برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
اگه موافق باشیم بچه هایی که همینجا تووی همین سایت هستیم که این مشکل رو داریم یا کسایی از دور و برمون میشناسیم که اینجورن یه گروه تووی واتساپ یا تلگرام بزنیم که بیشتر از هم خبر داشته باشیم
اینجور شاید بتونیم یه کارایی بکنیم

mr.hojjat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
میدانیم که در دوره اموزش باید روزی ۱ ساعتی ورزش و دو انجام بدیم
اگر کسی نتونه زیاد بدود چکارش میکننن؟
خواهش میکنم اونای که رفتن جواب بدن
ممکنه اضافه خدمت بزنن؟

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
سلام
ممکنه اضافه خدمت بزنن؟
نه دوست عزیز کاری میکنن که بری
در ظمن زیاد تابلو لازی در بیاری تجدید دوره میکنن البته خیلی کم
مرگ نیست که ما هم رفتیم خودمم کلا منطقه خدمت کردم
روزی هم نیست کلا ادم از پا در میارن
سعی کن سخت نگیری

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

mr.hojjat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نه دوست عزیز کاری میکنن که بری
در ظمن زیاد تابلو لازی در بیاری تجدید دوره میکنن البته خیلی کم
مرگ نیست که ما هم رفتیم خودمم کلا منطقه خدمت کردم
روزی هم نیست کلا ادم از پا در میارن
سعی کن سخت نگیری

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
دنبال پاسخ منطقی تری بودم اخع یعنی چی کاری میکنن که بری؟؟؟ وقتی نتونی بدوی چکارت میکنن خوب!!؟؟؟؟
اکثر بیماری های قلبی الان معاف از رزمن اونا رو چکار میکنن؟؟

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
دنبال پاسخ منطقی تری بودم اخع یعنی چی کاری میکنن که بری؟؟؟ وقتی نتونی بدوی چکارت میکنن خوب!!؟؟؟؟
اکثر بیماری های قلبی الان معاف از رزمن اونا رو چکار میکنن؟؟
میگن برو فلان جا رو تمیز کن!صبحا گروهارو جدا میکنن نوبتی جای کارای دیگه میگن دستشویی رو با بقیه بشور
هیچ کاری نمیکنن
معاف از رزم بدترین چییه که الکی باشه خیلی به طرف سخت میگذره اما درست باشه نمیتونن کاری کنن

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
سلام
ممکنه اضافه خدمت بزنن؟
اگه مشکل داری باید بری نامه بگیری از بهداری پادگان اگه نه کلی حالتو میگیرن
یعنی یا واقعا مشکل داری که میری نامه میگیری یا چیزیت نیست که مجبورت میکنن انجام بدی

sinammu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان من تازه دفترچه پر کردم اعزام 1 اسفند 94 افتادم لیسانس کامپیوترم هستم
چیزی که ازش میترسم اینه که مثل بچه های اعزام های قبلی اعزام منم دیر تر بیافته همینجورشم شکنجه است به نظرتون **** وظیفه عبرت گرفته به تعداد نیرو ثبت نام کنه
که دیگه اون اتفاق نیافته؟
یه چیز دیگه واسه امریه **** من که اسفندم تا کی وقت دارم اقدام کنم؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
چیزی که ازش میترسم اینه که مثل بچه های اعزام های قبلی اعزام منم دیر تر بیافته همینجورشم شکنجه است به نظرتون **** وظیفه عبرت گرفته به تعداد نیرو ثبت نام کنه
برای خدمت در **** حداکثر تا 40 روز قبل از تاریخ اعزامت وقت داری تا کارای سپاهت رو ردیف کنی...

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
سلام اگه نیرو زیاد نداشته باشن عقب نمیوفته شما که لیسانسی برو درست خدمت کن امریه 24 ماه خدمته ارزش نداره بخدا یه روز کمتر خدمت کنی یه روزه بری میفهمی چی میگم

hossein2163

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
ممکنه اضافه خدمت بزنن؟

دوست عزیز من الان دارم اموزشیمو تویه پادگان المهدی میگذرونم، پایه خدمتی مراد 94
تمام معاف از رزم های پادگان افتاده گروهان ما، صد نفریم پنجاه نفرمون معاف از رزمن
دو هفته ی اول واقن سخت بود، هرروز رژه میرفتیم دهنمون... شد. اون معاف از رزم ها هم پا ب پای ما رژه میرفتن، یکی یه پا و یه دستش پلاتینه، فرمانده میگه نمیتونی بدوی یا رژه بری مشکلی نیس، نه بهت مرخصی میدم نه چیز دیگه، بهش سینه خیز میده، حالت شنا، و...
سخته داداش اینجوری نیس ک بگی پام درد میکنه فرمانده بگه باشه تو ندو،
فقط زرنگ باش روزای اول ک دارن مسولیت هارو انتخاب میکنن یه مسولیتی انتخاب کن، منشی ها واقن کیف میکنن همش تو اتاق جلوی کولر میشنن رو صندلی، مسول سلف و مقسم غذا هم همش تویه سلف میچرخن، مسول آسایشگاه گاه هم همینطور همش میخابه رو تخت ها،
سعی کن یکی از این مسئولیت هارو بدست بیاری، غیر اینا هیچ مسولیتی خوب نیس
،درضمن بعد از هفته ی دوم دیگه همش کلاس دارین کیف میکنین (احکام، سلاح شناسی...)
ولی خودتو واسه دو هفته اول آماده کن
موفق باشی :)

sinammu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تشکر از دوستان خداکنه ما رم سر تاریخ اعزام کنن
خیلی جالب بود یه زمانی به بهانه کمبود سرباز اومدن از هجده ماه سربازی رو کردن بیست و یک ولی الان که سرباز زیاده حاضر نیستن کم کنن
خدایا خودت ما رو از این هردمبیل نجات بده
البته به نظر من و با شناختی که از جامعه دارم در سال های اینده خصوصا واسه دهه هشتادیا کشور دچار کمبود شدید سرباز میشه
چون این نسل جدید پای نت و دختر بازی و خوش گذرونی خدمت برو نیستن جمعیتم رو به کاهشه

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
تمام معاف از رزم های پادگان افتاده گروهان ما، صد نفریم پنجاه نفرمون معاف از رزمن
دو هفته ی اول واقن سخت بود، هرروز رژه میرفتیم دهنمون... شد. اون معاف از رزم ها هم پا ب پای ما رژه میرفتن، یکی یه پا و یه دستش پلاتینه، فرمانده میگه نمیتونی بدوی یا رژه بری مشکلی نیس، نه بهت مرخصی میدم نه چیز دیگه، بهش سینه خیز میده، حالت شنا، و...
فقط زرنگ باش روزای اول ک دارن مسولیت هارو انتخاب میکنن یه مسولیتی انتخاب کن، منشی ها واقن کیف میکنن همش تو اتاق جلوی کولر میشنن رو صندلی، مسول سلف و مقسم غذا هم همش تویه سلف میچرخن، مسول آسایشگاه گاه هم همینطور همش میخابه رو تخت ها،
سلام داداش ببخشیدا اما اون معاف از رزمی که تنبیه میشه و رژه میره خره باید بره تا دهنش سرویس بشه وقتی بلد نیست از حقش دفاع کنه اونی که پلاتین تو دست و پاش هست و میره خنگه فوقش اضافه خدمت میخوره اما مهم تر از سلامتیش که نیست فرمانده نفهم داریم اما اینی که شما میگی ....

hossein2163

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ح
سلام داداش ببخشیدا اما اون معاف از رزمی که تنبیه میشه و رژه میره خره باید بره تا دهنش سرویس بشه وقتی بلد نیست از حقش دفاع کنه اونی که پلاتین تو دست و پاش هست و میره خنگه فوقش اضافه خدمت میخوره اما مهم تر از سلامتیش که نیست فرمانده نفهم داریم اما اینی که شما میگی ....
حرفت درسته اخوی، ولی چاره ی نیس، یه روز اضافه خدمت مثل صد روزه، میتونه ب مقام های بالاتر بگه شکایت کنه، ولی کی تضمین میکنه ک باهاش لج نکنن نندازنش یه جای بی آب و علفی،
فقط باید تحمل کنی چند هفته اولشو، بعد اون یه کلاس ادمادگی جسمانی فقط داره ک سخته،
اول هفتس باید برم دوباره :-(
فعلا

mr.hojjat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تشکر بابت پاسخ منطقی شما
پس کسی رو اضافه نزدن بخاطر اینکه نتونسته باشه بدوه یا رژه بره درسته؟ مظروم این نیست که اصلا نره منظورم اینه که مصلا بجای ۵۰۰ متر ۲۰۰ متر بدوه
سوال بعدی اگر فرمانده امورش پارتیت باشه چی میشه؟ میتونه همین منشی رو بهت بده بری عشقو حال؟

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
تشکر بابت پاسخ منطقی شما
پس کسی رو اضافه نزدن بخاطر اینکه نتونسته باشه بدوه یا رژه بره درسته؟ مظروم این نیست که اصلا نره منظورم اینه که مصلا بجای ۵۰۰ متر ۲۰۰ متر بدوه
سوال بعدی اگر فرمانده امورش پارتیت باشه چی میشه؟ میتونه همین منشی رو بهت بده بری عشقو حال؟
بله که میشه پارتی تو این زمونه خیلی کارا میتونه بکنه حتی میتونه بگه برو خونه آمارتو رد میکنه کسی هم کاری نداره
با لجبازی و قد بازی رفتار کنی صافت میکنن اما مظلومانه بگی نمیتونی و ببینن واقعا مشکل داری خیالت راحت کاریت ندارن یا حداقل مراعاتت رو می کنن

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
تشکر بابت پاسخ منطقی شما
با سلام

داداش من من آموزشی دوره کد پادگان تکاور بودم که خیلیم معروفن به سخت گرفتن خیلی با ادب هر مدرکی داری ببر و ... و خود فرماندهی هم اولش ازتون میخوان مشکلی چیزی داری برید بگید یا ... خیلی مودب برو نه نیاز هست بزرگ نمایی کنی و نه چیز دیگه ای و اینو بدون همه جا ادم خوب و بد داره در کل داداشم امیدت بخدا شاید پارتی داشته باشی راحت خدمت کنی اما باور کن بعضی سختی ها خدمت خوبه یا علی موفق باشی

sinammu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
.........................................................................
این پست پاک شود

Last edited:

sinammu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان کسی از سربازی رفته ها نمیدونه تو خدمت قسمت منشی گری و کامپیوتری پادگان ها بیشتر با چه نرم افزار هایی کار میکنن فکر کنم بیشتر کارای پایگاه داده ای باشه

شرمنده دو پست دادم گیر زد نشدم حذف کنم

Last edited:
بالا