برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سه ماه پیش رفتم پلیس +ده مدارکمو فرستاد همون موقع یه برگه سفید داد بهم گفت ببین مشخصاتت درسته، خوندم و همون موقع بهش دادم، برگه سبزمو داد، الانم برم دوباره بهم میده کدو؟
برگه آخر کی میاد؟ من نوزدهم اعزامم ولی هنوز برگه ی نیومده
مرسی آگه میشه جواب بود لطفا :)
اون برگه رو نباید بهش میدادی ولی دوباره میشه بری ازش بگیری (تو سیستم واست میزنه و ازش پرینت میگیره واست) واسه خودم همین کار رو کردم (ماله من هم نمیدونم گم شده بود چی شده بود)
تو همین هفته میاد دیگه همونطور که دوستمون بالا گفت...

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
رفقایی که دارید میرید خدا همراهتون باشه شخص بنده با افتخار تو ارتش نزدیک ۸ ماه خدمت کردم اما مشکلاتی که داشتم مجبور شدم ۳ سال فرار باشم ولی دوباره دارم میرم مطمعن باشید سربازی سختی های قشنگی داره فقط در یک صورت مشکل براتون پیش میاد که مشکلات شخصی داشته باشید که امیدوارم برای شما اتفاق نیافتد

کلا میخوام بگم اونایی که فرار کردند همشون به چشم ترسو یه ... نبینید خدا همراتون

راستی کسی از دادگاه نظامی اطلاعاتی داره؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
زنگ زدم به اشنام تووی **** وظیفه گفت هنوز کد نخوردیه
چرا هنوز نزدن ؟ دیر نیست یکمی ؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
سه ماه پیش رفتم پلیس +ده مدارکمو فرستاد همون موقع یه برگه سفید داد بهم گفت ببین مشخصاتت درسته، خوندم و همون موقع بهش دادم، برگه سبزمو داد، الانم برم دوباره بهم میده کدو؟
برگه آخر کی میاد؟ من نوزدهم اعزامم ولی هنوز برگه ی نیومده
مرسی آگه میشه جواب بود لطفا :)
دقیقا واسه منم همین اتفاق افتاد یه برگه داد گفت مشخصاتت رو چک کن ببین درسته یا نه ؟
منم چک کردم گفتم درسته ، بعد برگه رو گرفت گفته 3 روز دیگه بیا ، بعد سه روز که رفتم یه برگه بهم داد که تاریخ اعزامم توش زده بود تازه با این تفاوت که مال من تووی برگه سبز هم نیست تووی برگه A4 معمولی چاپ کرد بهم داد که گفتم این جرا اینقدر الکیه چرا تووی برگ سبز بهم نمیدی ؟ گفت برگ سبز تموم کردیم گفت هیچ مشکلی نیست خیالت راحت ، 2 تا مهر هم زیر برگم زد که خیالم راحت باشه ، بعد اون برگه رو ک بهم داد گفتم دیگه هیچی نباید بهم بدی گفت نه ، فقط همینو نگه دار تا زمانی که برگه اعزامت که جات مشخص شده بیاد
به همین خاطر منم کد سخا ندارم
اینم بگم پلیس +10 ک رفتم خیلی معروف و معتبره دفترش ، اینقدر به این خانومه گفتم خانوم هیچی نمیخواد دیگه عصبانی شد گفت آقا اگه شما بلدی شما بیا بشین جای من :D
منم به سرعت صحنه رو ترک کردم
پ . ن : البته اینو اضافه کنم که من لیسانسم و یک شهریور اعزامم

hossein61988

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دقیقا واسه منم همین اتفاق افتاد یه برگه داد گفت مشخصاتت رو چک کن ببین درسته یا نه ؟
منم چک کردم گفتم درسته ، بعد برگه رو گرفت گفته 3 روز دیگه بیا ، بعد سه روز که رفتم یه برگه بهم داد که تاریخ اعزامم توش زده بود تازه با این تفاوت که مال من تووی برگه سبز هم نیست تووی برگه A4 معمولی چاپ کرد بهم داد که گفتم این جرا اینقدر الکیه چرا تووی برگ سبز بهم نمیدی ؟ گفت برگ سبز تموم کردیم گفت هیچ مشکلی نیست خیالت راحت ، 2 تا مهر هم زیر برگم زد که خیالم راحت باشه ، بعد اون برگه رو ک بهم داد گفتم دیگه هیچی نباید بهم بدی گفت نه ، فقط همینو نگه دار تا زمانی که برگه اعزامت که جات مشخص شده بیاد
اینم بگم پلیس +10 ک رفتم خیلی معروف و معتبره دفترش ، اینقدر به این خانومه گفتم خانوم هیچی نمیخواد دیگه عصبانی شد گفت آقا اگه شما بلدی شما بیا بشین جای من :D

hossein61988

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من امروز ظهر رفتم یه پرینت گرفت از برگه سفیدم داد بهم، رفتم تویه اون سایتی ک محمد فرستادم (چندتا پیام بالاتره) کد سخا و کد ملی رو زدم وارد شدم ولی جلوی قسمت مرکز آموزشی چیزی ننوشته فک کنم هنوز مشخص نکردن، یه هفته مونده ب تاریخ اعزامم نمیدونم دیگه چرا مشخص نکردن، برگه اخرمم نیومده،

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
من امروز ظهر رفتم یه پرینت گرفت از برگه سفیدم داد بهم، رفتم تویه اون سایتی ک محمد فرستادم (چندتا پیام بالاتره) کد سخا و کد ملی رو زدم وارد شدم ولی جلوی قسمت مرکز آموزشی چیزی ننوشته فک کنم هنوز مشخص نکردن، یه هفته مونده ب تاریخ اعزامم نمیدونم دیگه چرا مشخص نکردن، برگه اخرمم نیومده،
ایشالا یه جای خوب میفتی داداش

karkas20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دادا امروز رفتم برگ سبز را گرفتم ولی داخلش هیچی نزده بود، با اینکه من با لاغریم باید معاف رزم میشدم و داخل کمسیون هم گفتن ک معاف رزمت میکنیم برای BMI

بعد اینکه فعلا دارم دارو سنگین مصرف میکنم چون افسردگی شدید فعلا گرفتم و دکتر هم پرونده تشکیل داده

فقط من موندم چراداخل برگ سبزی که از پلیس +10گرفتم ننوشته معاف رزم؟

karkas20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
همه سوابقت رو داشته باش تو برگه سبز ثبت بشه تو حین خدمت میتونی معافی بگیری
فرستادن کمیسیون اگه دیدی اذیت کردن سعی کن دکتر آشنا جور کنی یا بری مطب دکترای کمیسیون قبل کمسیون
دادا امروز رفتم برگ سبز را گرفتم ولی داخلش هیچی نزده بود، با اینکه من با لاغریم باید معاف رزم میشدم و داخل کمسیون هم گفتن ک معاف رزمت میکنیم برای BMI

بعد اینکه فعلا دارم دارو سنگین مصرف میکنم . افسردگی شدید گرفتم و دکتر هم پرونده تشکیل داده.

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28

بعد اینکه فعلا دارم دارو سنگین مصرف میکنم . افسردگی شدید گرفتم و دکتر هم پرونده تشکیل داده.

عزیز بهترین کار برای شما اینه ارتش افتادی برو بیمارستان خانواده کارو یکسره کن

PUYA141

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
91
دوستان شرایط گرفتن امریه چی هست ایا با مدرک کاردانی میشه امریه گرفت ؟

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
دوستان شرایط گرفتن امریه چی هست ایا با مدرک کاردانی میشه امریه گرفت ؟
ممنون از سوال خوبتون

مهمترین شرط در گرفتن امریه که ۹۵ درصد اونو شامل میشه ، پارتی هست

و من الله توفیق

sohrab zar

Registered User
لایک‌ها
22
چند ماه پیش یه برگه دادن ک 19 مرداد اعزامم
رفیقام میگن یه برگه قبلش باید بگیرم
چیه برگش ؟ از پلیس +10 بگیرم ؟
الان از تو سایتشون چک کردم با سخا مخا
مرگزه آموزشو زده بدونه مقدار

Last edited:

Payman101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
من 19 اعزام **** ولی عصر آباده شیراز هستم(حدودا 6 روز دیگه آموزشی)
خیلی شرایط عوض شدن، چندتا سوال دقیقه 90 دارم،

جایی که اعزام میشم خوبه یا نه؟
دوره آموزش چقدره؟
با خود چه وسایلی رو ببرم؟
آنجا باید ها و نباید ها چه چیز هایی هستند؟
اگه کسی در مورد آموزش و خمت در **** اطلاعات به روز داره ازشون خاضعانه خواهش می کنم که به این شماره یه اس ام اس بدن من باهاشون تماس بگیرم چندتا سوال پزشکی هم بپرسم، در کل اگر احساس می کنید اطلاعاتتون دونستنش واسه من بی تجربه و بی کس لازمه تمنا دارم اس بدین نهایت 5 دقیقه وقت با ارزشتونو میگیرم، 09148945415
با سپاس فراوان و گوش به زنگ

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
چند ماه پیش یه برگه دادن ک 19 مرداد اعزامم
رفیقام میگن یه برگه قبلش باید بگیرم
چیه برگش ؟ از پلیس +10 بگیرم ؟
الان از تو سایتشون چک کردم با سخا مخا
مرگزه آموزشو زده بدونه مقدار
سلام یک هفته قبل اعزام یه برگه میاد به نام برگ آبی دوستات اونو میگن عجله نکن میاد

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
سلام به همه
من 19 اعزام **** ولی عصر آباده شیراز هستم(حدودا 6 روز دیگه آموزشی)
خیلی شرایط عوض شدن، چندتا سوال دقیقه 90 دارم،

جایی که اعزام میشم خوبه یا نه؟
دوره آموزش چقدره؟
با خود چه وسایلی رو ببرم؟
آنجا باید ها و نباید ها چه چیز هایی هستند؟
اگه کسی در مورد آموزش و خمت در **** اطلاعات به روز داره ازشون خاضعانه خواهش می کنم که به این شماره یه اس ام اس بدن من باهاشون تماس بگیرم چندتا سوال پزشکی هم بپرسم، در کل اگر احساس می کنید اطلاعاتتون دونستنش واسه من بی تجربه و بی کس لازمه تمنا دارم اس بدین نهایت 5 دقیقه وقت با ارزشتونو میگیرم، 09148945415
با سپاس فراوان و گوش به زنگ
سلام اره خوبه
دوره آموزشی تقریبا 70 روز واسه دیپلم به پایین بالا دیپلم 56 تا 60 روز
وسیله خاصی نمیخواد کمی خوراکی با یه دست لباس
باید نباید ها رو بهت میگن اینقدر میگن که استاد میشی قط با کسی کل کل نکن گوشی هم نبر کارت تلفن ببر بعضی جاها میگیرن بالا میکشن
سوالای پزشکیتون چی هست؟؟؟؟

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
ممنون از سوال خوبتون

و من الله توفیق
مگه بدون پارتی کاری میشه کرد؟کارای روزمره هم بی پارتی نمیشه امریه که دیگه چیز مهمیه

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
ممنون از سوال خوبتون

و من الله توفیق
البته اینم بگم اگه پارتی تون خدا باشه حله نمونه بارزش رفیقه خودم! بدون هیچ آشنا و...
رفیقه من لیسانس عمران هست که تکمیلیش رو گرفت بعد چند روز پست کرد بعد تو سایت قرارگاه خاتم ثبت نام کرد بعد رفت یکی از قرب های قرارگاه مدارک و... رو داد الانم مهندس ناظر ایستگاه های قطار شهری تو مشهده!!! (پروژه قطار شهری تو مشهد دست قرارگاه خاتمه!)

بالا