برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اميدوارم واقعا رو پنالتي ها كار كنن!
يعني چي هر سري يه بازيكن پنالتي بزنه ؟!
خيلي مسخرست اين ...
پنالتی هارو از اول باید میدادن هادی نوروزی بزنه به خاطر تجربش که ندادن
ولی الان میتونن باز بدن همه رو طارمی بزه چون برا اقا گل شدنش تاثیر داره و همه تلاششو میکنه انگیزش از زدن پنالتی از بقیه بازیکنا بیشتر

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
شماره حسابی در سایت باشگاه پرسپولیس منتشر شده تا هواداران کمک‌های نقدیشان را به این شماره حساب بریزند. در این خصوص هم صحبت می‌کنید؟

به هر حال دیدید که یک هوادار عزیز هزینه‌های حضور هواداران در اهواز را تقبل کرد و حتی از آنها خواستیم که مصاحبه کند اما گفت که پرسپولیس را دوست دارد و به دنبال مطرح شدن نیست در همین رابطه ما شماره حسابی در سایت باشگاه اعلام کردیم تا هواداران خودشان به تیم کمک کنند. شک نکنید که اگر هواداران خودشان به پرسپولیس کمک کنند دیگر نیازی به اسپانسر هم نداریم. البته به نظر من مسائلی که در فضای مجازی منتشر می‌شود باید در راستای حمایت از پرسپولیس باشد و تخریب کردن کمکی به پرسپولیس نمی‌کند از طریق اینجا اعلام می‌کنم که اگر هر هوادار مبلغ ناچیز 5 هزار تومان به حساب باشگاه بریزد دیگر نیازی به اسپانسر نداریم. شماره حساب باشگاه مشخص است و به هیچ عنوان کسی نمی‌تواند پولی که به حساب باشگاه می‌آید را در راه دیگری خرج کند. اگر هم قبلاً مشکلاتی بوده به این دلیل بود که برخی پول‌ها به حساب باشگاه نمی‌آمد اما اگر هواداران به حساب باشگاه بریزند برای خرج کردن ریال به ریال آن نظارت وجود دارد که هواداران مطمئن باشند که پولی که به حساب باشگاه می‌ریزند در جای دیگری خرج نمی‌شود. حتی فردی می‌خواست به پرسپولیس کمک مالی کند که من به او گفتم پول را به من نده بلکه به حساب باشگاه بریز چرا که وقتی پول از مجرای قانونی به پرسپولیس می‌آید بدون نظارت آن را نمی‌توان خرج کرد.

هواداران پرسپولیس می توانند کمک های مالی به باشگاه را از طریق واریز به حساب شماره 2170559001002 بانک ملی شعبه ولنجک به نام حساب دولتی

تمرکز وجوه خزانه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس ،( (شبای IR300170000002170559001002 )) انجام و حمایت خود را اعلام کنند .

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
شماره حسابی در سایت باشگاه پرسپولیس منتشر شده تا هواداران کمک‌های نقدیشان را به این شماره حساب بریزند. در این خصوص هم صحبت می‌کنید؟
به هر حال دیدید که یک هوادار عزیز هزینه‌های حضور هواداران در اهواز را تقبل کرد و حتی از آنها خواستیم که مصاحبه کند اما گفت که پرسپولیس را دوست دارد و به دنبال مطرح شدن نیست در همین رابطه ما شماره حسابی در سایت باشگاه اعلام کردیم تا هواداران خودشان به تیم کمک کنند.
هواداران پرسپولیس می توانند کمک های مالی به باشگاه را از طریق واریز به حساب شماره 2170559001002 بانک ملی شعبه ولنجک به نام حساب دولتی

تمرکز وجوه خزانه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس ،( (شبای IR300170000002170559001002 )) انجام و حمایت خود را اعلام کنند .
variz.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
چه جالب!
اسم کاربریت Six که میشه 6
ممبر آیدیت 6
پرسپولیسی هم که هستی! که خودش میشه چهار پنج تا 6!
:D :D
چه جالب و عجیب!:eek::general506::general106::general611::general707::general709::general711::general405::general406:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
  • Like
Reactions: usl

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوستان ایشون از طریق اینترنت بانک این کار رو انجام دادن اگر کارتتون ملی نیست میتونید با شماره شبا میتونید پول رو به حساب باشگاه بریزید .

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
چه جالب!
اسم کاربریت Six که میشه 6
ممبر آیدیت 6
پرسپولیسی هم که هستی! که خودش میشه چهار پنج تا 6!
:D :D
چه جالب و عجیب!:eek::general506::general106::general611::general707::general709::general711::general405::general406:

سری بعدی شیش تومن واریز میکنم بیشتر حال کنی :general704:

دمت گرم با مرام
چه جوری واریز کردی شناسه قبض شناسه پرداخت نداره که
یه راهنمایی میکنی ما هم پرداخت کنیم

مخلصم مبلغی نبود که ایشالا دفعات بعدی بیشتر از این ها واریز میکنم. :general709:
واسه واریز همونطور که دوستمون گفت از بانکداری اینترنتی واریز کردم ولی از طریق عابر بانک هم میشه بوسیله کد شبا انتقال داد. :general601:

پ.ن : راستی دوستان این عکس رو بیشتر برای این گذاشتم که یجور تشویق بشه واسه بقیه کاربرا که بدونن خیلی ساده میشه به تیممون کمک کرد، کاری به هیئت مدیره و مسائل مدیریتی تیم هم ندارم که میشد این پول رو به روش های خیلی بهتری از طریق مردم به تیم تزریق کرد مهم اینه الان که تیم به ما هوادار ها نیاز داره کمک کنیم حالا با هر مدیرعامل و شخص سوم دیگه ای..;)

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
نمیدونم چرا باشگاه اینکارو کرده!!در شان پرسپولیس نیست میشد راه بهتری پیدا کرد.مثل همون کارت هواداری که این حس گدایی کردنم نباشه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بازی ستارگان واقعن بازی کسل کننده ای بود از همه بدتر هم گزارشگر مسابقه خیلی بی روح من متنفرم از این مرتضی اجمدی گزارشگره معلوم نیست از کجا آوردنش

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
بازی ستارگان واقعن بازی کسل کننده ای بود از همه بدتر هم گزارشگر مسابقه خیلی بی روح من متنفرم از این مرتضی اجمدی گزارشگره معلوم نیست از کجا آوردنش

يه گزارشگر حال به همزن استقلاليه كه با خنده هاي مزخرفش حال آدمو بهم ميزنه!
كسل كننده بود و سطح بازيكناي ما بعد از چند سال يا چند ماه دوري از فوتبال چقدر فاحش بود با اروپايي ها !

ولي آقا علي كريمي ، احمدرضا عابدزاده و ... روح منو شاد كردن !

Last edited by a moderator:

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
بدون شرح !
لوییس فیگو یکی از ستارگانی بود که روز جمعه در ورزشگاه آزادی به میدان رفت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او یكی از مطرح ترین چهره‌هایی بوده كه در طول تاریخ ورزشگاه آزادی پایش را به این ورزشگاه گذاشته. فیگو روز جمعه در تركیب تیم ستارگان جهان به میدان رفت و در پایان مسابقه، پیراهنش را با علی كریمی عوض كرد. فیگو در مصاحبه اختصاصی كه با روزنامه خبرورزشی انجام داده، درباره علی كریمی گفت: «وقتی شماره 8 ایران تعویض شد فهمیدم چقدر محبوب است. خوشحالم پیراهنم را با او عوض كردم. من سه پیراهن به ایران آورده بودم كه هر سه آن‌ها را هدیه دادم.»
فیگو درباره عدم حضور كروش روی نیمكت تیم ستارگان جهان هم گفت: «حیف شد كروش روی نیمكت ما نبود.»
--------------------------------------
محبوبیت به این میگن...نه به مسخره بازی بعضیا:D

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
منم کمک کردم.اگه همه کمک کنن واسه فصل دیگه فکر نکنم زیر رونالدینیهو بیارن تو تیم
پرچم تیممون بالاست

• Like

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
منم کمک کردم.اگه همه کمک کنن واسه فصل دیگه فکر نکنم زیر رونالدینیهو بیارن تو تیم
پرچم تیممون بالاست
دلت خوشه!:D
همه جای دنیا باشگاه به طرفدارها کمک میکنه! اینجا طرفدار باید پول بده! :D

• Like

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سرپرست کانون هواداران پرسپولیس درباره اینکه تا کنون استقبال از این طرح چگونه بوده تصریح کرد ، خوشحالم بگویم که باوجود جو وهجمه سنگینی که در روزهای اخیر شاهدش بودیم در آماری که پس از 48 ساعت از شروع طرح دریافت شده شاهد مشارکت حدود پنج هزار هوادار بودیم که مبلغی بیش از 32 میلیون تومان را پرداخت کردند

بالا