برگزیده های پرشین تولز

ارورها در HTML Improvements

Hani2200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.چطوری این ارورها رو درست کنم؟؟بعضی ارورها اصلا تو سایت موجود نیست یعنی یکی از ارورها که میگه عنوان کوتاه است من اصلا مطلب یا صفحه شو ندارم.دوستان میدونم ارورها چی میگن فقط بگید چطوری رفع کنم.ممنون
12188143838509532673_ارور8.JPG

Hani2200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
از اسمشون مشخص هست روی هر کدوم که کلیک کنید می تونید لینک صفحاتی از سایتتون رو ببینید که گوگل ازشون ایراد گرفته دو تای اولی بسیار مهم است از نظر اندکس مطلب و کسب و رتبه و دومین اتوریتی و حتی سیگنال پنالتی اما تعدادشون مهمه این تعدادی که هست معمولا طبیعیه و نیازی نیست زیاد نگرانشون بشید اگر بالا تر رفت بهتره اقدام کنید
برای رفعش از پلاگین سئوی که استفاده می کنید دسکراپشن اون صفحه ای که گوگل گفته رو تعغییر بدید و یا بیشترش کنید این دسکراپشن نویسی خودش یه هنر است و بسیار مهمه می تونم بگم تمامی حیات سئوی سایت به این ها وابسته هست مباحثش بسیار گسترده است که از حوصله این نوشتار خارجه و نیاز به تاپیک مفصل دیگه ای داره

Hani2200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من فقط میخوام بدونم چطوری میتونم واسه هر مطلب یا پست یه متا تگ توضیحات و یه متا تگ عنوان بزارم و همچنین واسه صفحات سایت.ممنون از راهنمایتون

hastina

Registered User
لایک‌ها
230
این قسمت از وبمستر تولز معمولا دیر به دیر آپدیت میشه و ممکنه صفحاتی که الان مشکل ندارن و اصلاح شدن رو تا 1 ماه دیگه هم بروز نکنه.
پس اگر اروری نشون داد که واقعا وجود نداره نگرانش نباشید.

بالا