برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
توی تهران افتضاح ترین سرویس رو مخابرات میده، زیرساخت شبکش عالیه ولی پهنای باند خارجیش تعطیله

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

خوب عزیز ازین سرویسای تبدیل اینترانت به اینترنت استفاده کن که سرورای خارجیتم عین ایرانیا باز میشه همینجا میفروشن اول تست کن

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
خوب عزیز ازین سرویسای تبدیل اینترانت به اینترنت استفاده کن که سرورای خارجیتم عین ایرانیا باز میشه همینجا میفروشن اول تست کن
بله در جریانش هستم ولی چرا شرکتی که پول پهنای باند بین المللی رو میگیره باید اینترانت بده به مشتریاش؟ گیگی 3600 میگیره ولی پهنای باند داخلی گیگی 500 هم نمیفته براش.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
بله در جریانش هستم ولی چرا شرکتی که پول پهنای باند بین المللی رو میگیره باید اینترانت بده به مشتریاش؟ گیگی 3600 میگیره ولی پهنای باند داخلی گیگی 500 هم نمیفته براش.

قبول دارم ولی کرمان که مشکلی نداره ولی حیف که نامحدود نمیدن

Hadirj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من تازه اینترنت مخابراتم وصل شد، الان تو پروفایل مشترکین اینطور نوشته:
پهنای باند ٢٠٤٨ حجم ترافیک 0GB
الان این 0 گیگ دقیقا یعنی چی؟ یعنی سرویسم نا محدوده؟

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
سلام دوستان من تازه اینترنت مخابراتم وصل شد، الان تو پروفایل مشترکین اینطور نوشته:
اره

majids5

Registered User
لایک‌ها
497
دوستان مخابرات از کی تعرفه هاش رو اینقدر تغییر داده؟؟
سرویس 128 و 256 هم بیشتر از دو گیگ ارائه نمیده. گندشون بزنن

01.jpg

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
یعنی سرویس شما حجم نداره و از همون اول طبق تعرفه حجم اضافی کنتور میندازه

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190

بهتر بود حداقل ماهيانه 3گيگ رو ميگرفتيد چون اينطوري كه تمام حجم مصرفي بخواد گيگا بايتي 3600 تومن حساب بشه اصلا بصرفه نيست.

donotgo

Registered User
لایک‌ها
90

cpt walker

Registered User
لایک‌ها
41
من مخابرات دارم و در یک کلام افتضاحه ! پینگم از ۳۰۰ به پایین نمیاد روزی چند بار هم تایم اوت میده !

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
من مخابرات دارم و در یک کلام افتضاحه ! پینگم از ۳۰۰ به پایین نمیاد روزی چند بار هم تایم اوت میده !

داداش شاید سرویستون مشکل داره من پینگم برای ایران 7ه خارج 117 حدودا

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
کسی از اینترنت مخابرات راضی هست؟ پشتیبانی خوبی داره یا خیر؟
دوستم مخابرات داره، چند روز پیش مرتب قطع و وصل میشده وقتی زنگ میزنه به 2020 میگن مودمت خرابه با یه مودم دیگه تست کن!
روز اولی هم که وصل شده بود و از مخابرات تماس میگیرن که نصاب بفرستن، دوستم گفته بود یوزر و پسورد رو بده خودم نصب میکنم، طرف میگه نمیتونم بدم زنگ بزن 2020!!! بعد چند بار زنگ میزنه 2020 و جواب نمیدن تا آخر خودشون از 2020 تماس میگیرن!
در کل پشتیبانی تعطیله وقتی هم قطعی پیش میاد کار خاصی نمیکنن باید صبر کنید تا خودش درست بشه.

peslover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
کیفیت اینترنت مخابرات به طور کلی توی هر منطقه و یا حتی در هر شهر متفاوت هست علت این که بعضی از دوستان راضی و بعضی ها هم شاکی هستند همین هستش.

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
وقتی خرید و فروش پهنای باند دست شرکت نظامی زیرساخت که **** اداره میکنه باشه و تخصصی هم اصلا در این رابطه نداشته باشند دیگه فرقی نمیکنه چه مخابرات باشه چه هر شرکت دیگه کلا اینترنت کل کشور در بدترین شرایط کیفیتی و قیمت قرار میگیره

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
مخابرات شدیدآ افتضاح شده من دو تا خط داشتم و هر دو رانژه مخابرات انقدر افتضاح بود که ظرف 3 روز هر دو خط قطع کردم
طرف نصاب خود مخابرات اوائل بهم گفت از مخابرات اینترنت نگیر خیلی دزدی می کنن می گفت مدام پروفایلت دستکاری میشه و از حجم اینترنتت خود به خود کم می کنند
چند ماهه پیش تو ساعات شبانه رایگانش بیش از 2 گیگ اینترنتم کم شد سریع فهمیدم رفتم مخابرات مرکز اعتراض کردم ظرف 24 ساعت برش گردوندن
چند هفته پیش اخبار می گفت آمریکا قراره 2 تا ماه واره اینترنت بفرسته فضا و این 2 ماه واره قرار اینترنت با سرعت 10 مگ به تمام دنیا به صورت رایگان ارائه بده
اگه واقعیت داشته باشه تمام این شرکت های اینترنت ADSL به حالت ورشکستگی در میان

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
کیفیت اینترنت مخابرات به طور کلی توی هر منطقه و یا حتی در هر شهر متفاوت هست علت این که بعضی از دوستان راضی و بعضی ها هم شاکی هستند همین هستش.

من قبلا راضی بودم
اما الان به شدت ناراضی ام ...
دیگه بدرد بخور نیست

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
دوستان من اینترنت نامحدود مخابرات دارم ( تهران ) سرعت دانلودم 64 هست ! میخوام سوییچ کنم روی محدود 1 مگابایت با ماهی 8 گیگ و شبانه رایگان
کسی خبر داره چطوریه سرویسش ؟ شبانه سرعتش چقدره ؟ مرسی

peslover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان من اینترنت نامحدود مخابرات دارم ( تهران ) سرعت دانلودم 64 هست ! میخوام سوییچ کنم روی محدود 1 مگابایت با ماهی 8 گیگ و شبانه رایگان
کسی خبر داره چطوریه سرویسش ؟ شبانه سرعتش چقدره ؟ مرسی
دوست عزیز با 1 مگابایت سرعت دانلود 128 کیلوبایت رو خواهید داشت البته با نرم افزار idm و در صورت استفاده از مرورگر برای دانلود سرعت خیلی کمتری بهتون میده و همچنین سرعت نامحدود و حجمی مخابرات فرقی نمیکنه.

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
دوست عزیز با 1 مگابایت سرعت دانلود 128 کیلوبایت رو خواهید داشت البته با نرم افزار idm و در صورت استفاده از مرورگر برای دانلود سرعت خیلی کمتری بهتون میده و همچنین سرعت نامحدود و حجمی مخابرات فرقی نمیکنه.
سلام.من پرسیدم گفتن خیلی سرعت بالاتری میدن . یکی از دوستام داره میگه شبی 4 گیگ فایل میگیره ! توی شهرستان هم یکی از آشناها دارن اونم سرعتش عالیه.
نمیدونم والا گیج شدم.من سرعتم الان 64 هست .

بالا