برگزیده های پرشین تولز

دو سوال در مورد سایت : موضوع سایت ؟؟؟؟؟ وردپرس یا رزبلاگ ؟؟؟؟؟!!!!!!

aminomidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید ...
من دو تا سوال دارم ...
اول این که بنظر شما چه سایتی با چه موضوعی الان بهتره ؟ ( با یک هزینه معمولی )
دوم این که به نظر شما برای راه اندازی یک سایت بنظر شما بهتره که با وردپرس این کار انجام بشه یا رزبلاگ ؟ چرا ؟
ببینید من نظرم بیشتر روی سئو هستش و این که چقدر زمان بر هست تا توی گوگل بیاد بالا ؟
خودم هم تجربه کار با هر دو تا سیستم رو دارم ولی باز هم توی شک و تردید هستم که کدوم یک رو برای ی سایت جدید انتخاب کنم ؟

mahy007

Registered User
لایک‌ها
44
خود رزبلاگ کلا یک سیستم وبلاک دهی می باشد و شما زیر مجموعه ی رز بلاگ هستید اگر هم بخواهید دامنه خرید کنید باز هم هاست و اطلاعات در آنحا قرار دارد و در ضمن هیچ امکاناتی نمی توانید درون سیستم به صورت شخصی طراحی کنید چون به دیتابیس دسترسی ندارید و...
ولی وردپرس سیستم مدیریت محتوای وب سایت می باشد و امکانات بسیار زیاد تری و از جمله برای برنامه نویسان قدرت مانور داره از نظر سئو بین تمام سیستم ها فکر کنم پرچم دار باشه
نمی دونم وردپرس را با جوملای سیستم های هم خانواده مقایسه می کردید خیلی بهتر بود

• Like
Reactions: cup

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
هاست محدود و هزینه بر و سئوی بالا برای وردپرس . هاست و فضای نامحدود و سئوی پایین و کاملا رایگان برای رزبلاگ

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
به هیچ وجه طرف رزبلاگ نرین !
رزبلاگ اگرم خدای خدایان باشه اول اخرش سیستم وبلاگدهی هستش و شما دارین برای اون کار میکنین

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
به هیچ وجه طرف رزبلاگ نرین !
رزبلاگ اگرم خدای خدایان باشه اول اخرش سیستم وبلاگدهی هستش و شما دارین برای اون کار میکنین
ما برای ساختن انجمن سراغ رزبلاگ میریم . برای ساختن انجمن یا هاست نامحدود نیست و یا حجمشون کمه و.... البته انجمنش عمرا مثل اینجا(زن فورو) باشه و اطلاعیه و... داشته باشه

mohsenmusic

Registered User
لایک‌ها
43
سلام و خسته نباشید ...
من دو تا سوال دارم ...
اول این که بنظر شما چه سایتی با چه موضوعی الان بهتره ؟ ( با یک هزینه معمولی )
دوم این که به نظر شما برای راه اندازی یک سایت بنظر شما بهتره که با وردپرس این کار انجام بشه یا رزبلاگ ؟ چرا ؟
ببینید من نظرم بیشتر روی سئو هستش و این که چقدر زمان بر هست تا توی گوگل بیاد بالا ؟
خودم هم تجربه کار با هر دو تا سیستم رو دارم ولی باز هم توی شک و تردید هستم که کدوم یک رو برای ی سایت جدید انتخاب کنم ؟
دوست عزیز شما که میگی با هر دو اشنایی داری چطور بین این دو تردید داری ؟ چطور سایت با مدیریت کامل رو با وبلاگ محدود مقایسه میکنی

Epic Design

Registered User
لایک‌ها
46
100% وردپرس،
به خاطر محدود نبودن وردپرس و ....

و صد در صد سئوی بهتر

3dajoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بنز با پیکان قابل مقایسه نیست
وردپرس منبع افزونه هایی داره که هر امکانی بخوای میتونی روش پیاده کنی در حالیکه وبلاگ فقط اون امکانات محدود رو داره.درسته پنل وبلاگا پر زرق و برقه و وقتی برای اولین بار وردپرس نصب میشه خیلی ساده به نظر میاد ولی با فانکشن قالبا یا افزونه ها میشه اونو توسعه داد
از نظر سئو هم که اصلا قابل قیاس نیس تسلط کاملم دارید روی همه جای سایت مثه وبلاگ نیست فقط بتونید مطلب بزنید یا نظر تایید کنید
پس وردپرس بهترین گزینس

farzande-khoda

Registered User
لایک‌ها
23
سایت با موضوع تفریحی نیاز به دانش خاصی نداره پس تفریحی گزینه مناسبی است
اگر در حرفه خاصی مثلا فال ، عکس ، اکواریوم ... بلدی یک موضوع انتخاب کنی عرض 6 ماه بازدید خوب میگیری
اگر موضوعات مختلف مثل اس ام اس عکس فال جوک فیلم ... انتخاب کنی پیش بینی بین 1 سال تا 2 سال طول میشکه بازده بده
سیستم رزبلاگ چون رو یک آی پی چند بلاگ کم کفیت میده بلاگ شما تو گوگل به صورت شدید ضعیف میشه
سیستم وردپرس باید حدود 3 ماه باش کار کنی تا قلقش دستت بیاد
نتیجه :
یک موضوع خاص و سیستم وردپرس

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
مدیر رز بلاگ یه دزده من چن تا وبلاگ داشتم با امار خوب خودشون دزدیدنش اصلا جوابی هم به ایمیل و تیکت نمیدن.
ادرسشم این بود lafzan.rzb.ir
و کلی وبلاگ دیگه که تو زمان خودش تو اوج بود.

pangash

Registered User
لایک‌ها
42
ببینید مقایسه یک وبلاگ با یک سایت مقیسه کل به جز است و صد درصد اشتباه است
وردپرس امکانات بسیار داره و محدود نمی شه ولی یک وبلاگ محدود هستش و ......
در مورد چه سایتی باید بگم بستگی به نوع کارآیی خودتون داره و نیازه وب

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
سایت bahaldownloads.ir رو رزبلاگ بود. البته بود. الان دیگه نیست. چون رزبلاگ نابودش کرد.

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
یه هاست تهیه کن به اضافه وردپرس
اینجوری بهتره

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
فقط و فقط وردپرس با افزونه یوآست . من روی رزبلاگ 300 تا مطلب اختصاصی دارم با بازدید روزانه 10 نفر!! قبلا وردپرس داشتم با مطالب تماما کپی با بازدید روزانه 100 نفر. انتخاب باخودتونه

بالا