برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

hamid_diablo

Registered User
لایک‌ها
113
سلام

من میتونم بری کسری خدمت اقدام کنم و بعد برگه کسری رو به سازمانی که امریه گرفتم ارائه بدم ...؟

اخه شنیدم اونای که امریه دارن کسری بهشون تعلق نمیگره !!!!!!

PUYA141

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
91
سلام

من میتونم بری کسری خدمت اقدام کنم و بعد برگه کسری رو به سازمانی که امریه گرفتم ارائه بدم ...؟

امریه نمیتونن کسری خدمت بگیرن

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام

سلام
معمولا موقعی که امریه میگیری برای اداره ای یه برگه بهت میدن که امضا کنی یه سری شرایط و ایناس که یکی از بندهاش اینه که هیچ کسری ندارم و استفاده نمیکنم باید امضا کنی زیرشو تا بتونی امریه رو بگیری و حتی اگه برگه کسری هم بگیری طبق قانون و امضای خودت نمیزارن استفاده کنی.

mr.star10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان فقط چقد طول میکشه شورای عالی برگزار بشه برای ما بعد از ارسال پرونده

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
سلام

والا من با همین چشمام دیدم که بچه ها امریه گرفتن و بعد کسری هم گذاشتن توی دستور
شما زمانیکه کسریت توی +10 ثبت میشه نمیتونن توی دستور نذارن،ما که نداشتیم شما دارید بگیرید امریه هم بگیرید.

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان الان هم کسری میدن ؟ من پدرم 17 ماه سابقه جبهه داره چند ماه میتونم کسری بگیرم ؟
درسم تابستون سال بعد تموم میشه یه دفعه نیان بگن نمیدیم :(

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان الان هم کسری میدن ؟ من پدرم 17 ماه سابقه جبهه داره چند ماه میتونم کسری بگیرم ؟
درسم تابستون سال بعد تموم میشه یه دفعه نیان بگن نمیدیم :(
فقط برای متولدین 72 و قبلش به شرط اینکه غیبت نداشته باشند
به ازای هر ماه 9 روز

ribaxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
فقط برای متولدین 72 و قبلش به شرط اینکه غیبت نداشته باشند
به ازای هر ماه 9 روز

سلام دوست عزیز
من متولد 70ام
کسریمو سال 89 که هر ماه 18 روز بود ثبت کردم الان نامه ای که به اسم ثبت شده با میزان کسر دارم
بعد هم رفتم دانشگاه الان هم در خال خدمتم بدون غیبت
ملاک برای من که به اسمم ثبت شده ماهی 9 روزه یا 18 روز؟

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
درود .
در برگه اعزام , تذکر شماره 6 نوشته : " این مدارک را به همراه داشته باشید : تصویر صفحات شناسنامه - تصویر کارت ملی "
منظورش اصل هست یا کپی ؟

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
درود .
آدرس **** وظیفه رو میخواستم . فک میکنم میدان **** باشه ؟ اگر ممکنه آدرس دقیق بدید . در مورد معافیت سوال داشتم . میخوام حضوری بپرسم .
تشکر .

/m\

Registered User
لایک‌ها
144
دوستان کسی تجربه گرفتن معافیت" کفالت پدر نیازمند به مراقبت" رو داره ؟
پدر من سه تا دیسک کمرش جا به جا شده و به کانال نخاع فشار میاره
جواب MRI رو به دکتر **** وظیفه نشون دادم گفت از نظر من معاف میشی ولی کمیسیون پزشکی و کمیسیون کفالت ( بدوی ) باید تصمیم بگیره !
دکتر **** وظیفه گفت اگر از دکتر متخصص نامه ای ببرم که توش نوشته باشه که پدرم از کار افتاده و نیازمند مراقبت هست روی رای کمیسیون تاثیر داره .
پدرم بازنشسته هست و 54 سالشه .
حالا نمیدونم اقدام کنم یا نه اگه نشه 4-5 ماه تلاشم و عمرم هدر میره

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز
من متولد 70ام
کسریمو سال 89 که هر ماه 18 روز بود ثبت کردم الان نامه ای که به اسم ثبت شده با میزان کسر دارم
بعد هم رفتم دانشگاه الان هم در خال خدمتم بدون غیبت
ملاک برای من که به اسمم ثبت شده ماهی 9 روزه یا 18 روز؟
تا اونجا که من میدونم اونایی که با روش محاسبه قبلی گرفتن مجددا باید ببرن همون محل تا نامه کسری رو عوض کنند
ولی ملاک اون مقداری هست که تو سیستم **** وظیفه ثبت شده، هر چقدر که تو برگه اعزام شما زده همونقدر محاسبه میشه

دوستان کسی تجربه گرفتن معافیت" کفالت پدر نیازمند به مراقبت" رو داره ؟
پدر من سه تا دیسک کمرش جا به جا شده و به کانال نخاع فشار میاره
جواب MRI رو به دکتر **** وظیفه نشون دادم گفت از نظر من معاف میشی ولی کمیسیون پزشکی و کمیسیون کفالت ( بدوی ) باید تصمیم بگیره !
دکتر **** وظیفه گفت اگر از دکتر متخصص نامه ای ببرم که توش نوشته باشه که پدرم از کار افتاده و نیازمند مراقبت هست روی رای کمیسیون تاثیر داره .
پدرم بازنشسته هست و 54 سالشه .
حالا نمیدونم اقدام کنم یا نه اگه نشه 4-5 ماه تلاشم و عمرم هدر میره
در هر صورت شما الان هم اگر بخوایین برای خدمت اقدام کنید باید 5-6 ماه بیشتر تو نوبت اعزام باشید،
امتحانش ضرر نداره

درود .
آدرس **** وظیفه رو میخواستم . فک میکنم میدان **** باشه ؟ اگر ممکنه آدرس دقیق بدید . در مورد معافیت سوال داشتم . میخوام حضوری بپرسم .
تشکر .
ضلع شمال شرقی میدان ****!

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
ضلع شمال شرقی میدان ****!

این آدرس دقیق هست عزیز ؟ من نمی دونم خود میدان کجا هست . نزدیکش ایستگاه مترو نیست ؟

این مورد هم دوستان تجربه دار نگاهی بندازند :
در برگه اعزام , تذکر شماره 6 نوشته : " این مدارک را به همراه داشته باشید : تصویر صفحات شناسنامه - تصویر کارت ملی "
منظورش اصل هست یا کپی ؟

/m\

Registered User
لایک‌ها
144
در هر صورت شما الان هم اگر بخوایین برای خدمت اقدام کنید باید 5-6 ماه بیشتر تو نوبت اعزام باشید،
امتحانش ضرر نداره
آخه اگه نشه دوباره 5-6 ماه بعد از اون 4-5 ماه باید منتظر بمونم واسه اعزام :(:(:(
دکتر **** وظیفه یکم امیدوارم کرد برام دعا کنید ...
اگر کسی راهنمایی در مورد معافیت کفالت میدونه لطفا دریغ نکنه :general406:

faramarz akbary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام.شرایط من کمی پیچیدست.من متولد فروردین 64 هستم.سال 82 دانشگاه قبول شدم نرفتم.دفترچه گرفتم.اعزامم چند دوره تمدید شد خودکار.چون میگفتن تعداد سرباز زیاده....سال 83 حسابداری قبول شدم.نرفتم.سال 84 تو انتخاب رشته قبول نشدم.بعد رفتم دانشگاه برام 2 ترم مرخصی رد کردن ورفتم دانشگاه واسه حسابداری...بعد از 2 ترم درس و مجدد 2 ترم مرخصی ..به دلایلی اخراج زدن...برج 8 سال 88 اعزام شدم دوباره.رفتم وبعد از 8 روز به دلیل مشکل دیسک کمر نامه گرفتم برم بیمارستان.اما چون پول نداشتم نرفتم.ازون موقع یبار دیگه سال 92 رفتم **** وظیفه برای معافیت.گفتن باید بری یگانت دادگاهی بشی بعد ازون جا اقدام کنی.رفتم یگانم تو 07 کازرون.دیدم هیچ اهمیتی به وضع جسمانیم نمیدن و گفتن بعد یک ماه میفرستیم دادگاهی بعدش اگه تبرعه شدی می فرستیم پیش پزشک.به همین دلیل بعد چند ساعت به یه بهونه ای اومدم بیرون...الان هم به دلیل مشکل کمرم و هم دندون می خوام بدونم وضعیتم چجوریه.دندونام همه خرابه.فقط 4 تاش سالمه.چند تا دیگه باید بکشم.که بعدش میشه زیر 14 تا.آیا به من معافیت میدن؟باید چیکار کنم؟بعضیا گفتن واسه دندونات نمی دن چون باید موقع اعزام کمتر از 14 تا دندون داشته باشی.نه الان....به خاطر کمرم هم 10 ساله که دکترا میگن باید دیسکتو عمل کنی .شرایط خرید سربازی هم به من نمی خوره.چون باید از آخرین روز خدمت 8 سال تمام گذشته باشه.سرپرستی خواهر 27 سالمم با منه اما 2 تا برادر دیگه هم دارم که واسه همون مشمول کفالت هم نمیشم.
ممنون میشم اگه هر جور که می تونین راهنماییم کنین

Alexiss

Registered User
لایک‌ها
29
این آدرس دقیق هست عزیز ؟ من نمی دونم خود میدان کجا هست . نزدیکش ایستگاه مترو نیست ؟

این مورد هم دوستان تجربه دار نگاهی بندازند :
مترو دروازه شمیران (خط 2 یا 4) پیاده میشی، از مترو میای بیرون میگی میخوام برم میدون ****!
سوار تاکسی میشی از یه پل به اسم پل چوبی عبور میکنی، 200 متر بعد از پل دست راست میدون پیاده میشی، تابلو سازمان **** وظیفه رو میبینی!!

تصویر یعنی کپی!

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
مترو دروازه شمیران (خط 2 یا 4) پیاده میشی، از مترو میای بیرون میگی میخوام برم میدون ****!
سوار تاکسی میشی از یه پل به اسم پل چوبی عبور میکنی، 200 متر بعد از پل دست راست میدون پیاده میشی، تابلو سازمان **** وظیفه رو میبینی!!

تصویر یعنی کپی!
تشکر . من الان با نقشه تهران نگاه کردم (map.tehran.ir)
فکر نمی کنین اگر ایستگاه مترو امام حسین پیاده باشم , دیگه تا میدان **** راهی نباشه ؟ نقشه به من میگه به صورت پیاده از مترو امام حسین تا میدان **** 762 متر راه هست .
در ضمن . دوستانی که سابقه زیارت سازمان وظیفه عمومی و کارکنانش دارن, یه سوال داشتم . شنیده بودم بد اخلاقن و جواب درست حسابی نمیدن و ... . این موضوع حقیقت داره ؟

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
چند رو دیگه موعد اعزامم هست .
1. اونجا اگر لباسی که به ما تحویل میدن اندازه ی ما نباشه , باید هزینه ای بابت لباس اندازه پرداخت کنیم ؟
2.به علاوه چند وسیله شخصی , میخوام یک دفتر و یه مقدار شیرینی ببرم . اینا رو از ما که نمیگیرن ؟

بالا