برگزیده های پرشین تولز

مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی Haier HW-W910

sahandpersiantools

Registered User
لایک‌ها
322
دوستان من یدونه نو خریدم
ولی بعضی وقتا خودبخود ریست میشه
با فلش زدن درست میشه یا پسش بدم ؟
از ایسام گرفتی؟
دقیقا کی اینجوری میشه؟
چک کن ببین بدون سیم کارت یا رم همین مشکل رو داره؟
اگه فلش زدن بلدی بعد از این که ریست فکتوری کردی ، اگه درست نشد ، فلش بزن ببین درست میشه یا نه!

negaar66

Registered User
لایک‌ها
22
جناب احمدی پخ ما را تحویل نگرفتن که انگار!
:(

morteza2487

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از ایسام گرفتی؟
دقیقا کی اینجوری میشه؟
چک کن ببین بدون سیم کارت یا رم همین مشکل رو داره؟
اگه فلش زدن بلدی بعد از این که ریست فکتوری کردی ، اگه درست نشد ، فلش بزن ببین درست میشه یا نه!
بله ،از ایسام گرفتم . خودم یدونه داشتم دوسال دستم بود .
هنوز سیم ننداختم توش . روشن کردم تست کنم دیدم هر از چندگاهی ریستارت میشه . البته زمان مشخصی نداره !
میتونم فلش بزنم فقط خواستم بپرسم ببینم دوستان دیگه چنین تجربه ای دارن یا نه ! که اگه حل شدنی باشه فلش بزنم و اگه درست شدنی نیست پسش بدم خیال خودم و راحت کنم

sahandpersiantools

Registered User
لایک‌ها
322
هنوز سیم ننداختم توش . روشن کردم تست کنم دیدم هر از چندگاهی ریستارت میشه . البته زمان مشخصی نداره !
میتونم فلش بزنم فقط خواستم بپرسم ببینم دوستان دیگه چنین تجربه ای دارن یا نه ! که اگه حل شدنی باشه فلش بزنم و اگه درست شدنی نیست پسش بدم خیال خودم و راحت کنم
تجربه که هر کدوم از کاربرای اینجا حداقل یه مشکل جدید با این گوشی داشتن ، منم چنتا خریده بودم 2سال پیش ، یکیش الانم بدون مشکل کار میکنه ولی اون یکیا هرکدوم یه مشکل پیدا کردن! خوب خریدن این گوشی ریسکه ولی اگه خوب دربیاد گوشیه خیلی پر قدرتیه!
باز یه فلش بزن ببین درست میشه اگه مهلت ایسام برای تست تموم نشده باشه

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
مشكل داره داداش پس بدي بهتره امكان داره از برد باشه و يه روز ببيني روشن نميشه داداش!
خيلي ساده درنظر بگيري مشكل باتري هستش

sarinta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
************مهم مهم مهم************
سلام خدمت دوستان
اينجا ميخوام دو مورد از عيوب گوشي w910 و راه حلشو بگم (مشكل دوم مربوط به ساير برند ها هم ميشه)
نه لايك ميخوام نه چيزي فقط يه صلوات براي امام حسين و امواتم بفرستيد (شروع كننده تاپيك اگه ميتوني تو پست اول بزار ثواب داره چون خودم كلي گشتم تا راه حلشو پيدا كردم ميخوام بقيه راحت باشن)
مشكل اول : مدتي بود گوشيم پيغام ارور سيم كارت ميداد و شمارش معكوس از 4 تال 1 ميشمرد و ريستور ميشد يا شكل باطري يخ زده مي اومد .كه مغزمو ريخته بود بهم و هر مغازه ميبردم چون ايرادشو نميدونستن ميگفتن گوشي چينيه و نمي ارزه و ضايع ميكردنمون تا اينكه يه دوستي شماره يه تعميركار تو كرجو داد و گوشي رو فرستادم خيلي آدم منصفي بود فكر كنم 20 تومن گرفت و درستش كرد مشكل فلت باطري بود كه قطعي پيدا كرده بود.الان گوش شيطون كر 5 الي 6 ماهه هيچ مشكلي نداره -پس هركي اين مشكل رو داره ببره يه تعمير كار بگه فلت باطريم قطعي داره تا رديفش كنه.
مشكل دوم : پرش آنتن گوشي بعد از هر تماس كه رو اعصابه و اكثر تعمير كار بهم گفتن سوكت سيمكارتت ايراد داره بعضيا هم گفتن آي سي آنتن گوشيت خرابه ولي ربطي به اينها نداشت چون سیم کارت هاي ما اكثرا 4G نیست و مناطقی که 4G ساپورت نمیکنن باید از بخش Setting به mobile network بری و در بخش network گزینه GSM only رو انتخاب کنی . با این کار به هیچ عنوان پرش آنتن نداری .هر وقتم كه سیم کارت 4G گرفتين روی گزینه ی LTE(preferred)WCDMA قرار بدين و به هیچ عنوان ديگه پرش آنتن ندارين.(اين مشكل فقط مخصوص گوشي هاير نيست و خيلي از گوشيها بخاطر 4g نبودن سيمكارت باهاش درگيرن كه تو اونها هم اگر اين كارو انجام بدين پرش آنتن از بين خواهد رفت)
فقط اگر مشكلتون حل شد صلوات يادتون نره
ممنونم

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
سلام خدمت دوستان
اينجا ميخوام دو مورد از عيوب گوشي w910 و راه حلشو بگم (مشكل دوم مربوط به ساير برند ها هم ميشه)
نه لايك ميخوام نه چيزي فقط يه صلوات براي امام حسين و امواتم بفرستيد (شروع كننده تاپيك اگه ميتوني تو پست اول بزار ثواب داره چون خودم كلي گشتم تا راه حلشو پيدا كردم ميخوام بقيه راحت باشن)
مشكل اول : مدتي بود گوشيم پيغام ارور سيم كارت ميداد و شمارش معكوس از 4 تال 1 ميشمرد و ريستور ميشد يا شكل باطري يخ زده مي اومد .كه مغزمو ريخته بود بهم و هر مغازه ميبردم چون ايرادشو نميدونستن ميگفتن گوشي چينيه و نمي ارزه و ضايع ميكردنمون تا اينكه يه دوستي شماره يه تعميركار تو كرجو داد و گوشي رو فرستادم خيلي آدم منصفي بود فكر كنم 20 تومن گرفت و درستش كرد مشكل فلت باطري بود كه قطعي پيدا كرده بود.الان گوش شيطون كر 5 الي 6 ماهه هيچ مشكلي نداره -پس هركي اين مشكل رو داره ببره يه تعمير كار بگه فلت باطريم قطعي داره تا رديفش كنه.
مشكل دوم : پرش آنتن گوشي بعد از هر تماس كه رو اعصابه و اكثر تعمير كار بهم گفتن سوكت سيمكارتت ايراد داره بعضيا هم گفتن آي سي آنتن گوشيت خرابه ولي ربطي به اينها نداشت چون سیم کارت هاي ما اكثرا 4G نیست و مناطقی که 4G ساپورت نمیکنن باید از بخش Setting به mobile network بری و در بخش network گزینه GSM only رو انتخاب کنی . با این کار به هیچ عنوان پرش آنتن نداری .هر وقتم كه سیم کارت 4G گرفتين روی گزینه ی LTE(preferred)WCDMA قرار بدين و به هیچ عنوان ديگه پرش آنتن ندارين.(اين مشكل فقط مخصوص گوشي هاير نيست و خيلي از گوشيها بخاطر 4g نبودن سيمكارت باهاش درگيرن كه تو اونها هم اگر اين كارو انجام بدين پرش آنتن از بين خواهد رفت)
ممنونم
داداش مشكل اوليت هميشه ازون نيستش
اون قطي هم كه شما ميگيد اي سي رو باتري هستش كه مربوط به انتنه اونوًواست تعويض كرده

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
نه پرش آنتن رو درست میگه.چون منم رو گوشی آی نیو دقیقا همین مشکلو داشتم قبلا که 2 سیم مینداختی نمیپرید.ولی تک مینداختی هی آنتن میپروند که از تو تنظیماتش گذاشتمش رو حالت 2جی که درست شد.
البته این مشکل زمانی از تنظیماته که هیچ اروری رو صفحه نیاره

rezaaaaaa sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.گوشی من توش آب رفته و بعد یه مرتبه تاچش کار نکرد.بعد یه روز ال سی دیش خاموش شد و روشن نشد.ولی خود گوشی رو که خاموش روشن میکردی بالا میومد و صداشم میومبردم تعمیرکار نتونستن درستش کنن گفتن ال سی دیش سوخته.
لطفامدیر و سایر کاربرای سایت اگ میتونید راهنماییم کنین یا اگه ال سی دی دارین بگید.باتشکر

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
سلام.گوشی من توش آب رفته و بعد یه مرتبه تاچش کار نکرد.بعد یه روز ال سی دیش خاموش شد و روشن نشد.ولی خود گوشی رو که خاموش روشن میکردی بالا میومد و صداشم میومبردم تعمیرکار نتونستن درستش کنن گفتن ال سی دیش سوخته.
لطفامدیر و سایر کاربرای سایت اگ میتونید راهنماییم کنین یا اگه ال سی دی دارین بگید.باتشکر
سلام موجوده پخ بدين

omiddsalar

Registered User
لایک‌ها
2
سلام خدمت دوستان
ممنونم
سلام میشه ادرس تعمیر کاره رو بدی؟

mohammad2284

Registered User
لایک‌ها
123
سلام خدمت عزیزان.
من میخوام رام 4.1.2 رو نصب کنم.
تو توضیحات نوشته شده :
گوشی رو خاموش کنید .وقتی خاموش شد کلید ولوم پایین رو نگه دارید و همزمان کابل را به گوشی متصل کنید.چراغ ابی روشن میشه
بعد که چراغ آبی روشن شد fastboot_Only_For_Recovery.bat رو اجرا کنید و صبر کنید که تموم بشه بعد ریستارت میکنه خودش.

من انجام میدم چراغ آبی هم روشن میشه اما هیچ اتفاقی نمیفته.
سه چهار خط نوشته بالای صفحه میاد و لوگوی هایر اما نمیشه انتخاب کرد و عکس العملی نشون نمیده.

mohammadgs

Registered User
لایک‌ها
29
سلام خدمت عزیزان.
من میخوام رام 4.1.2 رو نصب کنم.
تو توضیحات نوشته شده :
گوشی رو خاموش کنید .وقتی خاموش شد کلید ولوم پایین رو نگه دارید و همزمان کابل را به گوشی متصل کنید.چراغ ابی روشن میشه
بعد که چراغ آبی روشن شد fastboot_Only_For_Recovery.bat رو اجرا کنید و صبر کنید که تموم بشه بعد ریستارت میکنه خودش.

من انجام میدم چراغ آبی هم روشن میشه اما هیچ اتفاقی نمیفته.
سه چهار خط نوشته بالای صفحه میاد و لوگوی هایر اما نمیشه انتخاب کرد و عکس العملی نشون نمیده.
سلام دوست عزیز وقتی وارد این صفحه میشید باید از دکمه ولوم استفاده کنید و پایین و بالا برید و با دکمه پاور گزینه مورد نظر رو انتخاب کنید

omiddsalar

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان گوشی هایر تمیز و سالم دارم هر خواست پخ کنه

arminjahan

Registered User
لایک‌ها
128
سلام دوستان
اگر خاطرتان باشه من جزو اولین نفراتی بودم که این گوشی را خریدم و خداییش هم خیلی راضی هستم
الان گوشی جدید خریدم به خاطر این می خوام هایر W910 را بفروشم
گوشی واقعا سالم و تمیزه طوری که از هر نظر با روز اولش فرقی نمیکنه، کوچکترین خشی هم نداره، چون از روز اول قاب ژله ای وبرچسب براش خریدم و تا الان روش بوده، و یک عدد برچسب نو و استفاده نشده هم دارم

اگر کسی خواست پخ بده

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام خدمت همه
ما یک بار گوشی را به کامپیوتر زدیم و از وقتی که وصل کردیم به کامپیوتر گوشی دچار مشکل شده و هر روز چند باری خاموش و روشن میشه خود به خود که به احتمال زیاد ویروسی شده دوستان نظری دارند که باید چی کار کنیم که گوشی دیگه خاموش/روشن نشه خود به خود ؟ آیا باید فلش کنیم ؟ و این که میشه خودمان هم فلش کنیم یا باید بدیم موبایل فروشی فلاش کنه!ممنون

sasanpi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان
اگر خاطرتان باشه من جزو اولین نفراتی بودم که این گوشی را خریدم و خداییش هم خیلی راضی هستم
الان گوشی جدید خریدم به خاطر این می خوام هایر W910 را بفروشم
گوشی واقعا سالم و تمیزه طوری که از هر نظر با روز اولش فرقی نمیکنه، کوچکترین خشی هم نداره، چون از روز اول قاب ژله ای وبرچسب براش خریدم و تا الان روش بوده، و یک عدد برچسب نو و استفاده نشده هم دارم

اگر کسی خواست پخ بده
سلام خسته نباشید دوست عزیز . چند میفروشید ؟
پ.خ بدید ممنون میشم .

بالا