برگزیده های پرشین تولز

|+|+| آشنایی با برند هایی که جدیدا وارد ایران شدند : xiaomi - lenovo - asus - meizu - oneplus |+|+|

وضعیت
موضوع بسته شده است.

startrade

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
59
با سلام

زارع هستم مدیر "گروه تجاری ستاره" که چند سالی هست در بخش واردات برترین برند های جهان فعال هست
ادرس سایت : www.startrade.ir

دلیل ایجاد تاپیک : اشنایی با برند های برتر جهان که درصد فروش بالایی دارند
1 - ایا میدانید برای موبایل برند های به جز Sony - Samsung - LG - Nokia - HTC - Huawei وحود دارد ؟
2 - ایا میدانید با هزینه کمتر (لازم) میتوان به امکانات بهتری دست یافت ؟
3 - ایا میدانید در جهان کدام برند ها فروش و درصد رضایت بیشتری دارند ؟

پس بیایید قبل از خرید گوشی یکم تحقیق کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشیم

بحث ما در رابطه با برند های مطرح دنیاست یعنی : LENOVO - ASUS - MEIZU - XIAOMI - ONEPLUS

حرف اول : این برند ها در چین تولید میشوند درنتیجه بی کیفیت هستند .
جواب منطقی :
هر کشور (چه امریکا و چه ترکیه و چه ... ) هم جنس عالی و بینظیر تولید میکند و هم جنس بی کیفیت و آشغال
گوشی های بد چین : گوشی های کپی و طرح اصل هستند
پس نمیتوان نتیحه گرفت چون تولید چین هست بی کیفیت هست
نکته :
اکثر محصولات جهان در چین تولید میشوند به دلیل نیروی کار ارزان
:::> به همین دلیل شرکت های بزرگ جهان کالاهایشان را در چین تولید میکنند تحت لیسانس خودشان

حرف دوم : مگه میشه پول کمتر داد اما از امکانات بیشتری برخوردار شد .
جواب منطقی : همچین چیزی امکان ندارد .(از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی اش میخوری)
ما معتقدیم این برند ها پول کمتر نمیگیرند بلکه پول لازمه رو میگیرن - برند های دیگه هزینه های اضافی (پول معروفیت) را به قیمت کالاشون اضافه میکنند
:::> بیایید از این به بعد پول برند بودن رو ندهیم

حرف سوم : این برند ها در ایران پشتیبانی نمیشوند و اگر خراب شه باید دور انداخت .

جواب منطقی :
تا چند سال پیش بله . حرف شما درسته ، اما الان "گروه تجاری ستاره" این محصولات را با گارانتی و پشتیبانی کامل به شما میدهد
گارانتی ها در گروه ما :
1 - گارانتی 7 روز تعویض : ما بنا بر یکی از بند های نماد اعتماد الکترونیک این گارانتی را برای تمامی محصولات ایجاد کردیم
2 - گارانتی یکساله نرم افزاری : تا 1 سال اگر برای محصول شما مشکل نرم افزاری پیش بیاید رایگان تعمیر میشود که شامل تمامی محصولات میشود
3 - گارانتی یکساله سخت افزاری : این گارانتی به صورت عمومی وجود ندارد اما خریدار میتواند با پرداخت 15 درصد از مبلغ گوشی این گارانتی را ایجاد کند
سوال 1 : بعد از یکسال چی ؟ باید انداخت دور ؟
جواب : خیر ، مثل همه برند های دیگه (برند معروفا ) / بعد از یکسال با هزینه خریدار تعمیر میشه
سوال 2 : برای گارانتی سخت افزاری باید پول بدیم . چرا ؟
جواب : ما میخواستیم مثل گارانتی نرم افزاری این گارانتی هم به صورت عمومی قرار بدیم اما به چند علت قرار شد اینجوری باشه : 1 - بعضی دوستان بدون گارانتی میخواستن
2 - بعضی دوستان قیمت های ما رو که با گارانتی بود با قیمت های بی گارانتی جا های دیگه مقایسه میکردند و ...

:::: > بریم سر اصل مطلب ، چرا میگید این برند ها خوبن ؟

برای مثال یک برند رو براتون توضیح میدم

1 - XIAOMI
چرا شیائومی ارزان هست ؟
http://digiato.com/article/2015/01/20/علت-ارزانی-تلفن-های-هوشمند-شیائومی-از-ز/
درباره شیائومی چی میدانید ؟
http://blog.bamilo.com/1394/04/30/دربارۀ-شیائومی-چطور-اژدهای-چینی،-به-رق/
--- شیائومی بزرگترین کابوس اپل در کشورهای در حال توسعه است
بیشتر بخوانید : http://digiato.com/article/2015/08/23/شیائومی-بزرگترین-کابوس-اپل-در-کشورهای/#ixzz3kTpm3620
--- هدف بعدی شیائومی: تسخیر قاره آفریقا
بیشتر بخوانید : http://digiato.com/article/2015/08/22/هدف-بعدی-شیائومی-تسخیر-قاره-افریقا/

-------------- اگر از مشخصات گوشی ها سر در میارید .. گوشی های هم قیمت شیائومی را با برند های معرف مقایسه کنید

2 - MEIZU

( با اطمینان کامل میگم : بهترین کمپانی جهان بعد از اپل هست )
خوش قیمت ترین گوشی که داره : MEIZU M2 NOTE
پرچمدارانش : MEIZU MX5 , MEIZU MX4 PRO

3 - LENOVO

( همون کسی که لپتاپ و تبلتاش در هر مغازه ای پیدا میشه و در اون ضمینه معروفه )
خوش قیمت ترین گوشی که داره : LENOVO K3 NOTE
پرچمدارش : LENOVO Z2 PRO

4 - ONEPLUS

( اینو دیگه باید بشناسید ، کمپانی که قاتل پرچمدار تولید میکنه )
اولین گوشی تولیدی : ONEPLUS ONE
پرچمدارش : ONEPLUS TWO

5 - ASUS

( اینم که دیگه محاله نشناسید . بهترین و خوش قیمت ترین لبتاپ و تبلتا رو داره در ایران و جهان )
خوش قیمت ترین گوشی که داره : ASUS ZENFONE 5
پرچمدارش : ASUS ZENFONE 2 4GB RAM

درصد فروش برند های جهان :

نکات پایانی :
1 - ما کار معرفی رو انجام دادیم بقیه راه با خود شماست . تحقیق و پرس و جو از افرادی که تجربه کردند
2 - ما نمیگوییم از ما خرید کنید ( ما میگوییم : قیمت ها و شرایط جاهای مختلف رو بسنجید و با اطلاعات کامل خرید کنید )
3 - ما نمیگوییم برند های معروف خوب نیستند ( ما میگوییم : میتوانیم با هزینه کمتر همون امکانات یا حتی بهتر رو داشته باشیم )
4 - ما نمیگوییم این برند ها ارزان هستند ( ما میگوییم : این برند ها پول معروفیت رو نمیگیرن )
5 - ما نمیگوییم این برند ها در رنج پایین و متوسط کار میکنند ( مثلا XIAOMI MI NOTE PRO حدودا 1700 هست )
6 - ما نمیخواهیم با این حرف کاملا نظر شما رو عوض کنیم ( فقط میخواهیم یه تلنگر و یه پیش زمینه ای داشته باشید )

هر سئوالی بود
شماره برای پیامک : 09135175480
ایمیل : [email protected]
همچنین وایبر و واتس اپ و تلگرام و لاین

همینجا چند تا خواهش دارم
از دوستانی که قبلا تجربه کار با برند هایی که گفتم " oneplus - asus - xiaomi - lenovo - meizu " را دارند بیان تجربه هاشون رو برای بقیه بگنن
از دوستانی که در زمینه اندروید فعال هستند . بیاین در انجمن و کنار ما باشن " http://forum.startrade.ir/ " که تا چند روز اینده کامل میشه
از دوستانی که مغازه دارند در کل کشور .. یه پیام خصوصی به من بدهند
از مدیران گرامی که موضوع را پاک نکنند :rolleyes: (یا اگر جای بهتری هست یا جاش اینجا نیست منتقل کنن)
از کاربرانی که سئوالی ، حرفی ، نقدی ، خبری دارند همینجا بزارند تا همه بهرمند باشیم

لیست موجودی ما در ابان ماه
09135175480.jpg

ببخشید سرتونو درد اوردم
موفق و پیروز باشید

Last edited:

VHAhoora

Registered User
لایک‌ها
24
تاپیک خیلی خوب و مفیدی میتونه باشه .
اگر میشد بررسی صادقانه و تخصصی گوهای پر فروش این برندها هم قرار میگرفت دیگه عالی بود .
یا حداقل تجربیات صاحبان این برندها .

Neo_Ev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با سلام.
من تازه چند روزی هست که یه گوشی lenovo k3 note زرد رنگ از اقای زارع خریداری کردم.در مورد گوشی بگم که واقعا نسبت به قیمتش حرف نداره.خیلی بهتر از گوشی های هم رده چینی مثل هواوی هست.
هر کسی که گوشی رو دیده واقعا تحسینش کرده. الان هم که دارم با همین گوشی پیام رو میزارم.
صفحه نمایش و سخت افزار عالی.
صدای اسپیکر یه کم ضعیفه ولی صدا با هندزفری بهتره.
دوربین چه جلو چه عقب تو نور مناسب خیلی خوبه.راضی کننده اس.ولی تو نور کم انچنان دلچسب نیست عکسا.
رنج وای فای گوشی خوبه. صدا موقع حرف زدن هم کاملا شفافه.
کیفیت ساخت خوبه ولی در حد عالی نیست.من سمت چپ گوشی و قسمت بالای درب پشتیش رو فشار میدم، میشه احساس کرد که قابش تو میره که یکم تو ذوق میزنه.
من رنگ زردش رو که گرفتم، بسیار زیباس! اول موقع گرفتن یکم دودل بودم ولی بعد تحویل گرفتن دیدم که چه گوشیه خوش فرم و قشنگیه.
مشکلی که من دارم اینه که اگه یه لانچر دیگه نصب کنید، نمیشه ویجت اضافه کرد.راهش هم روت هست که این راه های ساده جواب نمیده.باید CWM روش نصب شه.
در کل نسبت به قیمتش گوشیه خیلی خوبی هست.
باتریش هم با استفاده نسبتا سنگین یه روز رو دووم میاره.با استفاده سبک تا دو روز هم میره.
اینم یادم نره بگم که رام پیش فرض خود گوشی در عین سادگی امکانات جالبی و بدردبخوری داره. اندروید لالیپاپ با متریال پیزاین هم که داره.
باز اگه سوالی بود در خدمتم.
---
به نظرم تو رنج قیمت پایین یا باید دنبال ویندوز فون رفت (گوشی قبلیم) یا گوشی اندرویدی چینی گرفت.

Last edited:

hamedh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
من meizu mx4 از اقای زارع خریدم
صفحه نمایش خوبه مخصوصا توی بیرون زیر نور خورشید
مصرف باطریش خوبه کار کنید با گوشی راحت 24 ساعت رو دوام میاره
جنس بدنه پشتش بنظرم جالب نیس درب پشت رو فشار میدی صدای قژ قژ میده!
دوربین بسیار با کیفیت تو شب تتوی حالت دستی مثل روز عکس میگیره البته چند ثانیه طول میکشه نسبت به عکسای معمولی حجم عکسا از 5مگ هست تا ده مگ ولی یه عکسم گرفتم شد 15 مگ!!!
فیلم برداریش خوبه 3 دقیقه فیلم گرفتن 1 گیگ میشه :| و فوکوس اتوماتیک برای فیلم برداری نداره
ابدیت اندروید پنج خوده فلای می داده بیرون ولی شرکت میزو نه توی سایتای مربوط هم خوندم که اندروید پنج اصلا خوب نیس و کلی مشکلات داره
32gb حافظه داخلی رو 26 گیگ دردسترس دارم
کلی تم داره که کل فضای گوشی رو عوض میکنه و جالبه
antutu 47333 شد
ابدیتش کردم فیلم برداریه اسلومیشنش خراب شد و موقع فیلم برداری نور خیلی کم میشه و خیلی تاریک جوری که کلا سیاه همه چی!
اسپیکر معمولی
با برنامه زاپیا و یا شیریت نمیتونم به کسی وصل شم نمیدونم چرا اینجوره :|
سرعت گوشی خوبه هنگ نکرده ولی توی ناتیفیکیشن مشکل داره اون نواره بالای صفحه که توش وای فایو بلوتوثو ....هستش اون سرعتش خییلی پایینه و لگ میزنه واقعا برام اعصاب خورد کنه نمیدونم چرا اینجوره کسی میدونه بگه
و رام های کاستوم نمیخوره بوت لودرش قفله ولی بهترین رام و امکانات رو داره که بنظرم از سیاویژن مود خیلی بهتره
بازم چیز جدیدی از گوشی دیدم مینویسم

Last edited:

miscal

Registered User
لایک‌ها
20
سلام.
من گوشی چینی زیاد داشتم تا حالا از جمله coolpad f1 , thl w200s , xiaomi redmi note , huawei g750 ,honor 6 و الان هم meizu m1 note دارم.
اگه بخوام به ترتیب رتبه بندی شون کنم اینجوری میشه:
1-meizu: همه چیزش عالیه
2-coolpad: خوب بود ولی داشت قدیمی میشد فروختمش
3-honor6: سخت افزار ضعیف،روون نیست،دوربین خیلی خوب ،خوش دست
4-xiaomi:همه چیزش عالی بود ولی بزرگ و بد دست بود
5-thl:اصلا خوب نبود مخصوصا باتریش
6-g750:افتضاح

بازم اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم...

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
دوستانی که گوشی meizu m2 note رو گرفتند، یه بررسی کامل بزارند بی‌زحمت.. اگه خوب بود بریم تو کارش !

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
xiaomi redmi note 2 هم یک ریویو جامع و کامل اگر دوستان لطف کنند عالیه

reza10wert

Registered User
لایک‌ها
207
من لنوو P70-A داشتم
از همه لحاظ فوق العاده

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

makan_sky

Registered User
لایک‌ها
90

shahab_4mehr

Registered User
لایک‌ها
36
درود دوستان عزیز و جناب زارع
در مورد زنفون 2 هم بگید و ساپرت گوگل رو داره یه شایعاتی داشت ممنون
باتشکر

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
سلام دوستان.
من یه meizu mx4 pro 16 گیگ دارم.
انصافا از لحاظ ظاهری خیلی از برندای دیگه سرتره.
کنار زنفون 2 که گذاشتمش احساس میکردی یه گوشی 4 یا 4.5 اینچیه.تو سایز خودش از برندای دیگه خیلی جمع و جور تر و سبکتره
تراکم پیکسلی بالاش قشنگ معلومه.تو شب اصلا چشم رو اذیت نمیکنه(من عینک میزنم و نور لپ تاب و گوشی اذیتم میکنه)ولی این گوشی اصلا کار کردن باهاش آزار دهنده نیست.
با یک سری نرم افزارا هم خونی نداره یا آپدیتای جدیدشو ایراد میگیره.
فیلمبرداریش تو شب فوقالعاده اس.هیچ افکت نور یا رنگی به عکس و فیلم نمیده.فقط رو حالت 4k که فیلمبرداری میکنی پشتش داغ میشه.
کیفیت اسپیکرش واقعا عالیه و رو هدفون هم که بزاری میترکونه به خاطر چیپستی که روش کار شده.
سنسور اثر انگشتش قشنگ با آیفون 6 قابل قیاسه نه با 5s یا سامسونگه در پیت(با این 2 مدل قشنگ مقایسه کردم)
باطریش هم نگهداری خییلی خوبی داره.من قشنگ 2 روز یه بار شارژش میکنم
تنها ایرادش حافظه 16 گیگشه که خییلی کمه.رو حالت 4k نزدیکه 2 دقیقه فیلمبرداری کردم 1.5 گیگ شد
باز اگه چیزی بود بپرسین جواب بدم.دیگه چیزی از این گوشی عالی به ذهن ندارم الان بگم

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
سلام دوستان.
من یه meizu mx4 pro 16 گیگ دارم.
انصافا از لحاظ ظاهری خیلی از برندای دیگه سرتره.
کنار زنفون 2 که گذاشتمش احساس میکردی یه گوشی 4 یا 4.5 اینچیه.تو سایز خودش از برندای دیگه خیلی جمع و جور تر و سبکتره
تراکم پیکسلی بالاش قشنگ معلومه.تو شب اصلا چشم رو اذیت نمیکنه(من عینک میزنم و نور لپ تاب و گوشی اذیتم میکنه)ولی این گوشی اصلا کار کردن باهاش آزار دهنده نیست.
با یک سری نرم افزارا هم خونی نداره یا آپدیتای جدیدشو ایراد میگیره.
فیلمبرداریش تو شب فوقالعاده اس.هیچ افکت نور یا رنگی به عکس و فیلم نمیده.فقط رو حالت 4k که فیلمبرداری میکنی پشتش داغ میشه.
کیفیت اسپیکرش واقعا عالیه و رو هدفون هم که بزاری میترکونه به خاطر چیپستی که روش کار شده.
سنسور اثر انگشتش قشنگ با آیفون 6 قابل قیاسه نه با 5s یا سامسونگه در پیت(با این 2 مدل قشنگ مقایسه کردم)
باطریش هم نگهداری خییلی خوبی داره.من قشنگ 2 روز یه بار شارژش میکنم
تنها ایرادش حافظه 16 گیگشه که خییلی کمه.رو حالت 4k نزدیکه 2 دقیقه فیلمبرداری کردم 1.5 گیگ شد
باز اگه چیزی بود بپرسین جواب بدم.دیگه چیزی از این گوشی عالی به ذهن ندارم الان بگم
بنظر شما meizu m2 note هم میتونه گوشیه خوبی باشه؟

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
والا نمیدونم.از این برند من همین یه مدل رو دیدم.ولی رو کاغذ تمام مدلاش خوبه

startrade

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
59
بنظر شما meizu m2 note هم میتونه گوشیه خوبی باشه؟
کیفیت میزو رو تظمین میکنم
ی چنتا گوشی خوب تو مایه های انر 6 معرفی میکنید؟
ترجیحا رم سه گیگ و اندروید اپدیت
مرسی
Meizu mx4
jiayu s3 ram 3
Lenovo vibe x2
Lenovo k3 note
انتخاب های خوبی هستند

saeedmanager

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یعنی منوهاش فارسی نمیشه؟
تو نوشتن متن فارسی که مشکل نداره؟ کیبورد فارسیش کامله؟
سلام
من m2 note دارم
منو فارسی تداره اما امکان تایپ فارسی هست . بله کامله
در این قیمت بینظیره

hamedh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام من توی پستای قبل راجب mx4 گفتم
دیروز به اندروید پنج ابدیتش کردم
سرعت گوشی خیلی خوب شد و دیگه مشکلی توی نوار بالایش ندارم
اتصالات zapya sherit درست شد
antutu 49008
کلا همه چیش اوکی شد بنظر من عالیه اگه میخواین گوشی بخرین میزو بگیرین چون واقعا صفحه و دوربین خیلی خوبی داره قدرتشم که توی antutu مشخصه باطری خوبی هم داره از نظر ابدیتم عالیه گوشیه MX2 رو قدیمیه و دقیقا نمیدونم مال چند ساله پیشه به اندروید پنج ابدیت کرده !!!!
امکانات رامش خیلی بالاس از تنظیم سردی گرمیه صفحه تا میزان استفاده از سی پی یو آپشنای دوربین و چیزای دیگه که واقعا راضی کنندس
https://meizufans.eu/forum/topic/2656/flyme-4-5-5-stable-mx4
لینک اندروید پنج نسخه پایدار (stable) نسخه A رو دانلود کنید و فایل رو روی حافظه داخلی گوشی بریزید بعد گوشی رو خاموش کنید و دکمه خاموش روشن کردنو با ولوم بالا بگیرید یک صفحه میاد که اونجا میتونید گوشی رو ابدیت کنید
https://meizufans.eu/forum/topic/2655/flyme-4-5-5-stable-mx4-pro
لینک دوم ابدیت MX4 PRO نسخه پایدار . A رو دانلود کنید
البته تست نکردم چون اصلا پرو ندارم :)
بازم کسی سوالی داشت اگه تونستم جواب میدم

Last edited:

hamedh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
Settings --> Accounts --> your Flyme account----->Open system privileges
نحوه روت کردن گوشی های میزو
اکانت فلای می هم باید از قبل ساخته باشین

Impassivex

Registered User
لایک‌ها
76
درود
من بین M2 Note و Redme Note 2 دو دل هستم
یکی پردازنده قوی تر داره و اون یکی صفحه نمایش ، باتری و استایل بهتر
سوال دومی : رنگ خاکستری M2 احتمالا رفتن رنگ داره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا