برگزیده های پرشین تولز

افت رتبه نتایج گوگل لطفا یه متخصص کمک کنه

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
ما توی یک کلمه خاص مورد نظرمون توی گوگل اول بودیم اما نزدیک یک ماهه هر روز داریم میایم پایینتر و کل بیزنس ما رو به خطر انداخته
به یک سئو کار متخصص و کاربلد حرفه ای نیاز داریم هر چقدر هم هزینش بشه مشکلی نیست هر کس میتونه خبر بده تا مشخصات سایت رو بدم

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
- از وب مستر تولز به Crawl و بعد Crawl Errors رفته "ارور سرور" و "نات فاند ها" رو ببینید اگر مشکل سرور داشتید تاریخش رو با افت سایت مقایسه کنید همینطور نات فاند ها رو چک کنید تعداش و علتش رو پیدا کنید
- از وب مستر به Crawl و سپس Crawl Stats رفته و امار های مرتبط رو بررسی کنید تاکید برروی دو نمودار اول است ایا افت ناگهانی داشتید ؟ زمانش با افت سایت شما نزدیک و یا همزمان است؟
- از وب مستر به Crawl و Sitemaps برید و نرخ اندکس سایت و زمان ماشه سایت مپ رو ببینید
- از وب مستر به Google Index رفته تعداد اندکسی ها رو بررسی کنید افت ناگهانی افزایش ناگهانی؟
نکته: هنوز باگ مربوط به اندکس که گوگل دو ماه پیش اعلام کرد رفع نشده و ممکنه برخی سایت ها دچار افت شدید اندکس شده باشن که در نهایت منجر به کاهش اندکس صفحات و در نتیجه افت جریان ورودی ترافیک شده پس باید این باگ رو هم در نظر داشت هرچند گوگل اعلام کرده با دقت داره رو این مشکل کار میکنه و بزودی رفع میشه
اگر نهایت همه چی اوکی بود نرخ "کواری های سایت" "کلیک خور" و "جایگاه کلیدی های اصلی" سایت رو یک بازه 45 روزه بررسی کنید هرگونه افت ناگهانی در تولید کواری جایگاه و نرخ کلیک رو مونیتور کرده و علتش رو جویا بشید

Last edited:

radair

Registered User
لایک‌ها
82
سلام

من می توانم مشکل را بر طرف کنم

اگه خواستید پیام خصوصی بدهید

yasharmahdi

Registered User
لایک‌ها
56
باسلام
دوست عزیز من این سایت رو میشناسم و بهتون پیشنهاد میکنم.
seo-web.pro
ایشون چند دفعه ای سایت منو سئو کردن واقعا کارشون حرف نداشت.
هر سوالی داشتید میتونید از طریق این سایت بپرسید عرض چند دقیقه جوابتون رو توسط ایمیل میده.
تنها راهی که برای کمک به شما تو ذهنم خطور کرد این راه بود.
امیدوارم مشکلتون حل بشه
باتشکر و آرزوی موفقیت

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
بیخودی به این سئوکار های چند غاز پول ندین
خداییش عددی نیستن کافیه یکم تجربه و تحقیق داشته باشین
سئوکار نداریم ما تو ایران

rismaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
وقتتون بخیر
یک راه حل ویژه براتون دارم ، در صورت تمایل پیام خصوصی بهم بدید
موفق باشید

all of

Registered User
لایک‌ها
416
نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این همه سایت داریم که کلی کلمه قوی رو آوردن رتبه یک چجوری این کار رو کردن؟؟؟

all of

Registered User
لایک‌ها
416
سلام
ما توی یک کلمه خاص مورد نظرمون توی گوگل اول بودیم اما نزدیک یک ماهه هر روز داریم میایم پایینتر و کل بیزنس ما رو به خطر انداخته
به یک سئو کار متخصص و کاربلد حرفه ای نیاز داریم هر چقدر هم هزینش بشه مشکلی نیست هر کس میتونه خبر بده تا مشخصات سایت رو بدم
مشخصات سایت و کلمه مورد نظر رو واسم پخ کن شاید بتونم کمکت کنم

seotrainer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
سلام
مشکل پیش اومده میتونه از مواردی چون:
تغيير در ساختار آدرس صفحات
بک لينک بد از سايت هاي اسپم
ورود رقباي کامل تر و ... نشات گرفته باشه.
ازتباط با ما

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
من هیچی نمیگم !
اگر اروری ندارین تو وبمستر احتمالش هست که پنالتی شده باشین که پنالتی شدنم 90% به بکلینک بر میگرده و باید بکلینکای بی مورد رو از پنل وبمستر غیرفعال کنید .
من سایتم ssl داشت 48 ساعت گذشته مخابرات داشت فیلترینگ ssl رو تست میکرد کل ssl ها کلا قطع شده بود و در طی این اقدام بی سابقه در 21 کلمه که صفحه اول بودم از نتایج محو شدم . پنالتی هم نیست ولی خب سایت 48 ساعت آف بوده سایت و این یعنی مرگ !

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
سلام
مشکل پیش اومده میتونه از مواردی چون:
تغيير در ساختار آدرس صفحات
بک لينک بد از سايت هاي اسپم
ورود رقباي کامل تر و ... نشات گرفته باشه.
ازتباط با ما

بک لینک سایت های اسپم مگه میتونه تاثیر این چنینی داشته باشه؟
خب بک لینک از یه سایت اسپم بدون اختیار صاحب سایت اصلی ایجاد شده و خارج از کنترلش هست
عقلانی نیست که گوگل رتبه سایتی رو بخاطر چنین موردی کاهش بده. اونم تا این حد

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
خب بک لینک از یه سایت اسپم بدون اختیار صاحب سایت اصلی ایجاد شده و خارج از کنترلش هست
متاسفانه تو ایران سودجو زیاده . اوج فاجعه اونجاست که بکلینک شما یه شبه در ۱۰۰۰ تا سایت بیاد و بعدش کلا لینک سازی متوقف شه . این هم عقلانیش ! وقتی یک شبه چنین تغییری رخ میده اونم تو سایتای اسپم طبیعیه که نتیجه عکس بده . در ضمن شما میتونید لیستی از بکلینک های سایتتون تهیه کنید و از طریق وبمستر بکلینکای نامربوط رو گزارش بدین !

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
متاسفانه تو ایران سودجو زیاده . اوج فاجعه اونجاست که بکلینک شما یه شبه در ۱۰۰۰ تا سایت بیاد و بعدش کلا لینک سازی متوقف شه . این هم عقلانیش ! وقتی یک شبه چنین تغییری رخ میده اونم تو سایتای اسپم طبیعیه که نتیجه عکس بده . در ضمن شما میتونید لیستی از بکلینک های سایتتون تهیه کنید و از طریق وبمستر بکلینکای نامربوط رو گزارش بدین !
آخه مگه تا حالا کسی دیده یک شبه 1000 تا بک لینک ایجاد بشه؟

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
آخه مگه تا حالا کسی دیده یک شبه 1000 تا بک لینک ایجاد بشه؟
نمونه سادش اسپمر های وبلاگدهی ها و دوستانی در انجمن خودمون هم این کارو میکنن .

Sent from my Xperia Z2

darkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
مطمئنن برای پنالتی شدن هم فاکتورهای چندگانه ای دخیله. به هر حال شما با یه ماشین روبرو هستید که میتونه اشتباه کنه هم تو بالا آوردن و هم تو پایین بردن و نمونه هایی هم از این رفتار متناقض وجود داره. یک بک لینک نه. چند کیلو بک لینک بد ( این فقط یک گزینه روی میزه )
موفق باشید

ArshiaMansouri

Registered User
لایک‌ها
60
مطمئنن برای پنالتی شدن هم فاکتورهای چندگانه ای دخیله. به هر حال شما با یه ماشین روبرو هستید که میتونه اشتباه کنه هم تو بالا آوردن و هم تو پایین بردن و نمونه هایی هم از این رفتار متناقض وجود داره. یک بک لینک نه. چند کیلو بک لینک بد ( این فقط یک گزینه روی میزه )
موفق باشید
کل فاکتور های شناخته شده و سری گوگل ربط مضروبی به هم دارن . همین باعث میشه که هیچ چیز مطلق نباشه اما باید این نکته رو در نظر داشت که این ربات ، رباتیه که گوگل از همون اول با مخفی کاری به وجود اورده . نمونه بارز این مخفی کاری ها ارور های وبمستر هستند که بعضیاشون انقدر مبهم هستند که چاره ای جز کمک گرفتن از افراد با تجربه برای آدم نمیزارن . هرجوری حساب کنیم گوگل از همون اول راه رو برای تبدیل شدن سئو به یک بازار داغ اینترنتی هموار کرده و با هر منطقی حساب کنیم نه میشه گفت که سئومن ها سودجو هستند و هرچی میگن غلطه و به قول معروف فقط کاربر گوگل کیه ؟! و نه میتونیم بگیم که سئو چیز ثابتیه و تضمین سئومن ها واقعیه و تجربه پادشاه است !
حساست نشون ندین نسبت به راهنمایی ، منطق یا تجربه برخی از دوستان . حتی حرف من هم ممکنه امروز درست و فردا غلط باشه !

darkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
حساست نشون ندین نسبت به راهنمایی ، منطق یا تجربه برخی از دوستان . حتی حرف من هم ممکنه امروز درست و فردا غلط باشه !
بسیار زیبا و کامل بود مطلبتون . لذت بردم تو دنیای پر از دروغ آدم های شفاف خیلی به آدم میچسبه

بالا