برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من فصل بعد باید گواردیولا رو بیارن و این فان خال رو متقاعد کنن که خودش بازنشسته بشه و بره استراحت

اهل نق زدن نیستم اما واقعا در این فصل من یه بازی تاکتیکی و درست حسابی ندیدم از تیم

رفتارش هم با بازیکنا عجیبه

بازیکنی مثل هررا که موتور محرک تیم بود نیمکت نشین شد

بلیند رو گذاشته خط دفاع. درسته بلیند بازی سازه اما تا اینجا ضرر حضور بلیند تو اون پست بیشتر بوده تا سودش

از این طرف با والدز اینطوری تا کرد و نابودش کرد

یکی مثل کلوپ اونطوری با بازیکنا رفیقه
یکی. هم مثل فان خال اینطوریه

من به شخصه اعتقاد دارم کلوپ بیاد لیورپول خیلی سطح بازی لیورپول با همین بازیکناش بالا میره و به نظر من فصل بعد باید دنبال گواردیولا باشن تا گیگز باز هم کنار گواردیولا تجربه کسب کنه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اگر یورگن به لیورپول بره خیلی بد میشه اون آدم‌ بد بدن عاشق چلنجه مگراینکه نیمکت بایرن از این‌ قضیه دورش کنه امیدوارم که نره‌ پیش لوزرها
نه کلوپ هم دیگه جواب نمیده . کلوپ مربیه که 2 3 سال زمان میخواد تا یه تیم قدرتمند بسازه
الان فقط یه مربی با کاریزمای بالا مثل گواردیولا میتونه ما رو نجات بده
رئیس هم خودش گواردیولا رو میخواست منتها فکر کنم تو اون زمان مدیرا نمیخواستن همچین بودجه ای رو در اختیار سرمربی بذارن برا همین نیومد یونایتد .اما الان اوضاع فرق میکنه . گواردیولا بیاد یونایتد با این بودجه ای که تیم داره ما رو مدعی اول لیگ قهرمانان میکنه لیگ برتر که جای خودشو داره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من در این شرایط فقط سر الکس هست که میتونه برای فصل بعد گواردیولا رو راضی کنه که بیاد یونایتد

همه میگن فوتبال گواردیولا خسته کننده است اما ببینید تیم حریف رو میزنن درب و داغون میکنن و رحم ندارن

فصل پیش هم به مسی باخت وگرنه انریکه حریفش نبود

تازه روبن و ریبری رو هم ندارن

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
به نظر من هم فوتبال گوردیولا خسته کننده هست ولی خیلی و بسیار بهتر از این سبک فن خال هست
من بازی تیم یوپ هاینکس مربی قبلی بایرن رو بیشتر دوست داشتم واقعا ویران میکردن حریف رو

Samin

Registered User
لایک‌ها
44
شرایط شغلی (چه مربی چه بازیکن) تو منچستریونایتد الان خیلی سخته! چرا که درصد ریسکش بالاس! چرا که همه میخوان ببرنت! منچستریونایتد مثل یه گرگ زخمیه! همه میخوان تیرخلاص رو بزنن قبل از اینکه حالش خوب بشه!
در حال حاضر تنها مربی‌ای که حاضر میشه بیاد منچستر اونیه که دنبال یه چلنج واقعی باشه! یه دیونه مثل مورینیو! یا گواردیولا!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
من بازی رو ندیدم. در خدمت خانواده بودم (لازم بود و خوشحال هم هستم). جاتون خالی رفته بودیم غروب آفتاب در دریا رو تماشا کنیم. روز معرکه‌ای بود. ببخشید اگر بازی رو ندیدم ولی همچنان ادعا دارم که طرفدار تیم هستم.

فقط خلاصه بازی رو دیدم. مدت زمانش کوتاه بود اما دیدن گل‌هایی که خوردیم و گل‌هایی که نخوردیم و موقعیت‌هایی که ایجاد نکردیم به خوبی نشون میده که چه روز بدی داشتیم. خیلی بد. امیدوارم از این روزها کمتر داشته باشیم.

افشین اشاره داشت که من مدافع مربی هستم. البته که هستم. مربی تیمم هست و من در هر شرایطی تا زمانی که اون روی نیمکت تیمم می‌نشینه، بهش احترام می‌گذارم . فکر نمی‌کنم با داد زدن، فحش دادن یا سیگار کشیدن (واقعا شما عزیزان سیگار می‌کشید؟) بیشترترتر هوادار باشم. لااقل برای من که به مقام نیاوردن تیم عادت داشتم (در سال 86)، در کنار تیم بودن در هر حالتی، مصداق هواداری است.

بعضی صحبت‌ها خیلی ساده‌نگریه. ببخشید نمی‌خوام کسی رو برنجونم. به خصوص که الان بعضی‌ها خیلی عصبی هستند. زیاد هم نمی‌فهمم کار تاکتیکی یعنی چه؟ برنامه نداشتیم یعنی چه؟ برنده شدن‌های اتفاقی به خاطر خلاقیت بازیکن‌ها یعنی چه؟
من معنی این‌ جملات رو نمی‌فهمم. جملاتی که از بس تکرار شده باورمان شده.

خوب من هم اینجوری میگم. امروز آرسنال بدون برنامه و روی خلاقیت سانچز پیروز شد. اگر سانچز نبود گل اول رو نمی‌خوردیم و بعدش هم بازی او بود که باعث شد اینجوری بشه.
بایرن هم اگر لواندوفسکی اینقدر نابغه نبود، هیچ برنامه‌ای نداشت و گواردیولا فقط بلده پاس بده. شاید واسه گینس میخواد خودش رو مطرح کنه.
دیروز هم سیتی بخاطر خلاقیت اگوئرو موفق شد چون که این پلگرینی که هیچ چیز بارش نیست وگرنه با بازیکن‌هایی که دارد باید هر ساله قهرمان اروپا میشد. و چون چنین نیست، لذا یونجه می‌خورد.

حرف‌های بالا یک مشت پرت و پلاست. اما چرا؟ چون فوتبال را یک نابغه پیش نمی‌برد حتی اگر یک نابغه بتواند در لحظاتی واقعا این چنین بکند. اگر هم تیمی اشتباه نکند، گلی به ثمر نمی‌رسد. اشتباه هم دلیل حماقت تیمی نیست. هر تیمی برنامه‌ای دارد. یکی سانتر می‌کند و منتظر ریباند می‌شود. یکی با پاس‌های متعدد به دروازه نزدیک می‌شود. یکی شوت از راه دور می‌زند. یکی شانسی می‌برد و با بدشانسی می‌بازد. یکی هم یک روز خوب بازی نمی‌کند و برنامه‌های مربی به خوبی پیش نمی‌رود.

بر اساس خلاصه‌ای که دیدم امروز تیم افتضاح بود و بازیش جای دفاع ندارد. افتضاح بودیم. اولین بارمان نیست، آخرین هم نخواهد بود. و من همچنان دوستش دارم.

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ون حال هم شچاعانه تو کنفرانس خبریش بازیکن هارو مقصر دونسته و گفته فلسفه منو برنامه هامو اجرا نکردن میزنمم در نونشون اوخ شن :|:general304:

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
دوست من
اصلا قصد کری نداشتم!
واقعا از پست من کری برداشت کردین؟
اگه اینجوریه واقعا شرمندم از شما!
من خودم 2 سال یونایتدی بودم احترام زیادی برا این تیم قائلم

شرمنده دادا اعصابم خورد بود شرمنده

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مورینیو بهتره تیم خودشو جمع کنه که از وضعش از ما هم بدتره! همون گواردیولا فعلا بهترین گزینه ست
کسی بازی رئال - اتلتیکو رو دیده؟ سیمئونه کنار زمین چه انرژی و روحیه ای به تیمش می داد جوری بازی می کردن که انگار بازی فیناله و دارن جام از دست میدن
می دویدن , می جنگیدن , درگیر می شدن بدون اینکه عقب بکشن در نبردهای تن به تن کم نمی آوردن
نیمه ی دوم رئال رفته بود تو قوطی در حالی که یک بازی نابرابر بین دو تیم از سطح مختلف بود توان مالی رئال کجا و اتلتیکو کجا
اینو بزارید کنار بازی تیم ما که با این همه هزینه و خرید چقدر عاجز و شکننده و دست و پا بسته ست از بس از این بازیهای عاجزانه و پر از استیصال منچستر و پاسهای بی هدفش دیدم و خسته شدم که تا بازی یه تیمی که با داشته های کمش می جنگه رو می بینم لذت می برم
روحیه و شخصیت یه تیم تا حد بسیار زیادی بازتاب دهنده ی روحیه و شخصیت سرمربیه منچستر فرگوسن تیم محکمی بود چون خود فرگوسن آدم محکمی بود نه با بردها کنار می کشید و اشباع می شد و نه با باخت ها
فن خال چنین شخصیتی نداره منچسترش هم همچنین, او یک بازنده ست!
هر نتیجه ای برای منچستر جز قهرمانی در لیگ برتر و تبدیل شدن به مدعی در لیگ قهرمانان یک باخته

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان
میشه شما به من بگید تو کل بازیهایی که انجام دادیم روش کلی رسیدن ما به گل چی بوده؟
مثل صدها بازی دیگری که از تیمم و خیلی تیم‌های دیگر دیده‌ام، تیم چندین بار پاس داده، موفق شده به دروازه نزدیک بشود و شوت زده توپ هم رفته داخل گل. من تا به حال هزاران گل اینجوری دیده‌ام.
جور دیگرش هم این بوده که تیم سانتر کرده، بازیکنی سر زده. گاهی این بازیکن در تیم مقابل بوده اما توپ افتاده جلوی پای بازیکن ما. او هم زده داخل دروازه. گاهی هم توپ خورده به سر بازیکن ما، باز هم رفته داخل دروازه. از این گل‌ها هم هزاران دیده‌ام.

مهرداد عزیز امیدوارم این پاسخ را حمل بر جواب سربالا نکنی. اصلا به خودم چنین اجازه‌ای نمیدهم. اما فوتبال همانقدر که پیچیده است، ساده هم هست. هر جوری که بخواهی یک تیم را تفسیر کنی، علیه‌اش هم میتوانی صحبت کنی. همانطور که گروهی گواردیولا را مربی ترسو و خسته‌کننده می‌شناسند و گروهی نابغه. بستگی داره که چطوری دوست داری نگاهش کنی.

در هشت بازی لیگ، منچستر یونایتد دوازده گل زده. یعنی همینطور هرتکی، یا علی از تو مددی، توپ رفته توی گل؟ و مثلا سیتی‌ها برای هر هفده تا گلی که زدند از شب قبل برنامه داشتند و اجرایش کردند؟ یا بایرن که امروز تیم توخل را لوله کرد، برنامه داشت و دورتموند هیچ برنامه‌ای نداشت. گفتند بریم ببینیم چی میشه، خدا بزرگه. و طبعا با این شیوهء قضاوت؛ توخل که تا دیروز ناجی دورتموند بود، امروز به یک الاغ تغییر ماهیت داده.

به عبارتی همهء تیم هایی که می‌برند برنامه دارند، جز ما. اصولا همه برنامه دارند جز ما؟ مهردادجان شما اینطور فکر می‌کنید؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
به نظر من هم فوتبال گوردیولا خسته کننده هست ولی خیلی و بسیار بهتر از این سبک فن خال هست
من بازی تیم یوپ هاینکس مربی قبلی بایرن رو بیشتر دوست داشتم واقعا ویران میکردن حریف رو
تیم هاینکس خیلی خوب بود ولی در نظر بگیرید فقط سال آخرش اون طوری خوب بود و سالهای قبلش خیلی خبری نبود. همون سال هم که اون همه گل زدن به بارسا هم داور بارسا رو ابکش کرد هم نصف تیم مصدوم و نیمه جون بود هم تیتوی مرحوم شرایط درستی نداشت. اگر ملاک بوندس لیگا باشه که تیم پپ بیشتر قیمه قیمه کرده همه رو. هم نتیجه هم کاپ هم گل و...
و این نکته آخر که هاینکس دوره اوج بهترین بازیکن هاش رو داشت. نویر مولر شواینی روبن و به‌خصوص ریبری
الان پپ از روبن و ریبری سرجمع اندازه یه فصل نتونسته کار بکشه
باید قبول کرد پپ از نظر تاکتیکی با فاصله از همه بهتره
فوتبال هجومی با قدرت و سرشار از ظرایف تکنیکی و تاکتیکی
بارسا پارسال با سه تفنگدارش از روی بایرن رد شد وگرنه از نظر تاکتیکی بارها توی دو تا بازی انریکه له شد

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مورینیو بهتره تیم خودشو جمع کنه که از وضعش از ما هم بدتره! همون گواردیولا فعلا بهترین گزینه ست
کسی بازی رئال - اتلتیکو رو دیده؟ سیمئونه کنار زمین چه انرژی و روحیه ای به تیمش می داد جوری بازی می کردن که انگار بازی فیناله و دارن جام از دست میدن
می دویدن , می جنگیدن , درگیر می شدن بدون اینکه عقب بکشن در نبردهای تن به تن کم نمی آوردن
نیمه ی دوم رئال رفته بود تو قوطی در حالی که یک بازی نابرابر بین دو تیم از سطح مختلف بود توان مالی رئال کجا و اتلتیکو کجا
اینو بزارید کنار بازی تیم ما که با این همه هزینه و خرید چقدر عاجز و شکننده و دست و پا بسته ست از بس از این بازیهای عاجزانه و پر از استیصال منچستر و پاسهای بی هدفش دیدم و خسته شدم که تا بازی یه تیمی که با داشته های کمش می جنگه رو می بینم لذت می برم
روحیه و شخصیت یه تیم تا حد بسیار زیادی بازتاب دهنده ی روحیه و شخصیت سرمربیه منچستر فرگوسن تیم محکمی بود چون خود فرگوسن آدم محکمی بود نه با بردها کنار می کشید و اشباع می شد و نه با باخت ها
فن خال چنین شخصیتی نداره منچسترش هم همچنین, او یک بازنده ست!
هر نتیجه ای برای منچستر جز قهرمانی در لیگ برتر و تبدیل شدن به مدعی در لیگ قهرمانان یک باخته
از تیم فن خال انتظار کاپ مهم نباید داشت
ولی برای مربی بعدی کار رو راحت میکنه. همیشه جوون های خوبی رو به جا میگذاره و خوب می شناسه جوون ها رو
تیمش و خودش هیچ کدوم استمرار ندارن. یهویی میره یه کار عجیب غریب میکنه یهویی هم میره مثل امروز عین ابگوشت بازی می کنه.
قبلا ها هجومی تر بود الان که چند ساله دیگه اون شجاعت رو هم نداره

Last edited:

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
سانچز امروز چکار کرد منچستر رو !
این همه خرید میلیون پوندی جلوی سانچز هیچی نبودن ! :general711:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من نمیگم برنامه نداره علی جان

من میگم این مربی برای لحظات خاص و ویژه برنامه نداره

مثلا همین امروز

تیم ۰ ۰ بود همون طور بازی میکرد که ۳ تا عقب بود

مشخص بود فان خال خودش نمیدونست چیکار کنه

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
تیم هاینکس خیلی خوب بود ولی در نظر بگیرید فقط سال آخرش اون طوری خوب بود و سالهای قبلش خیلی خبری نبود. همون سال هم که اون همه گل زدن به بارسا هم داور بارسا رو ابکش کرد هم نصف تیم مصدوم و نیمه جون بود هم تیتوی مرحوم شرایط درستی نداشت. اگر ملاک بوندس لیگا باشه که تیم پپ بیشتر قیمه قیمه کرده همه رو. هم نتیجه هم کاپ هم گل و...
و این نکته آخر که هاینکس دوره اوج بهترین بازیکن هاش رو داشت. نویر مولر شواینی روبن و به‌خصوص ریبری
الان پپ از روبن و ریبری سرجمع اندازه یه فصل نتونسته کار بکشه
باید قبول کرد پپ از نظر تاکتیکی با فاصله از همه بهتره
فوتبال هجومی با قدرت و سرشار از ظرایف تکنیکی و تاکتیکی
بارسا پارسال با سه تفنگدارش از روی بایرن رد شد وگرنه از نظر تاکتیکی بارها توی دو تا بازی انریکه له شد

بله منم منظورم همان تیم سال آخرش بود ولی واقعا وحشتناک بازی میکردن و من فکر میکنم تیمشون هیچ ضعفی نداشت

من نمیگم برنامه نداره علی جان

من میگم این مربی برای لحظات خاص و ویژه برنامه نداره

مثلا همین امروز

تیم ۰ ۰ بود همون طور بازی میکرد که ۳ تا عقب بود

مشخص بود فان خال خودش نمیدونست چیکار کنه
موافقم با نظرت و فکر میکنم دوستمون old ali بازی رو کامل ندیدن فرقی هم نمیکنه مثل اکثر بازیا هیچ برنامه خاصی زمان رسیدن به 18 تیم مقابل نداریم یا زمانی که تیم عقبه واقعا تعویض ها افتضاحه و هیچ تاکتیک خاصی پیاده نمیشه
به نظرم تیم اون جسارت و جنگندگیشو از دست داده

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اگر بازیکن بیاد توپ رو از بازیکن حریف بگیره‌ و بعد از جا گذاشتن چند نفر بزنه تو گل این اسمش چی میشه ؟ یا بازیکن حریف توپ رو به اشتباه پاس بده به بازیکن فرصت طلب چی؟ اگر روی یک کرنر بازیکن بلند بشه‌ سر بزنه این چی میشه دقیقا؟ این صحنه ها به نظرتون اشنا نیست؟؟؟
خوب بعضی از اونها که گفتم به نوعی میشه تاکتیک تیمی ولی تاکتیکی که معمولا به راحتی قابل خنثی شدنه !!

کسی نگفت تیم ونگال کلا مبتنی‌ بر خلاقیت های فردی عمل میکنه و هیچی برش حاکم نیست اما اونها هیچ روش یا مدل خاصی تاکید میکنم خاص خاص خاص برای استفاده از فضاها و امکان های مختلف‌ ندارن وقتی بازی گره میخوره ونگال فلینی رو به زمین میاره که سر بزنه این یک تاکتیکه قبول ولی این خیلی آشنت نیست براتون؟
علی پروین و امامی فر و سهراب انتظاری یادتون نمیاد یا محمد نوازی و هاشمی نصب چطور بیایم جلو تر این تاکتیک چه فرقی با تاکتیک قلعه نویی داشت که عمران زاده رو میاورد خط حمله که خسرو حیدری‌ بکشه زیرش عمرام زاده سر بزنه ؟؟؟

این‌ اتفاق یعنی‌ اینکه مربی هیچ ایده خاصی برای‌ حل مسیله نداره من فکر نمیکنم هیچ کس انقدر ساده انگار باشه که فکر کنه تیم هیچ تاکتیک خاصی نداره و به امید خلاقیت های فردی میره تو زمین...
اما معیار‌و میزان معلومه این تیم چه شباهتی به تیم ۲۰۰۸ خودمون برای تبدیل دفاع به ضد حمله داره نمیگم کامل مثل اون ولی گوشه ای از اون رو داره؟ این تیم چه شباهتی به بایرن مونیخ هانکس در خلق موقعیت‌ در کارهای ترکیبی داره؟؟؟

واقعیت‌ ماجرا اینه که این تیم من رو یاد تیمهای لیگ ایران میندازه و نمیتونه از روش های مختلف‌ خلق موقعیت کنه...این‌تیم‌ من رو یاد فاتحان نمیندازه و بیشتر روش های دم دستی رو انتخاب میکنه و اگر گاهی با وجود روش های ساده و حوصله سربر موفق میشه چون بازیکن ها قابلیت بالایی دارند.....

به نظر من برای ونگال دنبال جانشین گشتن مسخره است چون ما الان بالای جدولیم و هیچکس نمیاد توی فوتبال حرفه ای امروز یک مربی رو اینجوری عوض کنه...
من معتقدم‌ تیم مشکلات زیادی داره که شاید اونها قابل حل شدن به دست ونگال‌ نباشه شایدم باشه و ما راهی زو اومدیم که نمیتونیم برگردیم پس باید اعتماد کنیم‌و بسازیم

امیدوارم تیم به خودش بیاد و بتونه‌ از‌ دو بازی‌ اینده حداقل دو تا چهار امتیاز بگیره..

اینو نمیشه کتمان کرد که تیم ون گال اکثر مواقع حوصله‌ سر بر باز ی‌میکنه‌ با پاس های عرضی و رو به عقب زیاد ولی خیلی ها معتقدند این فقط ظاهر ماجراس به مرور تیم بهتر میشه و ما با وجود بورینگ بودن نتیجه خواهیم گرفت امیدوارم که همینطور باشه که میگند...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من بازی رو ندیدم. در خدمت خانواده بودم (لازم بود و خوشحال هم هستم). جاتون خالی رفته بودیم غروب آفتاب در دریا رو تماشا کنیم. روز معرکه‌ای بود. ببخشید اگر بازی رو ندیدم

بسلامتی خوشحالم بهتون خوش گذشته.
ولی همچنان ادعا دارم که طرفدار تیم هستم. افشین اشاره داشت که من مدافع مربی هستم. البته که هستم. مربی تیمم هست و من در هر شرایطی تا زمانی که اون روی نیمکت تیمم می‌نشینه،
یعنی ما که اینجا حرص میخوریم طرفدار تیم نیستیم؟
سرمربی:بچه ها همگی بپرید تو چاه
طرفدارا: چیکار کنیم؟ بپریم؟ خب اره دیگه سرمربیه حتما دانشش از ما بیشتره !
شرمنده علی خان ولی اینکه همش میگید چون سرمربی تیمه باید ازش حمایت کنیم واقعا مسخرس! من و شما جوجه اردک که نیستیم انسانیم درک داریم. خودمون داریم وضعیتو میبینم. فکر کنم شما تعداد بازی هایی که از فصل پیش تا الان دیدید به 20 نرسه. خواهش میکنم وقت بذارید 15 تا بازی رندوم از فصل پیش و بازی های این فصلو کامل ببینید اگر کوچک ترین تغییری تو عملکرد این تیم دیدید من دیگه دهنمو میبندم و در مورد فن خال نظر نمیدم! دیگه هر مربی با دیدن دو تا بازی یونایتد میدونه چطوری تیمو متوقف کنه

بعضی صحبت‌ها خیلی ساده‌نگریه. ببخشید نمی‌خوام کسی رو برنجونم. به خصوص که الان بعضی‌ها خیلی عصبی هستند. زیاد هم نمی‌فهمم کار تاکتیکی یعنی چه؟ برنامه نداشتیم یعنی چه؟ برنده شدن‌های اتفاقی به خاطر خلاقیت بازیکن‌ها یعنی چه؟
من معنی این‌ جملات رو نمی‌فهمم. جملاتی که از بس تکرار شده باورمان شده.
خوب من هم اینجوری میگم. امروز آرسنال بدون برنامه و روی خلاقیت سانچز پیروز شد. اگر سانچز نبود گل اول رو نمی‌خوردیم و بعدش هم بازی او بود که باعث شد اینجوری بشه.
بایرن هم اگر لواندوفسکی اینقدر نابغه نبود، هیچ برنامه‌ای نداشت و گواردیولا فقط بلده پاس بده. شاید واسه گینس میخواد خودش رو مطرح کنه.
دیروز هم سیتی بخاطر خلاقیت اگوئرو موفق شد چون که این پلگرینی که هیچ چیز بارش نیست وگرنه با بازیکن‌هایی که دارد باید هر ساله قهرمان اروپا میشد. و چون چنین نیست، لذا یونجه می‌خورد.
این حرفا از شما که طرفدار قدیمی فوتبالید بعیده. خب شما که میگید از فلان سال طرفدار تیم هستید حتما باید متوجه تغییرات تاکتیکی که رئیس تو طول بازی اعمال می کرد شده باشید.تعویض های طلاییش تغییر تاکتیک و جای بازیکنا فشار اوردن به بازیکنا تو طول بازی (یکی از مسائلی که چندین بار ما رو از باخت و تساوی نجات داد) حتی عملکرد دفاعی تیم (نمونش بازی مقابل رئال که همه میدونستیم از لحاظ کیفیت بازیکن ما نصف رئال هم قدرت نداریم ولی رئیس جوری بازی رئالو بسته بود که تا قبل از اخراج نادرست نانی رئال هیچ کاری نتونست بکنه)
حتی همین فن خال هم یکی دو بار با تغییر تاکتیک از بی تاکتیکی به سیستم علی اصغری تونست بازیشو در بیاره!
اتفاقا ارسنال بازیشو با تاکتیک برد . ونگر به خوبی تیمو انالیز کرده بود و دقیقا میدونست از کجا به ما صدمه بزنه.
حرف‌های بالا یک مشت پرت و پلاست. اما چرا؟ چون فوتبال را یک نابغه پیش نمی‌برد حتی اگر یک نابغه بتواند در لحظاتی واقعا این چنین بکند. اگر هم تیمی اشتباه نکند، گلی به ثمر نمی‌رسد. اشتباه هم دلیل حماقت تیمی نیست. هر تیمی برنامه‌ای دارد. یکی سانتر می‌کند و منتظر ریباند می‌شود. یکی با پاس‌های متعدد به دروازه نزدیک می‌شود. یکی شوت از راه دور می‌زند. یکی شانسی می‌برد و با بدشانسی می‌بازد. یکی هم یک روز خوب بازی نمی‌کند و برنامه‌های مربی به خوبی پیش نمی‌رود.

فوتبال الان پیچیده تر از اینی هست که شما میفرمایید. بازم میگم خواهشا بازیا رو اگر وقت دارید کامل ببینید و سطحی هم به بازی نگاه نکنید. نه من و نه شما اهل شرط بندی و ... نیستیم که فقط نتیجه برامون مهم باشه. من به شخصه فوتبالو میبینم که ازش لذت ببرم. دلیل اینکه طرفدار یونایتد شدم اون روحیه جنگندگی و تسلیم ناپذیری تیم بود. اون هیجان وصف ناپذیری که با حملات دیوانه وار به حریف ایجاد میشد. این تیم مفلوک هیچی برای گفتن نداره و این منو عذاب میده.
----------
خیلیا به مویس خرده میگرفتن که وقتی تیم عقب هست دستشو میگیره جلو صورتش و تسلیم میشه .این عکسو دوباره میذارم(مربوط به دیروز نیست ولی قیافش دقیقا همین شکل بود)

12115655_1043494119043898_4461046120129218147_n.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من بازی رو ندیدم. در خدمت خانواده بودم (لازم بود و خوشحال هم هستم). جاتون خالی رفته بودیم غروب آفتاب در دریا رو تماشا کنیم. روز معرکه‌ای بود. ببخشید اگر بازی رو ندیدم ولی همچنان ادعا دارم که طرفدار تیم هستم.
:p:D:D:D
علی جان، منظور بنده شخص خاصی نیست، ولی شما هم جزوش بودی!:D
من کلا بحث رو باز نمیخوام بکنم چون همه حرفارو دوستان زدن و میدونن، ولی یه چیز رو بنده میگم:
تو دنیای فوتبال امروز هیچ تیم موفقی نمیتونه با یه تاکتیک بیاد تو زمین، مگه اینکه اون تاکتیک اونقدر موفق باشه(بارسا) که هیچ تیمی نتونه جلوی اون تیم ضد تاکتیک بزنه(اینتر مورینیو)، باز هم میبینیم که هیچ تاکتیکی نمیتونه برای موفقیت یه تیم کامل باشه، بهمین دلیل همه مربیهای بزرگ دنیا، حداقل بیش از دو تاکتیک برای رسیدن به گل و یه تاکتیک برای دفاع کردن رو در هر بازی در نظر میگیرن تا عاجز نشن تو هر بازی، بعد تازه مربی های بزرگ در تیمهای بزرگ، بازیکنهایی رو جذب میکنن که اگه تاکتیکهاشون به نتیجه نرسید این بازیکنها بتونن براشون بازی هارو در بیارن(مسی، رونالدور، دیماریا، بیل، اینیستا، نیمار، ماتا، دیپای و ...) که میشه کارهای فردی، ولی این تیم نه تاکتیکی برای رسیدن به گل داره و نه میتونه از کارهای فردی بازیکنهاش استفاده کنه به این دلیل که یه مربی ... به اسم فن خال هستش که با ترکیبهای مسخرش و مربیگریش فقط باعث نابودی ستاره ها میشه، اگه پاس های بی معنی، بی ارزش و رو یه عقب پشت سر هم رو تاکتیک میدونید، خوب پس یه تاکتیک داره...
از نظر من جلوی ضرر رو از هر موقع بگیری سود کردی، تا الان تعداد زیادی بازی نکردیم تو لیگ و بازیهای ما و سیتی تقریبا به یه سختی بوده، با این تفاوت که ما تو همه بازیهای سختمون یا باختیم و یا با فلاکت بردیم، منظورم اینه که تکلیف این تیم کاملا مشخص هستش، حداکثر سهمیه CL بگیره آخر فصل، یعنی این همه خرج کردیم و فقط باید به سهمیه فکر کنیم؟؟ شدیم آرسنال؟؟؟
بازیهای CL رو هم که اونایی که دیدن بگن که ما چه اتفاقی برامون میوفته اگه روبروی یه تیمی مثل بایرن یا رئال یا PSG بازی کنیم...
حالا برسیم به بحثی که من میخوام بکنم، ما هر قدری لفتش بدیم، ضربه های بزرگتری میخوریم از فن خال، اول همین روحیه ای که همه تیمها روبروی منچستر پیدا کردن، بعداز اون بحث تماشاچی ها و بعداز اون که مهمتر از بقیه هستش، بحث نابود شدن ستاره های تیم هستش، چندین ستاره که تا الان تو دو سال اخیر نایود شدن، امثال دیماریارو که هیچ وقت پیدا نمیشه کرد، خیال میکنید که ماتا هم تا کی میخواد روی فرم بمونه و تیم رو نجات بده؟؟؟ روخو و هررا و رونی و دخیارو هم که نابود داره میکنه، چطور میخوایم این بازیکنان رو جایگزین کنیم، من یکی که نمیدونم...

درضمن از نظر خیلی از خبرگزاری ها که رونی بهترین بازیکن دیروزمون بود(شاید خیلی کار خاصی نکرد ولی آمار اشتباهات فردیش خیلی کم بودن و بیشتر حرکات تیم رو پایه گزاری کرد) ، از نظر خود من که شواینی بهترین بود ولی فکر میکنم که مقصر اصلی 3 گلی که اول بازی خوردیم همین کریک و شواینی و دفاع های فلاکت زده بودن، بهمین دلیل نمیتونستن بهترین بازیکنها بوده باشن...

Last edited:
بالا