برگزیده های پرشین تولز

مشاوره (خرید، مقایسه، فنی...)

÷

• Total voters
    52

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
سلام بچه ها نظرتون درمورد ۲۰۶اس دی صندوقدارچیه؟؟؟! من درحدود بیستو یکی دوتومن میتونم هزینه کنم بهترین انتخاب چیه!؟درضمن دخترم هستم
سلام
بجای خرید ۲۰۶ بنظرم به ترتیب یا پژو پارس دوگانه بگیر یا پژو جی ال ایکس دوگانه یا سمند ef7

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
کسی از بچه ها فرق بین اسپورتیج 2014 و 2015 از نظر مسائل فنی رو میدونه ؟ می ارزه حدود 8 تومن بیشتر بدم بجای 2014 خشک، 2015 خشک بخرم ؟ درحالی که 8 تومن برام مبلغ زیادیه ...
از نظر آپشن فرق چشمگیری نداره، فقط از یکی شنیدم که ایراداتی مثل خشک بودن و مسائل فنی در مدل 2015 حل شده ... اما کسی که بهم اینو گفت زیاد وارد نیس و رو حرفش نمیتونم حساب کنم، خواستم ببینم شما اطلاع دارید ؟
دوست عزیز شما سعی کن مدل ۲۰۱۴ رو بگیری
از چنین شرکت بزرگی بعید هست چنین مشکلاتی

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
این دنا چقدر ضایع ست! با اون رینگای 14ش!

ملت 10بیشتر میدن همون سمند رو دارن میخرن که! سمند ک همون 405ـــــه! ای موز تو این فرغونسازی وطنی .

همینجوری صرفا جهت اسپم:p

بین خرید کادیلاک فیلیت وود و الکامینو دو دلم . نظر شما چیه @Benchmarker هیل درایور؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بین خرید کادیلاک فیلیت وود و الکامینو دو دلم . نظر شما چیه @Benchmarker هیل درایور؟
کَدیلاک :general601:

چند روز پیش کاپریس عموهه رو یه دور باهاش زدم این امریکایی ها خععلی باحالن دنده رو که جا میزنی ماشین یه تکون ریز میخوره که با روح و روانت بازی میکنه من عاشق این تکونه هستم کسایی که امریکایی روندن میدونن چی میگم :general601:

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393

چند روز پیش کاپریس عموهه رو یه دور باهاش زدم این امریکایی ها خععلی باحالن دنده رو که جا میزنی ماشین یه تکون ریز میخوره که با روح و روانت بازی میکنه من عاشق این تکونه هستم کسایی که امریکایی روندن میدونن چی میگم :general601:
از معدود دفعاتیه که موافقم با نظرت.[emoji2]

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
سلام خدمت دوستان

ماشین صفر از ۳۵ تا ۴۵ نهایت چی بخریم ؟؟؟ ( داخلی یا خارجی بودنش مهم نیست )
از هر لحاظ نسبت به قیمتش عالی باشه

شتاب
قدرت
کیفیت
ظاهر
کنترل
قطعات
گارانتی
راحتی راننده
مصرف سوخت

نظر شما چیه دوستان ؟

milad_habibi_1372

Registered User
لایک‌ها
141
کسی از بچه ها فرق بین اسپورتیج 2014 و 2015 از نظر مسائل فنی رو میدونه ؟ می ارزه حدود 8 تومن بیشتر بدم بجای 2014 خشک، 2015 خشک بخرم ؟ درحالی که 8 تومن برام مبلغ زیادیه ...
از نظر آپشن فرق چشمگیری نداره، فقط از یکی شنیدم که ایراداتی مثل خشک بودن و مسائل فنی در مدل 2015 حل شده ... اما کسی که بهم اینو گفت زیاد وارد نیس و رو حرفش نمیتونم حساب کنم، خواستم ببینم شما اطلاع دارید ؟
سلام
فرقشون فقط رو همون سال تولید هست
مشکل فنی ندارن ولی خشک بودن رو درست گفتن
اسپورتيج بیرون زیبا تری داره در حالی که توسان داشبورد زیباتری داره و البته نرم تر هستش .
اگه شاسی بلند میخوايد که هیچ ولی اگه فرقی نداره براتون به اپتيما هم ی نیم نگاهی داشته باشید
بسیار نرم و پر قدرت و زیبا

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866

کاپریس هم نه کَپریس! کاپریس البته تعلیقش فرق داره با ما بقی یه چی بوده ک یک عمر در ناوگان پولیس ـه عَمریکا بوده. یه کرایسلر ایمپریال دیدم حیف پلاک نمیشه:( پلاک قدیمشو میگه 80تومن:(

zozo1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
بجای خرید ۲۰۶ بنظرم به ترتیب یا پژو پارس دوگانه بگیر یا پژو جی ال ایکس دوگانه یا سمند ef7
اخه من دخترم....این ماشینهایی ک فرموودید بدرد اقایوون میخوره

912

Registered User
لایک‌ها
472
اخه من دخترم....این ماشینهایی ک فرموودید بدرد اقایوون میخوره
پس حرف منو گوش کن
یا هیوندای I30 قرمز یا پژو 206 صورتی یا تیبا 2 سفید
بین این 3 تا یکی شو انتخاب کن ضرر نمیکنی

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
پس حرف منو گوش کن
یا هیوندای I30 قرمز یا پژو 206 صورتی یا تیبا 2 سفید
بین این 3 تا یکی شو انتخاب کن ضرر نمیکنی

قربونت بشم 21تومن بشتر ندارند! ایشون هیچ انتخابی جز پراید هاچبک ندارن در بازار جذاب ایران

چنان میفرمایند دخترم گویی اینجا آمریکا ست که خودروهای مخصوص خانم ها همچون Chevrolet spark و Chevrolet sonic وجود داره:D

912

Registered User
لایک‌ها
472
قربونت بشم 21تومن بشتر ندارند! ایشون هیچ انتخابی جز پراید هاچبک ندارن در بازار جذاب ایران

چنان میفرمایند دخترم گویی اینجا آمریکا ست که خودروهای مخصوص خانم ها همچون Chevrolet spark و Chevrolet sonic وجود داره:D
من مقدا بودجه شون رو ندیده بودم
پس بنظرم با این پول اگه پراید نمیخوای یا تیبا بگیر یا MVM110 جفتشم میتونی در حدشو گیر بیاری
واسه 206 یه خورده باید بیشتر هزینه کنی اگه میخوای ماشین تمیز گیر بیاری
بازم خوددانی من بهترین پیشنهادات رو بهت دادم

zozo1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب مثلا ج ال ایکس بنظر

م برا دختر خزه..بعدم این نوع ماشینا پرشیا وسمند!!!!

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
خب مثلا ج ال ایکس بنظر

م برا دختر خزه..بعدم این نوع ماشینا پرشیا وسمند!!!!

شوما تعریفتون از جنسیت و ماشین برای ما روشن کنید ببینیم چی هست اصلا:D

و چ انتظاری و کارایی از ماشین مدنظرتونه؟(هرچند این سئوالا تو ایران معنا نداره:D ) صرفا جهت مصارف شخصی میخواید یا شخصی خانوادگی و...

خودروهای سدانی مثل 405 پرشیا و سمند(ک همشون رو پلتفرم405هستند) رو سمتش نرید چون هم باید کارکرده بخرید هم اگه اولین ماشینتون باشه همچو سرطان خون خرج دارن برای راکب (که خانم هست!)

اگه اولین ماشینتون رو میخواید بخرید یا MVM110 (ک مدل جدیدش هم داره میاد) یا همان هاچبک .

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
در مورد قیمت خودرو به هیچ وجه قرار نیست خودرو ارزون بشه ( آمار مطمئن گرفتم ! ) و با استراتژی هایی که دولت داره تا دونه آخر ماشین ها رو میفروشن !!!
بله قانون کشور ما همینه و مطمئن باشید اونقدر منافع یک عده کله گنده تو خودرو درگیر هستش که به این راحتی ها به کسی باج نمیدن ....
ملت ما هم دهن بین و ذلیل هستن , همین مردم فردا تا قضیه ای پیش بیاد درب نمایندگی ها صف میکشن تا ماشین حواله ای ثبت نام کنن ( تاریخ تکرار مکررات , شک نکنید !!! )
برای رنو KWID هم باید بگم , شما یک نیم نگاهی به رخ این ماشین بندازید , این تو ایران بیاد زیر 50 تومن فروش نمیره ...
همین تندر 90 هم قرار بود نهایت 10 تومن بفروش برسه که الان قیمتش بیشتر از 40 میلیون است !!!
اینها همه جوک و طنز هستش , همین الان هم MVM نمایندگی مستقیم داخل ایران داره , آیا قیمت خودرو ها داخل چین و ایران یکی هستش ؟!
خودم هم دیگه علاقه ای به ماشین صفر ندارم و فکر کنم نهایت دور و بر 15 تومن یک پراید 131 کم کارکرد و سالم بخرم
ممنون

zozo1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شوما تعریفتون از جنسیت و ماشین برای ما روشن کنید ببینیم چی هست اصلا:D

و چ انتظاری و کارایی از ماشین مدنظرتونه؟(هرچند این سئوالا تو ایران معنا نداره:D ) صرفا جهت مصارف شخصی میخواید یا شخصی خانوادگی و...

خودروهای سدانی مثل 405 پرشیا و سمند(ک همشون رو پلتفرم405هستند) رو سمتش نرید چون هم باید کارکرده بخرید هم اگه اولین ماشینتون باشه همچو سرطان خون خرج دارن برای راکب (که خانم هست!)

اگه اولین ماشینتون رو میخواید بخرید یا MVM110 (ک مدل جدیدش هم داره میاد) یا همان هاچبک .
الان پراید دارم اولین ماشینم نیست,,,,من مدنظرم ریو یا ۲۰۶اس دی کارکرده و تمیز هست..صندوقشم برام مهمه,,,چون سفرمیرم...ماتیزو پرایدخوشم نمیاد

912

Registered User
لایک‌ها
472
الان پراید دارم اولین ماشینم نیست,,,,من مدنظرم ریو یا ۲۰۶اس دی کارکرده و تمیز هست..صندوقشم برام مهمه,,,چون سفرمیرم...ماتیزو پرایدخوشم نمیاد
با 21 میلیون 206 یا ریو تمیز نمیدن پول بیشتری باید خرج کنی بازم خودت میدونی

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
با این پول پراید صفر و تیبا کم کار خرید معقولتریه خصوصا برای زن جماعت که مکانیک و قطعه فراوان براش از اوجب واجباته

saeedboy68

Registered User
لایک‌ها
254
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی...

بالا