برگزیده های پرشین تولز

سرویس دانلود فایل توسط خود مشترک با قیمت ارزان

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
ببخشید من یه چیزی رو متوجه نشدم
برای دانلود که مشخصه هاردو به شما میدیم و دانلود ها میره روی اون که به سروره شما وصله
ولی برای آپلود دیگه چه نیازی به هارده؟ یعنی فایلای من تو هارد خودم هست و فایلا آماده اند فقط میخام آپلود کنم، نکنه باید بریزم تو هارد و به شما بدم هاردو، بعدش از روی اون هارد خودم فایلارو آپ کنم( از منزل؟)
ببخشید من اطلاعاتم کمه اینقدر سوال میکنم

Roobinaserver

Registered User
لایک‌ها
41
ببخشید من یه چیزی رو متوجه نشدم
برای دانلود که مشخصه هاردو به شما میدیم و دانلود ها میره روی اون که به سروره شما وصله
ولی برای آپلود دیگه چه نیازی به هارده؟ یعنی فایلای من تو هارد خودم هست و فایلا آماده اند فقط میخام آپلود کنم، نکنه باید بریزم تو هارد و به شما بدم هاردو، بعدش از روی اون هارد خودم فایلارو آپ کنم( از منزل؟)
ببخشید من اطلاعاتم کمه اینقدر سوال میکنم
با سلام

اصلا کار به سیستم منزل شما نداره.
هارد شما که حاوی اطلاعات و فایل هست را به ما تحویل میدهید ما به یک PC وصل میکنیم شما از خانه خود به آن PC متصل میشید و فایل ها را آپلود میکنید. (مثل همان کامپیوتر منزل شما هست با فرق این که نت آن با نت منزل شما فرق داره ،همچنین هزینه های ترافیکی آن ارزانتر تمام میشه)

از کامپیوتر منزل خود فقط به عنوان کنترل راه دور به راحتی میتوانید استفاده کنید.(دسکتاپ PC ما را در منزل خود کنترل میکنید و با آن کار میکنید)

باتشکر

Roobinaserver

Registered User
لایک‌ها
41
آفر ویژه : 3 ترابایت 185 هزار تومان در سایت قرار گرفت.

باتشکر

sasan0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
میش یه توضیح مختصری بدین که چجوری با اینترنت خودمون به سرور شما وصل بشیم
من فقط شبها حدود 6 ساعت میتونم دانلود کنم ایا با خرید پکیج 500 گیگی میتونم در 10 روز 500 گیگ رو دانلود کنم . نوشتید زمان میتونه توافقی هم باشه تا چند روز امکان افزایش وجود دارد
لطفا محدوده سرعت این دو فایل رو به من بگی چون نود درصد فایلهام توی این دو تا سایته
dlmovie.nex1music.ir/movie/1393/Lamp%20100%20%5BHQ%5D%20%5Bmovie.nex1music.com%5D.mkv

dl4.irlanguage.com/English/English%20for%20New%20Americans/EFNA-Work%20and%20School%20%5Bwww.irlanguage.com%5D.rar

Roobinaserver

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
میش یه توضیح مختصری بدین که چجوری با اینترنت خودمون به سرور شما وصل بشیم
من فقط شبها حدود 6 ساعت میتونم دانلود کنم ایا با خرید پکیج 500 گیگی میتونم در 10 روز 500 گیگ رو دانلود کنم . نوشتید زمان میتونه توافقی هم باشه تا چند روز امکان افزایش وجود دارد
لطفا محدوده سرعت این دو فایل رو به من بگی چون نود درصد فایلهام توی این دو تا سایته
dlmovie.nex1music.ir/movie/1393/Lamp%20100%20%5BHQ%5D%20%5Bmovie.nex1music.com%5D.mkv

dl4.irlanguage.com/English/English%20for%20New%20Americans/EFNA-Work%20and%20School%20%5Bwww.irlanguage.com%5D.rar
با سلام

به مشترکین روش اتصال بعدا توضیح داده میشود.
لینک اولی سرور دانلودش بهتر بود و دومی ضعیف تر (یا شاید شلوغتر)

لینک اولی استیبل بین 20 الی 80 مگابایت
لینک دومی بین 5 الی 80 مگابایت بسیار متغیر

اگر لینک شما از این سرور ها باشد 1 روزه دانلود شما تمام میشود.

باتشکر

sasan0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام مجدد
از کدوم قسمت سایت باید اقدام به خرید کنیم

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
سلام و عرض ادب
به دلیل تخفیف ارائه شده من میتونم الان خرید رو انجام بدم ولی از اول شهریور به بعد استفاده کنم؟ چون تا اول شهریور سر کار هستم.
و اینکه جسارتا امکان خرید هارد سیگیت بک آپ پلاس 3 ترابایت برای شما هست؟
ممنون

Roobinaserver

Registered User
لایک‌ها
41
سلام و عرض ادب
به دلیل تخفیف ارائه شده من میتونم الان خرید رو انجام بدم ولی از اول شهریور به بعد استفاده کنم؟ چون تا اول شهریور سر کار هستم.
و اینکه جسارتا امکان خرید هارد سیگیت بک آپ پلاس 3 ترابایت برای شما هست؟
ممنون
با سلام و احترام

خیر متاسفانه این تخفیف برای مصرف ماه جاری توسط بخش مالی در نظر گرفته شده ،در سایت با فروش صحبت کنید شاید برای خرید جهت استفاده در ماه بعد چون میخواهید جلوتر خرید کنید به شما تخفیفی بدهند.

در مورد سخت افزار نیز sig و wd و توشیبا اگر اشتباه نکنم موجودی انبار خود روبینا سرور هست باید روزی که قصد خرید دارید استعلام بگیرید که دقیقا مدل شما را موجود داریم یا خیر ،اگر نداشتیم از همکاران میتوانیم برای شما خرید کنیم و روی پکیج به شما ارائه کنیم.

باتشکر

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
با سلام و احترام

خیر متاسفانه این تخفیف برای مصرف ماه جاری توسط بخش مالی در نظر گرفته شده ،در سایت با فروش صحبت کنید شاید برای خرید جهت استفاده در ماه بعد چون میخواهید جلوتر خرید کنید به شما تخفیفی بدهند.

در مورد سخت افزار نیز sig و wd و توشیبا اگر اشتباه نکنم موجودی انبار خود روبینا سرور هست باید روزی که قصد خرید دارید استعلام بگیرید که دقیقا مدل شما را موجود داریم یا خیر ،اگر نداشتیم از همکاران میتوانیم برای شما خرید کنیم و روی پکیج به شما ارائه کنیم.

باتشکر
والا من تماس گرفتم ولی کسی پاسخگو نبود، حدودا 20 دقیقه پیش.
جسارتا من الان میتونم برای خرید هارد و پکیج 500 گیگابایتی مبلغ 200.000 تومان واریز کنم و مابقی رو قبل از ارسال تصفیه کنم؟

sasan0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من میخوام پکیج 500 گیگ رو بخرم ولی موقع خرید به جای 50 هزار تومان مینویسه 75 هزار تومان و کد تخفیف میخواد کد تخفیف رو از کجا بیارم ؟
ایا ما میتونیم هارد رو حضوری بیاریم تحویل بدیم ؟
قسمت تیکتینگ کجاست که شماره سریال هارد رو بنویسیم

sasan0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه سوال رو یادم رفت بپرسم ایا برای وصل شدن به سرور شما به وسیله خاصی یا نرم افزار ویژه ای نیاز هست ؟
ایا بدون هزینه است ؟

Roobinaserver

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
من میخوام پکیج 500 گیگ رو بخرم ولی موقع خرید به جای 50 هزار تومان مینویسه 75 هزار تومان و کد تخفیف میخواد کد تخفیف رو از کجا بیارم ؟
ایا ما میتونیم هارد رو حضوری بیاریم تحویل بدیم ؟
قسمت تیکتینگ کجاست که شماره سریال هارد رو بنویسیم
با سلام و احترام

چون آفر موجودی آن محدود هست به صورت تیکتی فعال میشود.
بعد از ارسال سفارش جهت اعمال شدن آفر به واحد فروش تیکت بزنید و شماره فاکتور صادر شده را بفرمائید.
با هماهنگی میتوانید مراجعه کنید.

سایت روبیناپنل (پنل کاربری)
در بخش پشتیبانی ---> ارسال درخواست جدید

باتشکر

Roobinaserver

Registered User
لایک‌ها
41
یه سوال رو یادم رفت بپرسم ایا برای وصل شدن به سرور شما به وسیله خاصی یا نرم افزار ویژه ای نیاز هست ؟
ایا بدون هزینه است ؟
هارد اینترنال خیر
هارد اکسترنال نیز هزینه آن طبق تعرفه ذکر شده در پکیج میباشد.

باتشکر

Roobinaserver

Registered User
لایک‌ها
41
والا من تماس گرفتم ولی کسی پاسخگو نبود، حدودا 20 دقیقه پیش.
جسارتا من الان میتونم برای خرید هارد و پکیج 500 گیگابایتی مبلغ 200.000 تومان واریز کنم و مابقی رو قبل از ارسال تصفیه کنم؟
با سلام
مشاوره اگر تلفنشون اشغال باشه پشت خط میفتید مجدد در ساعت دیگری تماس بگیرید یا تیکت بزنید و اعلام کنید با شما تماس گرفته شود.
خیر متاسفانه کل هزینه و پکیج در زمان سفارش دریافت میگردد و بعد سفارش فعال میشود.

باتشکر

sasan0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
شما در جواب سوال من گفتید که ( چون آفر موجودی آن محدود هست به صورت تیکتی فعال میشود.بعد از ارسال سفارش جهت اعمال شدن آفر به واحد فروش تیکت بزنید و شماره فاکتور صادر شده را بفرمائید. )
خوب الان من میخوام سفارش بدم که 75 هزار تومان باید به حساب واریز کنم
یعنی پول رو بدم بعدا 25 هزار تومان رو پس بگیرم یا شاید من مسیرو اشتباه رفتم. لطفا اگه امکانش هست دقیقا مراحل خرید رو بگید که کسی دچار مشکل نشه

Roobinaserver

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
شما در جواب سوال من گفتید که ( چون آفر موجودی آن محدود هست به صورت تیکتی فعال میشود.بعد از ارسال سفارش جهت اعمال شدن آفر به واحد فروش تیکت بزنید و شماره فاکتور صادر شده را بفرمائید. )
خوب الان من میخوام سفارش بدم که 75 هزار تومان باید به حساب واریز کنم
یعنی پول رو بدم بعدا 25 هزار تومان رو پس بگیرم یا شاید من مسیرو اشتباه رفتم. لطفا اگه امکانش هست دقیقا مراحل خرید رو بگید که کسی دچار مشکل نشه
با سلام و احترام

مراحل را به صورت کامل ذکر کردم خدمتتون اگر کامل مطالعه شود کسی دچار مشکلی نمیشود ،همان خطی که کپی کردید :

(بعد از ارسال سفارش جهت اعمال شدن آفر به واحد فروش تیکت بزنید و شماره فاکتور صادر شده را بفرمائید.)

وقتی سفارش دادید شماره فاکتور دارید آن را به فروش تیکت نمائید.

خلاصه تر نمیشه گفت بفرمائید دقیقا کجای جمله را متوجه نشدید خدمت شما همان قسمت را بیشتر توضیح بدهم.

باتشکر از شما

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
از طریق ریموت دسکتاپ باید وارد شیم دیگه؟ بله؟

babelirani

Registered User
لایک‌ها
127
سلام

هزینه پکیج هاتون افزایش پیدا کرده درسته ؟

بالا