برگزیده های پرشین تولز

مشکل ایجاد شدن سایه مشکی در صفحه

prance333

Registered User
لایک‌ها
52
سلام
یک صفحه وب تمرینی درست کردم ی مشکل داره اینکه بعد از لود شدن صفحه موقع اسکرول یهسری سایه های مشکی در فضای خالی عکس ها ومتن ها ایجاد میشه . نمیدونم علتش چیه لطفا راهنماییم کنید پرینت اسکرین گداشتنم ازش :

problem.png

Another One

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام برای من هم تو بعضی سایت ها (داخلی و خارجی) و فقط در مرورگر موزیلا از این اشکال ظاهر میشه.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
امن هم با اینا برخورد کردم
اما احتمال میدم برمیگرده به مشکلات و هنگهای موقت نرم افزاری در پردازش ، مخصوصا در مرورگر فایرفاکس
که معمولا بعد از چند لحظه درست میشه و تصویر درست و اصلی نمایش داده میشه.
چیزی هم که فهمیدم معمولا بعضی از قسمتهای صفحه از کدجاوا استافده شده که اگر پلاگین مربوطه نصب شده روی ویندوز و مرورگر قدیمی باشه ، برای نمایش اون قسمت دچار مشکلات موقتی میشه.
جاوااسکریپت ویندوز و مرورگر خودتون رو به روز کنید و همچنین مرورگر خودتون رو سبک کنید و پلاگینهای اضافه رو حذف کنید و ببینید چی میشه.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
خب اگر ضعف طراحی باشه بله و صد در صد ضعف محسوب میشه.

اما طبق گفته من در بالا ، مشکل نرم افزاری هست و به دلیل به روز نبودن مروزگر ، پلاگینها،عدم سازگاری پلاگینها یا نسخه های نرم افزاری و ... این مشکل بوجود آمده و اصلا ربطی به طراحی نداره.
البته بازهم باید بررسی بشه و شاید کد جاوااسکریپتی که نوشته شده در یک حلقه تکرار وجود داره که باعث سنگین شدن پردازش و مرورگر میشه که خب عملا با چنین هنگ موقتی مواجه خواهیم شد.

بالا