برگزیده های پرشین تولز

کدام افزونه سئو خوبه

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
yoast یه مقدار بهتر هستش . all in one هم کار کردم خوب بوده .

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
yoast از دید من مناسبترین پلاگین هست واقعا در کلمات کلیدی پر رقابت و چگال کاملا پر قدرت عمل می کنه حتی می تونید با برند ها در اون موضوع رقابت کنید
اما نکته مهم این هست این پلگین اگر اصول سئوی مطلب و بهینه سازی دو وجهی سایت رعایت شده باشه کارامد هست زیرا که ابزار موثری برای حک قابلیت های سایت شما در گوگل است و وظیفه خودش رو به خوبی انجام میده هرچند نباید از پلاگین محبوب دیگه all in one به راحتی گذشت بسرعت داره خودش رو در این رقابت بالا میاره و فکر کنم دوشادوش yoast ابزار های مناسبی باشن برای سایت

darkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
اگه سایت های زیر صد ایران رو چک کنین متوجه حواهید شد که ال این سئو استفاده کردن !
به شخص ال این سئو رو پیشنهاد میکنم !
یائوست گیر بیخودی میده ! کاربر هم فکر میکنه اگه چراغ سبز شه غوغا کرده در حالی که اصلا هم اینطور نیست !
البته افزونه فقط خطوط قرمز رو مشخص میکنه ولی با شما کاملا موافقم اصلا سبز کردن چراغ ها الزاما نتایج خوبی ایجاد نخواهد کرد. به نظر من میتونه خطرناک هم باشه چون دستکاری واقعیت به حساب میاد و آینده الگوریتم های جستجو خواب خوشی برای اینکار نمی بینه

darkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
سلام
البته دوستان افزونه Premium seo pack codecanyon رو ندیدن. وگرنه اینقدر روی این دوافزونه دیگه پافشاری نمیکردن!
من باهاش کار کردم ولی توصیه نمیکنم چون بسیار گسترده تر از نیازهای واقعی است خیلی کامله ولی سئو فقط افزونه ها نیستن بلکه استراتژی هان

darkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
منم yoast رو ترجیح میدم ولی سئو بدون افزونه رو به اونم ترجیح میدم:)

leopoldjobs

Registered User
لایک‌ها
92

radair

Registered User
لایک‌ها
82
yoast خیلی خوبه

و سبز کردن همه مطالب اصلا کار سختی نیست

فقط کافیه کلمه کلیدی کانونی در تیتر مطلب باشه در متن هم باشه و در توضیحات متا هم باشه

اگر موارد را رعایت کنید سبز می شه

به همین راحتی

بازم سوالی داشتید پیام خصوصی بدهید

موفق باشد

rismaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
من پنج سال هست که به صورت حرفه ای کار وب می کنم ، به شما yoast را پیشنهاد می کنم .
من به شخصه در کار های طراحی وبم برای مشتری هام yoast را نصب و تنظیم می کنم .
به دفعات نتیجه اش را دیده ام .
http://rismaan.ir

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
من خودم از All In One SEO Pack استفاده میکنم ولی الان تصمیم گرفتم تعویض کنم به WordPress SEO by Yoast
چون یه سایتی دو هفته پیش داشتم که فروختم قبل از فروش مطلب هام رو سئو نمیکردم وقتی قطعی شد که بفروشم تو دو روز مطلب های که گذاشتم رو اختصاصی تر و با سئو کامل انجام دادم با افزونه WordPress SEO by Yoast و نتیجه خیلی خوبی گرفتم و الان این سایتم best4dl.com که از افزونه All In One SEO Pack استفاده میکنم رو میخوام تعویض کنم به WordPress SEO by Yoast

تعویض افزونه سئو در وردپرس مفید است یا مضر ؟

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
فقط با افزونه yoast کار کردم خوب بوده

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
یواست تقریبا فارسی و تنظیماتش راحت تر
al in pack تنظیماتش یکم نا مفهومه.

بالا