برگزیده های پرشین تولز

درخواست نصب و پیکربندی لیچر و یا برنامه نویسی

replaytech

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام خدمت تمامی دوستان پی تی !

من یه سرور اختاصی با هارد 1 ترابایت دارم که سایت هام رو روش نگهداری میکنم ! قبلا از سرور مجازی ویندوز برای هاست دانلود استفاده میکردم ! اما حالا میخوام رو سرور خودم هاست دانلود رو ایجاد کنم ! و تو دایرکت ادمین سرور یه هاست با 800 گیگ فضا واسه این کار ایجاد کردم ! الان فقط میخوام اگر دوستان در مورد نصب لیچر و پیکربندی اون اطلاع دارن واسم نصب و کانفیگ کنند ! که بتونم از سایت های دیگه فایل های حجیم رو رو سرور خودم داشته باشم !

قابلیت هایی هم که میخوام داشته باشه اینه :

1 : بتونم تا حجم 10 گیگ رو راحت لیچ کنم و رو سرور خودم اپلود کنم
2 : قابلیت تغییر نام فایل ها رو داشته باشه !
3 : بعضی مواقع فایل های حجیم مثلا با حجم 10 گیگ در سایت مبدا به چند پارت توسط Winrar تقسیم شده و پسورد هم داره ! بتونم پسورد رو بردارم و حالا یا یکی کنم فایل ها رو و یا همونطوری به صورت پارت بندی بدون پسورد و با تغییر نام داشته باشم !
4 : قابلیت حذف پسورد داشته باشه (یعنی فایلی که پسورد داره رو من بهش بدم به همراه پسورد و پسورد رو از رو فایل برداره )
5 : در صورت امکان پسورد بزارم رو فایل ها
و .....

دوستان اگر پیشنهادی دارن یا میتونن همچین چیزی رو واسم نصب کنن با قیمت پیشنهادیشون ارسال کنن ! فقط قیمت معقول بدید که بتونیم با هم همکاری کنیم !

در ضمن سرور من لینوکس هست و هاست رو با دایرکت ادمین ایجاد کردم و لایت اسپید هم رو سرور نصب هست !

اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم با بنده در میون بزارید .
با تشکر

az_jonob

Registered User
لایک‌ها
24
میتونیم با اسکریپت رپیدلیچ پیاده سازی کنیم براتون

برای اطلاعات بیشتر پیام بدید

replaytech

Registered User
لایک‌ها
12
تمام امکانات بالا رو ؟ قیمت و اطلاعات بیشتر رو لتفا بفرستید !
ممنون

replaytech

Registered User
لایک‌ها
12
اگر بتونه از سایت هایی مثل پیکو فایل و امثالهم هم دانلود کنه که بهتر

بالا