برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
بازی با نفت مثل اینکه افتاده سی ام ... بازی بعدیمون فک کنم همون بیستم واسه جام حذفی باشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
نمیدونم چرا اینا دست از سر استقلال بر نمیدارن؟؟؟!!

کی بود کی بود من نبودم استقلال ، فدراسیون و سازمان لیگ سر پروپئیچ!
15-8-7-162542qq.jpg

ورزش > لیگ برتر - ماجرای منتفی شدن انتقال داوید داخیا به رئال مادرید و پاسخ قاطع فیفا و یوفا در این باره ، بار دیگر تب پیوستن مهاجم صرب به استقلال را داغ کرده است.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
ماجرای کسر امتیاز بابت پرونده هایی که باشگاه تو فیفا داشته و محکوم هم شده مثل اینکه کاملاً جدیه. اولین نفری که باید تا یک هفته دیگه 350 هزار دلار بهش پراخت بشه ، رودریگو توزی هست که اگه این پول واریز نشه قطعاً 6 امتیاز کسر میشه. امیدوارم مدیران باشگاه تو خواب خرگوشی فرو نرفته باشن.
ببشتر این پرونده ها هم یادگاری اون فتح الله زاده هستن. اون موقع که مدیر عامل بود یه روز اومده بود تو ورزش و مردم میگفت ما درسته که پول نداریم ولی بازیکن خارجی میاریم و پولشون رو نمیدیم و حالا تا اینا برن شکایت کنن و حکم از فیفا بگیرن یه چند سالی طول میکشه و تا اون زمان هم خدا بزرگه! حالا اون چند سال گذشته و پرونده ها خفت باشگاه رو چسبیده. خود فتح الله زاده میاد الان جواب بده؟!

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
میگن یه طرحی برای فروش استقلال و پرسپولیس دادن که طرفدارا باید یه کارتی رو بخرن و هر درصدی از 1 درصد تا چند درصد از باشگاه رو میخوان بخرن بعد یک بزرگ تر یا پیشکسوت باشگاه رو انتخاب می کنن
و باشگاه به اون سپرده میشه البته هر فردی نسبت به درصدی که داره میتونه تو رای گیری تصمیمات شرکت کنه
فک نکنم این طرح عملی بشه ولی جالب به نظر میرسه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
میگن کاناوارو فرهاد رو توی اینستا فالو کرده ...قرمزی ها هم ریختن فحش و ناسزا که زود باش علی ما رو هم فالو کن!
الان من رفتم پیج فیگو از خنده روده بر شدم...التماس میکنن که بیا کریمی رو فالو کن :general304:

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
میگن کاناوارو فرهاد رو توی اینستا فالو کرده ...قرمزی ها هم ریختن فحش و ناسزا که زود باش علی ما رو هم فالو کن!
الان من رفتم پیج فیگو از خنده روده بر شدم...التماس میکنن که بیا کریمی رو فالو کن :general304:

اره واییییییییییییییییییییییییییییییی! عالیه
اخه تنها کسی که فوتبال بازی میکرد از ایرانیا فرهاد بود اخه.. چ توقعی دارن! اون که خر نیست

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
کرار رو باید از ایران اخراج کنن کلا! نمیدونم چرا کلا ویزاش رو باطل نمیکنن اخراجش کنن

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
فرهاد مجیدی در فوتبال ملی تمام و کمال حقش ضایع شد .

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
این کرار شورشو در اورده
میگن با مجیدی درگیر شده

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
دوستان جواب این ها رو ندید والا قباحت داره ... اینا مث آدم در حال غرق هستن میخوان همه چیز و همه کس رو با خودشون بکشونن پایین ...

فرهاد مجیدی اسطوره ایه که حالا حالا ها خاری تو چشم دشمناش باقی خواهد موند ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

912

Registered User
لایک‌ها
472
همین 2 ستاره رو میبینید اره همین 2 قهرمانی تو اسیا
پس فقط هیس!

Last edited by a moderator:

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
بعضی ها واقعا چه رویی دارن یادتون رفته تیم ملی استقلال بود که رفت جام جهانی شما کجا بودید؟؟؟ ههه حالا بازیکنتون به گوام دو تا گل زده ادم انقدر... ندیده بودم

حرفم طرفداران روستوفه به هیچکس دیگه نیستا هیچکس

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
هر چی مبلغ قرارداد بایکنا کمترباشه ظاهرا کیفیت شون بهتره!!! جز سید و خسرو و یکی دو تا دیگه

فهرست‌کامل قراردادهای استقلال در لیگ‌پانزدهم
سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، فهرست نهایی و جمع بندی شده قراردادهای بازیکنان و کادرفنی تیم ها را برای بار دوم اعلام کرد.
01034125.jpg

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به اینکه قبلا یک بار فرم خام این مبالغ در ورزش سه منتشر شده و البته پس از آن این عددها از روی سایت سازمان لیگ برداشته شده است، بد ندیدیم دوباره ارقام را برای شما منتشر کنیم.استقلال 4 بازیکن یک میلیارد و 200 میلیونی دارد و ارزان ترین بازیکن این تیم به نام امید نورافکن است که قرارداد او یک میلیون تومان بیشتر نیست.

فهرست کامل قراردادهای بازیکنان استقلال را ملاحظه کنید:
-آرش برهانی 750 میلیون
ـ امید ابراهیمی یک میلیارد و 200 میلیون
ـ جابر انصاری 750 میلیون
ـ حنیف عمران زاده 900 میلیون
ـ خسرو حیدری یک میلیارد و 200 میلیون
ـ روزبه چشمی 380 میلیون ـ سجاد شهباززاده 800 میلیون
ـ سیدمجید حسینی یک میلیون
ـ سیدمهدی رحمتی یک میلیارد و 200
ـ جاسم کرار یک میلیارد و 200 میلیون
ـ امین حاج محمدی 900 میلیون
ـ محمدرضا خرسندنیا 400 میلیون
ـ میثم مجیدی 400 میلیون
ـ میلاد فخرالدینی 450 میلیون
ـ وحید طالب لو 550 میلیون
ـ یعقوب کریمی 650 میلیون
ـ مهدی کربلایی 60 میلیون
ـ محمد خلیلی 60 میلیون
ـ علیرضا رمضانی 180 میلیون
ـ هرائر مگویان 690 میلیون
ـ سیدمحسن کریمی 180 میلیون
ـ امید نورافکن یک میلیون
ـ باربوسا دسوزا 850 میلیون
ـ پروپجیچ 952 میلیون
ـ فرشید اسماعیلی 105 میلیون
ـ بهنام برزای 320میلیون.

912

Registered User
لایک‌ها
472
خداوکیلی کل لیست رو کاری ندارم
ولی اصلا فکرشم نمیکردم ارش یه همچین رقمی بگیره

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
آقا خدا وکیلی اینا بازیکنای خارجی رو غریب گیر میارن، بهشون زور میگن... کرار این بار الکی جنجال درست نکرده! :general710:

به مجیدی گفتم سرمربی داریم، ارتباطی به تو ندارد!

جاسم کرار و حاشیه‌؛ این خبر تازه و عجیبی نیست! سرنوشت بازیکن عراقی استقلال با جنجال گره خورده است و او در ادامه رفتارهایش این بار با فرزاد مجیدی درگیر شد. درگیری‌ای که شاید او را از استقلال جدا کند.
مثل اينكه در تمام حاشيه‌ها و جنجال‌هاي استقلال نقش اول را ايفا مي‌كني؟
فكر مي‌كنيد من خودم خوشم مي‌آيد؟ مگر اعصاب من فولادين است؟ نه، مدام يك كاري مي‌كنند و روي مخ من رژه مي‌روند.

چرا فقط تو...؟
اين پرسشي است كه خودم هم دارم. بابا، به پير، به پيغمبر من مشكل دارم. من از عراق به ايران آمده‌ام تا پولي به دست آورم. از كشورم، خانه‌ام، زادگاهم و همه چيزم گذشته‌ام و غريب هستم. به پولي كه مي‌گيرم دلخوشم و روي آن حساب مي‌كنم اما متأسفانه برخوردهايي با من مي‌كنند كه باعث مي‌شود روح و روانم به هم بريزد.

اين پول ندادن‌ها كه هميشه بوده است و خواهد بود و يك مسئله جديد براي تو نيست.
پول به كنار، زن و بچه‌ام دربه‌در هستند. آواره‌ام كرده‌اند، هر روز براي گرفتن خانه به باشگاه مي‌روم. در هتل المپيك بودم، گفتند بايد بروي. دست زن و بچه‌ام را گرفتم و به كرج رفتيم، آنجا خانواده‌ام تنها بودند، جايي را نمي‌شناسند. به فرزاد مجيدي گفتم شرايط اين‌جوري است، شب كه وقت خاموشي است مي‌روم و اول وقت سر صبحانه برمي‌گردم، گفت برو، به پرويز مظلومي نيز گفتم و او گفت برو پيش زن و بچه‌ات، رفتم و صبح آمدم. سر ميز صبحانه نشسته بوديم كه اين ماجرا پيش آمد، تازه نقشي نداشتم.

خودت ماجرا را تعريف كن. لطفاً حقيقت را بگو...
من با پزشك استقلال مشغول صحبت كردن بودم، به ايشان گفتم من مي‌روم فيزيوتراپي مي‌كنم، فرزاد مجيدي حرف‌هايي زد كه من سكوت كردم و جواب ندادم، ادامه داد و توهين كرد. من هم جوابش را دادم.

دست به يقه نشديد؟
نه، دست به يقه نشديم. اين دروغ بزرگي است. من حقيقت را مي‌گويم و فقط در جواب حرف‌هايي كه فرزاد مجيدي زد، گفتم تو آناليزور هستي نه مربي، تيم سرمربي دارد و با پزشك استقلال مشغول حرف زدن هستم نه تو.

حالا اخراج شدي؟
نمي‌دانم. حرف من زور نيست، به باشگاه گفتم نصف پول خانه را شما بدهيد، نصف پول خانه را خودم مي‌دهم، گفتند قرار نيست ما هر چه تو بخواهي، بدهيم. گفتم هر كاري مي‌خواهيد بكنيد، چيزي كه صلاح مي‌دانيد برايمان بگيريد. هزار بار گفتم اين پول هتل را كه مي‌خواهيد برايم بدهيد مي‌توانيد دو سال آپارتمان اجاره كنيد. مي‌گويند برو هتل، پولش را مي‌دهيم اما مي‌روم و پولش را نمي‌دهند. مگر چقدر مي‌توانم اعصاب داشته باشم؟ من كه چيز اضافه نمي‌خواهم، حق خودم را بدهند. مي‌گويند بي‌نظم هستي. به تعهدتان عمل كرده‌ايد؟ اين بي‌نظمي نيست!

پورحيدري گفته عذرت را مي‌خواهند.
ايشان سرپرست و بزرگتر تيم هستند، اگر حرفي بزنند ناراحت نمي‌شوم. پرويز مظلومي نيز همين‌طور. او هميشه به من لطف داشته است و دوستش داشته‌ام. اميدوارم حقيقت را به اين دو نفر بگويند.

براي چندمين بار به كميته انضباطي استقلال احضار شدي؟
مي‌روم و تمام اين حرف‌هايي را كه به شما زدم، مي‌زنم. اگر تنها بودم حرفي نبود اما زن و بچه‌ام همراهم هستند. نمي‌توانم خانواده‌ام را به امان خدا رها كنم. اين موضوعي است كه دوست دارم درك كنند. مي‌خواهم بازيكن تأثيرگذاري براي استقلال باشم. دوست دارم بهترين نمايش‌ها را به اجرا بگذارم، اينها حرف دلم است.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
خداوکیلی کل لیست رو کاری ندارم
ولی اصلا فکرشم نمیکردم ارش یه همچین رقمی بگیره
شما شک نکن برهانی یک پولی هم میده چه برسه به اینکه پول بگیره !!!
این رقم هایی که براش نوشتن برای حفظ آبروش هست وگرنه بهش نمیدن !!!
یک بند در قرار دادش میزارن که اگر در طول یک فصل دو گل بزنه میتونه پولش رو بگیره :general711:
اینجوری خیالشون راحته که پولی بهش نمیدن !!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
هافبک برزیلی استقلال درخواست جدایی خود برای جدایی را به صورت مکتوب به باشگاه ارائه کرد.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از آی اسپورت،ریوالدو باربوزا که طی روزهای گذشته در تمرین تیم استقلال شرکت نکرده است،ظهر امروز همراه مدیر برنامه‌های خود به باشگاه استقلال رفت و با علی نظری جویباری جلسه ای را برگزار کرد.

او در این نشست،درخواستش را برای جدایی به صورت رسمی به باشگاه ارائه داد. ریوالدو گفت که علاقه ای به بازی در استقلال ندارد.

نکته جالب اینکه ریوالدو در صحبت هایش گفت که یکی از دلایل اصلی جدایی اش مخالفت همسرش برای حضور در ایران است

.او تاکید کرد که می خواهد تحت هر شرایطی رضایت نامه اش را از استقلال بگیرد و جدا شود.

بالا