برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
صدا و سیما هم خبر داده که منچستر باید 10 میلیون به رئال بپردازه!!!!!
صحیح یا غیر صحیحش به زودی مشخص خواهد شد، ولی یه نکته این وسط واسه من جالب هستش، صبر کردن رئال تا چند ساعت قبل از پایان نقل و انتقالات برای گرفتن دخیا و قالب کردن ناواس به منچستر...
میدونم الان بچه ها میگن که منچستر خودش ناواس رو خواسته، ولی من از شما میپرسم که تو 2 ساعت آخر نقل و انتقالات چطور میشه یه دروازه بان جایگزین پیدا کرد؟؟؟
از نظر من که پرز یک سیاست خیلی کثیفی رو دنبال کرد که باید بگم بدجور آل...ت خورد...
شاید به این تاپیک و بچه های منچستری هم مربوط نباشه، اما اگه دخیا عقل داشت، شیوه برخوردی که با کاسیاس شد و همچین شکلی که لوپز رو انداختن بیرون و در انتها شکلی که به راحتی ناواس رو میخواستن با دخیا عوض کنن(تو همه اخبار گفتن که ناواس در جلسه تمرینی رئال بود که اون رو به زور پای میز مذاکره با منچستر اوردن و به زور بهش گفتن که باید از تیم بری!!!!!) رو میدید، عمرا به این تیم نمیخواست بره...
اما من فکر میکنم این دخیا حداقل 2-1 ماه فرصت احتیاج داره تا دوباره خودش رو جمع کنه و فکرش رو متمرکز کنه که آیا دلش میخواد با این وضعیتش به رئال بره یا نه...
من یکی هم احتمال میدم که قراردادش رو تمدید کنه...
راستی کسی از دوستان سراغ اون دفاع جوون ولزی رو نگرفت؟؟؟
میگن که 17 سالش هستش و بعداز بازی های فوق العاده برای تیم های پایه، دنبالش بودیم...
ظاهرا کالهانوغلو هم کشک بوده...

صداوسیما رو ولش کن رفیق از وقتی یادمه این انتقال رو ۱۰۰ درصد اعلام کردن خوشم اومد دماغشون سوخت باز تو هر خبری میزنن قاطع دخیا حتما میره از منچستر منتظر ژانویه هست اما واقعیت چیز دیگست
ضمنا اون ۱۰ میلیون هم یوفا اعلام کرده اگر اگر اگر مقصر باشه باید قرامت بده اما پرواضح هست که باشگاه ما اعلام کرده تو بیانیه خودش و با این اعلان ها مقصر خود رئال هست اصلا رئال چرا خرید رو به ساعت اخر انداخت اگر پولشو به موقع میداد به موقع هم میخرید تو تور پیش فصل هم باهاشون تمرین میکرد خود پرز تنش میخاره و دنبال داستان درست کردن هست .

ناواس؟ناواس عمرا نمیخواست از رئال بره و اتفاقا اون یه اسپانیایی زبان هست که تازه میخواست اونجا تجربه کسب کنه و راحت بود کلا پرز مورد داره من خیلی خوشم میاد تا این سیاست هارو دنبال میکنه ما بتونیم رابطمون رو روز به روز سیاه تر بکنیم

مورد اخر تو دل خودم مطمپن هستم دخیا حتی شده ۱ سال با ما تمدید خواهد کرد چون فنخال به این بشر بازی بده نخواهد بود این فلسفه عجیبش بد کار میکنه تو این موارد خخخخ

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
صحبت های انتونی درمورد سوال یکی از خبرنگاران درمورد سوال کاپتان و اینکه کاپتان اینو نمیشناسه: (جواب انتونی که هیچ ولی یه موردش خندم گرفت اونم اینکه فنخال سوال کرده دوست داره کجا بازی کنه بعد فنخال گفته ممکن در پستهایم ختلف بازیک نه مثلا بعید نیست انتونی رو تو قلب خط دفاع بازی بگیره خخخخخ)

" طبیعی است که رونی من را نشناسد. من زیاد در لیگ فرانسه بازی نکردم و ‏اولین بار است که به تیم ملی فرانسه دعوت می شوم. البته خوشحالم که به منچستریونایتد آمده ام. رونی ‏بازیکن بزرگی است و من در کنار او پیشرفت زیادی خواهم کرد.‏
نمی دانم 80 میلیون یورو می ارزم یا نه. من در مورد ارقام اطلاعی ندارم. این مسئله ای بین دو باشگاه ‏است. من خودم را تحت فشار قرار نمی دهم. البته مطمئنا چنین مبلغی برای بازیکنی در سن من دیوانه ‏کننده است. این بازار فوتبال است و من کمکی نمی توانم بکنم. دو باشگاه هستند که باید تصمیم بگیرند. ‏تلاش می کنم که توجهی به این مسئله نداشته باشد و تنها روی کارم در زمین تمرکز کنم."‏
مارسیال همچنین فاش کرد که با لوئیس فان خال در مورد پست مورد علاقه اش در خط حمله صحبت کرده ‏است:" او از من پرسید که دوست دارم در چه پستی بازی کنم. جواب دادم در نوک خط حمله اما او به من ‏گفت که ممکن است در پست های مختلفی بازی کنم. من آماده ام در هر پستی که مربی بخواهد، بازی کنم ‏و بهترین نمایش را در هر پست داشته باشم."‏

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
در مورد مارتیال اون چیزی که تو سایت ها در مورد قراردادش دیدم به این شکله:
30 میلیون یورو مبلغ قرارداد اولیه
سالی 5 میلیون یورو برای 4 سال
بقیه اش هم add on هست اگه گلزن برتر بشه یا golden boy بشه یا Ballon D'Or بگیره.
ما تو دو سالی که فنخال اومده کلی مهاجم فروختیم(ون پرسی، چیچاریتو، ولبک، هنریکه) و همه رو با یکی جایگزین کردیم(از نظر مالی میگم نه کیفیت فوتبالی چون هنوز معلوم نیست در چه سطحیه) پس ایرادی بهش وارد نمیبینم.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
جدای از اتفاقاتی که برای دخیا افتاد در مجموع اتفاقاتی که برای منچستر افتاد در هر اسکیلی خارج از منطق بود نمیشه گفت بده یا خوب فقط میشه گفت عجیبه و معلوم نیست چه خبره توی تیم حتی هوادارها هم دچار سردرگمی شدن.... ما مهاجم کم داشتیم ولی 3 تا مهاجم رو رد کردیم این یعنی اگر به طور هم زمان مارتیال و رونی مصدوم بشند ما آپشن چندانی نداریم جدای از این خود این بازیکن هیچ گناهی در قیمت بالاش نداره و ما خودمون اون رو جذب کردیم و این پول به جیب موناکو رفته در کل فقط میتونم بگم به شخصه نمیفهمم چی توی سر ونگال میگذره اون یا دیوانه شده یا واقعاً یک پروژه ای توی ذهنش داره که میتونه اون رو با همین بازیکن ها اجرا کنه...ولی چیزی که مشخصه در فوتبال شعبده جایی نداره به شخصه هر جور فکر میکنم این بازیکنها رو چه شکلی میشه جوری چید که بتونه برای قهرمانی رقابت کنه به جایی نمیرسم البته مشخصاً ونگال سابقه و دانش بالایی داره ولی در ظاهر از دید یک کسی مثل من که صرفاً تماشاگر فوتبال بوده چیز خاصی از این ترکیب ها در نمیاد.....امیدوارم واقعاً ونگال برنامه ای داشته باشه و بتونه تیم رو به نقطه خوبی برسونه البته بازیکن ها مشخص هستند تواناییشون هم مشخص هست تنها بازیکنی که خیلی چیزی در موردش نمیدونیم همین مارتیال هست که خوب حداقل بر اساس آمار معمولی به نظر میرسه....

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خرید انتونی در صورتی برای من خوشایند و معنادار میشد که استین رو هم در کنارش جذب می کردن . به نظرم چارلی میتونه سولشر جدید ما باشه مواقعی که بهش نیازه بیاد تو زمین کار خودشو بکنه و بره. امیدوارم نیم فصل این کار رو انجام بدن
دوستان تمام پول انتونی تو جیب موناکو نمیره بخشیش رو باید به لیون بدن . به هر حال امیدوارم موفق باشه و با هتریک یا کلا گلزنی مقابل لیورپول دهن پیجای ترول رو ببنده.
اما بحث حسین خان در مورد چیدمان و ...
به نظر من چیدمان بازیکنا الان خیلی مهم نیست. تفکر تیم مریضه حالا مثلا رونی یه مقدار بیاد عقب تر شواینی بره تو دروازه و رومرو بیاد جلو اینا مهم نیست. تاکتیک تیم باید عوض بشه. ما نمیتونیم با تاکتیک گل کوچیکی و سوئیچچ به علی اصغری نتیجه بگیریم
احساس میکنم فن خال برای اولین بار تو دوران مربیگریش هست که داره از 4-4-2 داره استفاده میکنه برای همین اصلا نمیتونه یه تاکتیک درست برای تیم پیدا کنه!
این ناواس از لحاظ اماری فرق چندانی با دخیا نداره بعید نیست رئال کلا بیخیالش بشه. امیدوارم زودتر تمدید کنه چون با وجود رومرو هر بار که توپ میره سمت دروازه ما من تنم میلرزه!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
Man Utd are a dream club, admits Lyon star Fekir

Fekir has started the season in sublime form for Lyon with four goals in as many matches, including a hat-trick in the 4-0 win over Caen last Saturday, and the 22-year-old, who has been linked with Arsenal, would relish the chance to follow Martial to the Premier League.

"Playing for Manchester United one day? Why not. it's a club that makes you dream, but we're not there yet,” said Fekir.

“The need to have a good season at Lyon comes first, and then, we'll see.”

http://www.goal.com/en-gb/news/2892...medium=en_gb&utm_campaign=fekir_man_utd_dream

خوشم اومد ازش . اینکه میگه باید اول یه فصل خوب با لیون داشته باشم بعد ببینیم چی میشه نشون میده ادم جسوریه . من بازی ازش ندیدم ولی شدیدا اعتقاد دارم تیم به همچین بازیکنایی با این طرز تفکر نیاز داره

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
وقت شد مقداری از این بازیکن جدیدمون دیدم به نظر من ولبکیه که کمی باهوش تر و دقیق تره با اینکه سرعت پا به توپش بهتر از ولبک به نظر میرسه ولی وقتی توپو لو میده برنمیگرده در کل توی کارهای دفاعی چنگی به دل نمیزنه ظاهرا ....
یک چیزی رو نفهمیدم در زمانی که خط حمله ما متشکل از رونی ون پرسی و ولبک و هرناندز بود چرا این همه ورود و خروج انجام شد تا برسیم به رونی و مارتیال و ویلسون که از آکادمی خودمونه و فلینی که درختی بیش نیست و به ذات اصلا مهاجم نیست...
صادقانه بگم آدم نمیخواد فکر کنه این بازیکن جدید معمولیه چون هنوز ازش چیزی ندیده و میخواد امید داشته باشه ولی همین که بهش پرداخته میشه به خاطر قیمتیه که روشه ونه به خاطر کیفیتی که تا الان از خودش نشون داده چون چیزی که من دیدم واقعا معمولی بود..
یک بازیکن با این سن و این رکورد گلزنی و این شکل بازی که تا اینجا انجام داده مثلا اگر ده میلیون خریداری شده بود که به نظر من قیمتش همین حدودهاست بر مبنای چیزی که دیدم اصلا حسابی روش نمیشد...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
جوک سال : رئال دیگه نمیخواد هیچ وقت بیزنسی با منچستر انجام بده!
خب نده، به درک اسفل السافلین!
شما همیشه محتاج بازیکن های ما بودید. شما همیشه کمین کردید برای بازیکن های ما! حالا میگید نمیخواهید دیگه با ما بیزنسی داشته باشید!؟
به درک!
بهتر :general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
جدیدترین سوژه خبری هم این هستش که دخیا تو فکر تمدید قرارداد هستش...
به گفته دلبوسکه، اگه دخیا میخواد به تیم ملی بیاد و در یورو حضور داشته باشه، باید تو منچستر بازی کنه و ظاهرا فن خال و وودوارد هم اعلام کردن که فقط در صورتیکه به شرایط برگرده میتونه بازی کنه، البته همه میدونیم که منظور از شرایط چی هستش؟ در صورتیکه تمدید کنه...:D:D:D
داره از این وضعیت خوشم میاد...:D
رئال VS منچستر یونایتد:general312::general312::general312:...
بدجوری بهم داره میخوره، خدارو شکر حداقل این فن خال یه سودی داشت...:p:D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یعنی اگه دخیا قراردادش رو تمدید کنه یه تو دهنی محکم به تیمیه که عادت داشت به راحتی بازیکن تیمهای دیگه رو بچاپه!
دل بوسکه هم خواسته یا ناخواسته به نفع ما عمل کرد حرفهای چند روز گذشته ش در به وجود اومدن این شرایط خیلی نقش داشت

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
نشست مربیان طراز اول اروپا...
e678_01038223.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به قول دوستمون اگه فان خال فقط یه نفع به حال یونایتد داشته باشه اون اینه که با لجبازیش باعث شد روابط بین رئال و منچستر در زمینه انتقال بازیکن تیره بشه که من به شدت استقبال میکنم.

از اون طرف هم مدیریت منچستر باید درس گرفته باشه که چه وقت باید با بازیکن تمدید کنه تا اینطوری تو هچل نیفته

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم یک نمونه از هنر رئیس:
http://www.goal.com/en/news/9/engla...d-twice-before-256m-move-reveals?ICID=HP_BN_8
هنر رئیس در شناسایی رونی در سن 14 سالگی...
این هم جوابیه ای که اصلان جان گذاشتن:
Manchester United have hit back again at Real Madrid over David De Gea’s failed move by reiterating that the Spanish club are at fault.

Madrid president Florentino Perez has claimed that United took eight hours to return contracts and felt a lack of “experience” resulted in De Gea’s proposed move collapsing on Monday evening.

Madrid have issued a lengthy statement supposedly detailing the events surrounding De Gea’s move, which would have seen Keylor Navas join Louis van Gaal’s side, but United have now refuted the allegations from Perez.

“The facts speak for themselves. The FA are prepared to back our case that documents were in on time,” a spokesman for United told The Telegraph.

“We all like to blame others but if you let one slip through your fingers into the back of the net, then ultimately the culpability is yours."​

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نکته جالب واسه من این هستش که واسه رئال خود پرز مصاحبه میکنه و واسه منچستر یا سخنگوی باشگاه بوده و یا این یکی که ظاهرا یکی از مدیران رده پایین باشگاه...
ارزش پرز!!!!:p:D:D
ولی جدا از شوخی، نشون میده که پرز چقدر احساس خطر کرده و فشار بهش وارد شده، چون میدونه مقصر خودشون بودن و منچستر به اونجاش گرفته این بحث رو...:D:D:D
یکی از مدیران رئال هم گفته که منچستر به دنبال بیل، بنز و واران بوده و با این حرفاش یه جوری خط و نشون کشیده که این ندادن دخیا، باعث میشه که ما هم بازکنهامون رو ندیم، خوب چه بهتر!!!!!!!!!!!:general707::general707::general707::general707::general707:

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
گویا گیگزی و دیوید یه شام دیشب در کنار هم بودن تو لندن...چقدر خاطره داریم از جفتشون چقدر دوست داشتنی هستن ...هردوم سلطانن ولی گیگزی بی شرف بدجور دوست داشتنیه
1065238964343962099_491527077-jpg.855163

فایل های ضمیمه

• 1065238964343962099_491527077.jpg
    1065238964343962099_491527077.jpg
    213.1 KB · نمایش ها: 67

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
@Old Ali
علی جان ساکت نشسته و نظاره میکنید اوضاع رو ;)
منتظر شنیدن حرف های ارزشمند و جالب شما هم هستیم درباره این بلبشوئی که پیش اومد روز آخری :p
از اطلاعات لحظه به لحظهء دوستان استفاده می‌کنم. دیگه همه میدونید که نگاه من به فوتبال صرفا توپ و گل و برد و باخت نیست. بی‌جهت هم نیست که اغلب جوان‌ها حوصلهء شنیدنش رو ندارند.
این ماجراها بیش‌تر من رو غمگین کرد. این بازیکن‌ها انسان هستند اما صرفا به خاطر پولی که داره رد و بدل میشه (و به اون‌ها هم میرسه) در حد حیوانات سیرک تنزل‌شون دادن.
دخیا تبدیل شده به محلی برای قدرت‌نمایی پرز. بی‌جهت نیست که داره به در و دیوار می‌زنه که بگه تقصیر من نبود. دروازبان (احتمالا خوبی) مثل ناواس دلش می‌خواد بمونه. اما چون دخیا بیشتر بفروشه، و ناواس کالای رنگینی نیست وادارش می‌کنن که بره. **** برده‌داری همینه دیگه.

دخیا پنج سال جون کند (پول هم گرفت) و عامل بسیاری از موفقیت‌های ما بود. این حرف که ما پاش صبر کردیم درسته اما کافی نیست. باید این کار رو می‌کردیم. ضمن این‌که رو نیمکت هم اشمایکل رو نداشتیم که. همین رو داشتیم و اصلا از اول چیزی توش دیده بودن که خریدنش دیگه. بخاطر بی‌عرضگی مدیران بالایی باهاش تمدید نکرده بودیم. حالا می‌خواد برگرده به شهر خودش. چرا نباید بهش حق بدیم یا این همه توهین بهش بکنیم؟
میگیم وفاداری. بالاخره اون تا کی باید تو منچستر بمونه؟ تا وقتی که منچستر حاضر نباشه باهاش تمدید بکنه؟ اون وقت تکلیف وفاداری چی میشه؟
و الان چطور شده؟ داریم کاملا لهش می‌کنیم که علیرغم میلش قرارداد جدیدی ببنده یا بیش‌تر روی سکو میشینه تا بیش‌تر تحقیر بشه.

این‌ها قشنگ نیست. من نه از منظر یک منچستری، با نگاهی صرفا انسانی وقتی این رفتارها رو می‌بینم حالم گرفته میشه. متاسفانه رئال مادرید در تبدیل فوتبال به یک سوپرمارکت مهوع، بیش‌ترین نقش رو داشته. بازیکن‌ها براش کالای فروش پیرهن هستند. این تورهای آسیایی هم که بیش‌ترین گند رو زدن به همهء بازارهای تبلیغاتی. نوکیسه‌های چینی واسه فوتبالیست خوش‌تیپ غش می‌کنند. برای همین دیماریا فروخته میشه چون قیافه‌اش از من هم داغون‌تر بود.
بقول نیما: و چه بیچاره است انسان.
پ.ن اصلان‌جان آخر معرفتی.

بالا