برگزیده های پرشین تولز

امکان بازاریابی برای اسکریپت های فروشگاهی رایگان

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
سلام دوستان
بنده به دنبال یه فروشگاه ساز هستم که بتونم بازاریابی رو در 5 سطح براش فعال بکنم
به نظرتون از کدوم اسکریپت رایگان + افزونه استفاده بکنم . افزونه آماده اگه هست ممنون میشم معرفی بکنید و اگه نیست لطفا هزینه رو اعلام بفرمایید .
ترجیح میدم اسکریپت اختصاصی نداشته باشم و اگه لازمه افزونه رو برام بنویسن که این قابلیت رو به سیستم اضافه ( یا اظافه :general405: ؟! ) بکنه .
درضمن میخوام بدونم میشه عضویت رو برای اعضای سایت محدود کرد ؟
نیازی هم به اسکریپت های حرفه ای موجود توی نت ندارم . همین اسکریپت های معمولی مثل پرستا و اوپن کارت و ... کارم رو راه میندازه .
یعنی هر کسی عضو شد اگه فقط توسط ما تایید شده باشن بتونن محصولات رو ببینن و خرید بکنن ! اگه این امکان به صورت پیش فرض وجود داره میخوام بدونم توی کدوم اسکریپت هست و اگه نیاز به افزونه هستش , از کدوم افزونه استفاده بکنم یا اگه میشه اختصاصی برای بنده بنویسن هزینه چقدره ؟
ممنون میشم راهنماییم بکنید :general601:

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
به نظرم با توجه به شناختی که از اسکریپتهایی مثل پرستا و اوپن کارت و ... دارید و خودتون هم نام بردید پینهادم این هست که همشون رو به صورت لوکال اجرا کنید و کمی باهاش کار کنید و ببینید کدوم جوابگوی نیاز شما هست

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
به نظرم با توجه به شناختی که از اسکریپتهایی مثل پرستا و اوپن کارت و ... دارید و خودتون هم نام بردید پینهادم این هست که همشون رو به صورت لوکال اجرا کنید و کمی باهاش کار کنید و ببینید کدوم جوابگوی نیاز شما هست
لوکال تست کردم برام زیاد فرقی نداره
فقط اون امکان بازاریابی 5 سطحی برام مهمه که هیچکدوم ندارم
اگه افزونه رو کسی بتونه برام طراحی بکنه ( حالا روی هر کدوم ) به دردم میخوره . البته 100% افزونه باید بی عیب و نقص باشه

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
اگر قصدتون همون امکان خاص مد نظر هست ، شما باید اسکریپت خودتون رو انتخاب کنید و سایت رو بیارید بالا ، بعد در قسمت بازاچه سفارش بدید ، براتون پیاده سازی میشه.
چون خواسته شما چیز نشدنی ای نیست که قابل انجام نباشه ، پس شما سفارش میدید و سفارش گیرنده انجام میده ، حالا برای هر اسکریپتی میخواد باشه.
این پیشنهاد من بود ، حالا بازم بمونید شاید دوستان با تجربه تر بیان و پیشنهاد خیلی بهتری ارائه کنن.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
اگر قصدتون همون امکان خاص مد نظر هست ، شما باید اسکریپت خودتون رو انتخاب کنید و سایت رو بیارید بالا ، بعد در قسمت بازاچه سفارش بدید ، براتون پیاده سازی میشه.
چون خواسته شما چیز نشدنی ای نیست که قابل انجام نباشه ، پس شما سفارش میدید و سفارش گیرنده انجام میده ، حالا برای هر اسکریپتی میخواد باشه.
این پیشنهاد من بود ، حالا بازم بمونید شاید دوستان با تجربه تر بیان و پیشنهاد خیلی بهتری ارائه کنن.
متشکر
من گفتم شاید نتونن برای بعضی از اسکریپت ها بنویسن یا سختی بالاتری داشته باشه و در نتیجه هزینه بالا تر بره
پس در این حالت من میتونم اسکرپیت ها رو آزمایش بکنم و بهترین رو که نصب کردم برم بازارچه و سفارش بدم
متشکر;)

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
بله دقیقا همینطوره.

برای سفارش هم به اولین پیشنهاد دهنده اکتفا نکنید و بمونید دوستان خوبی هستن که با قیمت مناسب کار با کیفیت تحویل میدن.
به امتیاز کاربر هم توجه داشته باشید
موفق باشید

بالا