برگزیده های پرشین تولز

میخواهم مغازه موبایل فروشی بزنم

hosein_mic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
بعد از یه مدت طولانی
کار رو شروع کردیم و شکر خدا بهتر شدم و راحت تر اگه کسی نیت کرد وارد این کار بشه کمکش میکنم به عنوانه زکات موفقیتم
دوستان با کسایی اشنا شدم که کمکم کردن شکر خدا وضعیت بهتری دارم
ایشالا همگی موفق باشید

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

amirking1364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
حالا که خداروشکر موفق شدی بقیه رو هم راهنمایی کن
منم دارم یه مغازه موبایل فروشی میزنم. فعلا دارم دکورش رو اماده می کنم
بعد چجوری شروع کنم
از کجا بخرم؟
چی بیارم؟
چه خدماتی ارائه بدم؟

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
دوستمون درست میگن حالا ک راه اندازی کردید از تجربیات بگید و...

salar2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعد از یه مدت طولانی
کار رو شروع کردیم و شکر خدا بهتر شدم و راحت تر اگه کسی نیت کرد وارد این کار بشه کمکش میکنم به عنوانه زکات موفقیتم
دوستان با کسایی اشنا شدم که کمکم کردن شکر خدا وضعیت بهتری دارم
ایشالا همگی موفق باشید

لطفا توضیح بدید کار رو چطور شروع کردید و برای خرید گوشی و لوازم جانبی هر کدوم چقدر سرمایه گذاشتید
غیر از فروش گوشی و لوازم جانبی چه کارهای دیگه ای انجام میدید و سود هر کدوم چطوره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,546
به حرف کسایی که مینالن توجه نکنید
بر اساس شهر خودمون میگم و مغازه ای که توش کار میکنم
با سرمایه اولیه 15 میلیون تومن هم میشه روزی تا 200 هزار درآورد. سود گوشی و لوازم جانبی. سود لوازم جانبی زیادی تا 300 درصد میره.
اجاره رو ماهی 1.5 میلیون فرض بگیریم و 500 تومن هم هزینه های جانبی تهش 3-4 میلیون میمونه (میانگیه ممکنه کمتر هم بیوفته)

موبایل فروشی روزانه 100 تا 300 تومن سود داره. سرمایه بیشتر باشه (مثلاً 300 میلیون) و گوشی اقساط بدی 500 هزار تومن بیشتر میوفته

فروشگاه پوشاک هم مغازه همسایه مینالید و میگفت میخوام جمعش کنم، امروز رفتم مغازش گفت ماهی 4-5 میلیون سود داره

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
به حرف کسایی که مینالن توجه نکنید
بر اساس شهر خودمون میگم و مغازه ای که توش کار میکنم
با سرمایه اولیه 15 میلیون تومن هم میشه روزی تا 200 هزار درآورد. سود گوشی و لوازم جانبی. سود لوازم جانبی زیادی تا 300 درصد میره.
اجاره رو ماهی 1.5 میلیون فرض بگیریم و 500 تومن هم هزینه های جانبی تهش 3-4 میلیون میمونه (میانگیه ممکنه کمتر هم بیوفته)

موبایل فروشی روزانه 100 تا 300 تومن سود داره. سرمایه بیشتر باشه (مثلاً 300 میلیون) و گوشی اقساط بدی 500 هزار تومن بیشتر میوفته

فروشگاه پوشاک هم مغازه همسایه مینالید و میگفت میخوام جمعش کنم، امروز رفتم مغازش گفت ماهی 4-5 میلیون سود داره
شما تا حالا تو این کار بودید خواهشا الکی یه چیزی نگید؟ مغازی که 1.5 اجاره میده معمولا تو جا های از شهر هست که سود خوبی نداره الان سر هر کوچه یه موبایل فروشی هست و این شغل به نظر من اشباع شده موبایل هم سود چندانی نداره آنقدر مغازه ها هم زیاد شده که خیلی ها به چشم خودم دیدم که جمع کردن نمیخوام کسی نا امید کنم اما کاسبی الان اصلا شرایطش خوب نیست مردم زیاد خرید نمیکنن از طرفی بعلت بیکاری دست در این کارها بشدت زیاد شده اجاره مغاره ها هم که سر به فلک میکشه من خودم هر روز میان کاسب ها محل هستم از نزدیک دارم کارشون میبینم به جرات میتونم بگم 80 درصدشون درآمد چندانی ندارن همش هم بخاط اجاره های بالاست یه بدی هم که کاسبی داره این هست که اجاره های مغازه هر سال افزایش پیدا میکنه در صورتی که معمولا درآمد افراد افزایش پیدا نمیکنه من تو محل خیلی دیدم تا یه کسی کارش میگیره سریع 10 مغازه اینطوری تو محل زده میشه مثلا سال 82-84 که موبایل فروشی یه شغل جدید محسوب میشد و مردم هم موبایل میخریدن این شغل به خاطر اینکه دست توش زیاد نبود درآمد خوبی داشت طوری که مغازه های موبایل فروشی همیشه پر از مشتری بود اما الان تو هر محل 20 تا موبایل فروشی هست معلومه که همشون ورشکست میشن
پیشنهاد من اینه که بجای اینکه به فکر مغازه زدن باشید به فکر تولید باشید الان هیچ چیز به اندازه تولید سود نداره شما اگه بتونید یه وسیله یا کالایی حتی تو خونتون تولید کنید مطمئن باشید میتونید حداقل با دوبرابر سود بفروشید فقط باید بدونید و دانش فنی لازم داشته باشید تا اون وسیله تولید کنید

Last edited:

hosein_mic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام ببینید خلاصه میگم یه موبایل فروشه مرد و حرفه ای دستمو کرفت و الانم کلی با هم رفیقیم
از لوازم جانبی تا گوشی و ریزترین جیزا رو بنده خدا در خرید کمکم کرد و بنده یک ثانیه هم شاگردی و مغازه کس/ وا نستادم

ببینید باید خاص بود
شما وقتی یک کارو انجام میدی باید تویه حرفتون شاخص باشی
جنس مناسب تهیه کنید
اخلاق خوب و....
دوستاند که نیاز به راهنمایی دارن از واتس اپ و پیام خصوصی در خدمتتون هستم ببخشید بخاطر مشغله زیاد نمتونم تویه این تاپیک در خدمتتون باشم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,546
با سلام ببینید خلاصه میگم یه موبایل فروشه مرد و حرفه ای دستمو کرفت و الانم کلی با هم رفیقیم
از لوازم جانبی تا گوشی و ریزترین جیزا رو بنده خدا در خرید کمکم کرد و بنده یک ثانیه هم شاگردی و مغازه کس/ وا نستادم

ببینید باید خاص بود
جنس مناسب تهیه کنید
اخلاق خوب و....
دوستاند که نیاز به راهنمایی دارن از واتس اپ و پیام خصوصی در خدمتتون هستم ببخشید بخاطر مشغله زیاد نمتونم تویه این تاپیک در خدمتتون باشم
گوشی موبایل از چه جایی خرید میکنید؟
تاحالا به عنوان بار قاچاق گیر ندادن؟
ماه پیش بار دوستمو تو باربری ترمینال جنوب گرفتن. فروشنده گفته بود بار شما بوده باید شما به گردن بگیرید . اینام میگفتن بار دست ما نرسیده پس مال ما نیست.

درباره خاص بودن تو کار و موفق شدن موافقم. مثلاً تو کار موبایل اکثراً لوازم جانبی مثل کاور و محافظ صفحه ارزون و به درد نخور میارن به خاطر چند صد تومن.مشتری بعد یکی دو بار دیگه خرید نمیکنه. اگرم خرید کنه از سر ناچاریه

amin.g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که راجب شغل فروش موبایل و لوازم جانبی سوال دارند از چه مدل گوشی ک میخواین بیارین گرفته تا ریز به ریز جزئیات خوشحال میشم راهنماییشون کنم .
09354204203 امین

hh1300

Registered User
لایک‌ها
195
سلام دوستان
من سه ماه رفتم تو کار تعمیرات موبایل هم اموزشگاه میرم تعمیرات اموزش میبینم هم مغازه میرم واسه تجربه
کار موبایل اگه جاش خوب باشه و مشتری داشته باشه کار خوبیه سود جانبی خوبه ولی سود فروش موبایلی خیلی نیست و رو لوازم جانبیش سود میخورن به نظر من که چند ماهه تو این کار ام و با خیلی افراد حرف زدم که 15 سال تو این کار اند اگه جای مناسبی پیدا کنی برای موبایل میتونی پول خوبی توش در بیاری تعمیرات موبایلم خوبه به شرطی که تو کارت انصاف داشته باشی و مهارت داشته باشی
خیلی از دوستان بودند در اویل کار من خیلی گفتن نرو این کار خیلی بده خیلی ضرر داره خیلی فلانه و خیلی رو اعصاب بودند ولی اینطور نیست سختی داره اسون نیست ولی کار که میشه توش پول در اورد به شرطی که انصاف داشته باشید
خرید جانبی هم فروشگاه های هستن که فقط جانبی میفروشن و باهاشون صحبت کنید که مغازه دارم قیمت عمده بهتون میدن خود گوشی هم میشه گوشی های ارزون و پر فروش مثل هواوی یا سامسونگ های زیر 500 یا 600 تومن چندتاش بخری چون فروشش بیشتره و گوشی های مدل بالا رو وقتی مشتری میخواد زنگ بزنی عمده فروش و با پیک ازش بگیری
یادمه قبل اینکه برم تو این کار رفتم بازار موبایل یه گلکسی تب اس خریدم به قیمت کف بازار و برام رفت از همکار هاش کیف و ضدضربه اورد و گفت ضد ضربه رو بهم دادن 50 و به تو 55 میدم ولی کلی زبون بازی کرد که 5 تومن برام داره و کلی قسم خورد خلاصه خریدم ضدضربه رو بعد که امدم تو این کار تازه فهمیدم 2 هزار درصد سود خورد تو یه برچسب و تلافی ارزون دادن تبلت در اورد
خلاصه بگم کسی که علاقه داره که میتونه با بعضی از این مشکلات این شغل کنار بیاد شغل خوبیه

amirking1364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز، منتظر تجربیات بیشتر شما هستیم :)

nevadaa

Registered User
لایک‌ها
4
بعد 10 سال موبایل فروشی به فکر فرار از این شغل مزخرفم،داغون شدم

hady_babaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سود اصلی تعمیرات بعد لوازم جانبی بعد هم فروش گوشی میتونه ماهی 4میلیون در بیاری زرنگ باشی

M.a.s.o.u.D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ببینید باید خاص بود
جنس مناسب تهیه کنید
اخلاق خوب و....

سلام دوست عزیز
ممنون از تاپیک خوبی که ایجاد کردی
من هر کاری کردم نتونستم بهت پیام خصوصی بدم ، نمیدونم چرا !!
شماره تماس هم نداشتی که واتس اپ بهت پی ام بدم
لطفا شماره تماست رو برام پیام خصوصی کن که باهات تماس بگیرم یا ممنون میشم که بهم یه مسیج بدی تا باهات تماس بگیرم
شماره من : 5595885-0936
پیشاپیش تشکر

Payamyekta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
پوشاک زنونه خانوما دهنتو سرویس میکنن.اگر اعصابتو دوست داری این کار رو نکن
مردونه خیلی بهتره.میاد تو.عین آدم ۲ تا تن میزنه.یکیو برمیداره
اما زنا.پنجاه تا میپوشن
اخرم نمیخرن

Sent from my Nokia lumia 820 italy_232 using Tapatalk
من زنونه فروش بودم قبلا. دقیقا همینطوره. اضافه میکنم پس آوردن جنسشون رو بعلاوه اینکه خیلی جنسو برمیگردونن برای تعویض کردنش. واقعا دهن آدم سرویس میشه

aysoweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز اگه که میخوای یه کسب و کاری رو شروع کنی من در قدم اول به شما توصیه میکنم که به سایت آیسو وب یه سری بزنید و مقاله های اون سایت رو مطالعه بکنید حتما به کارتون میاد واقعا عالی هست مقاله هاشون.موفق باشی
http://www.aysoweb.com

aysoweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز اگه که میخوای یه کسب و کاری رو شروع کنی من در قدم اول به شما توصیه میکنم که به سایت آیسو وب یه سری بزنید و مقاله های اون سایت رو مطالعه بکنید حتما به کارتون میاد واقعا عالی هست مقاله هاشون.موفق باشی
http://www.aysoweb.com

بالا