریک یاد بگیرم ؟
2- از کجا میشه فهمید توییک ها مشکلی ایجاد نمیکنن ؟ چون من برنامه و بازی زیادی می خوام بریزم
ممنون

Last edited:

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
ممنونم
1-جایی هست بتونم روش ریختن برنامه ها و بازی ها رو بعد جیلبریک یاد بگیرم ؟
2- از کجا میشه فهمید توییک ها مشکلی ایجاد نمیکنن ؟ چون من برنامه و بازی زیادی می خوام بریزم
ممنون
تو گوگل یه سرچ بکنید سایت کلی هست ولی من همون 25pp رو پیشنهاد میکنم با آیتولز
ببینید برنامه و بازی با توییک فرق میکنن برنامه و بازی مشکلی ایجاد نمیکنن چون به صورت اورجینال تحت نظارت اپل رو اپ استور قرار میگیرن کرکر ها بازی رو میخرن و بعدش کرکش میکنن توییک هم حتما از سورس ها معتبر مثل HackYourIphone یا BigBoss دانلود کنید که مشکلی پیش نیاد تا جایی که میتونید از نصب توییک خودداری کنید فقط اونایی که به درد میخورن مثل اپ سینک لینک استور اینا رو نصب کنید

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
تو گوگل یه سرچ بکنید سایت کلی هست ولی من همون 25pp رو پیشنهاد میکنم با آیتولز
ببینید برنامه و بازی با توییک فرق میکنن برنامه و بازی مشکلی ایجاد نمیکنن چون به صورت اورجینال تحت نظارت اپل رو اپ استور قرار میگیرن کرکر ها بازی رو میخرن و بعدش کرکش میکنن توییک هم حتما از سورس ها معتبر مثل HackYourIphone یا BigBoss دانلود کنید که مشکلی پیش نیاد تا جایی که میتونید از نصب توییک خودداری کنید فقط اونایی که به درد میخورن مثل اپ سینک لینک استور اینا رو نصب کنید
ممنونم از پاسختون
یک سری برنامه ها رو با دو نرم افزار 25pp و Kuaiyong که هر دو در اینجا معرفی شده بود دانلود کردم ( جهت روز مبادا که اگر ios 9 جیلبریک نشد فایل هاش رو داشته باشم چون این نرم افزار ها هم ممکنه به سرنوشت تانگبو گرفتار شد )

فقط چند سوال دیگم داشتم
1-بهترین آدرس ها برای دریافت توییک های مطمئن کجا هست ؟
2- اگر برنامه ها با 25pp نصب شده باشن و آیتیونز کلا پاک بشه از روی کامپیوتر باز هم این برنامه دچار کرش میشه ؟
3- این دو برنامه 25pp و Kuaiyong اگر با استفاده از هردو بازی و برنامه روی آیفون نصب شه بعد از اتصال به کامپیوتر باعث کرش همدیگر میشن یا فقط مشکل همین آیتیونز هست ؟

ممنون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
ممنونم از پاسختون
یک سری برنامه ها رو با دو نرم افزار 25pp و Kuaiyong که هر دو در اینجا معرفی شده بود دانلود کردم ( جهت روز مبادا که اگر ios 9 جیلبریک نشد فایل هاش رو داشته باشم چون این نرم افزار ها هم ممکنه به سرنوشت تانگبو گرفتار شد )

فقط چند سوال دیگم داشتم
1-بهترین آدرس ها برای دریافت توییک های مطمئن کجا هست ؟
2- اگر برنامه ها با 25pp نصب شده باشن و آیتیونز کلا پاک بشه از روی کامپیوتر باز هم این برنامه دچار کرش میشه ؟
3- این دو برنامه 25pp و Kuaiyong اگر با استفاده از هردو بازی و برنامه روی آیفون نصب شه بعد از اتصال به کامپیوتر باعث کرش همدیگر میشن یا فقط مشکل همین آیتیونز هست ؟

ممنون
http://repo.biteyourapple.net
AppCake و AppSynce Unified رو از اینجا نصب کن دیگه هر برنامه ای بخوای اونجا هست
www.cydia.iphonecake.com

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان این GPS رو حتما باید sygic خریداری بشه ( 40 دلار هم هست!!!! ) یا با جیلبریک میشه کرک شدش رو ریخت ؟

2- بهترین برنامه GPS همین sygic هست دیگه ؟

ممنون

بالا