برگزیده های پرشین تولز

دانلود رایگان تم لاین

masoureh

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
من تم لاین طراحی میکنم و در این تاپیک قصد دارم تم هایی که طراحی میکنم و کردم را رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهم. موفق و پیروز باشید

masoureh

Registered User
لایک‌ها
0
آموزش نصب تم لاین
ابتدا آموزش بدم چطور تم را عوض کنید:

با استفاده از برنامه تم چنجر شما قادر هستید به راحتی تم مسنجر لاین خود را به تم دلخواه خود که دانلود کرده اید تغییر دهید همچنین میتوانید همزمان چند تم فعال در لاین خود داشته باشید و در مواقع مورد نیاز تم مورد نظر خود را در لاین اجرا کنید برای تغییر تم با برنامه تم چنجر با ما همراه شوید .

ابتدا در صورتی که شما برنامه تم چنجر را ندارید میتونید برنامه را از لینک زیر دریافت کنید و نصب کنید

دانلود: Theme Changer

ابتدا شما باید تم های رایگان مسنجر لاین را دانلود کنید ولی اجرا نکنید برای دانلود تم های رایگان لاین برنامه لاین را باز کنید از قسمت More گزینه Settings را انتخاب کنید و در صفحه جدید گزینه Themes را انتخاب کنید و در آخر انتخاب My Themes
در این قسمت لیست تم های رایگان لاین برای شما نمایش داده میشود که شما باید فایل آنها را دانلود کنید در صورتی که قصد دارین چندین تم به صورت همزمان داشته باشید چند تم را دانلود کنید در غییر این صورت فقط یکی از تم ها را دانلود کنید برای دانلود گزینه Download را انتخاب کنید بعد از دانلود بدون Apply کردن تم از مسنجر لاین خارج شوید و وارد برنامه تم چنجر شوید (نام تمی که دانلود کردین را به خاطر داشته باشید Cony)
تم چنجر را اجرا کنید از بالای صفحه علامت + را انتخاب کنید
به آدرسی که تم را که دانلود کرده اید بروید که معمولا بعد از دانلود با خود مرورگر گوشی فایل در پوشه Download قرار گرفته می شود فایل مورد نظر خود را باز کنید
مشاهده میکنید که فایل تم به صفحه اصلی برنامه اضافه می شود نام تم را لمس کنید در مرحله بعد گزینه Apply را انتخاب کنید در آخر شما باید تمی که قبلا دانلود کرده اید را انتخاب کنید تا تم مورد نظر شما جایگزین تم رایگان شود برنامه لاین به صورت خودکار برای شما باز میشود که حالا میتوانید تم Cony یا هر تم دیگه ای که انتخاب کرده اید را Apply کنید و مشاهده کنید که تم به تم مورد نظر شما تغییر یافته است .

masoureh

Registered User
لایک‌ها
0
دانلود رایگان تم جوکر لاین joker theme for line
نام تم : جوکر joker
حجم فایل : 3.7 مگابایت
طراح : محمد باقری
دریافت تم برای لاین : دانلود با لینک غیرمستقیم
پیش نمایش ها:
l4sr0esy0rgy.jpg
q4swzuzr1st9.jpg