برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
سلام خدمت مدیر گرامی
امتیاز منفی به بنده دادن برایه اینکه کنسول که فروختم به ایشون بعد از 5 ماه مشگل براش پیش اومده ایا معامله که 5 ماه ازش گذشته حق داره امتیاز منفی به من بده

Epic Design

Registered User
لایک‌ها
46
سلام خدمت مدیر گرامی
امتیاز منفی به بنده دادن برایه اینکه کنسول که فروختم به ایشون بعد از 5 ماه مشگل براش پیش اومده ایا معامله که 5 ماه ازش گذشته حق داره امتیاز منفی به من بده

جالبه 5 ماه هر بلایی سرش میارن بعد تقصیر کار شما میشین

سلام...
می خواستم بدونم من چرا نمی تونم به کسی امتیاز بدم .. ؟

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
سلام خدمت مدیر گرامی
دقیقا مشکل همینه
امنیت سابقه فعالیت چند ساله ما کجاست؟؟؟
چرا این شیوه امتیاز دهی رو تغییر نمیدن مدیران محترم؟؟؟؟

Epic Design

Registered User
لایک‌ها
46
سلام...
می خواستم بدونم من چرا نمی تونم به کسی امتیاز بدم .. ؟

یه بار sign out کردم درست شد

دقیقا مشکل همینه
امنیت سابقه فعالیت چند ساله ما کجاست؟؟؟
چرا این شیوه امتیاز دهی رو تغییر نمیدن مدیران محترم؟؟؟؟

خیلی جالبه به هر کسی بخوای امتیاز منفی بدی ( حالا به هر دلیلی ) مطمعنی که اونم به تو منفی میده

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
یه بار sign out کردم درست شد

خیلی جالبه به هر کسی بخوای امتیاز منفی بدی ( حالا به هر دلیلی ) مطمعنی که اونم به تو منفی میده
چون از یه فیلتر تایید نمیشه اینجور مشکلاتی هم داره روال فعلی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
@Forum Manager

قانون برخورد با کسایی که تو تاپیک دیگران تبلیغ میکنن چیه ؟ میشه به عنوان کاربر بازارچه بهشون منفی داد ؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
@Forum Manager

قانون برخورد با کسایی که تو تاپیک دیگران تبلیغ میکنن چیه ؟ میشه به عنوان کاربر بازارچه بهشون منفی داد ؟
سلام
دادن امتیاز بازارچه در صورتی مجاز می باشد که بین کاربران معامله صورت گرفته باشد.در غیر این صورت امتیاز قابل حذف می باشد و صحیح نمی باشد ...
در صورتی که کاربری در تاپیک دیگری تبلیغات انجام دهد میتوانید با دادن گزارش تخلف اعلام نمایید تا به ایشان توسط مدیران اخطار داده شود و در صورت تکرار تبلیغات حتما دسترسی فرد مسدود میشود...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام
دادن امتیاز بازارچه در صورتی مجاز می باشد که بین کاربران معامله صورت گرفته باشد.در غیر این صورت امتیاز قابل حذف می باشد و صحیح نمی باشد ...
در صورتی که کاربری در تاپیک دیگری تبلیغات انجام دهد میتوانید با دادن گزارش تخلف اعلام نمایید تا به ایشان توسط مدیران اخطار داده شود و در صورت تکرار تبلیغات حتما دسترسی فرد مسدود میشود...
الان توی امتیاز بازارچه ما سه تا گزینه داریم خریدار و فروشنده و کاربر بازارچه
این مورد سوم پس به چه دردی میخوره

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
مدیر محترم در مورد امتیاز منفی پخ دادم خدمتت..ممنون میشم رسیدگی کنی و نتیجه رو بهم اعلام کنی..سپاس

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
الان توی امتیاز بازارچه ما سه تا گزینه داریم خریدار و فروشنده و کاربر بازارچه
این مورد سوم پس به چه دردی میخوره
گزینه کاربران بازارچه برای وقتی میباشد که کاربران بخواهند بی هیچ معامله ایی به هم امتیاز دهند که در حال حاضر مجاز به این کار نمی باشند و فقط در صورت معامله باید امتیاز داده شود....

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا من چند وقت پیش ( اول تیر ماه ) برای این یوزری که بهم امتیاز منفی داده نویسندگی کردم تو سایتشون ، طبق قرارمون که پرداخت هفتگی بود درخواست واریز دادم ولی جوابی نداد ( وارد گفتگو می شد و پیام رو می خوند ولی بدون این که جواب بده می رفت )
چند بار هم اس ام اس بهش دادم هیچ جوابی نداد چند روز پیش اومدم امتیاز منفی بهش دادم ( بعد از 40 روز که از درخواست واریز گذشته ) الان اومده برای اینکه مثلا تلافی کنه بهم امتیاز منفی داده
بررسی کنید خواهشا

mahyar14

Registered User
لایک‌ها
35
سلام من بیشتر از 70 پست دارم ولی نمیتونم امتیاز بدم چرا؟
ممنون میشم بررسی کنید تشکر

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام من بیشتر از 70 پست دارم ولی نمیتونم امتیاز بدم چرا؟
ممنون میشم بررسی کنید تشکر
سلام
مشکلی در اکانت شما و در سیستم امتیاز دهی وجو ندارد.
در سیستم امتیاز دهی جدید در صورتی امتیاز مثبت ثبت میشود که کاربر مقابل حتما امتیاز را تایید و و متقابلا برای طرف امتیاز دهنده امتیاز ثبت نماید.
در صورتی که در دادن امتیاز منفی هم مشکل دارید اعلام نمایید تا بررسی های دقیق تری صورت گیرد.
با تشکر.

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
اولا یک معامله انجام شده نه دو معاملهیک گوشی فرستادی یکی گرفتی دوما شارزر 5تومنی نیست و ارزشش 30 تومنه سوما مدارک و فحاشی شما همراه با مدارک کاملا قابل رویت است و مدیران دعوت شدند چهارما بنده سوابق معاملاتی داشتم که متل طلوع خگرشید مشخصه پنجمن بنده شاکیم چون شارزر گوشی شما ایراد داره و تگ قبول نداری ازما شاکی میشید!!???ششمن بنده هی پیام خصوصی میدام ازگفتگ خارج میشدی میگفتی یه حرف زشتی زدی که تو شات ها موجوده بنده اخطار بهت داده بودم ولی نادید میگرفتی بنده خواستار دریافت حقم هستم قصاوت با مدیریت صمنا لازم به ذکر تمام اسناد مدارک هم موجوده
باتشکر ازکادر مدیریت محترم بازارچه

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
مدیریت محترم لطفا به موضوع رسیدگی فرمایید باتشکر

amirhseifi

Registered User
لایک‌ها
29
سلام , ببخشید من تو ی معامله ای بهفروشنده امتیاز دادم و ثبت شده براشون ولی وقتی ایشون بهم امتیاز دادن , امتیازم هنوز رو تعداد 2 ( تعداد قبلی ) هست . مشکل کجاست ؟

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
سلام , ببخشید من تو ی معامله ای بهفروشنده امتیاز دادم و ثبت شده براشون ولی وقتی ایشون بهم امتیاز دادن , امتیازم هنوز رو تعداد 2 ( تعداد قبلی ) هست . مشکل کجاست ؟
دوست عزیز امتیاز اگه واقعا داده شد , هیچ مشکلی در ثبت امتیاز وجود ندارد .
بهتر است بدانید :
کاربرانی که ( کاربر تازه وارد ) شناخته میشوند در دادن امتیاز به هر نحوه چه فروشنده و چه خریدار باشند معذورند .
در این شرایط قطعا امتیازی از جانب ایشان ( فروشنده ) برایتان درج نشده است .
موفق باشید .

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
سلام , ببخشید من تو ی معامله ای به فروشنده امتیاز دادم و ثبت شده براشون ولی وقتی ایشون بهم امتیاز دادن , امتیازم هنوز رو تعداد 2 ( تعداد قبلی ) هست . مشکل کجاست ؟
ع سلام
وقتی لینک تاپیک معامله رو وارد کنید ( در قسمت درج امتیاز ) این مشکل به وجود میاد.

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
من اصلا معامله نکردم یه کاربر بهم امتیاز منفی داده براتونم گزارش کردم اصلا دلیل این کارشون نمیفهمم
http://forum.persiantools.com/members/god-of-war.170379/
این کاربر هست
واقعا نمیفهمم برای چی ایشون میتونه به من منفی بده!!نه پولی داده شده نه پولی گرفته شده نه جنسی معامله شده نه با هم قراری گذاشتیم....لطفا رسیدگی کنید

بالا