برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
باور کن پارسال وسطای مرداد 65 کیلو بودم اخر شهریور رفتم عمل کنم موقعی که وزن کردم دیدم نوشت 80 کیلو:D ، اون لحظه بابام جوری نگا می کرد منم نیشم باز بود :general506:
نگا برا مورد اول که خیلی سریع وزنت رو زیاد می کنه اینا گزینه های خوبی هستن( اگر ورزش نکنی بخصوص ورزش مربوط به شکم و چربی سوزی ، ممکنه شکم بیاری:general702: ) : موز ، خرما ، تخم مرغ ، مرغ ، سیب زمینی ( اپ بز بهتره سرخ کرده خوب نیست ) و ...
برا مورد دوم که عضله سازی هست که بنظر من خیلی بهتره : کلا کربوهیدارت رو به حداقل برسون ولی هیچ وقت حذف نکن غذا های که می تونی بخوری ( تو هر سه وعده روزانت اینا رو قرار بده ) : مرغ ، ماهی ، گوشت ، سویا ، تخم مرغ ، حبوبات و ...
برا هر دو مورد سعی کن کربوهیدرات تو شب نخوری بجاش وعده های پروتینی قرار بده تا سریع تر بدنت عضله بسازه در ضمن استراحت کردن حداقل روزی 6-7 ساعت نیاز هست که بهتره خواب شب باشه . سعی کن ورزش و تمرین هات رو ساعت 4 عصر انجام بدی که بدن کاملا بیدار هست.
یه مولتی ویتامین خارجی هم استفاده کن تا کمبود های بدنت رو رفع کنه ، اب هم زیاد بخور
میوه و سبزی خیلی مفیده یکی از دوستان به من گفت مصرف کردم واقعا تاثیر داره ، بی نهایت رشد بدنت رو می بره بالا
حرکات ورزشی هم سعی کن درست انجام بدی تعداد مهم نیست اگر می بینی بدنت کم میاره یه روز نیم تنه پایین کار کن یه روز نیم تنه بالا این طوری یه روز در میون استراحت می دی برای شروع کار خوبه:)
اوستات
من میخوام 10 کیلو یک ماهه کم کنم.
هلپ می.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,906
اوستات
من میخوام 10 کیلو یک ماهه کم کنم.
هلپ می.
اولا وزن کم کردن اون با این میزان برا بدن ضرر داره در ضمن دختر کش بودن به لاغری نیست که به جیبتِ دادا :cool:
سعی کن غذا بخوری اونم پروتین (گوشت:general606:) چون اگر هیچی نخوری جوری بد فرم لاغر می شی که از کرده ی خودت پشیمون می شی می گی کاشکی چاق می شدم :general210: یه سری تمرین بدن سازی هم حتما انجام بده بدون بدن سازی فایده نداره
این اموزش خیلی خوبه من حدود 40-50 گیگ فیلم بدنسازی دارم ولی این از همش بهتره
http://download.ir/دانلود-فیلم-آموزشی-body-beast-home-fitness-workout-system-2/
اولین و مهم ترین چیز ورزشه ، اگه می خوای لاغر کنی بهترین ورزش ، کاردیو ، برای لاغر کردن دوچرخه سواری هستش ، طناب زدن یا شبیه طناب ، دویدن و شنا کردن هم خوبه ولی دوچرخه عالیه در ضمن می گن صبح بیشتر چربی سوزی انجام میشه پس سعی کن ورزشت رو صبح انجام بدی قبل از صبحانه اونم حداقل 30 دقیقه. این چرت و پرت هایی که تو ماهواره تبلیغ می کنن یا این گن های لاغری که تبلیغش رو تو سایتت می زاری بدرد نمی خورن ، به قول ارش تکون بده :D:p
نگا لاغر کردن همش ارادس شاید فک کنی لاغری یعنی نخوردن ولی برعکس برا لاغر شدن باید غذا بخوری ولی نه هرچیزی . سعی کن صبحانه توش هم پروتین بزاری هم کربوهیدرات ، مثلا نون ، پنیر ،شیر ، گردو ، تخم مرغ ( اب پز ) . کره و عسل و مربا رو خیلی کم استفاده کن نزدیک به صفر
برا ناهار سعی کن کربوهیدرات کم بخوری به جاش پروتین بخور ( البته من هیچ مشخصات بدنیت رو نمی دونم ولی یه حد متوسط رو می گیرم خود کم و زیادش کن و با توجه به شناختی که از خودت داری ) مثلا بین 12 قاشق برنج فک کنم کافی باشه در صورتی که چاق باشی.
حتما در کنارش سبزی و سالاد زیاد بخور که سیر شی
برا شام هم سعی کن از ساعت 7 به بعد چیزی نخوری و اگر می خوای چیزی بخوری قبل از ساعت 7 باشه و به هیچ وجه کربوهیدرات نداشته باشه ( سیب زمینی ، برنج ، نون ) اینا رو اصلا نخور اگر خواستی شام بخوری سعی کن وعده پروتئینی باشه اونم با چربی خیلی خیلی کم
باید نوشابه ، قند ، شیرنیی ، سس ماینز و ... رو کامل حذف کنی از برنامه غذاییت
در ضمن یه مولتی ویتامین هم بخور که یه وقت اگر برنامه غذاییت ماده ای رو کم خوردی بدنت زیاد اسیب نبینه

پ.ن : فعلا چیزی نیاز نمی بینم اضافه کنم مگر این که اب زیاد بخور تا پوست اضافه نیاری

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
اولا وزن کم کردن اون با این میزان برا بدن ضرر داره در ضمن دختر کش بودن به لاغری نیست که به جیبتِ دادا :cool:
سعی کن غذا بخوری اونم پروتین (گوشت:general606:) چون اگر هیچی نخوری جوری بد فرم لاغر می شی که از کرده ی خودت پشیمون می شی می گی کاشکی چاق می شدم :general210: یه سری تمرین بدن سازی هم حتما انجام بده بدون بدن سازی فایده نداره
این اموزش خیلی خوبه من حدود 40-50 گیگ فیلم بدنسازی دارم ولی این از همش بهتره
http://download.ir/دانلود-فیلم-آموزشی-body-beast-home-fitness-workout-system-2/
اولین و مهم ترین چیز ورزشه ، اگه می خوای لاغر کنی بهترین ورزش ، کاردیو ، برای لاغر کردن دوچرخه سواری هستش ، طناب زدن یا شبیه طناب ، دویدن و شنا کردن هم خوبه ولی دوچرخه عالیه در ضمن می گن صبح بیشتر چربی سوزی انجام میشه پس سعی کن ورزشت رو صبح انجام بدی قبل از صبحانه اونم حداقل 30 دقیقه. این چرت و پرت هایی که تو ماهواره تبلیغ می کنن یا این گن های لاغری که تبلیغش رو تو سایتت می زاری بدرد نمی خورن ، به قول ارش تکون بده :D:p
نگا لاغر کردن همش ارادس شاید فک کنی لاغری یعنی نخوردن ولی برعکس برا لاغر شدن باید غذا بخوری ولی نه هرچیزی . سعی کن صبحانه توش هم پروتین بزاری هم کربوهیدرات ، مثلا نون ، پنیر ،شیر ، گردو ، تخم مرغ ( اب پز ) . کره و عسل و مربا رو خیلی کم استفاده کن نزدیک به صفر
برا ناهار سعی کن کربوهیدرات کم بخوری به جاش پروتین بخور ( البته من هیچ مشخصات بدنیت رو نمی دونم ولی یه حد متوسط رو می گیرم خود کم و زیادش کن و با توجه به شناختی که از خودت داری ) مثلا بین 12 قاشق برنج فک کنم کافی باشه در صورتی که چاق باشی.
حتما در کنارش سبزی و سالاد زیاد بخور که سیر شی
برا شام هم سعی کن از ساعت 7 به بعد چیزی نخوری و اگر می خوای چیزی بخوری قبل از ساعت 7 باشه و به هیچ وجه کربوهیدرات نداشته باشه ( سیب زمینی ، برنج ، نون ) اینا رو اصلا نخور اگر خواستی شام بخوری سعی کن وعده پروتئینی باشه اونم با چربی خیلی خیلی کم
باید نوشابه ، قند ، شیرنیی ، سس ماینز و ... رو کامل حذف کنی از برنامه غذاییت
در ضمن یه مولتی ویتامین هم بخور که یه وقت اگر برنامه غذاییت ماده ای رو کم خوردی بدنت زیاد اسیب نبینه

پ.ن : فعلا چیزی نیاز نمی بینم اضافه کنم مگر این که اب زیاد بخور تا پوست اضافه نیاری
مچکرم.
وزنم 85
قدم 181
الان صبحونه کلا حذفه.چون دیر وقت بیدار میشم :general207:
ناهار خیلی سنگین میخورم چون از دیشبش هیچی نخوردم:general506:
عصرونه فست فود سنگین:general307::general307:
شامم یه شام سنگین تر.:general310:
بینشم چیپسو پفکو این داستانا هست :|

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,906
مچکرم.
وزنم 85
قدم 181
قد و وزنت خوبه نسبتا ، همین برنامه که دادم رو انجام بده
ساعت خوابت رو تنظیم کن ، ناهار سنگین نخور ( بجاش چیز درست و حسابی بخور) شام که گفتم بعد از ساعت 7 دیگه نخور
چیپس و پفک هم که ...
در کل مطمئن باش وقتی برنامه درست انجام بدی خودت حسش می کنی وقتی هم مثل الان اشتباه باشه بازم خودت حسش می کنی

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
Again
آموزشای سایت آموزش98 رو کسی گرفته ؟ بیاین 10 نفر بشیم این پکیج رو بگیریم : پکیج آموزش مقدماتی تا تخصصی آموزش پلاگین نویسی وردپرس :D همیارم داره ولی از همیار خوشم نمیاد:general705:
؟
-----------------------------------------------------
فک کنم دیگه کم کم گوشیمو عوض کنم :general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707:
sony_xperia_z5_premium_10.0.jpg
-------------------------------------------------------------------
مچکرم.
وزنم 85
قدم 181
همقدیم ولی من 10 کیلو بیشترم :( ، تازه 25% تو هم غذا نمیخورم و ورزشم میکنم ولی پایین نمیام :general208:

Last edited:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
ngx_pagespeed ماژول فوق العاده ایه ( از گوگل غیر از این هم انتظار نمی ره :general707:)
مستقیما میشه js هارو defer و css هارو combine کرد LazyLoad و ...
حتی میشه ID Google Analytic رو مستقیما توی فایل nginx.conf وارد کرد که سرعت لود بهتر بشه
خیلیییییی خوبه لیستمُ کامل می کنم :general707:
Nginx + PHPfastCGI + OPCache + memcached + SPDY + NGX_Pagespeed

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
ngx_pagespeed ماژول فوق العاده ایه ( از گوگل غیر از این هم انتظار نمی ره :general707:)
مستقیما میشه js هارو defer و css هارو combine کرد LazyLoad و ...
حتی میشه ID Google Analytic رو مستقیما توی فایل nginx.conf وارد کرد که سرعت لود بهتر بشه
خیلیییییی خوبه لیستمُ کامل می کنم :general707:
Nginx + PHPfastCGI + OPCache + memcached + SPDY + NGX_Pagespeed
یه سوال!
میشه بنر های تبلیغاتی سایت هایی مثل anetwork رو بهینه تر کرد؟؟ سرعت لود سایت رو خیلی میاره پایین :(

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
یه سوال!
میشه بنر های تبلیغاتی سایت هایی مثل anetwork رو بهینه تر کرد؟؟ سرعت لود سایت رو خیلی میاره پایین :(
در مورد External Content کار خاصی نمیشه کرد نهایتا میشه اجراش رو به تاخیر انداخت مثلا defer کردن اسکریپت
<script src="site.any/file.js" defer></script>
defer باعث میشه تا زمانی که صفحه کامل لود نشده فایل js لود نشه

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
مدیران کجان خب
این کاربر کیه خب آبرمونو برد که یهو فروم باز کنی این عکسا بیاد
من که ترک تحصیل قرار گرفتم از حرکتش! :D
@میلادگراف بیا ببین چه عکسهایی میزاره!:p:D

8song

Registered User