برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
اینجا از قبل از شروع فصل فاز منفی ها شروع شد و مثل بعضی از این لیدر ها انگار خط گرفته بودند واسه اینکار.
تیم امروز خوب بازی کرد. میتونم بگم از تیمهای اول فصل دایی و بقیه که اومدن و کاری نکردن خیلی بهتر بود.
بازیکنای خوبی داریم و مربی خوبی هم داریم من به شخصه اصلا نا امید نیستم و مثل بعضی از دوستان قرقر نمیکنم.
جهانبازی امروز کاملا رو مخ بود و وجدانا خوب داوری نکرد. جوونای تیممون عالی بازی میکنند فقط یکم کنار هم باشند با دانش و تجربه سرمربی دوست داشتنی تیم مطمئن باشید رده 8 نخواهیم بود و سهمیه رو خواهیم گرفت.
توقع قهرمانی داشتن از این تیم یه مقدار زیاده خواهیه و فکر میکنم تا تیم خصوصی نشه نمیشه این توقع رو داشت.
فکر میکنم اگر محروم ها برگردند از هفته 5 پرسپولیس واقعی رو میبینیم.

هستم، تا هستی، پرسپولیس من.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
میرن ستاره هایی رو میارن که آرزومون بازگشت سوشا میشه !:general410:
نیمه اول رو ندیده بودم و نظری که دادم راجع به نیمه دوم بود ... انصافا نیمه اول تیم خوب کار کرده بود ... بنگر نامیدمون کرد با این سوتیش ...
زوج اومانیا و ماریچ امیدوار کنندست ... اما امان از سمت چپ و استاد حاتمی ...
تیم کامل بشه و بدبیاری نیاریم با این مربی میشه امیدوار بود ... حداقل رو نیمکت مرد بزرگی نشسته و اطمینان خاطر خوبیه ...
خاک تو سر ورزش 3 با این تیترهاش ... به یه سایت ضد پرسپولیسه کامل داره تبدیل میشه ...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
حاتمى فصل پيش کلا دفاع راست بود, رضائيان هم هافبک چپ بود.
چى شد که اين رفته چپ با پاى راست اون اومده راست با پاى چپ؟ :D

• Like
Reactions: usl

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
نگا نکن داش
با روان ادم بازی میکنن دق میدن مگه میشه ماشین سه تا برجو بپره:D
از اول فیلم هم ماشینا مثل گاو شاخ به شاخ میزنن:general304:
مسخرست:general509:
دیشب دیدم اونم 1080:general705:
منم خواستم بگم نگاه نکن که ضرر توی نگاه کردنشه ... آشغال به معنای واقعیه کلمه ... خاک بر سر جیسون استیتهام که قبول کرد تو این فیلم بازی کنه ...

واسه اینکه بی رابطه هم نبوده باشه بگم بازی امشب پرسپولیسو توی تلوزیون بزرگ پارک دیدم ... به نظرم در نبود چند تا بازیکن نسبت به پارسال کمی بهتر بود پرسپولیس البته تا چهار پنج هفته ی اول راجع به هیچ تیمی نمیشه قضاوت کرد

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
والا من یه 5 دقیقه تونستم بازی رو ببینم این تیم یه هافبک و یک مهاجم خوب میخواد . بازیکنی مثل کمندانی چی بگم . تیم پدیده هم کم بازیکن نداشت به نظر این تیم خوب میتونه نتیجه بگیره .

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان دیشب تیم خیلی جوون بود بازیکنی مثل کمدانی فکر کنم اولین بار فیکس بازی می کرد رضاییان که عالی بود کلا تیم رو زمین و رو به جلو بازی می کرد درسته تموم کننده درست درمون نداشتیم ولی حداقل تو شش قدم تیم حریف بودیم خودش کلی پیشرفته پارسال که کلا چند بار از نیمه بیشتر بازیکنا رد نمی شدن تیم حرکت نداشت اصلا امسال تیم حداقل هجومی بازی می کنه فقط ضعف دفاع ازار دهندست که حیف سید جلال که نگرفتیمش هنوزم درک نمی کنم چرا برانکو اینو رد داد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
من از وسطها نیمه اول دیدم خیلی خوب بودن
ولی چرا نیمه دوم اونطوری شد رو امیدوارم به خاطر این مشکل همیشگی بدنسازی الکی نباشه.
بازیکنهای خوبی اومدن و من بالقوه احتمال یه مصدومسازی سازمان یافته رو میدم که از دور خارجشون کنن.
بچه ننه بازی نیست ولی این داور خیلی عوضیه ! مثلا اون وحشی بازی رو پای مسلمان اخراج نداشت(پنالتی پیش کش! و تو سرت بخوره) ؟!

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
خدایش پیشرفت داشت تیم
همش تو نیمه حریف بودیم

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
با سلام خدمت دوستان سرخ دل
تیم دیروز خیلی خوب بازی کرد با این بازیکنای جوون واقعا خوببودیم خیلی وقت بود پرسپولیس تهاجمی رو ندیده بودم ولی این تیم امیدوارم کرد فقطاگه اشتباهات اماتوری نبود برده بودیم

imanbaraty

Registered User
لایک‌ها
136
این پرسپولیس به نیم فصل هم نمیکشه
درسته که تلاش داشتن اما این تیم خیلی چیزها کم داره
هافبک بازی ساز نداره و وسط زمین رها شده و زمانی این Gape دیده خواهد شد
که با یه تیم محکم مثل سپاهان یا ذوب آهن روبرو بشه
اصلا و ابدا امیدی به این تیم ندارم
دوران برانکو تمام شده هرچند توی دورانی که اوج داشت هم اعتقادی بهش نداشتم

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
به نظر من خوب بودیم خصوصا نیمه اول خیلی تیم پر تلاش ظاهر شد حداقل از فصل قبل که خیلی بهتر و امیدوارکننده تر بود
تیممون خیلی جوون شده و اگر حمایت بشه می تونه در آینده بهتر نتیجه بگیره
طارمی و اومانیا و... اضافه بشن میتونیم بهتر بشیم امیدوارم این مهاجم خارجیمون هم خوب از آب در بیاد فقط به نظرم یه هافبک خلاق وسط زمین کم داریم البته عالیشاه و احمدزاده اگر روز خوبشون باشه میشه بهشون امیدوار بود رضاییان هم خوب به حمله اضافه میشد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
حالا سوتی داده چرا این رفت و برگشتیها رفتند توهین کردن؟ نه به خودش به خانواده اش. باختن جنبه میخواهد ببم جان

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
از تاپیک معلومه چقدر دیگه عطشومونو اینا از فوتبال گرفتن
دیگه هیچکس دل دماغی نداره
همه به مثل خودم به فهمیدم نتیجه راضین:general507:

به نظرم امروز میبازیم
1-0 میبازیم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
15-8-6-174538812309296_43916_7726534010659072100.jpg

مانند چند فصل گذشته باز هم بدشانسي گريبان گير پرسپوليسي ها شده است. به طوري كه آنها بايد در اوج گرما به اهواز و در اوج سرما نيز به تبريز سفر كنند.

گرماي ٥٠ درجه اي اهواز باعث شد كاروان پرسپوليس نسبت به انجام اين ديدار اعتراض كند. اما اعتراض آنها با عكس العملي مواجه نشد.

در تصويري كه مشاهده مي كنيد ليدرهاي تيم در حركتي جالب اقدام به پختن يك تخم مرغ در شهر اهواز كرده اند تا ميزان گرمي هوا را ثابت كنند.

این در حالی است که لیدرهای پرسپولیس مدعی شده اند گرمای هوا 60 درجه است اما هواشناسی و حتی سایت "یاهو" دمای 49 درجه را نشان می دهند.طبق قانون اگر دمای هوا بالای 50 درجه باشد باید تمام فعالیت ها تعطیل شوند.

• Like
Reactions: a13

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
وایی این خالقی خر کیه دیگه اه اهاه چارتا توپ دستش اومد نمیتونه پاس بده خاک تو سر نفهمش کنن

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 4 Beta

• Like
Reactions: a13
بالا