برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع آموزش ها و پرسش و پاسخ های (Huawei G750 (Honor 3x

matador5550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ،یدونه گوشی G750-U10 دارم که روی گوشی رام 4.4.2 نصب شده الان سریالش Null شده ،من توی نت سرچ کردم و از یه سایتی فایل ترمیم بیسباند و سریالش که همون NVRAM هست رو به مبلغ 10 تومن خریدم، با MTK Droid Tools هم اقدام به ریستور کردم و ریستور هم شد ولی سریالش درست نمیشه، الان میخوام دانگرید کنم به رام 4.2.2، رام رو تو مموری ریختم ولی وقتی میخوام فلش کنم از اونجایی که ریکاوری TWRP نصب هست به جای آپدیت میره تو ریکاوری کاستوم و کاری انجام نمیده، یه جا تو سایت دیدم گفته بودن باید استوک ریکاوری نصب بکنم ولی گشتم پیدا نکردم اگه هست لطفا برارین و اینکه چجوری فلش بزنم؟ در ضمن دوستان به نظرتون فلش زدن رام پایینتر که همون دانگرید میشه گوشی رو بریک نمیکنه؟ بازم تو نت سرچ کردم یه جا گفته بودن که ابتدا رام بیلد 113 نصب بکنم و سپس رام بیلد 116 که من هردوتاشونو دانلود کردم ولی میترسم فلش بزنم امکان ریسکش بالاست از دوستان خواهشی که دارم بفرمایین چیکار کنم که گوشی بریک نشه؟ ممنونم

esprichoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ،یدونه گوشی G750-U10 دارم که روی گوشی رام 4.4.2 نصب شده الان سریالش Null شده ،من توی نت سرچ کردم و از یه سایتی فایل ترمیم بیسباند و سریالش که همون NVRAM هست رو به مبلغ 10 تومن خریدم، با MTK Droid Tools هم اقدام به ریستور کردم و ریستور هم شد ولی سریالش درست نمیشه، الان میخوام دانگرید کنم به رام 4.2.2، رام رو تو مموری ریختم ولی وقتی میخوام فلش کنم از اونجایی که ریکاوری TWRP نصب هست به جای آپدیت میره تو ریکاوری کاستوم و کاری انجام نمیده، یه جا تو سایت دیدم گفته بودن باید استوک ریکاوری نصب بکنم ولی گشتم پیدا نکردم اگه هست لطفا برارین و اینکه چجوری فلش بزنم؟ در ضمن دوستان به نظرتون فلش زدن رام پایینتر که همون دانگرید میشه گوشی رو بریک نمیکنه؟ بازم تو نت سرچ کردم یه جا گفته بودن که ابتدا رام بیلد 113 نصب بکنم و سپس رام بیلد 116 که من هردوتاشونو دانلود کردم ولی میترسم فلش بزنم امکان ریسکش بالاست از دوستان خواهشی که دارم بفرمایین چیکار کنم که گوشی بریک نشه؟ ممنونم

esprichoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده اطلاعاتم کال نیست ولی اینقدر می دونم که دانگرید در حالت کلی خطر ناک است اما دانگرید به b113 امکان پذیر است و خطری ندارد.
این آدرس می تواند مفید باشد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=345651

matador5550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده اطلاعاتم کال نیست ولی اینقدر می دونم که دانگرید در حالت کلی خطر ناک است اما دانگرید به b113 امکان پذیر است و خطری ندارد.
این آدرس می تواند مفید باشد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=345651
ممنونم داداش، الان رام بیلد 113 رو با SP-Flashtools خواستم فلش بزنم روی همون 0 درصد گیر کرد و ارور داد، درایورها هم نصبه، چند بار امتحان کردم، الان دیگه گوشی روشن نمیشه تا پاور رو میزنم پشت سر هم ویبره میزنه البته 1 ثانیه ویبره میزنه 1 ثانیه نمیزنه همینجوری تکرار میشه تا اینکه باطری رو در بیارم، فکر کنم بریک شده درسته؟ کاریش میشه کرد الان؟

matador5550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اینم عکس ارور : (طبق آموزش یه سایتی برای دانگرید ابتدا از طریف SP_Flashtools اقدام به فرمت کردم که شد، سپس ابتدا فایل Rework-Secro رو فلش زدم که اونم شد بعدش اقدام به فلش رام کردم که بازم همین ارور پایین رو میده)

;

دوستان من شنیدم این سری گوشی ها سخت دانگرید میشن و اکثرا EMMCشون مشکل دار میشن که باید تعویض بشه الان EMMC این مدل چنده؟

Last edited:

alireza101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اقا من این مشکل دارم این ارور میده

ممنون میشم از راهنمایتون

با تشکر

فایل های ضمیمه

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    177.3 KB · نمایش ها: 17

Dante_Farhad

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان کمک ! من این گوشیو دارم به هیچ عنوان چرا نمیشه روی این گوشی گوگل پلاس نصب کرد ؟
دوم این گوشی کلا با اینترنت 3جی مشکل داره چندتا از دوستان که همین گوشی رو دارن جای که 3جی میداد رفتیم هیچ یک 3جی نگرفت اما برندهای دیگه براحتی 3جی گرفتن !!!!!!!!!!!!!؟ چرا ؟!!!!!!!!!!!!!!

و سوم اینکه چرا به نت با سیم کارت وصل میشی بالا فقط کلمه E میاد هیچ چیز دیگه ای نمیاد هیچ تنظیماتی هم نداره ؟

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119
سلام دوستان
یه راهنمایی با نت سیم کارت که وصل میشم هیچ سایتی با مرورگرها و هیچی کلا باز نمیکنه حتی برنامه دیوار و فقط پیام های توی واتس میان مگه اینکه چیزشکن اجرا کنم که درست میشه ‌. بنظر شما باید چیکار کنم که درست بشه سیم کارتمم ایرانسله ممنون میشم راهنمایی کنید

saeed_200n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
برو تو تنظیمات اکسس پوینت و داخل ای پی ان شو و پروکسی و پورت پاک کن و در آخر تنظیمات ذخیره کن.

Sent from my HUAWEI G750-T00 using Tapatalk

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
جدیدا
که میزنم به شارژ چراغش روشن میشه حتی علامت شارژشم نشون میده ولی شارژش اصلا زیاد نمیشه یا حتی کم هم میشه ولی زیاد نمیشه
شارژرشو عوض کردم بازهم همین مشکل و داره
الانم خاموش شده هرچی میزنم تو شارژ دیگه روشن نمیشه فقط لامپش روشن میشه و نشون میده که داره شارژ میشه ولی رو 0درصد مونده
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

بالا