برگزیده های پرشین تولز

خریدار یک دستگاه آمپیلی سینمایی پایونیر -یاماها

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Rx-A840 _Rxv767 : Yamaha
Vsx923_ Vsx-924 : Pioneer
Marantz
سلام دوستان دنبال یک دستگاه آمپ سینمایی تمیز درحد و غیر تعمیری میگردم ترجیحا 7.2 _7.1 باشه .
9.1 و 9.2 هم بود مدلشو بگید چک کنم.
خواهشن قیمت پرت ندین اول از قیمت اکبند مطلع شوید بعدا منصفانه قیمت گذاری کنید پیام بدین و عکساشو بفرستین.
علیرضا رجبی :09123936043

Last edited:

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
Rx-A840 یاماها Vsx-924پایونیر
دنبال آمپ سینمایی تمیز درحد و غیر تعمیری میگردم ترجیحا 7.2 باشه یا9.1 و 9.2 هم بود مدلشو بگید چک کنم.
خواهشن قیمت پرت ندین اول از قیمت اکبند مطلع شوید بعدا منصفانه قیمت گذاری کنید پیام بدین و عکساشو بفرستین.

درود بر شما
آیا آمپ Marantz هم برای شما مناسب است. مدل SR5002 که 7.1 است (ساب مونو است و شما استریو مدنظرتون بوده) اما از نظر صدایی از دو برند که نام بردید بهتر است. حدودا 3 سال کار کرده و بعد داخل کارتن شده چون به دلیل جابجایی منزل و نداشتن فضای کافی امکان راه اندازی سینمای خانگی را نداشتیم و هنوز عمده وسایل در کارتن مانده اند. از نظر کارکرد و سلامت دست نخورده و بی نقص هست چه ظاهری و چه باطنی و هر آنچیزی که در کارتن وجود داشته الان هم هست چه وسایل و چه کاتالوگها. دستگاه و ریموت بدون کوچکترین خط و خش هستند و رنگ نیز مشکی است. آکبند خریداری شده بوده و از ابتدا دست خودم بوده.

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
اگر امکان داره قیمت دستگاه و چند تا عکس از امپیلی رو بفرستید.

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود بر شما
آیا آمپ Marantz هم برای شما مناسب است. مدل SR5002 که 7.1 است (ساب مونو است و شما استریو مدنظرتون بوده) اما از نظر صدایی از دو برند که نام بردید بهتر است. حدودا 3 سال کار کرده و بعد داخل کارتن شده چون به دلیل جابجایی منزل و نداشتن فضای کافی امکان راه اندازی سینمای خانگی را نداشتیم و هنوز عمده وسایل در کارتن مانده اند. از نظر کارکرد و سلامت دست نخورده و بی نقص هست چه ظاهری و چه باطنی و هر آنچیزی که در کارتن وجود داشته الان هم هست چه وسایل و چه کاتالوگها. دستگاه و ریموت بدون کوچکترین خط و خش هستند و رنگ نیز مشکی است. آکبند خریداری شده بوده و از ابتدا دست خودم بوده.
09123936043
علیرضا
ممنون میشم اگه عکس های دستگاه رو به این شماره بفرستید.
(واتس اپ_ تلگرام_ لاین)
قیمت امپ رو هم بفرمایید

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
بله حتما. همونطور که گفتم متاسفانه در کارتن و منزل مادرم است که فردا یا پس فردا باز میکنم و عکس از تمام زوایا قرار خواهم داد.
مشخصات دستگاه اینه البته دستگاه من مشکی است.

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون لطفا قیمت رو هم به همراه عکس ها بفرمایید. متشکرم

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز قرار بود عکس های امپ مرنتز و قیمت رو لطف بفرمایید.
من همچنان منتظر هستم.

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

سلام اقا مرادی
خوب هستین ایشالا
آقا نظرتون عوض نشد برای امپیلی.تیکه تیکه بفروشین راحت تر فروش میره ها چون امپتون هم قویتر از بانداس قیمت رو بالا تر برده .
امپ مدل پایین تر با قیمت کمتر تازه 5.1 میتونید روش بزارید یا اینکه باندا رو جدا بزارید هر کی خواست راحت تر و ارزونتر میتپنه امپ باهاش ست کنه.

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
سلام اقا مرادی
خوب هستین ایشالا
آقا نظرتون عوض نشد برای امپیلی.تیکه تیکه بفروشین راحت تر فروش میره ها چون امپتون هم قویتر از بانداس قیمت رو بالا تر برده .
امپ مدل پایین تر با قیمت کمتر تازه 5.1 میتونید روش بزارید یا اینکه باندا رو جدا بزارید هر کی خواست راحت تر و ارزونتر میتپنه امپ باهاش ست کنه.

اقای رجبی قیمت مد نظرتون را برای امپ بفرمایید من مجددا به داداش بگم شاید معاملمون شد.
در ضمن امتیاز بازارچه ما هم فراموش نشه

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کجا باید امتیاز بدم ؟ قوانین اینجا رو نمیدونم بفرمایید رو چشام
من به چند تا از دوستان تو اینجا شما رو معرفی کردم و از اخلاق خوبتون و ... تعریف کردم .

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به داداش برسونید
من به داداش عرض کردم جدید ترین امپ پایونیر vsx924 اکبند با گارانتی شرکتی پایونیر که خیلی قویتر هستش و چند مدل بالاتر و وات قویتر و 7.2 تو سایت پایونیر هم میتونید ببینید 1700 هستش و کارکرده همین مدل حدود 1 تا 1100 فروش میره...
والا قیمتی که امپ vsx 921 سالم و تمیز و غیر تعمیری بخواد فروش بره دیگه حدود 700 تا 750 بیشتر نیست نه اینکه قیمتی باشه من بخوام بزارم خودتون بهتره از چند جا بپرسین.
داداش اخرین سری که صحبت کردیم نظرش رو 900 بود.
واقعا این قیمت فروش نمیره مگر اینکه کسی اطلاع نداشته باشه که با وجود اینترنت من بعید میدونم کسی بی اطلاع بمونه.
بازم شما تصمیم گیرنده هستین من که از معامله قبلی با شما راضی هستم.
ایشتلا اگه قسمت باشه بازم هم معامله خواهیم کرد.

مهرداد1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من یک آمپ پایونیر دارم مدل ۱۰۲۱ vsx

alireza.rajabii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دنبال آمپ مدل جدیدتر هستم ترجیحا تو این سری 1023یا1024
قیمت چند گذاشتین اگه تونستین چند تا عکس واتس آپ بفرستین