برگزیده های پرشین تولز

کشتی کچ

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوستان.بعضی از دوستان میگن نمایشی ....خلاصه هر کسی یه چیزی میگه.ولی یه مسایقه خودم دیدم آندرتیکر میک فولی رو از بالای قفس پایین انداخت اونم 2 دفعه. که کتفش شکست و کلیه میک فولی آسیب دید

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657
کشتی کج ماله یک شرکت خصوصی هست بنام WWE
که E آخر یعنی entertainment
در نمایشی بودنش شکی نیست
هر کدوم از مسابقهاش رو ماهها تمرین می کنن هر سری هم که برگذار میشه میلیون ها دلار بلیط و فروش تلویزیونی دارن
ولی سانحه هم توش رخ میده ولی اگر دقت کنید در 99% موارد خون از دماغ کسی نمیاد. مسابقات UFC رو ببینید که بعد از 5 مین غرق در خون میشن

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
سامر اسلم نتیجه بازی لزنار با تیکر چی شد
کسی لینک دان داره بزاره؟

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
تو این تاپیک در مورد کشتی کچ بحث میکنیم.از کی خوشتون میاد،مسابقات مختلف،زمان پخش مسابقات و ...
من که از undertaker خیلی خوشم میاد.:cool:
آخرین مسابقشنم که انجام داد و تو بدترین وضعیت خداحافظی کرد تو سالمراسلم . خیلی مسابقه بدی داشت بد بازی کرد .
جان سینا هم خیلی ناعادلانه باخت تو سامراسلم
جلوی همه اینا مسابقه استیون امل خارق العاده بود !

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
سامر اسلم نتیجه بازی لزنار با تیکر چی شد
کسی لینک دان داره بزاره؟
لزنار خیلی قشنگ و تکنیکی بازی کرد بین بازی هم یه دور برد زنگم زدن ولی داور حواسش نبود گفت ادامه بدین که بعدش آندرتیکر4-5 تا حرکت سنگین پشت سر هم روش زد و برد مسابقه رو .بعدشم کلاهشو گذاشت و برای آخرین بار از میدون رفت بیرون

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
من هنوز میگم الکیه !!! وقتی از نزدیک دیدم دیگه باورم شد الکیه !!! پشت دوربین خب خیلی جاها کات میشه
اگه تو سالنشو باشین میبینین که کارگردان برنامه میاد براشون توضیح میده این کار رو بکنین و اون جوری همدیگه رو بزنین !! :blink:
چرا جو میدی عزیز ! کارگردان چیه اون داور مسابقس میشماره :| کات میدن چیه مسابقه زنده پخش میشه از WWE Network که یه کانال کارتیه .

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
تیکر پس باخته با این حساب ، به نظر من لزنار میرزه به این تیکر
بقیه با نامردی میبرن
این حریف جان سینا ، رولینز که به مفت هم نمیرزید همش با هماهنگی از مسابقات پیروز بیرون میره ، اصلا از این کارشون خوشم نمیاد ، تو مسابقه ست رولینز با لزنار هم با نامردی تیکر آمد و مسابقه رو به هم ریخت وگرنه لزنر رولینز رو له می کرد

دیگه دیدن بازی هاشون نمی چسبه

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
Kamal_Shalorus_HeadShot.png
AmirSadollah_Headshot2012.png
RezaMadadi_Headshot.png

بالا