برگزیده های پرشین تولز

خریدار ((فوری))لپ تاپ استوک مدل hp 8760w و یا در صورت موجود بودن m6700 dell در بهترین وضعیت در تهران

a.majid

Registered User
لایک‌ها
47
سلام همه چیز مشخصه دوستان اهل فن و فروشنده عزیز لطفا اگر کسی داره با بهترین و بالاترین کامفیگ و بهترین وضعیت ظاهری به صورت حضوری در تهران و از جای معتبر به صورتی که بشه روی خدمات و گارانتیش حساب کرد هستم.درضمن خریدم از بهترین قیمت خواهد بود.دوستان تو همین بازارچه ببینید همکارانتون چه قیمتهایی میدن و لطفا قیمت منصفانه باشه و خریدم هم حتما حضوری بعد از رویت دستگاه و اطمینان پیدا کردن از فروشنده و اعتبارشون هستش.فقط در خرید عجله دارم لطفا کمک کنید و یا اگر کسی رو میشناسید که فروشنده معتبر و منصفی هستند برام اطلاعات تماسشون رو بزارید ممنون از همگی

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
به من ارتباطی نداره اما لبتاب استوک خریدم 1 تومن ضرر کردم 3 هفته اعصاب خوردی
خود دانی
سلام و عرض ادب

بنده شهر کابل رو زیر و رو کردم تا دلت بخاد اینجا لب تاپ استوک وارداتی از دوبی ریخته!!! انصافا ظاهرشون هم خوبه... ولی در کل همه یا مشکل گرمایی دارند و یا مادربورد و یا هارد رفرش هستند... اینو مطمئن باش هرکسی بهت میگه استوک من باز نشدست و فقط برای ارتقای هارد یا رم باز شده دروغ محض گفته..

trex2008

Registered User
لایک‌ها
180
من وقتی فهمیدم استوک اشغاله که لبتابم خود بخود هیت سینکش خراب شد
از اونجایی که مدل اروپایی بود هیت سینکش وجود نداشت داخل ایران...
دوستان جالبش اینجاست کسی می خواد 8760 بخره امروز باید حداقل از این دلال ها 1800 هزینه کنه!!!
با 1800 الان میشه یه لبتاب نسل پنجم تهیه کرد یا حتی اگه برای بازی می خواین میشه بهترین کنسول حاظر تهیه کرد
اشتباه نکنید

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
صحبت دوستان تایید میشه
من لپ تاپ استوک ۸۴۴۰ خریدم از همین فروم هم خریدم .بدون حتی ۱ نقطه
اودیو بردش خراب شد کل ایران رو گشتم ۱ نفر قطعه ش رو موجود نداشت .
دست اخر بعد ۲ ماه با دردسر زیاد تونستم از چین اون قطعه رو تهیه کنم .
پیچ هاش هم ابدا باز نشده بود ولی وقتی لپ تاپ رو باز کردیم همه تعمیری بود و اثار تعمیر روش بود .همه با پیچ کشتی مگنت باز و بست میشه و ۹۵ درصد ریفربیشد(مرجوعی) هستن .

Last edited:

trex2008

Registered User
لایک‌ها
180
یه مشت دزد بی همچیز قیمت های نجومی میارن لبتاب اشغال رو می فروشن نه دلشون به جوان مملکت که غالبا دانشجو و بیکار هستن میسوزه نه به شرایط اقتصادی که ارز کشور برای اشغال بره... فقط فکر جیبشون هستن
لبتاب مگه خودبخود هیت سینکش خراب میشه اخه×!!!!!!

a.majid

Registered User
لایک‌ها
47
خوب راه حلی برای اینکه متوجه ایراد یا مشکلاتشون بشیم هست یا خیر؟؟

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
خوب راه حلی برای اینکه متوجه ایراد یا مشکلاتشون بشیم هست یا خیر؟؟
راه حل اینه: شما میخای ۲ الی ۳ تومن پول بدی به لب تاپ استوک مدل ۶۷۰۰ دل خب چرا از نسل جدیدا نمیخری که دایرکس ۱۲ ساپورت هستند؟ هم پردازنده نسل جدید سریعتره و هم گرافیکشون...

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
صحبت دوستان تایید میشه
من لپ تاپ استوک ۸۴۴۰ خریدم از همین فروم هم خریدم .بدون حتی ۱ نقطه
اودیو بردش خراب شد کل ایران رو گشتم ۱ نفر قطعه ش رو موجود داشت .
دست اخر بعد ۲ ماه با دردسر زیاد تونستم از چین اون قطعه رو تهیه کنم .
پیچ هاش هم ابدا باز نشده بود ولی وقتی لپ تاپ رو باز کردیم همه تعمیری بود و اثار تعمیر روش بود .همه با پیچ کشتی مگنت باز و بست میشه و ۹۵ درصد ریفربیشد(مرجوعی) هستن .
بشدت تایید میشه...تمام لب تاپ های استوک تعمیری و یا رفرش شده هستند! حتی با شیادی پیچ های پشت لب تاپ رو رنگ میکنند و یا با پیچگوشتی مگنت بازشون میکنند که آثاری از بازشدگی بجای نمونه...

خلاصه دوبار از خرید لب تاپ استوک ضرر کردم یکی داخل همین فروم از شیاد سیامک مرادی خبیث خریداری کردم که ۱ماه سر اون لب تاپ جنجال داشتم باهاش و آخرم با یه Hp تعویضش کرد که اونم مشکل گرمایی داشت.... این وسط ۱.۶۰۰ تومان بنده ۱ ماه بلاتکلیف بود و آخرم حالمو از هرچی لب تاپ هست بهم زد...

در کل خرید لب تاپ استوک اشتباه کامله... تا تجربه نکنی حرفم رو قبول نمیکنید...

Last edited:

Mehdy54

Registered User
لایک‌ها
20
من که یدونه xt2 استوک گرفتم عالیه و تقریبا 8 ماهه دارم ازش کار می کشم قصد دارم یدونه 8560w هم بگیرم البته باید احتیاط کرد تو شهرما گارانتی هم میدن بهتون یکسال

sinakian

Registered User
لایک‌ها
80
m6600 precision موجود هست تمیز و کم کارکرد یکسالی استفاده شده. قیمت مد نظر شما. 16 گیگ رم و i7 نسل دو. گرافیک کوادرو m4000، و ssd 128.

رندرینگ سریع و فوق العاده عالی.

خواستید pm بدید.

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
دوست عزیز به این لینک یه نگاه بنداز توپخونه مغازه داریم و با تضمین میفروشیم.لپتاپی که انتخاب کردی خیلی عالی هست درضمن لپ تاپ رو باید از نزدیک ببینی وگرنه حرف و حدیث تو وب زیاد میزنن که اکثرا قابل اعتنا نیست.
فروش لپ تاپ فوق العاده قدرتمند hp | انجمنهای پرشین تولز
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-لپ-تاپ-فوق-العاده-قدرتمند-hp.723289/

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
برای قطعات سخت افزاری تا یکسال بهتون تضمین میدم که هیچ مشکلی پیش نیاد فقط 80 دلار پول WWAN این لپ تاپ هست که تو ایران بغیر از ما کسی نداره و اگه داشته باشه هم نمیتونه راه اندازیش کنه.

a.majid

Registered User
لایک‌ها
47
برای قطعات سخت افزاری تا یکسال بهتون تضمین میدم که هیچ مشکلی پیش نیاد فقط 80 دلار پول WWAN این لپ تاپ هست که تو ایران بغیر از ما کسی نداره و اگه داشته باشه هم نمیتونه راه اندازیش کنه.

دوست عزیز ممنون اما این قیمت خیلی بالا برام در میاد.دوستان دیگه دارن که با کمتر از نصف قیمت شماس.بیشتر اونا مد نظرم هست حالا نمیدونم دقیقا فرق دستگاه شما تو چه مسله ای هست که قیمتش خیلی بالاتره اما ترجیحا قیمت مناسب میخوام.ممنون از لطفتون

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
دوست عزیز ممنون اما این قیمت خیلی بالا برام در میاد.دوستان دیگه دارن که با کمتر از نصف قیمت شماس.بیشتر اونا مد نظرم هست حالا نمیدونم دقیقا فرق دستگاه شما تو چه مسله ای هست که قیمتش خیلی بالاتره اما ترجیحا قیمت مناسب میخوام.ممنون از لطفتون
خب دوست عزیز همونطور که اطلاع دارید قطعات اصلی این دستگاه رو بر میدارن به خاطر همین ارزون میدن ازشون ببرسید تمام امکاناتش مثل حسگر اثر انگشت و سیمکارتخوان کار میکنه؟رم های لپ تاپ من 32 گیگ و همه از نوعpc3-12800S با هلوگرام HP و ساخت ژاپن هست هارد ssd این لپ تاپ از نوع اینتل 520 هست که جزو بهترین هاست هارد یک تراش از نوع وسترن بلک و هایبرید هست که اونم تو سری خودش بهترین هارد محسوب میشه لپ تاپ من تعمیری یا رفرش نیست شما که از قطعات داخلی دستگاه خبر ندارین هیچ گرونی بدون حکمت و هیچ ارزونی بی دلیل نیست.شماره من تو تایپیک هست میتونید تو تلگرام بهم پیام بدین تا عکس نمونه قطعاتش رو برات بفرستم تا ببینی مال اونا هم واقعا از همین قطعات اصلی هست یا همه رو عوض کردن جداگانه فروختن.

Last edited:

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
در ضمن اگه مشکلتون قیمت هست میتونیم تعدیلش کنیم مثلا با رم 16 یا 8 گیگ بهتون بدم یا هارد SSD رو بردارم بعدا خودتون خواستین بهش اضافه کنید یا اگه WWAN رو لازم ندارید از روش بردارم برای هر رم 8 گیگ 250 تومن و برای هارد SSD هم 300 تومن وبرای WWAN هم 300 تومن بهتون تخفیف میدم .یعنی اگر با هارد یک ترا و رم 8 و بدون WWAN بخوایید بهتون 3500 میدم

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
دوستانی که فکر می کنند لبتاب فوق العاده ایی هست با سی پی یو های نسل جدید مقایسه کنن تا متوجه بشن حرفی برای گفتن نداره
http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-4720HQ-vs-Intel-Core-i7-2820QM
دوست عزیز خیلی سطحی داری به مسئله نگاه میکنی فقط اینو بهت بگم که اصل مهم در پردازنده میزان حافظه کش هست و این مسئله رو هنگامی متوجه میشی که چند تا برنامه رو میخوای همزمان اجرا کنی در ضمن پردازنده های ایوی بریدج از نظر پردازشی قویتر از پردازنده های هاسول هستند چون اینتل در سری هاسول بیشتر رو بهینه سازی مصرف انرژی مانور داده تا قدرت پردازشی ولی پردازنده های ایوی بریج از نهایت قدرتشون استفاده میکنن اینایی هم که گفتی یسری تبلیغاته برای فروش وگرنه در عملکرد واقعی اختلاف چندانی وجود نداره

trex2008

Registered User
لایک‌ها
180
برادر مغازه دار توپخونه چی ... نزار بیشتر از این سایر قطعاتش رو باز کنم و نقد بزارم که دیگه ...
من کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دارم از دانشگاه معتبر سراسری
من زمینه کاری ام پردازش تصویر و بینایی ماشین هست و پردازش های سنگینی تو دانشگاه دارم...

بالا