برگزیده های پرشین تولز

سوال مهمی دارم ........

shahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان عزیز
ببخشید اگه تاپیکو جای اشتباهی زدم ...
سوالی درباره بازاریابی در اینترنت داشتم
چطور میتونم کارهای خدماتی که انجام میدم رو برای کشورهای خارجی ارائه بدم ؟؟
یعنی کار از کشور های خارجی بگیرم ...
خدمات طراحی و کار های گرافیکیه ...

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
سلام
در سایت های فریلنسری مانند freelancer.com در بخش گرافیک میتونید در بخشهای مربوط به تخصص خود پروژه دریافت کنید
من پیشنهاد میکنم که اول کارتونو طراحی کنید بعد به صورت عمده در گرافیک ریور فروش بزارین

shahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
در سایت های فریلنسری مانند freelancer.com در بخش گرافیک میتونید در بخشهای مربوط به تخصص خود پروژه دریافت کنید
من پیشنهاد میکنم که اول کارتونو طراحی کنید بعد به صورت عمده در گرافیک ریور فروش بزارین
خیلی ممنون از کمکتون

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
سلام
این سایت که با ایرانیا مشکل داره
شما میدونین چطوری میشه پیچوندش؟

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
با تغییر آپی
یه فامیل یا شخص معتمد هم تو خارج پیدا کن
اون فامیل باید چه کاری انجام بده؟یعنی چیزی را استعلام میکنن؟
برای انتقال پول به ایران بهترین و راحترین راهی که این سایت ساپورت میکنه چیه؟

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
این سایت که با ایرانیا مشکل داره
شما میدونین چطوری میشه پیچوندش؟
شما هر بار که لاگین میکنید میباست با ای پی کشوری که موقع ثبت نام وارد کردین به سایت لاگین کنید
البته فک نکنم که مشکلی با ایرانی ها داشته باشه اصل کاری پی پال هست که اونم پیشنهاد میکنم در امد ارزی رو به واسطه سایت هایی
مثل payment24 یا paybarg به ریال تبدیل کنید. به این صورت که یک اکانت تجاری و قانونی از کشور ترکیه یا امارات عمان ... در اختیارتون میزارن و شما در امد ارزیتون رو به این اکانت ها انتقال میدین و طبق گفته خودشون حداکثر تا 24 ساعت ریالی اون رو به حسابتون واریز میکنن

خود payment24 ادعا کرده که ماهانه تا 400000 دلار در امد ایرانیها به واسطه ما نقد میشه .
من خودم دارم قالب برای سایت تم فاریست که زیر مجموعه Envato هست طراحی میکنم قبلش خیلی تحقیق کردم و این رو بگم که یکی از مدیران Envato ایرانی هست
و با ایرانی ها هیچ مشکلی نداره و با خیال راحت میتونید ثبت نام کنید و ایرانی های زیادی دارن فعالیت میکنن و یکی از ایرانی ها به نام روزبه در گروه artbees که در امد میلیون دلاری از قالب وردپرس داره فعالیت میکنه .

در اخر این رو بگم که قالبهای این سایت 100 درجه با قالبهای ایرانی ها که وردپرس کار میکنن بسیار متفاوت و پیچیده هست و اصلا قابل مقایسه نیست

Last edited:
بالا