برگزیده های پرشین تولز

فروش دوربین Samsung GX20 (پنتکس K20) به همراه لنز 18-55 و 50-200 و تبدیل آنالوگ

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
دوستان یه مورد samsung GX20 برای فروش موجوده! اول از همه این دوربین دقیقا همون pentax K20 فقط اسمش رینیم شده! کلا دوستانی که در جریان پنتکس ها هستند میدونند که برای استفاده از لنزهای منوال فوکوس پنتکس و پیچی عالیه چون لرزشگیر داخلی (با تنظیم دقیق فوکال) و سیستم نشانگر فوکوس (چراغ فوکوس روی نقطه ای فوکوی بشه روشن میشه و خیلی دقیقه) و همینطور فوکوس ترپ (موقعی که ابجکت تو فاصله تنظیم شده توسط شما بیاد خودکار عکس میگیره) دارند! روی دوربین یک عدد تبدیل پنتکس به پیچی نو هم داده میشه! علاوه بر لنز کیت (18-55) یک عدد لنز 50-200 ED هم همراهش هست (با جعبه و هود) و جعبه و شارژر و بند و کپ جلوی دوربین هم موجوده! حدود 30هزار شات هم زده و بدنه اش تمیزه!باطریشم سالمه!

کلا پکیج به صرفه و مناسبیه! قیمت هم پیشنهاد دوستان بررسی میشه هر کی هر چقدر به نظرش میاد ارزش داره اعلام کنه شاید توافق شد!

عکس:
20.jpg 21.jpg

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
دوربین بسیار خوبیه دقیقا همونطور که اشاره شده k20 پنتاکس هست (با اون شاتر وحشتناک که گویا مادام العمره دوست من روی 245 هزارتا هنوز داره عکس میگیره)فقط مزیتی که داره لنز 18-55 سامسونگ از مدل پنتاکسی خیلی بهتره.

• Like
Reactions: rax

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
دوربین بسیار خوبیه دقیقا همونطور که اشاره شده k20 پنتاکس هست (با اون شاتر وحشتناک که گویا مادام العمره دوست من روی 245 هزارتا هنوز داره عکس میگیره)فقط مزیتی که داره لنز 18-55 سامسونگ از مدل پنتاکسی خیلی بهتره.
اتفاقا من 3تا بدنه دیگه دارم! به این فکر افتادم اونا رو رد کنم بجاش اینو نگه دارم! کیفیت ساختش خیلی بهتر از هم رده های کنون و نیکونیه! تنها دلیل فروشش شاید این باشه که بعدا یه مدل بالاتر بخرم (چون همین 3تا لنز تاپشو برای فروش نذاشتم)

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
اتفاقا من 3تا بدنه دیگه دارم! به این فکر افتادم اونا رو رد کنم بجاش اینو نگه دارم! کیفیت ساختش خیلی بهتر از هم رده های کنون و نیکونیه! تنها دلیل فروشش شاید این باشه که بعدا یه مدل بالاتر بخرم (چون همین 3تا لنز تاپشو برای فروش نذاشتم)
من نمیدونم اون بدنه ها چی هستن اما این دوربین و خصوصا لنزهاش که با همکاری شرکت اشنایدر کروزناخ برای سامسونگ تولید میشه کیفیت عالی رو ارائه میدن من یه 50-200 سامسونگ رو بدنه k3 داشتم ساخت اشنایدر بود در مورد مدل بالاتر بهم به عنوان یک پنتاکسی k20 رو کمتر از k5 نمیدونم به هر حال هرکی بخره برد کرده من یک بدنه نیکون df و یک k3 دارم و الا خودم برمیداشتم خصوصا بخاطر لنزهاش

• Like
Reactions: rax

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
من نمیدونم اون بدنه ها چی هستن اما این دوربین و خصوصا لنزهاش که با همکاری شرکت اشنایدر کروزناخ برای سامسونگ تولید میشه کیفیت عالی رو ارائه میدن من یه 50-200 سامسونگ رو بدنه k3 داشتم ساخت اشنایدر بود در مورد مدل بالاتر بهم به عنوان یک پنتاکسی k20 رو کمتر از k5 نمیدونم به هر حال هرکی بخره برد کرده من یک بدنه نیکون df و یک k3 دارم و الا خودم برمیداشتم خصوصا بخاطر لنزهاش
اره لنزهاش معمولا خیلی با کیفیتن! تو این مجموعه که من خریدم لنز 12-24 اش عالیه! به نسبت هم رده کنونی و نیکونی خودش 2برابر ارزش داره واقعا!

hamedy12

Registered User
لایک‌ها
438
قیمت ؟؟

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
سلام وحید جان
داداش قیمت
واینکه این دوربین لنزهای کنون رو میشه استفاده کرد ؟ اطلاعاتی ازش ندارم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
سلام وحید جان
داداش قیمت
واینکه این دوربین لنزهای کنون رو میشه استفاده کرد ؟ اطلاعاتی ازش ندارم
برادر راستش من قیمت خاصی مد نظر ندارم! ولی اون مجموعه که گفتم (بدنه و تبدیل و لنز 18-55 و لنز 55-200) رو یکی 900 خواست که به نظر یکم کم بوده! لنز هم نخیر نمیشه لنز کنون بست روش فقط لنزهای پنتکس K میخوره ولی برای کسایی که دنبال لنزهای منوال پیچی و K هستند این دوربین ایده آله چون لرزشگیر داخلی و فوکوس ترپ و غیره رو داره!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
یه چند تا شات از خروجی دوربین بزارم (با لنز 30-40 تومنی انالوگ)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
سلام آقا وحيد
لطف ميكنيد قيمت مد نظرتون رو بفرماييد
آقا جسارتا يدونه R1 سوني هم دارم اگه قابل تعويض هست و به كارتون مياد يه قيمتي هم براي تعويض بديد
ممنون
سلام برادر..مخلص..
راستش روزای اول که تاپیک زدم دوستان 900 تومن اون اقلامی که گذاشته بودم خواسته بودن ولی چون زیر 1تومن نمیخواستم بفروشم واسه همین توافق نکردم! درمورد تعویض هم راستش R1 چیزی نیست که مستقیما بکارم بیاد! باز اگر جنس دیگه ای بود شاید بیشتر بدردم میخورد! گرچه R1 هم تو فروم خوب خرید و فروش میشه چون برای کسایی که دنبال یه دوربین در حد DSLR هستند و لنز هم نمیخوان بخرن شاید گزینه بهتری باشه تا خرید DSLR ارزون و استفاده از لنز کیت!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
برادر اون سه تا شات را با هلیوس انداختید؟
بله برادر هلیوس 44M-7 ائه! طبیعتا یکم بوکه اش کمتر پیچ خورده ولی روی اف 2 کاملا شارپه! حالا نمیدونم کپی من اینطوریه یا کلا همشون در همین حد و حدودن!

rahmannnn

Registered User
لایک‌ها
116
بله برادر هلیوس 44M-7 ائه! طبیعتا یکم بوکه اش کمتر پیچ خورده ولی روی اف 2 کاملا شارپه! حالا نمیدونم کپی من اینطوریه یا کلا همشون در همین حد و حدودن!
بله از بوکه عکس اول حدس زدم.عموما شارپنس حتی در اف 2 این هلیوسها خیلی خوبه...در مورد دوربین کاش بجای سامسونگ روش همون پنتاکس خورده بود!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
بله از بوکه عکس اول حدس زدم.عموما شارپنس حتی در اف 2 این هلیوسها خیلی خوبه...در مورد دوربین کاش بجای سامسونگ روش همون پنتاکس خورده بود!
منم 3تا کپی داشتم هر 3تا خوب بودن! ولی این اخری از بقیه تمیزترم بود و اینم مزید بر علته!
دوربینم موافقم اگر برندش پنتکس بود برای فروش بهتر بود ولی برای استفاده فرقی نداره! اینم بگم که من اصلا قصدم فروش این دوربین نبود چون این مجموعه که گذاشتم کل ماجرا نیست و یه لنز 12-24 و یه لنز 100 ماکرو و یه تعدادی لنز منوال پنتکس هم دارم! بیشتر دنبال این بودم که این 3قلم رو رد کنم و ارتقا بدم به بدنه های بالاتر پنتکس ولی الان نه بدنه بالاتری پیدا کردم و نه این دوربین با بدنه های بالاتر فرق چندانی داره (بجز فیلم برداری) و برای من فقط این 2تا لنز 18-55 و 55-200 که اضافه و بدون کاربرده و گرنه فروش دوربین برای منی که این همه لنز مانت پنتکس دارم زیاد منطقی نیست!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
در ضمن اینم بگم هر کسی این مجموعه رو بخواد بخره من تضمین خرید مجدد بهش میدم! یعنی از الان تا عید امسال اگر خواست بفروشه به همون قیمت خرید ازش میخرم (منهای هزینه های ارسال) که نگرانی هم بابت برند دوربین نباشه!

zankoasadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، من تازه‌ عضو شدم و از قوانین و پ.خ(؟) سر در نمیارم! علاقه‌ دارم یه‌ دوربین حرفه‌ای بخرم و تازه‌ کار هم هستم، تا الان یه‌ G12 داشتم و با تنظیم دستیش کار می کردم. کل بودجه‌ هم یه‌ تومنه‌، اگه‌ خواستید بفروشید خریدارم.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
سلام، من تازه‌ عضو شدم و از قوانین و پ.خ(؟) سر در نمیارم! علاقه‌ دارم یه‌ دوربین حرفه‌ای بخرم و تازه‌ کار هم هستم، تا الان یه‌ G12 داشتم و با تنظیم دستیش کار می کردم. کل بودجه‌ هم یه‌ تومنه‌، اگه‌ خواستید بفروشید خریدارم.
برادر پ.خ همون پیغام خصوصی که دوستان مخففش کردن! :D شماره تلفن من تو اون یکی تاپیک هست ولی محض احتیاط 9355911821 (خدابنده لو)

navilator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لنز 50_200 رو اگه تکی میفروشین من خریدارم

بالا