برگزیده های پرشین تولز

مشکل نصب نشدن ویندوز در لپتاتپ ایسوس

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
به نام خدا​
سلام.
من یک لپتاپ ایسوس دارم و امروز می خواستم یک ویندوز 8 روش نصب کنم.در کل ویندوز 8 رو ساپورت می کنه.اما با مشکل رو به رو شدم .موقعی که درایو ویندوز رو فرمت کردم ،فلش رفتن به مرحله ی بعدی نصب ویندوز غیر فعال بود.(البته ویندوز اصلی لپتاپ نبود و نسخه ی قدیمی ویندوز 8 بود).حالا که لپتاپ رو روشن می کنم می نویسه نیاز داره که ویندوز ری استور بشه.
می خواستم بدونم مشکل از چیه و میشه درستش کرد؟
ایا امکان داره که لپتاپ از یک ورژن خاص ویندوز 8 پشتیبانی کنه؟

دوستان خیلی ضروریه لطفا سریع کمک کنید.مرسی

Boy Alone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوست عزیز ویندوزی که دارید دانلودی هست ؟ و اینکه توی محیط ویندوز میخواستید تصب کنید ؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
ویندوز 8.1 شرکت پرند رو بگیر ، کاملا آپدیت شدنیه و فقط هر 180 روز باید دوباره کرکش رو اجرا کرد ، اگر هم تونستی بجای استفاده از کرک ویندوز شماره Product key که پشت لپتاپ نوشته رو هنگام نصب ویندوز بزن و بعد از اینکه آنتی ویروس رو نصب کردی وارد اینترنت شو و ویندوز رو رجیستر کن .

Last edited:

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
دوست عزیز ویندوزی که دارید دانلودی هست ؟ و اینکه توی محیط ویندوز میخواستید تصب کنید ؟

ویندوز 8.1 شرکت پرند رو بگیر ، کاملا آپدیت شدنیه و فقط هر 180 روز باید دوباره کرکش رو اجرا کرد ، اگر هم تونستی بجای استفاده از کرک ویندوز شماره Product key که پشت لپتاپ نوشته رو هنگام نصب ویندوز بزن و بعد از اینکه آنتی ویروس رو نصب کردی وارد اینترنت شو و ویندوز رو رجیستر کن .

ممنون از همگی.ویندوز دانلودی نیست و جزء اولین ویندوز های 8 هست که به بازار اومده.ویندوز اصلا نصب نمیشه که بخوام ریجستر کنم و موقعی که لپتاپ رو ریست می کنم برای نصب وارد یک محیط می شم که بعد از انتخاب زبان مورد نظر باید درایو ویندوز رو فرمت کنم که تا اینجا موفقیت آمیز هست.
ولی بعد از این قسمت هیچ درایوی برای نصب ویندوز فعال نمیشه یعنی فلش رفتن به مرحله ی نصب غیر فعال هستش.

آیا امکان داره که این لپتاپ از یک ورژن خاص ویندوز 8 به بالا مثل 8.1 استفاده کنه؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
البته ویندوز 8.1 همون ورژن آپدیت شده ویندوز 8 هست (اگه به قسمت control panel\system and security\system برید میبینید که اونجا برای ویندوزهای 8.1 هم آرم ویندوز 8 رو داره) ولی اگه نگران هستید یک ویندوز 8 بگیرید و بجای استفاده از کرکش با Product key پشت لپ تاپتون اون رو رجیستر کنید .

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ممنون از همگی.ویندوز دانلودی نیست و جزء اولین ویندوز های 8 هست که به بازار اومده.ویندوز اصلا نصب نمیشه که بخوام ریجستر کنم و موقعی که لپتاپ رو ریست می کنم برای نصب وارد یک محیط می شم که بعد از انتخاب زبان مورد نظر باید درایو ویندوز رو فرمت کنم که تا اینجا موفقیت آمیز هست.
ولی بعد از این قسمت هیچ درایوی برای نصب ویندوز فعال نمیشه یعنی فلش رفتن به مرحله ی نصب غیر فعال هستش.

آیا امکان داره که این لپتاپ از یک ورژن خاص ویندوز 8 به بالا مثل 8.1 استفاده کنه؟
وضعیت SATA MODE در بایوس دستگاه ؟
مدل لپتاپ ؟

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
ممنون از پاسخگویی همه ی دوستان.
مشکل بر طرف شده

بالا