برگزیده های پرشین تولز

خریدار metal gear solid 5 day one و until dawn

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
دوستان ۲ تا بازی رو چه پلم چه غیر پلم خریدارم

غیر پلم لطفا قیمت منصفانه پ خ بشه دنبال ۵ تومان نیستم
همونطور که خودم بازی رو پلم گرفتم و باضرر فروختم همینطوری هم میخرم

دیجیتالی هم نمیخوام

ریجن ال باشه و دی وان
قیمت امروز بازار رو هم همه دارن
دیگه نیازی به بحث نیست بلی سایتها هم قیمت رو مقداری بالا میزنن ..
مغازه نه

یک صحبت به غیر خرید:دوستانی که از بنده بازی خریدن و دیدم تو تاپیکهای مختلف به عناوینی با حرفهای دروغ و با سودش فروختن
حتی بازی رو داشتن بهم پ خ ندن!
کلا همیشه شخصا سعی کردم بازی رو بگیرم و در حد متعادل ضرر کنم و بقیه دوستان هم همین روال رو ادامه بدن!
اما یک عده خودشون رو زرنگ یا هرچیزی حساب میکنن نمیدونم!
با این پول کسی ثروتمند نمیشه

ویرایش:قیمت امروز سایتها:۲۰۰ ریجن هم مهم نیست
بازار ۱۹۰ تومان لباف هم همین قیمت میدن

یا علی

فایل های ضمیمه

• 1.png
    1.png
    565.2 KB · نمایش ها: 11
  • 2.png
    2.png
    541.9 KB · نمایش ها: 10
Last edited:

F.R.I.E.N.D.S

Registered User
لایک‌ها
53
دستمریزاد ؛ شرف و آدمیت شما قابل ستایش هست .
دلم نیومد در قبال این پستتون حرفی نزنم .

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
دستمریزاد ؛ شرف و آدمیت شما قابل ستایش هست .
دلم نیومد در قبال این پستتون حرفی نزنم .
ممنونم دوستم
راستش امروزم یک چیزی پیش اومد اما طرف چون سنش کمه و میترسه و بدون دلیل و شاید غیر عمد سر کارم گذاشت...
کلا باید اضافه کنم که اول ارسال و بعد واریز!!!

Last edited:

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
دوست عزیز شما مثل این که سنتون کمه دیگه بلانسبت هر ادم کم فهمی می فهمه که شما چی میگید ایشون به بنده گفتن مشکلی نداره اول واریز بعد ارسال بعد می گن شما بفرستین پول داره واریز می شه دیگه هر کس می فهمه دارید ادم رو سر کار می زارید تازشم 200 تومن که برای بنده پولی نیست بنده چون نز دیک 3 میلیون از همین اینترنت لعنتی ضرر کردم به خاط ر همین می ترسم که به کسی اعتماد نمی کنم
مو فق باشید دوست عزیز

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
دوست عزیز شما مثل این که سنتون کمه دیگه بلانسبت هر ادم کم فهمی می فهمه که شما چی میگید ایشون به بنده گفتن مشکلی نداره اول واریز بعد ارسال بعد می گن شما بفرستین پول داره واریز می شه دیگه هر کس می فهمه دارید ادم رو سر کار می زارید تازشم 200 تومن که برای بنده پولی نیست بنده چون نز دیک 3 میلیون از همین اینترنت لعنتی ضرر کردم به خاط ر همین می ترسم که به کسی اعتماد نمی کنم
مو فق باشید دوست عزیز
دوست عزیز شما ۱۰۰ میلیون هم ضرر کنید به بنده مربوط نیست!قانون پرشین تولز با قانون شما فرق داره!در ظمن سن ملاک نبود!اما رفتار یک عده ای ۲۲ ساله مثل شما باعث شد که تجدید نظر کنم!
هیشکی با ۵ تا امتیاز شما نیماد رسیک کنه!کسیم اینجا محتاج ۵ تومان نیست!حالا میترسید نفروشید!وقتی جنسی مال خودتون نیست و موجود ندارید و به گفته خودتون از دوستتون میگیرید معلومه این قضایا هم پیش میاد!و این حرفحارو میزنید!
این طوری باشه من باید کلا اینجا از کسی چیزی نخرم و نفروشم!کل فروشوتون رو هم ببینید ۵ تا نیست!
لطفا دیگه تو تاپیک پست ندید!بنده هم اسمی از شما نیاوردم! پ خ هم هست!وقتی میگید اوکی تا ۲ میفرستم!ینده هم میگم تا ۳ اینا واریز میشه میگید باشه!ادرس میگیرید!بعد تازه پیغام میدم شما میگید نه نفرستادم! گفتم اول واریز!به این میگن سر کار گذاشتن!اول بازی رو خودتون موجود داشته باشید (نه این که با پول کسی بخرید خرید کنید بعد واسش بفرستید) بعد اعتماد جلب کنید بعد بفرووشید!موفق باشید

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
دوست عزیز شما ۱۰۰۰ کیلیون هم ضرر کنید به بنده مربوط نیست!قانون پرشین تولز با قاننون شما فرق داره!در ظمن سن ملاک نبود!اما رفتار یک عده ای ۲۲ ساله مثل شما باعث شد که تجدید نظر کنم!
هیشکی با ۵ تا امتیاز شما نیماد رسیک کنه!کسیم اینجا محتاج ۵ تومان نیست!حالا میترسید نفروشید!وقتی مالی رو موجود ندارید و به گفته خودتون از دوستتون میگیرید معلومه این قضایا هم پیش میاد!
این طوری باشه من باید کلا اینجا از کسی چیزی نخرم و نفروشم!کل فروشوتون رو هم ببینید ۵ تا نیست!
لطفا دیگه تو تاپیک لدلمه ندید!بنده هم اسمی از شما نیاوردم! پ خ هم هست!وقتی میگید اوکی تا ۲ میففرستم!ینده هم میگم تا ۳ اینا واریز میشه میگید باشه!ادرس میگیرید!بعد تازه پیغام میدم شما میگید نه گفتم اول واریز!به این میگن سر کار گذاشتن!اول بازی رو خودتون داشته باشید بعد اعتماد جلب کنید بعد بفرووشید!موفق باشید
شما گفتی من ساعت 2 پول رو واریز می کنمبعدش ساعت 3 به من می گید در حال واریز شدنه حالا کی کیو سر کار گزاشته؟!!!!اگه سر اعتماد سازی هم بود بنده فروشنده معتبر هستم یعنی تمام مدارکم پیش صاحبای پرشین تولز هستش

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
شما گفتی من ساعت 2 پول رو واریز می کنمبعدش ساعت 3 به من می گید در حال واریز شدنه حالا کی کیو سر کار گزاشته؟!!!!
پ خ هاروو بخوونید!!!گفتم سپردمواریز کنن نگران نباشید تا ۲ واریز میشه و شما تا ساعت ۲ بفرستید!!!!
اینطوری نمیتونید کار کنید دوست عزیز!حتی گیفت هایی که میفروشید همون قیمت سایتهای دیگه هست و با تاخیر ۱ روزه که نشون میده موجودی ندارید❊بدترین کاری که مد شده و شما هم دارید میگید پول رو از خریدار بگیرم با پولش خرید کنم و بعد بفرستم!تصویر موجودیاتونم نذاشتید!ش موبایلتون نیست!!!!!
اینا همش ایراده تو پرشین تولز!وگر نه هزینه دادان شدن فروشنده معتبر ملاک نیست!!!

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
خوب شما گفتی تا ساعت 2 واریز می کنم چون شما گفتین با اول واریز بعد ارسال مشکلی ندارین من هم صبر کردم تا شما واریز کنید وقتی دیدم شما دارید زیر حرفتون می زنید بنده هم برای شما واریز نکردم

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
خوب شما گفتی تا ساعت 2 واریز می کنم چون شما گفتین با اول واریز بعد ارسال مشکلی ندارین من هم صبر کردم تا شما واریز کنید وقتی دیدم شما دارید زیر حرفتون می زنید بنده هم برای شما واریز نکردم
باز هم برای اخرین بار میگم گفتم تا ۲ ارسال شه!!واریز میشه تا ۲!شما نه ارسال کردید نه اطلاع داداید!!!موجودیشم ندارید!حتی تصویر موجودی جنسای ادعایتون رو ندارید!!!چیزی هم قرار نبود برای بنده واریز کنید!کلا ۵ تا امتیاز دارید!کل تاپیکاتونم فقط میگید روال کاریمون اینطوریه!!
زحمت بگشید دیگه ادامه ندید!!خرید و فروش اینطوری نیست!
بقیشم مدیرا رسیدگی میکنن که طبق قوانین باشه خرید فروشتون!الانم طوری نشده!هرموقع بنده از شما خریدی کردم نفرستید!!:general404:

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
شما هم زحمت بکشید دیگه دروغ نگید گزارشم شد و ایشالله مدیرا بررسی کنن

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
شما هم زحمت بکشید دیگه دروغ نگید گزارشم شد و ایشالله مدیرا بررسی کنن
کاربرر behroooz اینجا انجمن !!نیازی به دروغ ندارم!!!!‌برسسی میکنن و جواب میگیرن!!!دروغم کسی بگه شمایید من فروشنده نیستم!!بدهکارتونم نیستم!خودتون اومدید و تو تاپیک بنده صحبت کردید و جوابتونو دادم!!!
نه جنسی دارید نه چیزی هست الکی همه رو سر کار گذاشتید!!!گیف ر واول بریزید بعد ۲۴ ساعت میدم!!چرااا؟چون روال کارمونه!!!
بازی دارم فلان قیمت !!اول بریز بعد میفرستم!!!!همه دزدن شمااا فروشنده معتبرررر!!!!چرااا؟؟؟؟ ج نداره!موجودی نیست که تصویریم باشه!!!شبیه شما خیلیا میخوان فروشنده باشن!!اما شدنی نیست!اینده هم مثل شما نیستم!!
تعداد امتیازو اعتبارم کاملا معلومه!!!
وقتب کسی رو دروغگو خطاب میکنید باید جوابگو باشید!

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
من اشتباه کردم که به شما پیشنهاد دادام

mcc.king

Registered User
لایک‌ها
27
سلام متال گیر دارم پلمپ 200 با هزینه پست

F.R.I.E.N.D.S

Registered User
لایک‌ها
53
درود .
عزیزم من فعلاً دارم بازی رو میرم اگه بخوای من آخر هفته میتونم برات 185 بزنم ( هزینه پست هم با خریدار مثل همیشه ) ریجن 1 دی وان + نقشه و کدش هم استفاده نشده .
فقط ارسال بعد واریز ندارم ؛ تهران باشی میتونی شخصاً بیای مترو ( شهدا ) تحویل بگیری .
دیدم دنبالشی گفتم قبل زدن تاپیکش تو این هفته بهت خبر بدم .

موفق باشی رفیق.

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
درود .
عزیزم من فعلاً دارم بازی رو میرم اگه بخوای من آخر هفته میتونم برات 185 بزنم ( هزینه پست هم با خریدار مثل همیشه ) ریجن 1 دی وان + نقشه و کدش هم استفاده نشده .
فقط ارسال بعد واریز ندارم ؛ تهران باشی میتونی شخصاً بیای مترو ( شهدا ) تحویل بگیری .
دیدم دنبالشی گفتم قبل زدن تاپیکش تو این هفته بهت خبر بدم .

موفق باشی رفیق.
ممنون دوستم
اما خوب ۲۰۰ پلمشه
قرار باشه اینطوری بخرم خوب الان یک پلم میگیرم :p
قرار شد با ضرر باشه نه اینطوری
البته صاحب اختیاریووو ممنونم از توجهت
راستی بازی رو زود تموم نکن همه دارن ازش تعریف مکینن ۶۰ تا قسمته و،،،

انتیل رو م که بدون هدست حرااام اعلام کردن:D

F.R.I.E.N.D.S

Registered User
لایک‌ها
53
بازی ریجن 1 شد 200 ؟ جدی ؟!
چون من رو 220 - 215 قیمت داشتم همین پنجشنبه بازار بودم و الانم چک کردم تاپیک فروشنده ها 200 نبود پلم ریجن 1 . رو این حساب که دارم 30 الی 35 زیر پلم میدم گفتم چونتااپیک های فروشم رو دیده باشی بازیها رو اکثراً حتی زیر قیمت بچه های اینجا فروختم :)

آره خداروشکر هدست گلد رو دارم . بعد متال گیر میرم سراغش :D

ویرایش: الان چک کردم بازی رو همون 215 الی 220 اینا میچرخه .;) حتی DC هم که ارزون میده ریجن ال 214 هست . بنظرم هرجا بهت 200 پلمپ ریجن 1 قیمت داده سریع بگیر. عالیه این قیمت الان.

Last edited:

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
بازی ریجن 1 شد 200 ؟ جدی ؟!
چون من رو 220 - 215 قیمت داشتم همین پنجشنبه بازار بودم و الانم چک کردم تاپیک فروشنده ها 200 نبود پلم ریجن 1 . رو این حساب که دارم 30 الی 35 زیر پلم میدم گفتم چونتااپیک های فروشم رو دیده باشی بازیها رو اکثراً حتی زیر قیمت بچه های اینجا فروختم :)

آره خداروشکر هدست گلد رو دارم . بعد متال گیر میرم سراغش :D

ویرایش: الان چک کردم بازی رو همون 215 الی 220 اینا میچرخه .;) حتی DC هم که ارزون میده ریجن ال 214 هست . بنظرم هرجا بهت 200 پلمپ ریجن 1 قیمت داده سریع بگیر. عالیه این قیمت الان.

یعنی کوووفتت نشه هدست گلد منم میخوااام بگیرم ولی موندم رو تی دی وب اوس ال جی کار میکنه وایلس یا نه!!!
ممنونم دوستم هنوز نگرفتم منتظر
راستش علی زاده تو همون پاساژ لباف که ازش جنس میگیریم تماس گرفتم گفت بفرستم موندم!داره قضیه بتمن باز تکرار میشه خدایی ما بازی رو گرون میگیریم بع ارزون میفروشیم
یعد میبینم همون شخص با اعتماد تمون گرونترم داره میفروشه!!!!!
کلا متال رو تموم کن بعد خودم در خدمتم

F.R.I.E.N.D.S

Registered User
لایک‌ها
53
ای بابا لول . ببین کلاً گلد یه دانگل USB داره که میخوره به کامپیوتر و خود PS4 و راحت وایرلس استفاده میکنی . صداشم انصاف عالیه مخصوصاً دالبی 7.1 . دییونت میکنه . بگیر بنظرم اگه بودجشو داری ، میارزه.
سوکت جک هم داره که میتونی با سیم به اسپیکر یا گوشیت وصل کنی .
آهان، اره اشنا کلا کمتر میزنه . ولی قیمتش بنظرم عالیه، داره 15 تا 20 تومن کمتر از بقیه میده بهت آکش ُ .
اینجوری بنظرم وایسی دست دومشو بگیری بهتره که خیلی ضرر نکنی.

بالا